Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2676 2018-06-06 16:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

Volframas rašė:

Travis Scott rašė:

Volframas rašė:

Kodėl jūsų dviejų autistų niekas utiutiu iš čia neišmetė dar?

autistas tai tik tavo tevo sunus, slepabarzdi

Čia sako utėlius kuris pas mamą po šūles baigimo gyvena ir nieko apart L2 žaidimo neveikia big_smile Aj garbina visokius FB degradus. Tu išsigimeli pažiūrėk į save iš šono big_smile Vadini kitus autistais, kai pats esi utiutiu urodnas socialinis parazitas. Išauk iš tos "edgy teen" fazes, dvasna tu. Ir darbą susirask, nes ir mamyte greit užutiutiu tokį niekam tikusi dalbajobą laikyt namuose. Bent šiukšles išneši? :DDDD

apart l2 nieko neveikiu? atrafe, exactly, as postinu viska i logus is savo gyvenimo ir viskas kas ten yra - mano daily life. to ir tikejausi is ciuvo, kuris dazosi lupas. tu isvis blusiau nieko bendro su kulturizmu neturi ir seniai turetum buti pasisalines is sito forumo. vilkas fala mano pakramtyk su savo vysninem lupom.

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2677 2018-06-06 16:22

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

utiutiu ciuvas Lietuvelej varganoj,sako ai pisu i Anglija pas teta utiutiu pramusiu galus bus afigenai.nusipirksiu masina pagaliau.ir isidarbina lidle... lidle naxyu lol kokio utiutiu tu nejai i kokia iki parduotuve. Nei teisiu nei masinos tik jibanas all month bus ticket big_smile ipises premium ticketa pusei metu i lidla ausines ipises rieda ir mintyse paletes delioja. Naxyu tu isvis toj Anglijoj sedi nei draugu,nei mergos...gi stogas paciam ciuozia nematai?Ai pala,taupai po 400 i menesi ir uz 10m grysi i lt nusipirksi ka nors gero ane. Dar apie fabrikus jis pi-zdelina kazka.. fabrike bent vyrai dirba or nugaras lenkia,fizines veiklos turi,o tu arba kasoj arba kainas klijuoji tai ka tu nusmurgeli dar rasineji cia apie kazkokius darbus. Duotu fabrike pakelt deze kokia taip ir sestum ant benefitu 5 metam

Man ir lt zjvs buvo,man darbas uz 10min , drg ir panu sociai, netaupau, koks skirtumas utiutiu ar tu dezes kilnoji ar bb ciulpi tam fabrike jei gauni 8 i h, durneli tu b l,kasoj nesedziu, kainas tik lietuvinesw kainuoja(kur tunir apsipirkineji), paleciu taip pat nekilnoju. tikiuosi nieko nepraleidau, malonu kad domies mano gyvenimu, jei dar ka nori zinot - klausk

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2678 2018-06-06 16:22

Re: Blevyzgos™ V dalis

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:

Svarbu Kaska Dariti Ir Visai Nesvarbu Ar Tai Lidlas Ar Tai Maxima.darbas Yra Darbas

lidlas moka daugiau nei visi tavo fabrikai, ciort

Jojo lidle aukso kasykla big_smileD uz tai kad zlibom bobulem riesutai parodai kur sudeti. Tu gal nebetrink cia utiutiu pk. Kai pachalini tam lidle ten po 70h i savaite tai normaliam darbe turbut dvigubai gautum. Kur panetkes ir pazoras dirbt tokiam sude? Eina grazios mergos o tu stovi su lidlo maike kiausus krapstydamaa ir galvoji nu utiutiu kokia geda. Darbas betkoka yra darbas bet ka tu cia pi-zdish apie ta savo lidla tai as neaupratau ir nesuprasiu ir tu man gali vartyt apie fabrikua ka nori,s supervisorium ale dirbu ane? Gaunu daugiau nei tu toj parduotuvej i kuria man pamoina net eit vista pirkt antobiotikais nuserta,ir spek ka as dabar darau darbe? As statausi zadintuva nea galvoju pi-sti i sapna tevai nes man uz tai saibas moka lol  bet jo lidls yra zj-bs tik prasau nekalbek apie perspektyvas ok? Kiek metu uk sedi tam paciam sude? Kazko geriau pasieakot neina? Gal biski tada mokslus pabaigt kokius reik ne?

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2679 2018-06-06 16:24

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:

Svarbu Kaska Dariti Ir Visai Nesvarbu Ar Tai Lidlas Ar Tai Maxima.darbas Yra Darbas

lidlas moka daugiau nei visi tavo fabrikai, ciort

Jojo lidle aukso kasykla big_smileD uz tai kad zlibom bobulem riesutai parodai kur sudeti. Tu gal nebetrink cia utiutiu pk. Kai pachalini tam lidle ten po 70h i savaite tai normaliam darbe turbut dvigubai gautum. Kur panetkes ir pazoras dirbt tokiam sude? Eina grazios mergos o tu stovi su lidlo maike kiausus krapstydamaa ir galvoji nu utiutiu kokia geda. Darbas betkoka yra darbas bet ka tu cia pi-zdish apie ta savo lidla tai as neaupratau ir nesuprasiu ir tu man gali vartyt apie fabrikua ka nori,s supervisorium ale dirbu ane? Gaunu daugiau nei tu toj parduotuvej i kuria man pamoina net eit vista pirkt antobiotikais nuserta,ir spek ka as dabar darau darbe? As statausi zadintuva nea galvoju pi-sti i sapna tevai nes man uz tai saibas moka lol  bet jo lidls yra zj-bs tik prasau nekalbek apie perspektyvas ok? Kiek metu uk sedi tam paciam sude? Kazko geriau pasieakot neina? Gal biski tada mokslus pabaigt kokius reik ne?

ojezau tu cia ir issilieji, as dirbu 30-40h i sav, dazniausia 30.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2680 2018-06-06 16:25

Re: Blevyzgos™ V dalis

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:

utiutiu ciuvas Lietuvelej varganoj,sako ai pisu i Anglija pas teta utiutiu pramusiu galus bus afigenai.nusipirksiu masina pagaliau.ir isidarbina lidle... lidle naxyu lol kokio utiutiu tu nejai i kokia iki parduotuve. Nei teisiu nei masinos tik jibanas all month bus ticket big_smile ipises premium ticketa pusei metu i lidla ausines ipises rieda ir mintyse paletes delioja. Naxyu tu isvis toj Anglijoj sedi nei draugu,nei mergos...gi stogas paciam ciuozia nematai?Ai pala,taupai po 400 i menesi ir uz 10m grysi i lt nusipirksi ka nors gero ane. Dar apie fabrikus jis pi-zdelina kazka.. fabrike bent vyrai dirba or nugaras lenkia,fizines veiklos turi,o tu arba kasoj arba kainas klijuoji tai ka tu nusmurgeli dar rasineji cia apie kazkokius darbus. Duotu fabrike pakelt deze kokia taip ir sestum ant benefitu 5 metam

Man ir lt zjvs buvo,man darbas uz 10min , drg ir panu sociai, netaupau, koks skirtumas utiutiu ar tu dezes kilnoji ar bb ciulpi tam fabrike jei gauni 8 i h, durneli tu b l,kasoj nesedziu, kainas tik lietuvinesw kainuoja(kur tunir apsipirkineji), paleciu taip pat nekilnoju. tikiuosi nieko nepraleidau, malonu kad domies mano gyvenimu, jei dar ka nori zinot - klausk

8h i valanda? big_smile pas tave lidle tik tokie skaiciai ten. Nepisk proto del kainu. Tu gali bet koki darba gaut,jeinkur nepriima sakai utiutiu midgetu izeidinejimas ka as kur-va kitoks ka as ne zmogus utiutiu ir pisi i teisma. Jei dar pecius i prieki ir susikuprini tai ipisi 140cm ugi ir vapse veja gali kelt

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2681 2018-06-06 16:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:

XLilPumpStormzy rašė:


lidlas moka daugiau nei visi tavo fabrikai, ciort

Jojo lidle aukso kasykla big_smileD uz tai kad zlibom bobulem riesutai parodai kur sudeti. Tu gal nebetrink cia utiutiu pk. Kai pachalini tam lidle ten po 70h i savaite tai normaliam darbe turbut dvigubai gautum. Kur panetkes ir pazoras dirbt tokiam sude? Eina grazios mergos o tu stovi su lidlo maike kiausus krapstydamaa ir galvoji nu utiutiu kokia geda. Darbas betkoka yra darbas bet ka tu cia pi-zdish apie ta savo lidla tai as neaupratau ir nesuprasiu ir tu man gali vartyt apie fabrikua ka nori,s supervisorium ale dirbu ane? Gaunu daugiau nei tu toj parduotuvej i kuria man pamoina net eit vista pirkt antobiotikais nuserta,ir spek ka as dabar darau darbe? As statausi zadintuva nea galvoju pi-sti i sapna tevai nes man uz tai saibas moka lol  bet jo lidls yra zj-bs tik prasau nekalbek apie perspektyvas ok? Kiek metu uk sedi tam paciam sude? Kazko geriau pasieakot neina? Gal biski tada mokslus pabaigt kokius reik ne?

ojezau tu cia ir issilieji, as dirbu 30-40h i sav, dazniausia 30.

30h tai tu gaul nors ir po 15 i valanda,atskaito mokescius gauni maziau nei 400 i savaite,ir cia pinigai tipo tas 1.5k per menesi? Jasna

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2682 2018-06-06 16:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

utiutiu mano intelektas rejectina taunkazka beatrasinet

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2683 2018-06-06 16:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

Nebutu tiek lapsardoku zapadlistu forume imesciau payslipa ir dar ka is sono pasidarau tai pradetum klausinet ar draugu neieskau nes 1.5 cia uk ne aukso kalnai tuolabiau tam numyztam londone,taip kad nereikia plesyt maikes sad

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2684 2018-06-06 16:30

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:


Jojo lidle aukso kasykla big_smileD uz tai kad zlibom bobulem riesutai parodai kur sudeti. Tu gal nebetrink cia utiutiu pk. Kai pachalini tam lidle ten po 70h i savaite tai normaliam darbe turbut dvigubai gautum. Kur panetkes ir pazoras dirbt tokiam sude? Eina grazios mergos o tu stovi su lidlo maike kiausus krapstydamaa ir galvoji nu utiutiu kokia geda. Darbas betkoka yra darbas bet ka tu cia pi-zdish apie ta savo lidla tai as neaupratau ir nesuprasiu ir tu man gali vartyt apie fabrikua ka nori,s supervisorium ale dirbu ane? Gaunu daugiau nei tu toj parduotuvej i kuria man pamoina net eit vista pirkt antobiotikais nuserta,ir spek ka as dabar darau darbe? As statausi zadintuva nea galvoju pi-sti i sapna tevai nes man uz tai saibas moka lol  bet jo lidls yra zj-bs tik prasau nekalbek apie perspektyvas ok? Kiek metu uk sedi tam paciam sude? Kazko geriau pasieakot neina? Gal biski tada mokslus pabaigt kokius reik ne?

ojezau tu cia ir issilieji, as dirbu 30-40h i sav, dazniausia 30.

30h tai tu gaul nors ir po 15 i valanda,atskaito mokescius gauni maziau nei 400 i savaite,ir cia pinigai tipo tas 1.5k per menesi? Jasna

ne piniguose laime, o matyt happy customerius ir real life experience 🙂🙂🙂🙂

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2685 2018-06-06 16:30

Re: Blevyzgos™ V dalis

XLilPumpStormzy rašė:

utiutiu mano intelektas rejectina taunkazka beatrasinet

K U R W A lidle dirba apie intelekta jis pi-zdelina :DDD laisvas,eik perkrauk tas smegeneles isauk kokiu ledu ar ciupaciupsa

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2686 2018-06-06 16:30

Re: Blevyzgos™ V dalis

durneli tu cia apie algas pradejai kalbet, ir apie daebus, niekam cia neidomu vps

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2687 2018-06-06 16:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:

XLilPumpStormzy rašė:


ojezau tu cia ir issilieji, as dirbu 30-40h i sav, dazniausia 30.

30h tai tu gaul nors ir po 15 i valanda,atskaito mokescius gauni maziau nei 400 i savaite,ir cia pinigai tipo tas 1.5k per menesi? Jasna

ne piniguose laime, o matyt happy customerius ir real life experience 🙂🙂🙂🙂

Zvengiu big_smileD mldc gera atsovei jau galiu eit lol

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2688 2018-06-06 16:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

XLilPumpStormzy rašė:

durneli tu cia apie algas pradejai kalbet, ir apie daebus, niekam cia neidomu vps

Pats apie fabrikus pradejai ar smegeneles taip toli jau nebepamena?

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2689 2018-06-06 16:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

as tau rmt sakau, man geda atrasinet tau.

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2690 2018-06-06 16:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:


Matosi,maladec sako. Atitoles midgetas nuo realybes p-z-da ziuri kazkokio adapto video ir ne gana to kad zvengia,bet dar ir garbina sako mldc bachuras...
Man net pamoina i tokius ziuret. Geras bajeris lauzias i chata,o tas filmuoja ir zvengia,oho....geri prikolainjus linksmina smile tik tokie patys ir ziuri tokius debilus

kaip sekas su pana su kuria is reikalo gyveni?

Mum sekas gerai, neizilgo pasipirst zadu,aciu kad pasiteirauji. O tu susna brazzers premium accounta jau si menesi pirkai ar dar jibasini i klasiokes ziuredamas nes lidlas su algom veluoja?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2691 2018-06-06 16:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

Tau geda o veidrodi ziuret!

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2692 2018-06-06 16:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

Gerai nebecituok nes neidomus tu man esi as tau jau seniai viska pasakes esu taip kad tu net nebekibink manea nes tokie kaip tu man liudesi kelia pagalvojus smile uzuojauta kad nepaejo su ugiu ir siaip gyvenimu. Svarbu mergu sociai 🤣 baudiniu 😏

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2693 2018-06-06 16:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

Nedoreli!!!

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2694 2018-06-06 16:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

😘😘😘😘😘😘😘😘

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2695 2018-06-06 16:35

Re: Blevyzgos™ V dalis

No hate 😍😘

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2696 2018-06-06 16:35

Re: Blevyzgos™ V dalis

Make love not war

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2697 2018-06-06 16:38

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

XLilPumpStormzy rašė:

fitnesas rašė:

utiutiu ciuvas Lietuvelej varganoj,sako ai pisu i Anglija pas teta utiutiu pramusiu galus bus afigenai.nusipirksiu masina pagaliau.ir isidarbina lidle... lidle naxyu lol kokio utiutiu tu nejai i kokia iki parduotuve. Nei teisiu nei masinos tik jibanas all month bus ticket big_smile ipises premium ticketa pusei metu i lidla ausines ipises rieda ir mintyse paletes delioja. Naxyu tu isvis toj Anglijoj sedi nei draugu,nei mergos...gi stogas paciam ciuozia nematai?Ai pala,taupai po 400 i menesi ir uz 10m grysi i lt nusipirksi ka nors gero ane. Dar apie fabrikus jis pi-zdelina kazka.. fabrike bent vyrai dirba or nugaras lenkia,fizines veiklos turi,o tu arba kasoj arba kainas klijuoji tai ka tu nusmurgeli dar rasineji cia apie kazkokius darbus. Duotu fabrike pakelt deze kokia taip ir sestum ant benefitu 5 metam

Man ir lt zjvs buvo,man darbas uz 10min , drg ir panu sociai, netaupau, koks skirtumas utiutiu ar tu dezes kilnoji ar bb ciulpi tam fabrike jei gauni 8 i h, durneli tu b l,kasoj nesedziu, kainas tik lietuvinesw kainuoja(kur tunir apsipirkineji), paleciu taip pat nekilnoju. tikiuosi nieko nepraleidau, malonu kad domies mano gyvenimu, jei dar ka nori zinot - klausk

8h i valanda? big_smile pas tave lidle tik tokie skaiciai ten. Nepisk proto del kainu. Tu gali bet koki darba gaut,jeinkur nepriima sakai utiutiu midgetu izeidinejimas ka as kur-va kitoks ka as ne zmogus utiutiu ir pisi i teisma. Jei dar pecius i prieki ir susikuprini tai ipisi 140cm ugi ir vapse veja gali kelt

:d big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2698 2018-06-06 16:50

Re: Blevyzgos™ V dalis

Atrodo visi tam Įkyrusis mažylis sakom kad jis deb.ilas ir vistiek jam nedaeina :DDDD

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2699 2018-06-06 17:00

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kavioras rašė:

Atrodo visi tam Įkyrusis mažylis sakom kad jis deb.ilas ir vistiek jam nedaeina :DDDD

idomu su savim chatint? ir dar vienas klausimas kuri savo teva motka vadini

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#2700 2018-06-06 17:12

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

Volframas rašė:

Travis Scott rašė:


autistas tai tik tavo tevo sunus, slepabarzdi

Čia sako utėlius kuris pas mamą po šūles baigimo gyvena ir nieko apart L2 žaidimo neveikia big_smile Aj garbina visokius FB degradus. Tu išsigimeli pažiūrėk į save iš šono big_smile Vadini kitus autistais, kai pats esi bled urodnas socialinis parazitas. Išauk iš tos "edgy teen" fazes, dvasna tu. Ir darbą susirask, nes ir mamyte greit užpis tokį niekam tikusi dalbajobą laikyt namuose. Bent šiukšles išneši? :DDDD

apart l2 nieko neveikiu? atrafe, exactly, as postinu viska i logus is savo gyvenimo ir viskas kas ten yra - mano daily life. to ir tikejausi is ciuvo, kuris dazosi lupas. tu isvis blusiau nieko bendro su kulturizmu neturi ir seniai turetum buti pasisalines is sito forumo. vilkas fala mano pakramtyk su savo vysninem lupom.

Tavo daily life toks, imbecile tu:

1. Atsibundi pirma dienos
2. Užsimanauni tas pačias kojines kurias mūvi jau antra savaite
3. Nueini pamyžt, bet nenuleidi vandens, nes esi jobanas nevala
4. Pasišildai ką motina paliko
5. Žaidi L2
6. Motina grįžta iš darbo ir pisa prota, kad kažką veiktum gyvenime.
7. Toliau žaidi L2, nes esi biški dalbajobas, tai žinai, kad su darbu nepaeis, nu nebent stroikej, bet ten tyngetum dirbt.
8. Nudročini į servetėlę.
9. Eini miegot.

Ir taip diena iš dienos. Net neabejoju, kad tiksliai aprašiau tavo dieną, autiste tu jobanas :DDD

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net