Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#126 2008-06-12 18:46

Re: Robšė...

Turiu dabar Tribuactiv B6, po dvi į dieną įkalu...
Šiaip tai viskas normaliai juda, tai nematau lb prasmės kažko papildomai prie proteino. Tiesa, kreatiną vartoju. Normaliai dar man matyt su tais testosteronais, - jaunatviškas aš žmogus... wink Va kai visai sustos, tada reiks mislyt, šiaip rudeniop galvoju ecdisten'ą pajungt...

Paskutinį kartą taisė Robšė (2008-06-12 18:47)

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#127 2008-06-19 08:19

Re: Robšė...

na kaip Robse, vis dar proteina pagal nauja metoda vartoji? nu tipo didesnem dozem kas 6 val?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#128 2008-06-19 08:52

Re: Robšė...

krepsas rašė:

na kaip Robse, vis dar proteina pagal nauja metoda vartoji? nu tipo didesnem dozem kas 6 val?

Aga, bet mano "gulbės giesmė" baigės, - šią savaitę svoris taip ir svyruoja apie 86,5kg, mažu dar "pramuš" hmmbig_smile
Ale bet krūtinė vizualiai pastebiu pagerėjo...

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#129 2008-06-19 08:54

Re: Robšė...

Daba galvoju, kaip čia kitą savaitę sportus susiplanavus su kuo mažesniais "nuostoliais", - per Jonines reikia į Platelius šiaušti, - kasmetinis pusbrolių/puskių susitikimas... hmm

Neprisijungęs

 
ashai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-08
Žinutės: 278
Atsiliepimai: 0

#130 2008-06-19 09:14

Re: Robšė...

Robšė rašė:

Daba galvoju, kaip čia kitą savaitę sportus susiplanavus su kuo mažesniais "nuostoliais", - per Jonines reikia į Platelius šiaušti, - kasmetinis pusbrolių/puskių susitikimas... hmm

ką jau čia beplanuot, litrabolas bus big_smile

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#131 2008-06-19 09:17

Re: Robšė...

Robšė rašė:

Daba galvoju, kaip čia kitą savaitę sportus susiplanavus su kuo mažesniais "nuostoliais", - per Jonines reikia į Platelius šiaušti, - kasmetinis pusbrolių/puskių susitikimas... hmm

kai as budavo nutraukdavau sporta, tai dar po to gera savaite augdavau vien valgydamas. tai tavo atveju tikrai nemanau kad nukentesi per kelias dienas, nes kiek zinau sportuoji 5 kartus i svaite (mano galva tai per daug), tai pailsesi, nenustebciau jei ir svoris per ta poilsi pakils.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#132 2008-06-19 09:18

Re: Robšė...

ashai rašė:

...ką jau čia beplanuot, litrabolas bus big_smile

Nu kad kažkaip nesinori, - nejaučiu poreikio... Nors gal, po pirmų trijų kitaip gali atrodyt... big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#133 2008-06-19 09:19

Re: Robšė...

krepsas rašė:

Robšė rašė:

Daba galvoju, kaip čia kitą savaitę sportus susiplanavus su kuo mažesniais "nuostoliais", - per Jonines reikia į Platelius šiaušti, - kasmetinis pusbrolių/puskių susitikimas... hmm

kai as budavo nutraukdavau sporta, tai dar po to gera savaite augdavau vien valgydamas. tai tavo atveju tikrai nemanau kad nukentesi per kelias dienas, nes kiek zinau sportuoji 5 kartus i svaite (mano galva tai per daug), tai pailsesi, nenustebciau jei ir svoris per ta poilsi pakils.

Tai vat ir mąstau, gal savaitę poilsio pasidaryt nesimajačinant... wink

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#134 2008-06-19 12:17

Re: Robšė...

Sveikas.ar man tik taip atrodo,ar forumas pasikeite paskutiniu metu?vangus kazkoks.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#135 2008-06-19 12:21

Re: Robšė...

Povilas rašė:

Sveikas.ar man tik taip atrodo,ar forumas pasikeite paskutiniu metu?vangus kazkoks.

Jau kalbėjom apie tai, - Arwą tai pašalino, nebėr atrakcijų winkbig_smile
O šiaip tai pritilę visi rimtai, gal dėl to, kad vasara, atostogos, sportai užmesti... Ir klube pastebėjau, kad "sportininkų" sumažėję, vis tie patys pasišventę feisai... hmm

Paskutinį kartą taisė Robšė (2008-06-19 12:22)

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#136 2008-06-19 12:28

Re: Robšė...

Robšė rašė:

Povilas rašė:

Sveikas.ar man tik taip atrodo,ar forumas pasikeite paskutiniu metu?vangus kazkoks.

Jau kalbėjom apie tai, - Arwą tai pašalino, nebėr atrakcijų winkbig_smile
O šiaip tai pritilę visi rimtai, gal dėl to, kad vasara, atostogos, sportai užmesti... Ir klube pastebėjau, kad "sportininkų" sumažėję, vis tie patys pasišventę feisai... hmm

pas mane irgi tas pats.vakar manes paklause ar neatostogausiu.....atsakiau zinoma,tam ,kad galeciau dvi treniruotes per diena daryt.butum pamates ju akis......israiskingos.net pasimeciau:lol:

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#137 2008-06-26 08:30

Re: Robšė...

Krutam po biškį, jau 87Kg -> per 4 savaites +2kg wink

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#138 2008-06-26 09:57

Re: Robšė...

Robšė rašė:

Krutam po biškį, jau 87Kg -> per 4 savaites +2kg wink

uzauges busi storas kaip as.:-)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#139 2008-06-26 10:01

Re: Robšė...

Povilas rašė:

Robšė rašė:

Krutam po biškį, jau 87Kg -> per 4 savaites +2kg wink

uzauges busi storas kaip as.:-)

Nu jo, pats tas, kuris esti storulis... smile
Eilinį sykį įsitikinu, kiek stereotipų šiame sporte, - vasarą neaugsi, masei 6 pakartojimai etc. hmmtongue

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#140 2008-06-27 15:25

Re: Robšė...

Robšė rašė:

SenasSportas rašė:

...vienu zodziu visi teigiami padariniai vien nuo proteino galiu pasakyt big_smile big_smile taip kad pirkit visi ir augsit kaip ant mieliu big_smile big_smile [cia eilini syki buvo reklama]

Žiek, kad nepradėtumėm tau sąskaitas už reklamą pateikinėt... big_smile

jau cia nebejuokai, bijau jau kad nepradeciau gaut bart nuo moderatoriu tongue bet siaip jeigu rimtai kalbant, stengiuos labai nebrukt savo produktu ir nereklamuot naglai, o jeigu kas kur klausia, tai tiesiog stengiuos geriausia kainos/kokybes santyki rast, cia mano moto toks gyvenimo big_smile o kad baltymu pvz beveik visais atvejais pas mane geriausia kaina/kokybe, tai taip ir gaunasi...smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#141 2008-06-27 15:29

Re: Robšė...

Išviso, paskutiniu metu bendraujančius forume jaučiu ant rankų pirštų suskaičiuot galima, - kiti tik skaitinėja... big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#142 2008-06-27 15:54

Re: Robšė...

Robšė rašė:

Išviso, paskutiniu metu bendraujančius forume jaučiu ant rankų pirštų suskaičiuot galima, - kiti tik skaitinėja... big_smile

nu kad ir skaitinejancius ant rankiu gali suskaiciuot big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#143 2008-06-27 16:03

Re: Robšė...

SenasSportas rašė:

Robšė rašė:

Išviso, paskutiniu metu bendraujančius forume jaučiu ant rankų pirštų suskaičiuot galima, - kiti tik skaitinėja... big_smile

nu kad ir skaitinejancius ant rankiu gali suskaiciuot big_smile

joo, nebe tas kas senais laikais, jau persnekejom mes ta wink
butu gerai, kad zmones reikstu savo nuomone, kad ir neteisinga, bet reikstu, o tada prasidetu diskusija su priestaravymais, pavyzdziais, argumentuotom kalbom ir finale issivedinetu tiksliausi rezium'ai wink

bet asmeniskai man, tai nelabai parkiu del to yra, uztenka ir tu zmoniu kuriuos kaip sakot ant pirstu eina suskaiciuot nykstys alaus cool

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#144 2008-06-27 16:10

Re: Robšė...

Savas4u rašė:

SenasSportas rašė:

Robšė rašė:

Išviso, paskutiniu metu bendraujančius forume jaučiu ant rankų pirštų suskaičiuot galima, - kiti tik skaitinėja... big_smile

nu kad ir skaitinejancius ant rankiu gali suskaiciuot big_smile

joo, nebe tas kas senais laikais, jau persnekejom mes ta wink
butu gerai, kad zmones reikstu savo nuomone, kad ir neteisinga, bet reikstu, o tada prasidetu diskusija su priestaravymais, pavyzdziais, argumentuotom kalbom ir finale issivedinetu tiksliausi rezium'ai wink

bet asmeniskai man, tai nelabai parkiu del to yra, uztenka ir tu zmoniu kuriuos kaip sakot ant pirstu eina suskaiciuot nykstys alaus cool

nu tas mazas zmoniu ratas irgi turiu savo privalumu, pvz bb.lt daug daugiau zmoniu lankosi, bet ten bendravimas visiskai kitoks, pilna visokiu... o cia man cia nors ir nedaug bet kazkaip fainiau pabendraut wink tiesa verslo reilalu net ner ka lygint ten ir cia wink beje as tau mano atrodo turesiu padekot ne uz ilgo uz kai kai wink

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#145 2008-06-27 16:15

Re: Robšė...

SenasSportas rašė:

Savas4u rašė:

SenasSportas rašė:


nu kad ir skaitinejancius ant rankiu gali suskaiciuot big_smile

joo, nebe tas kas senais laikais, jau persnekejom mes ta wink
butu gerai, kad zmones reikstu savo nuomone, kad ir neteisinga, bet reikstu, o tada prasidetu diskusija su priestaravymais, pavyzdziais, argumentuotom kalbom ir finale issivedinetu tiksliausi rezium'ai wink

bet asmeniskai man, tai nelabai parkiu del to yra, uztenka ir tu zmoniu kuriuos kaip sakot ant pirstu eina suskaiciuot nykstys alaus cool

nu tas mazas zmoniu ratas irgi turiu savo privalumu, pvz bb.lt daug daugiau zmoniu lankosi, bet ten bendravimas visiskai kitoks, pilna visokiu... o cia man cia nors ir nedaug bet kazkaip fainiau pabendraut wink tiesa verslo reilalu net ner ka lygint ten ir cia wink beje as tau mano atrodo turesiu padekot ne uz ilgo uz kai kai wink

smile baiktu- kad tik tau geriau butu... wink ...man juk nesunku pasneket wink

bet as nesuprantu kodel tam bb.lt forume daugiau zmoniu, juk tas forumas ziauuuriai nepatogus ir nepatrauklus, man sitas forumas savo patogumu ir paprastumu ir tvarkingumu yra pats paciausias is visu matytu forumu net ne lt, bet apskritai visame internete nykstys

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#146 2008-06-27 16:28

Re: Robšė...

Kažkada užmečiau akį, tai anas forumas maždaug kaip 10m. atgal atrodo, net nekilo ranka registruotis... Galėtų jau anas administratorius ir pakeist forumo "variklį"...
Čia man atrodo jaunimas pats sau koją pasikišo, - koks jaunuolis ko kvailai paklausė, kitas toks pats neargumentuotai išpeizaliojo, tai paskui man rodos bijo ką ir berašyt, netai kad diskutuot... big_smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#147 2008-06-29 14:51

Re: Robšė...

Nu kaip sportai ? smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#148 2008-06-29 18:01

Re: Robšė...

Alibras rašė:

Nu kaip sportai ? smile

Nu pas mane irgi biškį papliurpiama, sunku susekti kas ir kur parašyta apie progresą buvo... smile
Judu po biškį, kiek tai įmanoma mano situacijoj, manau rezultatai kol kas lb neblogi. Per paskutines 4 savaites +2kg. Laikaus griežto režimo tai nors ir vasara, bet stabiliai didėja tiek svoris tiek apimtys tiek darbiniai svoriai (specialiai jų neforsuoju, labiau stengiuos susitelkt ties technika ir koncentracija). Šlaunys ko gero labiausiai progresuoja (apimtis didėja sparčiausiai), tai ir gerai, tačiau vis dar rūpestį kelia blauzdos (norėtūsi spartesnio didėjimo) bei pečiai. Su pečiais tai nžn, - pamatuot nėra kaip, nors darbiniai svoriai ir didėja, bet kažkaip ant vaizdo pokyčių nepastebiu... sad
Galvoju iki rudens pasiekt 90kg, atitinkamo tikiuos ir apimčių padidėjimo... wink

Paskutinį kartą taisė Robšė (2008-06-29 18:15)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#149 2008-06-29 19:18

Re: Robšė...

Blauzdom, be numatytų pratimų, dabar pradėjau daryt kasdien tren. pradžioj po 2-3 serijas vieno pratimo (pratimus keisiu kas savaitę), nes 10+10+10 su skirtinga kojų padėtim jau nlb kerta... Matysiu, gal padės dar pajudint jas...

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#150 2008-07-01 13:48

Re: Robšė...

"Susapnavau" tokį fintą:
Visi skiria rankas į bicepso ir tricepso treniruotę. Galvoju, kodėl nepabandžius kojų treniruotės irgi skelti į keturgalvio ir dvigalvio, treniruojant skirtingom dienom. Kaip manot, ar tiktų toks variantas šlaunų specializacijai? Gal kas esat bandę ką panašaus?
Kadangi rankos pas mane koleikas kaip ir "ignoruojamos", galėčiau tarkim šlaunies keturgalvį jungti su tricepsu, o dvigalvį su bicepsu hmm Bandysiu šnektelėti su treneriu, įdomu, ką jis sakys...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net