Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Lotusxxx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-09-17
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2017-10-07 13:35

Sporto programa patarkit

Sveiki, taigi noreciau jusu patarimu, sporte esu ne naujokas bet vis nesu konkretus del savo programos. Gyvenu uzsenyje tai nelabai turiu ka veikt po darbo tai einu i sale 5-6d per savaite, zinau kad daug zmoniu pasakys kad tai blogai reikia poilsio kunu ir t.t bet man geriau praleisti laika salei negu guleti namuose ir nieko neveikti. Taigi mano programa susidaro 5 dienu kiakviena diena skirtingos kuno dalys pvz:
Pirmadienis- nugara
Antradienis- peciai
Treciadieni- krutine
Ketvirtadieni- rankos
Penktadieni- kojos
Kiakviena diena buna po 5-6 pratimus tai skirtai kuno daliai
Noreciau jusu nuomones, patarimu, pasiulymu.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#2 2017-10-07 13:37

Re: Sporto programa patarkit

o programa kur? kolkas nekazka..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net