Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

holygrail
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-16
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1 2016-11-03 09:24

ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Sveiki, noreciau numest svorio ir radau tokia programa, mano ugs 172 svoris 65kg jei nuo to kas nors priklauso, galiu sportuot tik 3 dienas per sav

1 Diena: peciai, kojos, presas  3x18


   Apsilimas 15 min

  Mostai į šalis įšsukant hantelius sėdint

Rankų kėlimas treniruoklyje sėdint

Mostai į priekį su hanteliais

Įtūpstai vietoje su hanteliukais

Kojų stūmimas staklėse

Kojų tiesimas treniruoklyje

Kojų suvedimas treniruoklyje

Atsilenkimai gulint ant kilimėlio

Kardio 30 minučių



2 Diena: nugara, bicepsas, blauzda   3x18



Apšilimas 15 minučių

Bloko trauka už galvos

Trauka staklėse prie krūtinės

Nusilenkimai

Horizontali trauka

Rankų lenkimas su svorio lazda

Rankų lenkimas su hanteliais

Rankų lenkimas treniruoklyje

Pasistiebimai ant pakylos

Atsilenkimai kampu

Kardio 30 minučių



3 Diena: kojos, tricepsas, presas   3x15


Apšilimas 15 minučių

Pritūpimai su kamuoliu

Spyrimai atgal staklėse

Kojų skleidimas į šonus

Kojų lenkimas sėdint

Rankų tiesimas su lenkta rankena

Hantelių mostai atgal, gulint

Kojų pritraukinėjimas ant suoliuko

Kardio 30 minučių

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#2 2016-11-03 11:36

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Čia treneris taip sudėliojo? Ar pati rinkaisi pratimus?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2016-11-03 12:37

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Nieko gero tiek splitas tiek pratimai. Jei treneris sudejo-laikas keisti treneri

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#4 2016-11-03 12:39

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#5 2016-11-03 17:39

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

2 dienoj visai neblogai - bicui praktiskai 6 pratimai, as neiveikciau big_smile
o bendrai, tai didzioji dalis pratimu i sedinejimas ant suolu. sh.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#6 2016-11-03 17:53

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

as pamatau programoj trauka uz sprando ar koki panasu hui** ir viskas aisku

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#7 2016-11-03 21:44

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

holygrail, bandyk dar karta.

Neprisijungęs

 
storazas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-10-09
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#8 2016-11-03 21:53

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Su tokiu svoriu nebera ka numest.Vejas nupus

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#9 2016-11-04 09:01

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Aš rasčiau full body workout, kurioje nemaža dalis darbo kojoms ir varyčiau 3 mėn neužduodamas klausimų. Splitai yra nesąmonė.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#10 2016-11-04 09:11

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Zuikis13 rašė:

Aš rasčiau full body workout, kurioje nemaža dalis darbo kojoms ir varyčiau 3 mėn neužduodamas klausimų. Splitai yra nesąmonė.

O gal tu nemoki sportuoti greiciau, negu kad splitai nesamone? smile

Prisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#11 2016-11-04 09:41

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

bender rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš rasčiau full body workout, kurioje nemaža dalis darbo kojoms ir varyčiau 3 mėn neužduodamas klausimų. Splitai yra nesąmonė.

O gal tu nemoki sportuoti greiciau, negu kad splitai nesamone? smile

Ok, yra mokslinis tyrimas, kuris nustatė, kad raumuo po krūvio auga nuo 24 val. iki 48 val. Jeigu tu splituoji, tarkim, kojas tik kartą savaitėje, reiškia tavo kojos auga 2 dienas, o 5 dienas jos nieko neveikia. Optimalu kiekvieną raumenį treniruoti kas 2 dienas. Čia net ne nuomonė, o faktas. Net jei kalbėsim ne apie hipertrofiją (raumens dydžio padidėjimą), tai yra eilė tyrimu kurie parodė, kad net didieji kėlimai (bench press, dead lift ir squat) progresuoja greičiau, jei juos treniruoji dažniau, o ne kartą per savaitę, ką daro daugumas žmonių. Gali būti tam tikrų išimčių, tačiau kalbu apie statistinę daugumą. Splitą galima pateisinti, jeigu sportuoji 6.k/sav su sąlyga, kad kiekvieną raumenų grupę treniruoji 3 kartus.
Golden era laikais labai mažai kas naudojo splitus, nors buvo naudojama farmakologija. Kai mokslas patobulėjo ir kulturistai ėmė naudoti aromatizacijos inhibitorius (kas leido vartoti žymiai didesnius farmos kiekius), trenboloną ir, tarkim, insuliną, ryškiai padidejo treniruočių apimtis. Jei anksčiau full body padarydavai per 1val 20 min, tai dabar gali neužtekti ir 3 val, nes jėgų dar turi ir norisi išnaudoti. Esant tokiai trukmei yra logiška padaryti pertraukėlę maistui (bent proteino batoneli sugraužt, o jei ant insulino sėdi, tai kažkaip irgi be anglių likti nesinori.. Kaip ne kaip į komą gali patekt). Jeigu darai pertraukėlę, tai logiška, kad kažkaip sugrupuosi pratimus, t.y. "pirma kojas paminkysiu, tuomet užkasiu ir vėliau rankas dabaigsiu". Viskas. Taip ir atsirado splitai. Jokio medicininio preteksto tam nebuvo ar bent man nėra žinoma. Sportuojant ant kurso raumuo realiai gerai auga tiek ant splito, tiek ant full body. Gal net lygiai tas pats arba skirtumas nėra žymus, todėl geriau imti tiesiog paprastesnį ir labiau priimtiną variantą, bet naturalui, merginai ir dar pradedančiai - splitai yra didžiausia nesąmonė. IMHO.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#12 2016-11-04 09:43

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Kada pereisi nuo teorijos prie praktikos? smile
del pradedanciojo taip, jam bus efektyviausia full body smile Bet sakyti, kad splitai yra nesamone, tai drasiai labai smile

Prisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#13 2016-11-04 09:50

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Zuikis13 rašė:

bender rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš rasčiau full body workout, kurioje nemaža dalis darbo kojoms ir varyčiau 3 mėn neužduodamas klausimų. Splitai yra nesąmonė.

O gal tu nemoki sportuoti greiciau, negu kad splitai nesamone? smile

Ok, yra mokslinis tyrimas, kuris nustatė, kad raumuo po krūvio auga nuo 24 val. iki 48 val. Jeigu tu splituoji, tarkim, kojas tik kartą savaitėje, reiškia tavo kojos auga 2 dienas, o 5 dienas jos nieko neveikia. Optimalu kiekvieną raumenį treniruoti kas 2 dienas. Čia net ne nuomonė, o faktas. Net jei kalbėsim ne apie hipertrofiją (raumens dydžio padidėjimą), tai yra eilė tyrimu kurie parodė, kad net didieji kėlimai (bench press, dead lift ir squat) progresuoja greičiau, jei juos treniruoji dažniau, o ne kartą per savaitę, ką daro daugumas žmonių. Gali būti tam tikrų išimčių, tačiau kalbu apie statistinę daugumą. Splitą galima pateisinti, jeigu sportuoji 6.k/sav su sąlyga, kad kiekvieną raumenų grupę treniruoji 3 kartus.
Golden era laikais labai mažai kas naudojo splitus, nors buvo naudojama farmakologija. Kai mokslas patobulėjo ir kulturistai ėmė naudoti aromatizacijos inhibitorius (kas leido vartoti žymiai didesnius farmos kiekius), trenboloną ir, tarkim, insuliną, ryškiai padidejo treniruočių apimtis. Jei anksčiau full body padarydavai per 1val 20 min, tai dabar gali neužtekti ir 3 val, nes jėgų dar turi ir norisi išnaudoti. Esant tokiai trukmei yra logiška padaryti pertraukėlę maistui (bent proteino batoneli sugraužt, o jei ant insulino sėdi, tai kažkaip irgi be anglių likti nesinori.. Kaip ne kaip į komą gali patekt). Jeigu darai pertraukėlę, tai logiška, kad kažkaip sugrupuosi pratimus, t.y. "pirma kojas paminkysiu, tuomet užkasiu ir vėliau rankas dabaigsiu". Viskas. Taip ir atsirado splitai. Jokio medicininio preteksto tam nebuvo ar bent man nėra žinoma. Sportuojant ant kurso raumuo realiai gerai auga tiek ant splito, tiek ant full body. Gal net lygiai tas pats arba skirtumas nėra žymus, todėl geriau imti tiesiog paprastesnį ir labiau priimtiną variantą, bet naturalui, merginai ir dar pradedančiai - splitai yra didžiausia nesąmonė. IMHO.

Tingejau viska labai skaityt(nepyk), tai zvilgtelejau pradzia ir apacia. Is dalies teisybe, gal del to per jegistines treniruotes ir augau daugiausiai, nes 3 skirtingi veiksmai, ir ju pagalbiniai atliekami kelis kartus savaiteje, o taip kaip jau ir sakei stimuliuojama ta pati grupe kelis kartus per savaite. Kas labai panasu i tavo full body ideja. Tik kad mes to raumenyno per nelyg daug nestimuliuojam augimui, apart pagalbiniu.

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#14 2016-11-04 11:56

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Ok ok big_smile Puikiai išmanot buildingą smile O ką merginai daryti,kad numesti svorio? big_smile Aš manau,kad kiekvienas pasirenka sau tinkamą. Aš pvz nei numest, nei labai daug užsiauginti, tai man atskiros tinka. Numesti svorio mano manymu netgi geriau ne salė, o kuo daugiau cardio. smile Juk riebalus deginti, tai deginti kalorijas pagrinde. Kuo daugiau judi, tuo daugiau degini, kuo sunkiau, dažniau keli, tuo daugiau augini raumenį, ar meluoju ką? smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#15 2016-11-04 11:57

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

violuk rašė:

Ok ok big_smile Puikiai išmanot buildingą smile O ką merginai daryti,kad numesti svorio? big_smile Aš manau,kad kiekvienas pasirenka sau tinkamą. Aš pvz nei numest, nei labai daug užsiauginti, tai man atskiros tinka. Numesti svorio mano manymu netgi geriau ne salė, o kuo daugiau cardio. smile Juk riebalus deginti, tai deginti kalorijas pagrinde. Kuo daugiau judi, tuo daugiau degini, kuo sunkiau, dažniau keli, tuo daugiau augini raumenį, ar meluoju ką? smile

kuo daugiau raumens mases turi tuo ji daugiau sunaudoja energijos, karoce reik ir svoriu ir kardio

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#16 2016-11-04 12:03

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Pelesis rašė:

violuk rašė:

Ok ok big_smile Puikiai išmanot buildingą smile O ką merginai daryti,kad numesti svorio? big_smile Aš manau,kad kiekvienas pasirenka sau tinkamą. Aš pvz nei numest, nei labai daug užsiauginti, tai man atskiros tinka. Numesti svorio mano manymu netgi geriau ne salė, o kuo daugiau cardio. smile Juk riebalus deginti, tai deginti kalorijas pagrinde. Kuo daugiau judi, tuo daugiau degini, kuo sunkiau, dažniau keli, tuo daugiau augini raumenį, ar meluoju ką? smile

kuo daugiau raumens mases turi tuo ji daugiau sunaudoja energijos, karoce reik ir svoriu ir kardio

Bet ji nerašė,kad nori raumenų, tai sunku pasakyti, gal tik numesti nori. Būti labai liekna. Nežinau, aš turbūt dėliočiaus mityba ir daug bėgimo, dviračio. Čia mano nuomonė,jei norėčiau numesti. Aš asmeniškai ryškinuosi, tai kaip sakai ir cardio, ir svoriai, ir mityba.

Neprisijungęs

 
ANONIMAS033
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-29
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#17 2016-11-04 14:54

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

violuk rašė:

Pelesis rašė:

violuk rašė:

Ok ok big_smile Puikiai išmanot buildingą smile O ką merginai daryti,kad numesti svorio? big_smile Aš manau,kad kiekvienas pasirenka sau tinkamą. Aš pvz nei numest, nei labai daug užsiauginti, tai man atskiros tinka. Numesti svorio mano manymu netgi geriau ne salė, o kuo daugiau cardio. smile Juk riebalus deginti, tai deginti kalorijas pagrinde. Kuo daugiau judi, tuo daugiau degini, kuo sunkiau, dažniau keli, tuo daugiau augini raumenį, ar meluoju ką? smile

kuo daugiau raumens mases turi tuo ji daugiau sunaudoja energijos, karoce reik ir svoriu ir kardio

Bet ji nerašė,kad nori raumenų, tai sunku pasakyti, gal tik numesti nori. Būti labai liekna. Nežinau, aš turbūt dėliočiaus mityba ir daug bėgimo, dviračio. Čia mano nuomonė,jei norėčiau numesti. Aš asmeniškai ryškinuosi, tai kaip sakai ir cardio, ir svoriai, ir mityba.

tau paciai reikia pagalbos kokius tu cia utiutiu patarimus duodi ka tu asmeniskai darytum kai pati sakei kad be trenerio niekur

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#18 2016-11-04 15:27

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

AŠ Turiu TrenerĮ Ir Bent Tiek Tai Jau Žinau Tikrai, Nesu Glusha Ir Ne Pirma Diena Jau SalĖje. Kas AntrĄ DienĄ Su Trenerio Pagalba Ir PrieŽiŪra Dirbu.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#19 2016-11-04 15:31

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

matai siais laikais tu treneriu pilna, ir 50% nusimano tiek kiek eilinis forumietis, taip kad nepasigyrei cia

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#20 2016-11-04 15:35

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Palauk trupučiuka, greit parodysiu rezultatus, dar bent 6 mėn ir bus matyt ar treneris išmano tiek kiek eilinis forumietis. OK? Nedaryk išvadų iš savo fantazijų. Be to dažnai padeda pats sporto klubo savininkas,kuris pasiekęs rimtų rezultatų. Taip kad neskubam su išvadom.

Paskutinį kartą taisė violuk (2016-11-04 15:37)

Neprisijungęs

 
ANONIMAS033
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-29
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#21 2016-11-04 15:36

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

violuk rašė:

AŠ Turiu TrenerĮ Ir Bent Tiek Tai Jau Žinau Tikrai, Nesu Glusha Ir Ne Pirma Diena Jau SalĖje. Kas AntrĄ DienĄ Su Trenerio Pagalba Ir PrieŽiŪra Dirbu.

Tai Gerai Kad Dirbi Bet utiutiu ČIa MokYti Visus Ir Aiškinti Tai Kas Ir Be TavĘs Aišku? Nori Pavaidint Protingą? Tai Kurkis Blogą O Nesigirk Kad Turi Trenerį Kuriam Moki Papildomai Už Informaciją KuriĄ Gali Susirast Nemokamai. Tikrai Nemanau Kad Atsiuntus Čia Savo Sporto / Mitybos Programas Parodytum KažkĄ NaujO AR Vertingo Su Savo Įspudinguoju TrenEriu

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#22 2016-11-04 15:38

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Kas tau darosi, psichinis kažkoks tikrai.

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#23 2016-11-04 15:40

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

Tu atsakinėk į užduotus klausimus,o ne mano žinutes komentuok. Nenormalus tikrai. Tą patį parašo vyras, tai ok, maladec. Parašau aš, tai sėdi tik ir laukia, kad kurioj temoj ką parašyčiau nu ir varo savo fantazijas ir argumentus. Išsitrink galvą.

Paskutinį kartą taisė violuk (2016-11-04 15:44)

Neprisijungęs

 
ANONIMAS033
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-29
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#24 2016-11-04 15:43

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

nu tai pasiziurek is salies kaip tu treneri ta dievini ir kitiem kisi kad be trenerio busi niekas (cia modas neistveres istryne pora postu suprantu ir atsiprasau. bet ji irvel skiedzia.) ka tau treneris gali padet sporte?
1. sutvarkyt mityba (sudaryt programa)
2. sudaryt trenkes (sporto programa)
3. parodyt kaip taisyklingai daryt pratimus????
daugiau nerandu jokio naudingumo is trenerio. IR YPAC TAI, KAD VISA SIA INFORMACIJA GALI SUSIRAST INTERNETE. tai kam moket veltui kai gali tiesiog pasiskaityt, mokytis kaip moksla. o tu cia skiedi kad sportas be trenerio - ne sportas. mane tas pamyli.

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#25 2016-11-04 15:45

Re: ka manot apie programa, ka keisti, esu visiskai zalia

"nu tai pasiziurek is salies kaip tu treneri ta dievini " - čia pavydas? Nesuprantu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net