Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#1251 2017-09-14 08:48

Re: Zuikio logas

blankaa rašė:

Zuikis13 rašė:

Gilbi, patikėk manim, po darbų grįžtu namo kokią 8-9. Laiko skirti įrodinėjimui, kad žemė apvali? For utiutiu sake..

Zeme neapvali. Zeme plokscia.

Jei tu rmt taip galvoji tai pagaliau supratau kodel tu toks big_smile

Neprisijungęs

 
blankaa
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-07-24
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#1252 2017-09-14 09:07

Re: Zuikio logas

vlow34 rašė:

blankaa rašė:

Zuikis13 rašė:

Gilbi, patikėk manim, po darbų grįžtu namo kokią 8-9. Laiko skirti įrodinėjimui, kad žemė apvali? For utiutiu sake..

Zeme neapvali. Zeme plokscia.

Jei tu rmt taip galvoji tai pagaliau supratau kodel tu toks big_smile

Pasidomek daugiau siuo klausimu.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#1253 2017-09-14 09:15

Re: Zuikio logas

blankaa rašė:

vlow34 rašė:

blankaa rašė:


Zeme neapvali. Zeme plokscia.

Jei tu rmt taip galvoji tai pagaliau supratau kodel tu toks big_smile

Pasidomek daugiau siuo klausimu.

As ne dalbajobas as zinau kad ji apvali, o tu su smegenim perdziuvusiom visokias samokslo teorijas stebi big_smile pazystu as viena kuris galvoja kad zeme plokscia, dalbajobas

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1254 2017-09-14 09:27

Re: Zuikio logas

vlow34 rašė:

blankaa rašė:

vlow34 rašė:


Jei tu rmt taip galvoji tai pagaliau supratau kodel tu toks big_smile

Pasidomek daugiau siuo klausimu.

As ne dalbajobas as zinau kad ji apvali, o tu su smegenim perdziuvusiom visokias samokslo teorijas stebi big_smile pazystu as viena kuris galvoja kad zeme plokscia, dalbajobas

big_smile

http://demotyvacijos.tv3.lt/jei-zeme-yr … 72423.html

Neprisijungęs

 
cyterisR10
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-17
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1255 2017-09-14 09:31

Re: Zuikio logas

Bloodi, ateis laikas kai ir insulinas bus aptinkamas, o tada zaksesi cempione smile

Neprisijungęs

 
blankaa
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-07-24
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#1256 2017-09-14 09:46

Re: Zuikio logas

cyterisR10 rašė:

Bloodi, ateis laikas kai ir insulinas bus aptinkamas, o tada zaksesi cempione smile

Netgi insulina bloody varo big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1257 2017-09-14 10:32

Re: Zuikio logas

vlow34 rašė:

blankaa rašė:

vlow34 rašė:


Jei tu rmt taip galvoji tai pagaliau supratau kodel tu toks big_smile

Pasidomek daugiau siuo klausimu.

As ne dalbajobas as zinau kad ji apvali, o tu su smegenim perdziuvusiom visokias samokslo teorijas stebi big_smile pazystu as viena kuris galvoja kad zeme plokscia, dalbajobas

Nesuprantu ar trolinimmas 99 lvl ar dalbajobizmas smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1258 2017-09-14 10:33

Re: Zuikio logas

nesako rašė:

Zuikis13 rašė:

Šudus šnekam. Bus vėl testas 2 mol ir sakys "utiutiu, ziurekit, testo net nereikia, kad gainz turėti". lol. tas pats kap pas rama

oho,o tai jau dares kazkada ? big_smile utiutiu praleidau kazka idomaus

tipo ramas ir dares ir savo noru idejo 2nmol tyrima ? big_smile

Kokius tu cia tyrimus nori bloodZiui daryt. Nebuvai gal tada kai imete tyrima su 3 moliaiss. Tada spaude kazkas 160. Tupe trauke 200+
Net su tokiu NATURALIU testu. Zodziu visiems senai viskas aisku.  Net colemanas sake kad jis nevartoja ximkes. As pradedu tiketi. Svarbiausia but uzsimotyvavusiu atletu, pahalint salej ir valgyt  uz tris.

Neprisijungęs

 
blankaa
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-07-24
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#1259 2017-09-14 10:40

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

vlow34 rašė:

blankaa rašė:


Pasidomek daugiau siuo klausimu.

As ne dalbajobas as zinau kad ji apvali, o tu su smegenim perdziuvusiom visokias samokslo teorijas stebi big_smile pazystu as viena kuris galvoja kad zeme plokscia, dalbajobas

Nesuprantu ar trolinimmas 99 lvl ar dalbajobizmas smile

O tu pasidomek daugiau siuo klausimu. Zeme yra plokscia, kitokia ir negali buti.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1260 2017-09-14 10:40

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Šiame poste bus vartojama daug necenzūrinės leksikos, bet man reikia kažkaip išsipasakot, nes pas psichologą eiti laiko neturiu.

utiutiu, žmonės visi per šikną pagaminti. Čia yra pizdiec. Lietuviai darbšti tauta, uoli - xuj, visiškų gandonų valstybė.
Su statybininkais šneku ir sakau "nu sąžiningai, ar dažnai kažką nuchaltūrinat?". Oj ne, namą ant pardavimo statau, tai kaip sau statau. Tokie laikai, kad rekomendacijos yra viskas. Darysim pagal projektą zjb. utiutiu, atvažiuoju pažiūrėt kaip monolitinį žiedą daro - jibat, į betoną įkišo dvi armatūras, vietoj keturių, nechują jų nesurišo ir zjb. utiutiu, per savaitę už žiedą apie 1500 eurų gali paimt, bet ne utiutiu, jiems utiutiu reikia nuchaltūrinti.
Darbe visiška pyzdą. Dirbu valstybinėje įmonėje. Ateina utiutiu politikas, už kurio partiją visą gyvenimą balsuoju. Krc jūs visi lochai, direktorius jūsų loxas, jum pizdą. Žurnalistai utiutiu su fotoaparatais pafotkino ir sulipdo straipsnį, kad mes gandonai, nors viskas tik dėl to, kad bandoma griauti supista sovietinė nomenklatūra, kuri buvo įmonėje 25 metus. Tipo visi pyzdino pinigus, amžinas nuostolis, bet tik ateina naujas vadovas kažką pakeisti - visiem pizdy ir utiutiu tylėkit. Da utiutiu tas politikas net nesuprato apie ką kalba. Paruoštą tesktą atskaitė, o vėliau utiutiu teletabiai žiūri žinias ir sako "o, zjb, gandonam pizdy davė". Ir pradedi suprasti, kad čia ne pavienis politikas gandonas, o visi utiutiu politikai gandonai.
Aš išvis utiutiu chujėju ar čia dievas iš manęs trolina ar čia visur taip. Pizdą, teisė ant 50k eurų už nusikaltimą, kurio niekada nebuvo Ir supista teisinė sistema tokia, kad ne jie turi įrodyti, kad buvo padaryta žala, o aš turiu įrodinėti, kad nechuja nepadariau. Ta prasme pyzdec betkokiu atveju, nes advokatai už ačiū nedirba. Išsisukau, ant advokatų ~2000 eur palikau ir utiutiu, gyvenu toliau. Tada su vaiku bėdos buvo ir ne šiaip kad ten utiutiu kokia astma ar panaši chujnia, bet jau taip, kad maža nepasirodys. Viskas praėjo, zjb. Ir utiutiu pradedi galvoti, kad gyvenime viskas turi susitvarkyti, kaip gauni nuo likimo su bybiu per veidą ir nesupranti nei už ką nei dėl ko. Tęsčiau dar toliau, bet einu geriau arbatos gerti.
Krc vat utiutiu tarkim nuskendo laivas ir 3 žmonės liko gelbėjimosi valtyje. Jie visi turi bendrą tisklą. utiutiu, lietuvoj atrodo yra 3 milijonai gandonų, kurie viską daro tik dėl savęs ir išvis chuj žino, kaip valstybė gyvuoja.
Nu utiutiu pažįstu kunigą. Jibat, šventas žmogus atrodo. Man protą jibašino apie nuodėmes, šetoną ir panaši chujnia. Žiuriu, utiutiu rūko ir man pasakoja, kaip statydamas namą nemoka PVM. Suka, ar čia utiutiu teletabizmas kažkoks ar čia viskas zjb? Visą gyvenimą buvau vlastybininkas. Aš už sistemą, fsė delą, jei sakys rusai puola reikia juos šaudyt - imsiu M16 ir neuždavinėsiu klausimų. O dabar chuj zino. Ar čia man čiakros atsivėrė, bet aplink visi gandonais tapo. Bent Lietuvoj.
Pizda, pradėjau juvelyrikos verslą. Susirašiau su vienu Olandu. Sakau noriu pirkti pas jus deimantus. Tai ką? Paklausė adreso ir atsiuntė deimantų ant 3000 eurų. Tiesiog. Nei utiutiu užstato nei ką. Sako išsirink kurie tau tinka ir atsiskaitysim. Man net smegenyse teristoriai sutrukinėjo. Taigi būna ne gandonų. Bet žinot ką - jie gyvena ne Lietuvoja.
Ačiū, Ir eikit utiutiu.

Pasiguosiu . As valstybininkas. Reztrukturizacija daro prisidengdami istaigos pavadinimo keitimu.  Puse atleis naxren. Kiti dar del savo vietu tures dalyvaut konkurse. Seems legit? Hell no. Bet valdziai utiutiu. Nors teisiskai labai idomu kuo tai baigsis. Ar kreipsis kas nors i advokatus tokius llausimu.. paguodZiau kad ne pas tave viena toki sudai.
O de namo. Nu as vien del to jo nestatyciau. Nes cj per daug nervu kainuotu. Ir apipistu utiutiu.

O teisine sistema pas mus gilioje siknaskyleje... Jau ne is pirmo girdziu kad pats turi irodinet savo nekaltuma nors turi but atvirksciai, kaltinancioji puse turi irodyt tavo kaltuma. O kas del advokatu, valstybe turi skirt gi kazkoki? Ar ir jis mokamas? Ar toks  memelis kad prapisi byla su tokiu net nepradejes bylynetis?

Neprisijungęs

 
blankaa
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-07-24
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#1261 2017-09-14 10:46

Re: Zuikio logas

Cia tikras musu zemes zemelapis, pagal kuri ir lektuvai skraido.

https://www.google.lt/search?q=flat+ear … 9qF8uMLFM:

O ir ieskot info nereikia. United Nations loga uzsidejus plokscios zemes modeli.

https://www.google.lt/search?q=flat+ear … kPYsGUyhM:

Paskutinį kartą taisė blankaa (2017-09-14 10:49)

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#1262 2017-09-14 10:53

Re: Zuikio logas

O kaip tavo nuomone jie gaubli utiutiu uzdes ant paveiksliuko? big_smile utiutiu tu kosmonautas

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1263 2017-09-14 10:59

Re: Zuikio logas

MrBurbulas rašė:

Zuikis13 rašė:

Šiame poste bus vartojama daug necenzūrinės leksikos, bet man reikia kažkaip išsipasakot, nes pas psichologą eiti laiko neturiu.

utiutiu, žmonės visi per šikną pagaminti. Čia yra pizdiec. Lietuviai darbšti tauta, uoli - xuj, visiškų gandonų valstybė.
Su statybininkais šneku ir sakau "nu sąžiningai, ar dažnai kažką nuchaltūrinat?". Oj ne, namą ant pardavimo statau, tai kaip sau statau. Tokie laikai, kad rekomendacijos yra viskas. Darysim pagal projektą zjb. utiutiu, atvažiuoju pažiūrėt kaip monolitinį žiedą daro - jibat, į betoną įkišo dvi armatūras, vietoj keturių, nechują jų nesurišo ir zjb. utiutiu, per savaitę už žiedą apie 1500 eurų gali paimt, bet ne utiutiu, jiems utiutiu reikia nuchaltūrinti.
Darbe visiška pyzdą. Dirbu valstybinėje įmonėje. Ateina utiutiu politikas, už kurio partiją visą gyvenimą balsuoju. Krc jūs visi lochai, direktorius jūsų loxas, jum pizdą. Žurnalistai utiutiu su fotoaparatais pafotkino ir sulipdo straipsnį, kad mes gandonai, nors viskas tik dėl to, kad bandoma griauti supista sovietinė nomenklatūra, kuri buvo įmonėje 25 metus. Tipo visi pyzdino pinigus, amžinas nuostolis, bet tik ateina naujas vadovas kažką pakeisti - visiem pizdy ir utiutiu tylėkit. Da utiutiu tas politikas net nesuprato apie ką kalba. Paruoštą tesktą atskaitė, o vėliau utiutiu teletabiai žiūri žinias ir sako "o, zjb, gandonam pizdy davė". Ir pradedi suprasti, kad čia ne pavienis politikas gandonas, o visi utiutiu politikai gandonai.
Aš išvis utiutiu chujėju ar čia dievas iš manęs trolina ar čia visur taip. Pizdą, teisė ant 50k eurų už nusikaltimą, kurio niekada nebuvo Ir supista teisinė sistema tokia, kad ne jie turi įrodyti, kad buvo padaryta žala, o aš turiu įrodinėti, kad nechuja nepadariau. Ta prasme pyzdec betkokiu atveju, nes advokatai už ačiū nedirba. Išsisukau, ant advokatų ~2000 eur palikau ir utiutiu, gyvenu toliau. Tada su vaiku bėdos buvo ir ne šiaip kad ten utiutiu kokia astma ar panaši chujnia, bet jau taip, kad maža nepasirodys. Viskas praėjo, zjb. Ir utiutiu pradedi galvoti, kad gyvenime viskas turi susitvarkyti, kaip gauni nuo likimo su bybiu per veidą ir nesupranti nei už ką nei dėl ko. Tęsčiau dar toliau, bet einu geriau arbatos gerti.
Krc vat utiutiu tarkim nuskendo laivas ir 3 žmonės liko gelbėjimosi valtyje. Jie visi turi bendrą tisklą. utiutiu, lietuvoj atrodo yra 3 milijonai gandonų, kurie viską daro tik dėl savęs ir išvis chuj žino, kaip valstybė gyvuoja.
Nu utiutiu pažįstu kunigą. Jibat, šventas žmogus atrodo. Man protą jibašino apie nuodėmes, šetoną ir panaši chujnia. Žiuriu, utiutiu rūko ir man pasakoja, kaip statydamas namą nemoka PVM. Suka, ar čia utiutiu teletabizmas kažkoks ar čia viskas zjb? Visą gyvenimą buvau vlastybininkas. Aš už sistemą, fsė delą, jei sakys rusai puola reikia juos šaudyt - imsiu M16 ir neuždavinėsiu klausimų. O dabar chuj zino. Ar čia man čiakros atsivėrė, bet aplink visi gandonais tapo. Bent Lietuvoj.
Pizda, pradėjau juvelyrikos verslą. Susirašiau su vienu Olandu. Sakau noriu pirkti pas jus deimantus. Tai ką? Paklausė adreso ir atsiuntė deimantų ant 3000 eurų. Tiesiog. Nei utiutiu užstato nei ką. Sako išsirink kurie tau tinka ir atsiskaitysim. Man net smegenyse teristoriai sutrukinėjo. Taigi būna ne gandonų. Bet žinot ką - jie gyvena ne Lietuvoja.
Ačiū, Ir eikit utiutiu.

Pasiguosiu . As valstybininkas. Reztrukturizacija daro prisidengdami istaigos pavadinimo keitimu.  Puse atleis naxren. Kiti dar del savo vietu tures dalyvaut konkurse. Seems legit? Hell no. Bet valdziai utiutiu. Nors teisiskai labai idomu kuo tai baigsis. Ar kreipsis kas nors i advokatus tokius llausimu.. paguodZiau kad ne pas tave viena toki sudai.
O de namo. Nu as vien del to jo nestatyciau. Nes cj per daug nervu kainuotu. Ir apipistu utiutiu.

O teisine sistema pas mus gilioje siknaskyleje... Jau ne is pirmo girdziu kad pats turi irodinet savo nekaltuma nors turi but atvirksciai, kaltinancioji puse turi irodyt tavo kaltuma. O kas del advokatu, valstybe turi skirt gi kazkoki? Ar ir jis mokamas? Ar toks  memelis kad prapisi byla su tokiu net nepradejes bylynetis?

tai paliubomu kad valstybinis uz veltui bus atsilupes big_smile
kai perkat pastatyta nama ar buta irgi utiutiu nezinot ka perkat...
tai reiktu samdyt supervaizeri kuris stebetu stroikiu procesus ir gaudyt chalturscikus big_smile nu va rumunys gal apsimtu big_smile

zaicui, cia visai neblogu vidosu imeta bocius
https://www.facebook.com/sandarusnamas/?fref=ts

Neprisijungęs

 
blankaa
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-07-24
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#1264 2017-09-14 11:10

Re: Zuikio logas

vlow34 rašė:

O kaip tavo nuomone jie gaubli utiutiu uzdes ant paveiksliuko? big_smile utiutiu tu kosmonautas

Tokie kaip tu tiki, kad zmones buvo menuli nusileide.

Edit: Jie galejo gaublio modeli uzsidet, tik suspausta, bet plokscios zemes pasirinko. Plokscios zemes modelis skiriasi nuo gaublio.

Sita standarta jie galejo uzsidet

https://www.google.com/search?client=mo … SXyCX0yWM:

Bet uzdetas sitas

https://www.google.com/search?q=flat+ea … kPYsGUyhM:

Paskutinį kartą taisė blankaa (2017-09-14 11:32)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1265 2017-09-14 11:31

Re: Zuikio logas

Pelesis rašė:

MrBurbulas rašė:

Zuikis13 rašė:

Šiame poste bus vartojama daug necenzūrinės leksikos, bet man reikia kažkaip išsipasakot, nes pas psichologą eiti laiko neturiu.

utiutiu, žmonės visi per šikną pagaminti. Čia yra pizdiec. Lietuviai darbšti tauta, uoli - xuj, visiškų gandonų valstybė.
Su statybininkais šneku ir sakau "nu sąžiningai, ar dažnai kažką nuchaltūrinat?". Oj ne, namą ant pardavimo statau, tai kaip sau statau. Tokie laikai, kad rekomendacijos yra viskas. Darysim pagal projektą zjb. utiutiu, atvažiuoju pažiūrėt kaip monolitinį žiedą daro - jibat, į betoną įkišo dvi armatūras, vietoj keturių, nechują jų nesurišo ir zjb. utiutiu, per savaitę už žiedą apie 1500 eurų gali paimt, bet ne utiutiu, jiems utiutiu reikia nuchaltūrinti.
Darbe visiška pyzdą. Dirbu valstybinėje įmonėje. Ateina utiutiu politikas, už kurio partiją visą gyvenimą balsuoju. Krc jūs visi lochai, direktorius jūsų loxas, jum pizdą. Žurnalistai utiutiu su fotoaparatais pafotkino ir sulipdo straipsnį, kad mes gandonai, nors viskas tik dėl to, kad bandoma griauti supista sovietinė nomenklatūra, kuri buvo įmonėje 25 metus. Tipo visi pyzdino pinigus, amžinas nuostolis, bet tik ateina naujas vadovas kažką pakeisti - visiem pizdy ir utiutiu tylėkit. Da utiutiu tas politikas net nesuprato apie ką kalba. Paruoštą tesktą atskaitė, o vėliau utiutiu teletabiai žiūri žinias ir sako "o, zjb, gandonam pizdy davė". Ir pradedi suprasti, kad čia ne pavienis politikas gandonas, o visi utiutiu politikai gandonai.
Aš išvis utiutiu chujėju ar čia dievas iš manęs trolina ar čia visur taip. Pizdą, teisė ant 50k eurų už nusikaltimą, kurio niekada nebuvo Ir supista teisinė sistema tokia, kad ne jie turi įrodyti, kad buvo padaryta žala, o aš turiu įrodinėti, kad nechuja nepadariau. Ta prasme pyzdec betkokiu atveju, nes advokatai už ačiū nedirba. Išsisukau, ant advokatų ~2000 eur palikau ir utiutiu, gyvenu toliau. Tada su vaiku bėdos buvo ir ne šiaip kad ten utiutiu kokia astma ar panaši chujnia, bet jau taip, kad maža nepasirodys. Viskas praėjo, zjb. Ir utiutiu pradedi galvoti, kad gyvenime viskas turi susitvarkyti, kaip gauni nuo likimo su bybiu per veidą ir nesupranti nei už ką nei dėl ko. Tęsčiau dar toliau, bet einu geriau arbatos gerti.
Krc vat utiutiu tarkim nuskendo laivas ir 3 žmonės liko gelbėjimosi valtyje. Jie visi turi bendrą tisklą. utiutiu, lietuvoj atrodo yra 3 milijonai gandonų, kurie viską daro tik dėl savęs ir išvis chuj žino, kaip valstybė gyvuoja.
Nu utiutiu pažįstu kunigą. Jibat, šventas žmogus atrodo. Man protą jibašino apie nuodėmes, šetoną ir panaši chujnia. Žiuriu, utiutiu rūko ir man pasakoja, kaip statydamas namą nemoka PVM. Suka, ar čia utiutiu teletabizmas kažkoks ar čia viskas zjb? Visą gyvenimą buvau vlastybininkas. Aš už sistemą, fsė delą, jei sakys rusai puola reikia juos šaudyt - imsiu M16 ir neuždavinėsiu klausimų. O dabar chuj zino. Ar čia man čiakros atsivėrė, bet aplink visi gandonais tapo. Bent Lietuvoj.
Pizda, pradėjau juvelyrikos verslą. Susirašiau su vienu Olandu. Sakau noriu pirkti pas jus deimantus. Tai ką? Paklausė adreso ir atsiuntė deimantų ant 3000 eurų. Tiesiog. Nei utiutiu užstato nei ką. Sako išsirink kurie tau tinka ir atsiskaitysim. Man net smegenyse teristoriai sutrukinėjo. Taigi būna ne gandonų. Bet žinot ką - jie gyvena ne Lietuvoja.
Ačiū, Ir eikit utiutiu.

Pasiguosiu . As valstybininkas. Reztrukturizacija daro prisidengdami istaigos pavadinimo keitimu.  Puse atleis naxren. Kiti dar del savo vietu tures dalyvaut konkurse. Seems legit? Hell no. Bet valdziai utiutiu. Nors teisiskai labai idomu kuo tai baigsis. Ar kreipsis kas nors i advokatus tokius llausimu.. paguodZiau kad ne pas tave viena toki sudai.
O de namo. Nu as vien del to jo nestatyciau. Nes cj per daug nervu kainuotu. Ir apipistu utiutiu.

O teisine sistema pas mus gilioje siknaskyleje... Jau ne is pirmo girdziu kad pats turi irodinet savo nekaltuma nors turi but atvirksciai, kaltinancioji puse turi irodyt tavo kaltuma. O kas del advokatu, valstybe turi skirt gi kazkoki? Ar ir jis mokamas? Ar toks  memelis kad prapisi byla su tokiu net nepradejes bylynetis?

tai paliubomu kad valstybinis uz veltui bus atsilupes big_smile
kai perkat pastatyta nama ar buta irgi utiutiu nezinot ka perkat...
tai reiktu samdyt supervaizeri kuris stebetu stroikiu procesus ir gaudyt chalturscikus big_smile nu va rumunys gal apsimtu big_smile

zaicui, cia visai neblogu vidosu imeta bocius
https://www.facebook.com/sandarusnamas/?fref=ts

Pas mane irgi prichalturino daunai,nedamokejau 13k. Turiu teisma ir uzsaldytas saskaitas,dabar kaip asilas per kazkokius idijotus po teismus turiu lakstyt ir isirodinet kad jie kukareku padare. Str teisejui nepaeina,nes tupas,o ekspertas 3000 euru kainuoja + advokatas pradziai 1000. Supuvusi teisine sistema lietuvoje.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1266 2017-09-14 12:12

Re: Zuikio logas

ramas rašė:

Pelesis rašė:

MrBurbulas rašė:


Pasiguosiu . As valstybininkas. Reztrukturizacija daro prisidengdami istaigos pavadinimo keitimu.  Puse atleis naxren. Kiti dar del savo vietu tures dalyvaut konkurse. Seems legit? Hell no. Bet valdziai utiutiu. Nors teisiskai labai idomu kuo tai baigsis. Ar kreipsis kas nors i advokatus tokius llausimu.. paguodZiau kad ne pas tave viena toki sudai.
O de namo. Nu as vien del to jo nestatyciau. Nes cj per daug nervu kainuotu. Ir apipistu utiutiu.

O teisine sistema pas mus gilioje siknaskyleje... Jau ne is pirmo girdziu kad pats turi irodinet savo nekaltuma nors turi but atvirksciai, kaltinancioji puse turi irodyt tavo kaltuma. O kas del advokatu, valstybe turi skirt gi kazkoki? Ar ir jis mokamas? Ar toks  memelis kad prapisi byla su tokiu net nepradejes bylynetis?

tai paliubomu kad valstybinis uz veltui bus atsilupes big_smile
kai perkat pastatyta nama ar buta irgi utiutiu nezinot ka perkat...
tai reiktu samdyt supervaizeri kuris stebetu stroikiu procesus ir gaudyt chalturscikus big_smile nu va rumunys gal apsimtu big_smile

zaicui, cia visai neblogu vidosu imeta bocius
https://www.facebook.com/sandarusnamas/?fref=ts

Pas mane irgi prichalturino daunai,nedamokejau 13k. Turiu teisma ir uzsaldytas saskaitas,dabar kaip asilas per kazkokius idijotus po teismus turiu lakstyt ir isirodinet kad jie kukareku padare. Str teisejui nepaeina,nes tupas,o ekspertas 3000 euru kainuoja + advokatas pradziai 1000. Supuvusi teisine sistema lietuvoje.

bet bylinejantis, galima prisiteist kad tavo islaidas apmoketu? Ar sansu sitoj situacijoj nera? Nes pagal sutarti/ projekta turi but aisku ka turi padaryt ir matytis ko nepadare. Tai cia idomiai.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1267 2017-09-14 12:17

Re: Zuikio logas

MrBurbulas rašė:

ramas rašė:

Pelesis rašė:

tai paliubomu kad valstybinis uz veltui bus atsilupes big_smile
kai perkat pastatyta nama ar buta irgi utiutiu nezinot ka perkat...
tai reiktu samdyt supervaizeri kuris stebetu stroikiu procesus ir gaudyt chalturscikus big_smile nu va rumunys gal apsimtu big_smile

zaicui, cia visai neblogu vidosu imeta bocius
https://www.facebook.com/sandarusnamas/?fref=ts

Pas mane irgi prichalturino daunai,nedamokejau 13k. Turiu teisma ir uzsaldytas saskaitas,dabar kaip asilas per kazkokius idijotus po teismus turiu lakstyt ir isirodinet kad jie kukareku padare. Str teisejui nepaeina,nes tupas,o ekspertas 3000 euru kainuoja + advokatas pradziai 1000. Supuvusi teisine sistema lietuvoje.

bet bylinejantis, galima prisiteist kad tavo islaidas apmoketu? Ar sansu sitoj situacijoj nera? Nes pagal sutarti/ projekta turi but aisku ka turi padaryt ir matytis ko nepadare. Tai cia idomiai.

Jeigu įrodys kad statybininkai prichaltūrino teismo išlaidas gali prisiteist iš jų kad apmokėtų
P.s  Jeigu į teismą padavė tie statybininkai tai jie ir turi įrodynėt kad neprichaltūrino

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2017-09-14 12:21)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1268 2017-09-14 12:46

Re: Zuikio logas

Kavioras rašė:

MrBurbulas rašė:

ramas rašė:


Pas mane irgi prichalturino daunai,nedamokejau 13k. Turiu teisma ir uzsaldytas saskaitas,dabar kaip asilas per kazkokius idijotus po teismus turiu lakstyt ir isirodinet kad jie kukareku padare. Str teisejui nepaeina,nes tupas,o ekspertas 3000 euru kainuoja + advokatas pradziai 1000. Supuvusi teisine sistema lietuvoje.

bet bylinejantis, galima prisiteist kad tavo islaidas apmoketu? Ar sansu sitoj situacijoj nera? Nes pagal sutarti/ projekta turi but aisku ka turi padaryt ir matytis ko nepadare. Tai cia idomiai.

Jeigu įrodys kad statybininkai prichaltūrino teismo išlaidas gali prisiteist iš jų kad apmokėtų
P.s  Jeigu į teismą padavė tie statybininkai tai jie ir turi įrodynėt kad neprichaltūrino

jie padave i teisma greiciausiai nes nesumoketos pilnai saibos pagal susitarima. o ramunys turi irodyt koel nesumokejo, nu tai realiai ir gaunas gad turi irodyt kad jie gryba pjove big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1269 2017-09-14 12:55

Re: Zuikio logas

Pelesis rašė:

Kavioras rašė:

MrBurbulas rašė:


bet bylinejantis, galima prisiteist kad tavo islaidas apmoketu? Ar sansu sitoj situacijoj nera? Nes pagal sutarti/ projekta turi but aisku ka turi padaryt ir matytis ko nepadare. Tai cia idomiai.

Jeigu įrodys kad statybininkai prichaltūrino teismo išlaidas gali prisiteist iš jų kad apmokėtų
P.s  Jeigu į teismą padavė tie statybininkai tai jie ir turi įrodynėt kad neprichaltūrino

jie padave i teisma greiciausiai nes nesumoketos pilnai saibos pagal susitarima. o ramunys turi irodyt koel nesumokejo, nu tai realiai ir gaunas gad turi irodyt kad jie gryba pjove big_smile

Tai ne, jis nesumokėjo nes prichaltūrinta, jie turi įrodyt kad neprichaltūrino nes patys padavė į teismą, pasisamdys nepriklausomą ekspertą ir tegul įrodinėja

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1270 2017-09-14 12:57

Re: Zuikio logas

Jo,dabar as turiu įrodit,kad darbai atlikti blogai,arba visai neatlikti. Aisku as teiksiu ieškini pries juos uz sugadintas medziagas,patirtus nuostolius is esmes,del užšaldytu pinigu,taip pat bilinejimosi islaidas ir pan.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1271 2017-09-14 13:00

Re: Zuikio logas

ramas rašė:

Jo,dabar as turiu įrodit,kad darbai atlikti blogai,arba visai neatlikti. Aisku as teiksiu ieškini pries juos uz sugadintas medziagas,patirtus nuostolius is esmes,del užšaldytu pinigu,taip pat bilinejimosi islaidas ir pan.

O pagal ką tu nusprendei kad prichaltūrino? Ką konkrečiai padarė?

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1272 2017-09-14 13:19

Re: Zuikio logas

Blogai isbetonavo laiptus,perdanga ir muro nuokrypiai blogi. Laiptus isbetonavo neissiskaiciave auksciu ir praleido 2 laiptuose po pakopa, o perdanga islinkus per 2 metrus vietomis 3cm,o vienoje vietoje net 6 cm. Medziagas pirkau as,o jie uzsakinejo,bet uzsakyti kiekiai neadekvatus. Dare rusio ir pirmo auksto perdangas,jos idealios viena kitai,neskaiciuojant balkonu,bet armaturos i pirmo auksto perdanga sunaudojo 3 tonom daugiau.
Lygiagreciai turejo netoli mano objekto jis kita darbo objekta,kur galimai ir suejo mano pirktos medziagos.
Laiptam,ziedui ir pamatam suejo 297 m2 osb. Tu primeti,kad cia galima karkasini nama "apsiut" su tiek? big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1273 2017-09-14 13:22

Re: Zuikio logas

iskart cielais lapais dejo apalapkes ir utiutiu big_smile gal pjuklas uzlinkes buvo, nepyk big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1274 2017-09-14 13:26

Re: Zuikio logas

Pelesis rašė:

iskart cielais lapais dejo apalapkes ir utiutiu big_smile gal pjuklas uzlinkes buvo, nepyk big_smile

Panasiai ir buvo,kai pyle zieda big_smile užteko apie 50 cm,bet buvo ir cielu prisukta,nors zadejo naudot tas pacias,kurias nuo pamatu nusuks,bet ciuju suktukai sugedo,tai maciau,kaip kazkoks alchasas su lomiku nuiminejo big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1275 2017-09-14 14:04

Re: Zuikio logas

MrBurbulas rašė:

nesako rašė:

Zuikis13 rašė:

Šudus šnekam. Bus vėl testas 2 mol ir sakys "utiutiu, ziurekit, testo net nereikia, kad gainz turėti". lol. tas pats kap pas rama

oho,o tai jau dares kazkada ? big_smile utiutiu praleidau kazka idomaus

tipo ramas ir dares ir savo noru idejo 2nmol tyrima ? big_smile

Kokius tu cia tyrimus nori bloodZiui daryt. Nebuvai gal tada kai imete tyrima su 3 moliaiss. Tada spaude kazkas 160. Tupe trauke 200+
Net su tokiu NATURALIU testu. Zodziu visiems senai viskas aisku.  Net colemanas sake kad jis nevartoja ximkes. As pradedu tiketi. Svarbiausia but uzsimotyvavusiu atletu, pahalint salej ir valgyt  uz tris.

Pala pala big_smile Nebuvau as jokiu tyrimu imetes big_smile Lapeli pamenu iskart ismetes berods buvau, nereikia kraipyti mano zodziu, ponaiti big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net