Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sloppi
Išmestas
Registravosi: 2016-11-17
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#51 2016-11-17 23:59

Re: fb sporto veikeju sekimas

jei yra žmonių kurie turi ip'ą ir nemėgsta šito retardo - numeskit man. atjungsiu netą savaitei, gal truputį proto atsiras duc.hu.i

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#52 2016-11-18 00:08

Re: fb sporto veikeju sekimas

Kaip mobilu uzblokuosi? big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#53 2016-11-18 00:11

Re: fb sporto veikeju sekimas

Man tai jis šitą primena big_smile

https://cdn.meme.am/instances/400x/55947956.jpg

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#54 2016-11-18 01:01

Re: fb sporto veikeju sekimas

Aš tai tiesą sakant irgi nesupratau apie ką jūs čia. Toks jausmas, kad jebiot jus, kas su kokia mašina ir kas kur ką darot. Faktą dabar matau tik vieną, kad apie jį šneka daugiau nei apie jus... utiutiu jūs tai jei sau galėtumėt leist kokį bently išsinuomot tai paliubomu prie jo selfiuko nepasidarytumėt, ypač tada, kai hus daug kas seka, ir tikriausiai už tuos gerbėjus dar centai byra, kai kokią reklamą praleidi per savo fb... utiutiu utiutiu.. ir šiaip toks įspūdis, kad tie x5 ar x6 kažkoks kosmosas. Opeliai nauji gali brangiau kainuot nei tie bemsai. 90's su visom pobiatkėm tam tikrais atvejais gražu ir zjbis priaimint... bet čia.. nebe tie laikai. Lizingu bemwą gali pasiimt vos ne kas nori, kad ir kasininkas norfos.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#55 2016-11-18 02:46

Re: fb sporto veikeju sekimas

Ignas87 rašė:

Aš tai tiesą sakant irgi nesupratau apie ką jūs čia. Toks jausmas, kad jebiot jus, kas su kokia mašina ir kas kur ką darot. Faktą dabar matau tik vieną, kad apie jį šneka daugiau nei apie jus... utiutiu jūs tai jei sau galėtumėt leist kokį bently išsinuomot tai paliubomu prie jo selfiuko nepasidarytumėt, ypač tada, kai hus daug kas seka, ir tikriausiai už tuos gerbėjus dar centai byra, kai kokią reklamą praleidi per savo fb... utiutiu utiutiu.. ir šiaip toks įspūdis, kad tie x5 ar x6 kažkoks kosmosas. Opeliai nauji gali brangiau kainuot nei tie bemsai. 90's su visom pobiatkėm tam tikrais atvejais gražu ir zjbis priaimint... bet čia.. nebe tie laikai. Lizingu bemwą gali pasiimt vos ne kas nori, kad ir kasininkas norfos.

ne ne nebesnekam daugiau apie tai. Kiek cia jau postu privarem.



Bet tai krc irgi virna karta Londone naktiniam lietuviu klube Radugoj jau iseidineju ant ryto, ziuriu tokia nediduke panasi-i-barbe faina blondinaite irgi isejus (taip pat netiesiogine prasme) laukia autobuso. Sakau uzkalbinsiu. Ir utiutiu jau tik ant mano zodziu is klubo stovejimo aiksteles isvaziavo x5 ir ta is tokios nuostabos susuko savo draugei "oo zieeeek, eks penktasss" ir surakino savo zvilgsni neribotam laikui ties tuo x5. Ai galvoju, eikit utiutiu barakudos. Kita kart ir as issinuomosiu x5, o jus ten galesit nuogos gale zaist. Tai pritariu Ignui, nebe tie laikai. Visi gali sukurt belekoki ivaizdi dabar.

Neprisijungęs

 
ragas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-20
Žinutės: 409
Atsiliepimai: 1

#56 2016-11-18 07:19

Re: fb sporto veikeju sekimas

forume yra chemijos policija, dabar žiūriu  formuojasi naujas darinys - baxuru policija

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#57 2016-11-18 09:30

Re: fb sporto veikeju sekimas

ragas rašė:

forume yra chemijos policija, dabar žiūriu  formuojasi naujas darinys - baxuru policija

:DDD

Neprisijungęs

 
Eazy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-30
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#58 2016-11-18 09:40

Re: fb sporto veikeju sekimas

Nusifotkines su zaisliniu kalashnikovu ir nuomotu bemvu. O, kad bmw ir jo.. Kam fotkintis ir deti i fb savo masina ? Brolis geresne turi dvigubai ir gyvenime nesideda online. Belekas cia, su chalatu dar foto prisidejas :DDD

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#59 2016-11-18 10:42

Re: fb sporto veikeju sekimas

Eazy rašė:

Nusifotkines su zaisliniu kalashnikovu ir nuomotu bemvu. O, kad bmw ir jo.. Kam fotkintis ir deti i fb savo masina ? Brolis geresne turi dvigubai ir gyvenime nesideda online. Belekas cia, su chalatu dar foto prisidejas :DDD

1.5k uždirba ir turi dvigubai geresnę už x6? Maždaug 40-50k vertės?

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#60 2016-11-18 10:59

Re: fb sporto veikeju sekimas

Eazy rašė:

Nusifotkines su zaisliniu kalashnikovu ir nuomotu bemvu. O, kad bmw ir jo.. Kam fotkintis ir deti i fb savo masina ? Brolis geresne turi dvigubai ir gyvenime nesideda online. Belekas cia, su chalatu dar foto prisidejas :DDD

utiutiu.t as nesuprantu are Tave pamyli tai? Tu rimtai kazkoks atsilupelis, gi buvo parasyta, pabaigt apie ji sneketi, kazkoks pavydas Tau bamba griauzia

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#61 2016-11-18 11:31

Re: fb sporto veikeju sekimas

Aš irgi fb nesidedu ir fokių šūdų nepostinu, bet man neskauda kai kiti tą daro. Kaip ir sakau, kiti iš to gyvena. Pvz šalčiūtė.. Visokį šūdą postina, daug kas seka, ji iš to populiarumą gauna, pinigus ir pan.. Tai kodėl gi ne.
Aš irgi youtube čanelį sukurt svajoju su daug subscribe'ų ir iš to pinigus daryt

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#62 2016-11-18 11:35

Re: fb sporto veikeju sekimas

Ignas87 rašė:

Aš irgi fb nesidedu ir fokių šūdų nepostinu, bet man neskauda kai kiti tą daro. Kaip ir sakau, kiti iš to gyvena. Pvz šalčiūtė.. Visokį šūdą postina, daug kas seka, ji iš to populiarumą gauna, pinigus ir pan.. Tai kodėl gi ne.
Aš irgi youtube čanelį sukurt svajoju su daug subscribe'ų ir iš to pinigus daryt

prisijunk prie martyno, galesi laidas vest apie snapsa, jis jau dachuja subu turi surinkes big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#63 2016-11-18 11:39

Re: fb sporto veikeju sekimas

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:

Aš irgi fb nesidedu ir fokių šūdų nepostinu, bet man neskauda kai kiti tą daro. Kaip ir sakau, kiti iš to gyvena. Pvz šalčiūtė.. Visokį šūdą postina, daug kas seka, ji iš to populiarumą gauna, pinigus ir pan.. Tai kodėl gi ne.
Aš irgi youtube čanelį sukurt svajoju su daug subscribe'ų ir iš to pinigus daryt

prisijunk prie martyno, galesi laidas vest apie snapsa, jis jau dachuja subu turi surinkes big_smile

1.Arba nematau
2.Arba tiesiog nerodo
3.Arba jis neturi subų apskritai

Kuris ten variantas?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#64 2016-11-18 11:44

Re: fb sporto veikeju sekimas

Aizen rašė:

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:

Aš irgi fb nesidedu ir fokių šūdų nepostinu, bet man neskauda kai kiti tą daro. Kaip ir sakau, kiti iš to gyvena. Pvz šalčiūtė.. Visokį šūdą postina, daug kas seka, ji iš to populiarumą gauna, pinigus ir pan.. Tai kodėl gi ne.
Aš irgi youtube čanelį sukurt svajoju su daug subscribe'ų ir iš to pinigus daryt

prisijunk prie martyno, galesi laidas vest apie snapsa, jis jau dachuja subu turi surinkes big_smile

1.Arba nematau
2.Arba tiesiog nerodo
3.Arba jis neturi subų apskritai

Kuris ten variantas?

nzn nelabai beziuriu jo tuos pezalus big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#65 2016-11-18 12:09

Re: fb sporto veikeju sekimas

Eazy rašė:

Nusifotkines su zaisliniu kalashnikovu ir nuomotu bemvu. O, kad bmw ir jo.. Kam fotkintis ir deti i fb savo masina ? Brolis geresne turi dvigubai ir gyvenime nesideda online. Belekas cia, su chalatu dar foto prisidejas :DDD

Kadangi pats geresnes neturi,tai pasigyrei,kad brolis turi big_smile normaliai big_smile
nu cia viskas normaliai,lietuviai turi kuom pasigirt big_smile
Lietuvos labai panasus i norvega,abu turi zut but pamynet arba parodyt ka uzgivene yra.
Lietuvis butinai pasigirs 8metu senumo masina,kuria vadina NAUJA, o norvegas jachta uz 5 liomus ir chata prie vandens uz 30 liomu big_smile

Paskutinį kartą taisė ramas (2016-11-18 12:12)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#66 2016-11-18 12:53

Re: fb sporto veikeju sekimas

Tema kokia cia diskusija eina big_smile kazkoki is fb zmogu issitraukt ir diskutuot big_smile normal

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#67 2016-11-18 15:12

Re: fb sporto veikeju sekimas

Pelesis rašė:

Aizen rašė:

Pelesis rašė:


prisijunk prie martyno, galesi laidas vest apie snapsa, jis jau dachuja subu turi surinkes big_smile

1.Arba nematau
2.Arba tiesiog nerodo
3.Arba jis neturi subų apskritai

Kuris ten variantas?

nzn nelabai beziuriu jo tuos pezalus big_smile

Jo 2 chaneliai kaip suprantu, vienas neturi nei vieno subscribe'o kitas - 64..
https://s14.postimg.org/43r4pkcwt/New_Bitmap_Image_2.jpg
Jis ne tik dietologas, bet ir rašytojas, filosofas:

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#68 2016-11-18 15:21

Re: fb sporto veikeju sekimas

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

Aizen rašė:


1.Arba nematau
2.Arba tiesiog nerodo
3.Arba jis neturi subų apskritai

Kuris ten variantas?

nzn nelabai beziuriu jo tuos pezalus big_smile

Jo 2 chaneliai kaip suprantu, vienas neturi nei vieno subscribe'o kitas - 64..
https://s14.postimg.org/43r4pkcwt/New_B … mage_2.jpg
Jis ne tik dietologas, bet ir rašytojas, filosofas:

nu uztenka pradzia paklausyt nu ir bbd nusipeza zmogus... nepataike nei vieno to faktoriaus minimo pradzioj... nu ir kas per bredas kad suktiktas nepazystamas turi duot minimum 10 metu maziau nei yra istikro... tai utiutiu biski sunku butu tiek duot 20meciui...  nebent jis orentuojas i 50meciu publika ir sie vidosai skirti pensininku smegenim plaut... jungiu lauk karoce ;D

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#69 2016-11-18 15:31

Re: fb sporto veikeju sekimas

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:


nzn nelabai beziuriu jo tuos pezalus big_smile

Jo 2 chaneliai kaip suprantu, vienas neturi nei vieno subscribe'o kitas - 64..
https://s14.postimg.org/43r4pkcwt/New_B … mage_2.jpg
Jis ne tik dietologas, bet ir rašytojas, filosofas:

nu uztenka pradzia paklausyt nu ir bbd nusipeza zmogus... nepataike nei vieno to faktoriaus minimo pradzioj... nu ir kas per bredas kad suktiktas nepazystamas turi duot minimum 10 metu maziau nei yra istikro... tai utiutiu biski sunku butu tiek duot 20meciui...  nebent jis orentuojas i 50meciu publika ir sie vidosai skirti pensininku smegenim plaut... jungiu lauk karoce ;D

O tu dar ir klausei.. big_smile Aš kažkaip netyčią pabaigą įsijungiau ir išgirdau, kad pasakė tą frazę apie filosofą, rašytoją ir savo knygą už 3€ stumdo big_smile Nu žodžiu... Ir nafik faktus sakyt,, juk sako žiūrėkit video, ir žinosit big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#70 2016-11-18 15:36

Re: fb sporto veikeju sekimas

Nu tai sakė ne kiekvienam tai ką jis daro hmm  Galbūt net niekam sad

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#71 2016-11-18 15:36

Re: fb sporto veikeju sekimas

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:


nzn nelabai beziuriu jo tuos pezalus big_smile

Jo 2 chaneliai kaip suprantu, vienas neturi nei vieno subscribe'o kitas - 64..
https://s14.postimg.org/43r4pkcwt/New_B … mage_2.jpg
Jis ne tik dietologas, bet ir rašytojas, filosofas:

nu uztenka pradzia paklausyt nu ir bbd nusipeza zmogus... nepataike nei vieno to faktoriaus minimo pradzioj... nu ir kas per bredas kad suktiktas nepazystamas turi duot minimum 10 metu maziau nei yra istikro... tai utiutiu biski sunku butu tiek duot 20meciui...  nebent jis orentuojas i 50meciu publika ir sie vidosai skirti pensininku smegenim plaut... jungiu lauk karoce ;D

kas jam galėjo duoti 26 metus??? su kokiais balvonais jis ten bendravo? big_smile big_smile rimtai maniau, kad jam apie 40, ne mažiau big_smile
neina man jo video išžiūrėt iki galo, po kelių min norisi išjungt.. ką ir padariau...

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#72 2016-11-18 15:38

Re: fb sporto veikeju sekimas

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:


Jo 2 chaneliai kaip suprantu, vienas neturi nei vieno subscribe'o kitas - 64..
https://s14.postimg.org/43r4pkcwt/New_B … mage_2.jpg
Jis ne tik dietologas, bet ir rašytojas, filosofas:

nu uztenka pradzia paklausyt nu ir bbd nusipeza zmogus... nepataike nei vieno to faktoriaus minimo pradzioj... nu ir kas per bredas kad suktiktas nepazystamas turi duot minimum 10 metu maziau nei yra istikro... tai utiutiu biski sunku butu tiek duot 20meciui...  nebent jis orentuojas i 50meciu publika ir sie vidosai skirti pensininku smegenim plaut... jungiu lauk karoce ;D

O tu dar ir klausei.. big_smile Aš kažkaip netyčią pabaigą įsijungiau ir išgirdau, kad pasakė tą frazę apie filosofą, rašytoją ir savo knygą už 3€ stumdo big_smile Nu žodžiu... Ir nafik faktus sakyt,, juk sako žiūrėkit video, ir žinosit big_smile

nadažiūrėjau big_smile knygą už 3eurus, ple, kas ten per knyga, sąsiuviniai brangiau kainuoja lol
nu ok, gal ne brangiau big_smile bet jei storesni, tai rimtai panašiom kainom big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#73 2016-11-18 15:40

Re: fb sporto veikeju sekimas

"Jūsų žinios apie sveiką mitybą tolygios nuliui". Va taip.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#74 2016-11-18 15:44

Re: fb sporto veikeju sekimas

aha, vien dėl to, kad kalbate lietuviškai..
bet pamiršo paminėt, jei žiūrėsite jo video, tai ir liks nulis big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#75 2016-11-18 15:44

Re: fb sporto veikeju sekimas

joapapa xDDDDDDDDDDDDDDDDd

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net