Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#126 2017-02-05 13:55

Re: Zuikio logas

Turbut lieka krosfYteriu buti......

Paskutinį kartą taisė ATjr (2017-02-05 13:55)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#127 2017-02-05 13:59

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Audrius rašė:

Zuikis13 rašė:

Man powerliftingas vs bodybildingas panašu, kaip maašinų tiuningas.
Vieni automobiliuose tiunina išorę (variklis dzin), o kiti varikliį turbina, o išorę palieka kuo paprastesnę (aceit kad kažką nustebinti sustojus prie raudono šviesoforo). Šioje vietoje visus auto'tiunerius skirstau į "putyčių medžiotojus"  ir "pimpalų medžiotojus". Putyčių medžiotojai yra tie, kurie turbina mašinos išorę, nes tai (gal būt) patinka patelėms. Variklį tiunina tie, kurie nori pritraukti pimpalų dėmesį, nes moterys AG ar kW vis tiek nesupranta ir jei tu su audi100 ant drago suplėšysi kokį naują mersą - tai įvertins tik kitas pimpalas, bet ne putka.
Reziume: jei patrauki 200,300 ar 400 įdomu tik kitiem pimpalams.
http://hollywoodlian.files.wordpress.co … 8da5_o.jpg
https://media.apnarm.net.au/img/media/i … 1_t300.jpg

NE. Reziume tame, kad tas su "powerlifting car" turi kitu ciuvu respekta aplinkoj, jis igauna ALFOS statusa. Panos megsta ALFA. Cia yra gudresnis zaidimas, protingesniems. Isore betkas gali padaryt, o vidu...?

NONSENSE. Apskritai, kas eina į salę yra 99proc, kad kompleksuotas. Nepažįstu nei vieno, kuris buvo kompelsuotas, užsikačialino ir tapo alfa. Alfa gimstama, o ne tampama. Nebent ėjo į salę, nes testosterono nebuvo kur dėl.

o bloodis? tegu papasakoja savo istorija, kazin kur butu be gymo

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#128 2017-02-05 14:24

Re: Zuikio logas

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:


tave uz melavima ir siaip profilaktiskai, nes atmata esi smile

Toki "jungeja" kaip tu, juokdari, net gaila musti butu smile

big_smile tu rasei, kad bijai pacuku zvilgsniu sporto salej, ir isvis foto bijai isidet, tai patylet tau geriau smile
p.s. o siaip idomus faktas, kad esu ipises Klp akropoly i kriause rekorda is kuloko 937, kuris isbuvo ten apie puse metu, o ten dauzo ta griuse vos ne kiekvienas, sveriau apie 75 tada...

Kada tas rekordas buvo? As tam paciam akropoly pernai pavasari ipisau 948. Tas rekordas ten resetinasi.

Neprisijungęs

 
Silver Fox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-06-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 2

#129 2017-02-05 15:52

Re: Zuikio logas

ramas rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:


Toki "jungeja" kaip tu, juokdari, net gaila musti butu smile

big_smile tu rasei, kad bijai pacuku zvilgsniu sporto salej, ir isvis foto bijai isidet, tai patylet tau geriau smile
p.s. o siaip idomus faktas, kad esu ipises Klp akropoly i kriause rekorda is kuloko 937, kuris isbuvo ten apie puse metu, o ten dauzo ta griuse vos ne kiekvienas, sveriau apie 75 tada...

Kada tas rekordas buvo? As tam paciam akropoly pernai pavasari ipisau 948. Tas rekordas ten resetinasi.

http://memeguy.com/photos/thumbs/mrw-a-girl-i-had-a-crush-on-gets-engaged-and-when-i-go-to-congratulate-her-she-admits-that-she-h-out-157943.gif

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#130 2017-02-05 17:01

Re: Zuikio logas

BritainFirst rašė:

ramas rašė:

O tu zinai,kad daug kam utiutiu kaip tu atrodai. Zmogus daro tai kas patinka. Vieni pyderais virsta,kiti raumeni augina,treti jegai dirba. utiutiu kas per mastymas tavo. Tu gali atsakyt ar tu cia taip baisiai stumi britainfirstai ar rimtai turi gyvenimo trauma?

Jus juokiates, kad as tik 220 patraukiu. As sportuoju kasdiena, kartais i diena po 2 kartus. Cardio ryte, vakare treniruote. Ant jegos nedirbu, nes neidomi man ji.

Didelis svorio tampymas tik traumu galimybe padidina, grozio nedadeda. Daug rep'su su mazu svoriu yra daug geriau, norint gerai atrodyti.

dar ivardink kokias emocijas patiri, kai taruki ta maximos maiseli is bagazines

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#131 2017-02-05 17:02

Re: Zuikio logas

Shax rašė:

ramas rašė:

Zmones ir parduotuvej ateje apsipirkt patiria traumu. Turiu pazystama,kuris bica nuplyso darydamas lenkimus su 20 kg stanga. Gal nereikiia cia apie tas traumas taip baisiai pasakot nesamones.Dazniausiai trauma patiria tie,kurie niekad nekilnoje normaliai,bando paimt didesni svori,del to reikia karts nuo karto padirbet ir jegai.
Matai tu is savo varpines pastoviai pasakoji,kad niekam neidomu ta jega ir pan. nes tau patinka fitnesas. Bet tai utiutiu visiem bandai irodyt,kad tik formai dirbt yra z.j.bs ? Lygiai taip pat ir kitam yra neidomi ta tavo forma.
Pats baisiausias dalykas yra tai,kad atrodo zmogus pasportaves normaliai,o jegos nulis. Betkoks skinyfatas ateina ir ranka nulauzia,arba pasiuncia utiutiu,o jis bijo kazka atgal pasakyt big_smile
Man asmeniskai atrodo taip,kad reikia rast ta viduriuka smile

Va taip ir gimsta paskui istorijos, kaip didelis kačiokas krito nuo vienos bankės...

kaciokas kaciokui nelygus. Svarbu tavo psichika, pergales troskimas. Kai utiutiu, kad prasileidi, bet kovoji iki galo ir laimi

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#132 2017-02-05 17:07

Re: Zuikio logas

O kas dar ziauriau, kad pimpalai (galima pakeist si zodi i kita?), pradeda girt kitu pimpalu (rimtai...) isore. Matyt kacialinti isore jau taip paliko populiaru, kad nebegauna pakankamai demesio is putyciu. Pvz, pradedi eit sportuot, augint raumenis, ir tikiesi panos atkreips i tave demesi, bet ko sulauki istikruju... tai demesio is kitu pimpalu. Pvz ikelus nuotrauka i fb sulauki tokiu komentaru. Nice pecs bro. What exercises do you do for your biceps, bro? How do you train those muscles underneath your butt, how do you cal them... oh yeah hamstrings.

Siaip manau, svarbiausia ikyriai neprikaisiot savo nuomones kitiem, nes yra skirtingos sportavimo filosofijos, skirtos skirtingiem tikslam. Pvz, tu esi didelis, bet neturi jegos kiek as budamas mazas, todel as ALFA, arba tu atrodai mazas, ir as esu uz tave daug raumeningesnis, ir todel as ALFA. Aisku tema pasikeistu, kardinaliai, kai sprestumem kas naudingiau tavo kunui ar praktikoj, t.y. gatvej. Dar paskutinis pastebejimas. Kodel siame kulturizmo forume, cia didzioji dalis yra powerlifteriai (nieko pries jus neturiu, just saying...)?

P.S. Nepalaikau nei vienos, nei kitos puses. As isvis, tik kardio darau.

Paskutinį kartą taisė Dopamine (2017-02-05 17:13)

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#133 2017-02-05 17:09

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Audrius rašė:

Zuikis13 rašė:

Man powerliftingas vs bodybildingas panašu, kaip maašinų tiuningas.
Vieni automobiliuose tiunina išorę (variklis dzin), o kiti varikliį turbina, o išorę palieka kuo paprastesnę (aceit kad kažką nustebinti sustojus prie raudono šviesoforo). Šioje vietoje visus auto'tiunerius skirstau į "putyčių medžiotojus"  ir "pimpalų medžiotojus". Putyčių medžiotojai yra tie, kurie turbina mašinos išorę, nes tai (gal būt) patinka patelėms. Variklį tiunina tie, kurie nori pritraukti pimpalų dėmesį, nes moterys AG ar kW vis tiek nesupranta ir jei tu su audi100 ant drago suplėšysi kokį naują mersą - tai įvertins tik kitas pimpalas, bet ne putka.
Reziume: jei patrauki 200,300 ar 400 įdomu tik kitiem pimpalams.
http://hollywoodlian.files.wordpress.co … 8da5_o.jpg
https://media.apnarm.net.au/img/media/i … 1_t300.jpg

NE. Reziume tame, kad tas su "powerlifting car" turi kitu ciuvu respekta aplinkoj, jis igauna ALFOS statusa. Panos megsta ALFA. Cia yra gudresnis zaidimas, protingesniems. Isore betkas gali padaryt, o vidu...?

NONSENSE. Apskritai, kas eina į salę yra 99proc, kad kompleksuotas. Nepažįstu nei vieno, kuris buvo kompelsuotas, užsikačialino ir tapo alfa. Alfa gimstama, o ne tampama. Nebent ėjo į salę, nes testosterono nebuvo kur dėl.

Teisingai. Bet nesamone su tuo 99 procentais, kad kompleksuotas. Kuom tada tu kompleksuotas? As moku save ivertint, bet pagal tavo nuomone prie to 1 procento as.  Nes as einu i sale, nes man cia terapija, atsipalaidavimo budas, islieju energija, pykti. Tikrai ne del isvaizdos... Mane zavi jega, kuria galiu isgauti ir auginti.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#134 2017-02-05 17:11

Re: Zuikio logas

Kas cia ta didzioji dalis? Blodis,kovinis Audrelis,Malickis,kas dar?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#135 2017-02-05 17:16

Re: Zuikio logas

panaudosiu toki pat buda kaip zuikis minejo "Nepažįstu nei vieno".

Tiesiog, mastysiu siaurai, ignoruosiu didziaja dauguma. Sakysiu, tai ka matau aktyviausius siame forume, tai yra jus powerlifterius big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#136 2017-02-05 17:39

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Audrius rašė:

Zuikis13 rašė:

Man powerliftingas vs bodybildingas panašu, kaip maašinų tiuningas.
Vieni automobiliuose tiunina išorę (variklis dzin), o kiti varikliį turbina, o išorę palieka kuo paprastesnę (aceit kad kažką nustebinti sustojus prie raudono šviesoforo). Šioje vietoje visus auto'tiunerius skirstau į "putyčių medžiotojus"  ir "pimpalų medžiotojus". Putyčių medžiotojai yra tie, kurie turbina mašinos išorę, nes tai (gal būt) patinka patelėms. Variklį tiunina tie, kurie nori pritraukti pimpalų dėmesį, nes moterys AG ar kW vis tiek nesupranta ir jei tu su audi100 ant drago suplėšysi kokį naują mersą - tai įvertins tik kitas pimpalas, bet ne putka.
Reziume: jei patrauki 200,300 ar 400 įdomu tik kitiem pimpalams.
http://hollywoodlian.files.wordpress.co … 8da5_o.jpg
https://media.apnarm.net.au/img/media/i … 1_t300.jpg

NE. Reziume tame, kad tas su "powerlifting car" turi kitu ciuvu respekta aplinkoj, jis igauna ALFOS statusa. Panos megsta ALFA. Cia yra gudresnis zaidimas, protingesniems. Isore betkas gali padaryt, o vidu...?

NONSENSE. Apskritai, kas eina į salę yra 99proc, kad kompleksuotas. Nepažįstu nei vieno, kuris buvo kompelsuotas, užsikačialino ir tapo alfa. Alfa gimstama, o ne tampama. Nebent ėjo į salę, nes testosterono nebuvo kur dėl.

Tai pritari tai mano temai visgi?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#137 2017-02-05 17:40

Re: Zuikio logas

Audrius rašė:

Zuikis13 rašė:

Audrius rašė:


NE. Reziume tame, kad tas su "powerlifting car" turi kitu ciuvu respekta aplinkoj, jis igauna ALFOS statusa. Panos megsta ALFA. Cia yra gudresnis zaidimas, protingesniems. Isore betkas gali padaryt, o vidu...?

NONSENSE. Apskritai, kas eina į salę yra 99proc, kad kompleksuotas. Nepažįstu nei vieno, kuris buvo kompelsuotas, užsikačialino ir tapo alfa. Alfa gimstama, o ne tampama. Nebent ėjo į salę, nes testosterono nebuvo kur dėl.

Teisingai. Bet nesamone su tuo 99 procentais, kad kompleksuotas. Kuom tada tu kompleksuotas? As moku save ivertint, bet pagal tavo nuomone prie to 1 procento as.  Nes as einu i sale, nes man cia terapija, atsipalaidavimo budas, islieju energija, pykti. Tikrai ne del isvaizdos... Mane zavi jega, kuria galiu isgauti ir auginti.

Tu nesi kompleksuotas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#138 2017-02-05 18:00

Re: Zuikio logas

Volframas rašė:

Audrius rašė:

Zuikis13 rašė:

NONSENSE. Apskritai, kas eina į salę yra 99proc, kad kompleksuotas. Nepažįstu nei vieno, kuris buvo kompelsuotas, užsikačialino ir tapo alfa. Alfa gimstama, o ne tampama. Nebent ėjo į salę, nes testosterono nebuvo kur dėl.

Teisingai. Bet nesamone su tuo 99 procentais, kad kompleksuotas. Kuom tada tu kompleksuotas? As moku save ivertint, bet pagal tavo nuomone prie to 1 procento as.  Nes as einu i sale, nes man cia terapija, atsipalaidavimo budas, islieju energija, pykti. Tikrai ne del isvaizdos... Mane zavi jega, kuria galiu isgauti ir auginti.

Tu nesi kompleksuotas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

NU, jaunuoli, tai sakyk kur as kompleksuotas pagal tave? smile Nes AS NEMATAU pas save kompleksu. O tu, matosi, kad turi ju daug, sprendziu vien is to, kad padejai belenkiek D raidziu tam bereiksmiame poste smile
p.s. Man patinka uzvartyt. Patinka, kai zmogus nutyla ir sedi uzsiparines ir susimastes, tik nebanink, kaip megsti, kai nebeturi ka pasakyti. smile
Beje, kaip gavai moderatoriaus statusa cia? Sikna uostei ar pasiule juo but?

Paskutinį kartą taisė Audrius (2017-02-05 18:13)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#139 2017-02-05 18:10

Re: Zuikio logas

Krc Zuikeno logas isniekintas jau lol

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#140 2017-02-05 18:24

Re: Zuikio logas

Audrius rašė:

Volframas rašė:

Audrius rašė:


Teisingai. Bet nesamone su tuo 99 procentais, kad kompleksuotas. Kuom tada tu kompleksuotas? As moku save ivertint, bet pagal tavo nuomone prie to 1 procento as.  Nes as einu i sale, nes man cia terapija, atsipalaidavimo budas, islieju energija, pykti. Tikrai ne del isvaizdos... Mane zavi jega, kuria galiu isgauti ir auginti.

Tu nesi kompleksuotas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

NU, jaunuoli, tai sakyk kur as kompleksuotas pagal tave? smile Nes AS NEMATAU pas save kompleksu. O tu, matosi, kad turi ju daug, sprendziu vien is to, kad padejai belenkiek D raidziu tam bereiksmiame poste smile
p.s. Man patinka uzvartyt. Patinka, kai zmogus nutyla ir sedi uzsiparines ir susimastes, tik nebanink, kaip megsti, kai nebeturi ka pasakyti. smile
Beje, kaip gavai moderatoriaus statusa cia? Sikna uostei ar pasiule juo but?

Dahuja D, nes tu man juokingas. Taprasme tu tiek šūdų esi prirašinėjęs į privatus ir forume kaip tu nori lyderiu būti ir t.t. kad aš blet nebegaliu į tave rimtai žiūrėti. Alfaaaaaaaaaaaaaa.
Išbaninau tave tik kartą ir kiek pamenu tu tada uostei šikną, kad nuiimtų tau jį.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#141 2017-02-05 18:31

Re: Zuikio logas

o kas cia blogo noreti but lyderiu? Blogas karys, kuris nenori buti generolu.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#142 2017-02-05 18:36

Re: Zuikio logas

Volframas rašė:

Audrius rašė:

Volframas rašė:


Tu nesi kompleksuotas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

NU, jaunuoli, tai sakyk kur as kompleksuotas pagal tave? smile Nes AS NEMATAU pas save kompleksu. O tu, matosi, kad turi ju daug, sprendziu vien is to, kad padejai belenkiek D raidziu tam bereiksmiame poste smile
p.s. Man patinka uzvartyt. Patinka, kai zmogus nutyla ir sedi uzsiparines ir susimastes, tik nebanink, kaip megsti, kai nebeturi ka pasakyti. smile
Beje, kaip gavai moderatoriaus statusa cia? Sikna uostei ar pasiule juo but?

Dahuja D, nes tu man juokingas. Taprasme tu tiek šūdų esi prirašinėjęs į privatus ir forume kaip tu nori lyderiu būti ir t.t. kad aš utiutiu nebegaliu į tave rimtai žiūrėti. Alfaaaaaaaaaaaaaa.
Išbaninau tave tik kartą ir kiek pamenu tu tada uostei šikną, kad nuiimtų tau jį.

Atsakei, kaip piemuo, nes toks ir esi, tarnavimas nedave tau jokio vyriskumo smile Sakai rimtai ziureti? big_smile Neturi tu rimto poziurio. Dachuja D, nes iskaudintas jauties is seniau, kai uzvartes ne karta esu tave ir bana gavau... Kokiu sudu, parodyk tu man pamazgu nepyles...? Taip, as ALFA, o tu beta. Del to ir nemegsti manes, juokinga man, kaip pas zmones tokia neapykanta ir pavydas atsiranda, nes man tai nepazistamas jausmas. Cia yra betos savybe big_smile IR utiutiu MAN, jei as kazka esu prisvaiges girtas ir pan. smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#143 2017-02-05 18:47

Re: Zuikio logas

Audrius rašė:

Volframas rašė:

Audrius rašė:


NU, jaunuoli, tai sakyk kur as kompleksuotas pagal tave? smile Nes AS NEMATAU pas save kompleksu. O tu, matosi, kad turi ju daug, sprendziu vien is to, kad padejai belenkiek D raidziu tam bereiksmiame poste smile
p.s. Man patinka uzvartyt. Patinka, kai zmogus nutyla ir sedi uzsiparines ir susimastes, tik nebanink, kaip megsti, kai nebeturi ka pasakyti. smile
Beje, kaip gavai moderatoriaus statusa cia? Sikna uostei ar pasiule juo but?

Dahuja D, nes tu man juokingas. Taprasme tu tiek šūdų esi prirašinėjęs į privatus ir forume kaip tu nori lyderiu būti ir t.t. kad aš blet nebegaliu į tave rimtai žiūrėti. Alfaaaaaaaaaaaaaa.
Išbaninau tave tik kartą ir kiek pamenu tu tada uostei šikną, kad nuiimtų tau jį.

Atsakei, kaip piemuo, nes toks ir esi, tarnavimas nedave tau jokio vyriskumo smile Sakai rimtai ziureti? big_smile Neturi tu rimto poziurio. Dachuja D, nes iskaudintas jauties is seniau, kai uzvartes ne karta esu tave ir bana gavau... Kokiu sudu, parodyk tu man pamazgu nepyles...? Taip, as ALFA, o tu beta. Del to ir nemegsti manes, juokinga man, kaip pas zmones tokia neapykanta ir pavydas atsiranda, nes man tai nepazistamas jausmas. Cia yra betos savybe big_smile IR PX MAN, jei as kazka esu prisvaiges girtas ir pan. smile

Joooo tu esi mane užvartęs, net neabejoju big_smile Vyriškumo, bbz net kaip tu tą vyriškumą įsivaizduoji. Kokias dar pamazgas aš ant tavęs pilu? Džiaukis, kad kažkas veidrodį tau palaiko, savireflkcija yra ahujienas dalykas, alfa meile tu big_smile
Nesusireikšmink, nesi kažkas toks jau, kad aš tavęs nemėgčiau, čia matai jau reiktų energijos tam papildomos skirti, o aš nematau tolko. Pavydas? Koks dar blet pavydas? Ko aš tau turiu pavydėti?
Aj jau girtas svaigdavai? Na svarbiausia, kad pripažįsti, kad svaigdavai. Šaunuolis.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#144 2017-02-05 18:47

Re: Zuikio logas

Dopamine rašė:

o kas cia blogo noreti but lyderiu? Blogas karys, kuris nenori buti generolu.

Nieko. Labai geras noras. Tik kai jį viešai publikuoji, tai tada natūralu, kad atsiras tokių kam juokinga.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#145 2017-02-05 18:49

Re: Zuikio logas

Volframas rašė:

Audrius rašė:

Volframas rašė:


Dahuja D, nes tu man juokingas. Taprasme tu tiek šūdų esi prirašinėjęs į privatus ir forume kaip tu nori lyderiu būti ir t.t. kad aš utiutiu nebegaliu į tave rimtai žiūrėti. Alfaaaaaaaaaaaaaa.
Išbaninau tave tik kartą ir kiek pamenu tu tada uostei šikną, kad nuiimtų tau jį.

Atsakei, kaip piemuo, nes toks ir esi, tarnavimas nedave tau jokio vyriskumo smile Sakai rimtai ziureti? big_smile Neturi tu rimto poziurio. Dachuja D, nes iskaudintas jauties is seniau, kai uzvartes ne karta esu tave ir bana gavau... Kokiu sudu, parodyk tu man pamazgu nepyles...? Taip, as ALFA, o tu beta. Del to ir nemegsti manes, juokinga man, kaip pas zmones tokia neapykanta ir pavydas atsiranda, nes man tai nepazistamas jausmas. Cia yra betos savybe big_smile IR utiutiu MAN, jei as kazka esu prisvaiges girtas ir pan. smile

Joooo tu esi mane užvartęs, net neabejoju big_smile Vyriškumo, bbz net kaip tu tą vyriškumą įsivaizduoji. Kokias dar pamazgas aš ant tavęs pilu? Džiaukis, kad kažkas veidrodį tau palaiko, savireflkcija yra ahujienas dalykas, alfa meile tu big_smile
Nesusireikšmink, nesi kažkas toks jau, kad aš tavęs nemėgčiau, čia matai jau reiktų energijos tam papildomos skirti, o aš nematau tolko. Pavydas? Koks dar utiutiu pavydas? Ko aš tau turiu pavydėti?
Aj jau girtas svaigdavai? Na svarbiausia, kad pripažįsti, kad svaigdavai. Šaunuolis.

Kad tu mazvaikis, jau seniai aisku smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#146 2017-02-05 18:53

Re: Zuikio logas

Audrius rašė:

Volframas rašė:

Audrius rašė:


Atsakei, kaip piemuo, nes toks ir esi, tarnavimas nedave tau jokio vyriskumo smile Sakai rimtai ziureti? big_smile Neturi tu rimto poziurio. Dachuja D, nes iskaudintas jauties is seniau, kai uzvartes ne karta esu tave ir bana gavau... Kokiu sudu, parodyk tu man pamazgu nepyles...? Taip, as ALFA, o tu beta. Del to ir nemegsti manes, juokinga man, kaip pas zmones tokia neapykanta ir pavydas atsiranda, nes man tai nepazistamas jausmas. Cia yra betos savybe big_smile IR PX MAN, jei as kazka esu prisvaiges girtas ir pan. smile

Joooo tu esi mane užvartęs, net neabejoju big_smile Vyriškumo, bbz net kaip tu tą vyriškumą įsivaizduoji. Kokias dar pamazgas aš ant tavęs pilu? Džiaukis, kad kažkas veidrodį tau palaiko, savireflkcija yra ahujienas dalykas, alfa meile tu big_smile
Nesusireikšmink, nesi kažkas toks jau, kad aš tavęs nemėgčiau, čia matai jau reiktų energijos tam papildomos skirti, o aš nematau tolko. Pavydas? Koks dar blet pavydas? Ko aš tau turiu pavydėti?
Aj jau girtas svaigdavai? Na svarbiausia, kad pripažįsti, kad svaigdavai. Šaunuolis.

Kad tu mazvaikis, jau seniai aisku smile

Nusileisk ant žemes kirtėjau/alfa meile/lideri/pasaulio daktare tu.
Ar tu nesupranti kaip pasaulis sukasi? Primetinėji ahujieną kažkokiam blet forume. Tau pačiam nejuokinga?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#147 2017-02-05 18:53

Re: Zuikio logas

O ziuriu zuikio logas on faja

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#148 2017-02-05 18:55

Re: Zuikio logas

Volframas rašė:

Audrius rašė:

Zuikis13 rašė:


NONSENSE. Apskritai, kas eina į salę yra 99proc, kad kompleksuotas. Nepažįstu nei vieno, kuris buvo kompelsuotas, užsikačialino ir tapo alfa. Alfa gimstama, o ne tampama. Nebent ėjo į salę, nes testosterono nebuvo kur dėl.

Teisingai. Bet nesamone su tuo 99 procentais, kad kompleksuotas. Kuom tada tu kompleksuotas? As moku save ivertint, bet pagal tavo nuomone prie to 1 procento as.  Nes as einu i sale, nes man cia terapija, atsipalaidavimo budas, islieju energija, pykti. Tikrai ne del isvaizdos... Mane zavi jega, kuria galiu isgauti ir auginti.

Tu nesi kompleksuotas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

+

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#149 2017-02-05 18:56

Re: Zuikio logas

fitnesas rašė:

O ziuriu zuikio logas on faja

utiutiu norėčiau ir aš pastumt ant Audrius, bet utiutiu kai Klp akropoly i kriause rekorda is kuloko 937 ipiso, tai ir stumt nebesinori

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#150 2017-02-05 18:58

Re: Zuikio logas

Volframas rašė:

Audrius rašė:

Volframas rašė:


Joooo tu esi mane užvartęs, net neabejoju big_smile Vyriškumo, bbz net kaip tu tą vyriškumą įsivaizduoji. Kokias dar pamazgas aš ant tavęs pilu? Džiaukis, kad kažkas veidrodį tau palaiko, savireflkcija yra ahujienas dalykas, alfa meile tu big_smile
Nesusireikšmink, nesi kažkas toks jau, kad aš tavęs nemėgčiau, čia matai jau reiktų energijos tam papildomos skirti, o aš nematau tolko. Pavydas? Koks dar utiutiu pavydas? Ko aš tau turiu pavydėti?
Aj jau girtas svaigdavai? Na svarbiausia, kad pripažįsti, kad svaigdavai. Šaunuolis.

Kad tu mazvaikis, jau seniai aisku smile

Nusileisk ant žemes kirtėjau/alfa meile/lideri/pasaulio daktare tu.
Ar tu nesupranti kaip pasaulis sukasi? Primetinėji ahujieną kažkokiam utiutiu forume. Tau pačiam nejuokinga?

Ahujena ar teisinga? Suprask skirtuma. Jei as teisingas esu ir noriu buti, tai cia blogai? Jei kazkam smegenu truksta ir noriu ikrest proto, blogai? Rasosi lyderis, o ne lideris. Jei tu nesupranti ka sakau, tai cia jau tavo bedos.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net