Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kocmosas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-11-25
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#1 2017-03-19 19:49

Avizines koses kokteilis

Sveiki, puscryciams man nelabai lenda avizine kose, tai nusprendziau ja su mixeriu susimalt

Dedu: 80-100gr. avizu (pries tai jas uzpiltu verdanciu vandeniu ir palaikau 10min) tada dedu proteino, riesutu sviesto ir uogu. Uzpilu vandeniu arba pienu.

Klausimas, ar jas sumalus ir isgerus bus tas pats efektas kaip ir valgant paprasta kose? Beje, i kokteili dedu 40g riesutu sviesto, gal gali pasakyt ar ne per daug? Tikslas mase.

Paskutinį kartą taisė kocmosas (2017-03-19 19:55)

Neprisijungęs

 
Pamishelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-29
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#2 2017-03-30 15:36

Re: Avizines koses kokteilis

Tai avizas sumalk su kavamale ir tiek, nereikes zaist su tuo vandeniu. Pasisavins taip pat. Man kai pabosdavo kose virt ir valgyt tai irgi susimaldavau ir i kokteili imesdavau

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3 2017-03-30 15:37

Re: Avizines koses kokteilis

Aš dedu riešutų sviesto ir Healthy Choice aviečių sirupo, pz kai skanu.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#4 2017-03-30 15:39

Re: Avizines koses kokteilis

Pamishelis rašė:

Tai avizas sumalk su kavamale ir tiek, nereikes zaist su tuo vandeniu. Pasisavins taip pat. Man kai pabosdavo kose virt ir valgyt tai irgi susimaldavau ir i kokteili imesdavau

Nematau reikalo malt avižas su jokiom kavamalėm. Pilnas nevirtas išsiplaki ir viskas.

Neprisijungęs

 
Pamishelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-29
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#5 2017-03-30 15:54

Re: Avizines koses kokteilis

Pauliakas rašė:

Pamishelis rašė:

Tai avizas sumalk su kavamale ir tiek, nereikes zaist su tuo vandeniu. Pasisavins taip pat. Man kai pabosdavo kose virt ir valgyt tai irgi susimaldavau ir i kokteili imesdavau

Nematau reikalo malt avižas su jokiom kavamalėm. Pilnas nevirtas išsiplaki ir viskas.

Nu cia kaip kam del skonio. Aisku uzsiknisimas su kavamale zaist, bet man skaniau, kai nesijaucia avizos.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net