Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

PonasDamusas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2016-12-19 01:23

kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

Sveiki visi. Pirmą kartą gyvenime pasiryžau valgyt pagal programą, nes noriu priaugti masės, kadangi per 5 metus pas mane niekas fiziškai nepasikeitė. Ne per seniausiai atradau per tarnybą mano draugelio padarytą mitybos programą specialiai man, todėl man labai įdomi jūsų nuomonė ką jūs apie tai manot.

Amžius: 21 metai
Svoris: 69kg
Ūgis: 180cm

-------------------------------------------------------

PROGRAMA

Pusryčiai
6 kiaušiniai - 3 tryniai.
Ryžiu arba grikių košė 100g + daržovės.
40g baltymų + 100g angliavandenių

Priešpiečiai
Tuna + grikiai arba ryžiai + daržovės.
40g baltymų + 100g angliavandenių

Pietūs
Virta vištienos krūtinėlė 150g + grikiai arba ryžiai + daržovės
50g baltymų + 100g angliavandenių

Pavakariai
Riešutai + juodas šokoladas
10g baltymų

Vakarienė
Kepta vištienos krūtinėlė 150g + grikiai arba ryžiai + daržovės
50g baltymų + 100g angliavandenių

Naktipiečiai
Liesa varškė 100g (gali įpilt jogurto lieso)
30g baltymų

Viso:
Baltymų - 220g
Angliavandenių - 400g
Amynkės geri prieš ir po treniruotes. Proteino 4 savaites negerk, po to gerk po trefkes ir per pavakarius. Vieną porciją vištienos gali keist žuvim arba jautiena, bet jei perki žuvies file, virk kokius 300g vietoj 150g.

-----------------------------------------------------

Jau norėjau pradėt savarankiškai šitą programą, tačiau man iškilo labai daug klausimų, dėl ko ir rašau į šitą forumą.

1) Per kokią svetainę ar lentelę aš galiu sužinot kiek man reikia per dieną suvartoti baltymų, angliavandenių ir riebalų? Kiek kalorijų?
2) Ką patartumėt išimti/papildyti/pakeisti šitoj programoj? Kadangi nelabai esu šokolado megėjas, kad kiekvieną dieną valgyti po plytą juodo šokolado.
3) Kas įeina į tas daržoves ir kiek? Ta prasme paprastai supjaustyt agurką ir pomidorą ar čia kažkokias salotas darytis?
4) Kas įeina į tuos riešutus ir kiek?
5) Kokia tuna yra geriausia? Sūdyta ar aliejuj? Ar nėra skirtumo?

Šiuo metu dirbu virtuvėj sandeliuose su sunkiais svoriais I-V (08:00 - 17:00) ir tikrai rasčiau laiko pavalgyt jeigu reikėtų. Sportuoju namų sąlygom 3 kartus per savaitę ir jokių papildų nevartoju ir nenorėčiau vartot, kadangi norėčiau pradžioj su paprastu maistu priprast. Tikslas būtų nors mažiausiai priaugti 10kg net neįsivaizduoju per kiek mėnesių, kadangi esu visiškai žalias šitoj srityj. Prašau visų patarimų, reiškit savo nuomones, kritikas, gyvenimiškus patarimus ir t.t. Iš anksto ačiū.

Paskutinį kartą taisė PonasDamusas (2016-12-19 01:28)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#2 2016-12-19 02:07

Re: kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

neteisingai surasysi macro, 100g avizines koses nera 100g angliu, ir siaip mityba nieko gero, kcal skaiciuot reik,pasigooglink calorie calculator.

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#3 2016-12-19 03:00

Re: kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

Neklausyk Įkyrusis mažylis jis vapse gaidonalde maitinasi big_smile
Siaip riebalu nera mityboj. Trys tryniai ir saujele riesutu..

Damesk riebalu sudek viska i kalorijos.lt ir bus matyt aiskus vaizdas ko ir kiek surenki

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#4 2016-12-19 07:54

Re: kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

Prudas rašė:

Neklausyk Įkyrusis mažylis jis vapse gaidonalde maitinasi big_smile
Siaip riebalu nera mityboj. Trys tryniai ir saujele riesutu..

Damesk riebalu sudek viska i kalorijos.lt ir bus matyt aiskus vaizdas ko ir kiek surenki

Dėl angliavandenių, tai tiesą sako 100 gr. kruopų nėra 100 gr. angliavandenių

Paskutinį kartą taisė Submission (2016-12-19 07:54)

Neprisijungęs

 
Craz1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#5 2016-12-20 20:53

Re: kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

#1 Paskaiciuot kaloriju reikalavimus gali pasigooglint TDEE calculator. Baltymu sportuojanciam zmogui tai apie 2g per 1kg svorio, bet gali ir apie 200g ir daugiau valgyt jei nori, bet bent 140 tai butinai.
Riebalai labai svarbus organizme, tai bent po 1g vienam kg suvalgyt mano numone butina, pats valgau apie 80-120g, is avokadu, riesutu, uzpili sauksta aliejaus ant vistienos ar darzoviu valgydamas.
Kiek lieka nesuvalgyta kaloriju, ta uzpildai angliavandeniais.

#2 Juodas sokoladas (98% ir pns.) tai turbut irasytas del riebalu. Gali keist avokadais, riesutais, aliejum. Gali drasiai valgyt ir visus kiausiniu trynius, cholesterolis reikalingas testosterono ir estrogeno gamybai.
Programoj blogai surasyta kosiu anglys (100g koses - 100g angliu???). Jei grikiu kose verdi, tai grikiu pries verdant turetu but apie 140g kad gautum 100g angliavandeniu. Su ryziais kitaip, pasiguglink white rice nutrition info ar kazka panasaus, ten rasys kiek visko yra ant 100g ryziu. Juos pasverk pries virdamas kose.
Baltymu 220g tai nera blogai, bet irgi man regis nevisai teisingai paskaiciuota. Kiek pamenu tai 100g nevirtos nekeptos vistienos yra apie 20-25g baltymu, tai 150g bus arciau 30-40g. Velgi, butinai sverk pries gamindamas.
100g varskes tikrai nera 30g baltymu, o ir kaloriju ten juokingai. Kadangi auginsi svori, tai gali drasiai valgyt po visa ta iki ar maksimini pakeli varskes, ten lygtais po 220g buna.

#3 Pagal visas dienos normas sveikatos tai apie 400g darzoviu per diena. Kiek ir kokiu tai nera ten tiek labai svarbu, pasipjaustyk rauginto agurko jeigu nori, pomidoro, kai kurie perka uzsaldytu darzoviu mixus. Tik pamaisyk aisku, nevalgyk 400g pomidoru.

#4 Tai jei nori apie 80-90g riebalu, tada jau pats ir susiskaiciuok kiek tu ko desi. Riesutai vidutiniskai turi apie 600kcal ir 49g riebalu per 100g (isskyrus anakardziai, 44g per 100g), avokadai turi 160kcal ir 15g riebalo per 100g, aliejus praktiskai grynas riebalas, 100g riebalo ir 900kcal per 100g. Riesutu tai zemes, migdolu, anakardziu, lazdyno, jau pagal biudzeta kiek gali sau leist, zemes pigiausi. Nesudytus pirk.

#5 Tunas savo sultyse turi ziauriai daug druskos, kurios dazniausiai ir taip pakankamai gauni is prieskoniu ir pns. O dar kai kaloriju ir riebalu tau reik, tai mano manymu geriau aliejuj. Bet as asmeniskai daznai nevalgau, nes tune daug gyvsidabrio, baisu apsinuodyt.

Aminkiu tai pagal mane vapse retai kam reikia, o su tuo proteino ciklinimu 4 savaites on 4 off tai nesamoniu nesamone. Jei nusipirksi proteino ir gersi, tai gerk kaip nori ir jokiu pertrauku nereikia daryt. Pries arba po treniruotes, jei siaip vakare truksta baltymu ta diena ir tingi gamint valgyt rimciau.

Jeigu susigundysi valgyt sokolada, tai sveikiausia 98-99% buna, 70% ir pns tai toks pat slamstas prikistas cukraus.

Neprisijungęs

 
saulius7
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija-Alytus
Registravosi: 2016-12-04
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#6 2016-12-20 22:03

Re: kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

siaip alieju jai pirksi tai butinai sudeti paziurek , nebutinai kad extra virgin cold press olive bus geras , nes nusipirkau toki veliau ziuriu kitoj pusej mazom raidem 85% olive reffinert  and 15% extra virgin coldpress,  tai taspats kas paimtum 150ml pieno ir 850ml vandens ir pardavinetum kaip sviezia piena big_smile Tas rafinuotas aliejus savo riebau norma duos bet jame nebus vitaminu
pateikiame įvairių aliejų kritinę kaitinimo temperatūrą, po kurios jie tampa kenksmingi. Palmių aliejus 240° С Žemės riešutų 220° С Alyvuogių 210° С Saulėgrąžų, sojų 170° С Vynuogių, rapsų, kukurūzų 160° С Margarinas 150° С Sviestas 110° С

Paskutinį kartą taisė saulius7 (2016-12-20 22:57)

Neprisijungęs

 
Craz1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#7 2016-12-20 22:16

Re: kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

ir jei avokadus pirksi tai palauk kol paminkstes truputi, as pirmakart neprinokusi kieta valgiau big_smile

Neprisijungęs

 
saulius7
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija-Alytus
Registravosi: 2016-12-04
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#8 2016-12-20 22:18

Re: kritika/patarimai mitybos programai dėl masės

Craz1 rašė:

ir jei avokadus pirksi tai palauk kol paminkstes truputi, as pirmakart neprinokusi kieta valgiau big_smile

the same lol

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net