Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Borntofight
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#1 2008-02-29 17:49

sveiki

sveiki,atrades si foruma nutariau prisiregistruot,pradejau skaityt sytaipsnius,foruma ir t.t. ir tikrai nenusivyliau-puikus puslapis.cia radau dauk idomiu temu, nauju minciu... seip sporte nesu naujokas man 21m. ,o sportuot predejau nuo ketvirtos klases,deje ne savo noru o del nenormaliai mazo svorio ir atsiradusiu nugaros problemu(zodziu pradejes krypt stuburas buvo) todel ilgai sportavau rbilitacijos centre kur raumenu pagalba buvo atstatyta nugara ir priaugau svorio,tai ir buvo mano sporto pradzia. su laiku sportas tapo mano hobiu ir neapsileidziu iki siol zinoma buvo dauk pertrauku ir t.t. sportuoju megejiskai todel jokiu rezultatu pasiekes neturiu,kadangi dabar sportuoju tik namie tai cia randu tikrai dauk patarimu kuriuos prisitaikau.pastebejau jog cia yra tikrai nemazai sporto profisionalu todel tikiuosi reikalui esant sulaukt pagalbos ir patarimu smile jai idomu mano duomenis tokie : amzius 21,ugis 1.75, svoris 74. zodziu dar karta sveiki visi ir sekmes sporte hanteliaibig_smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#2 2008-02-29 17:56

Re: sveiki

Borntofight rašė:

sveiki,atrades si foruma nutariau prisiregistruot,pradejau skaityt sytaipsnius,foruma ir t.t. ir tikrai nenusivyliau-puikus puslapis.cia radau dauk idomiu temu, nauju minciu... seip sporte nesu naujokas man 21m. ,o sportuot predejau nuo ketvirtos klases,deje ne savo noru o del nenormaliai mazo svorio ir atsiradusiu nugaros problemu(zodziu pradejes krypt stuburas buvo) todel ilgai sportavau rbilitacijos centre kur raumenu pagalba buvo atstatyta nugara ir priaugau svorio,tai ir buvo mano sporto pradzia. su laiku sportas tapo mano hobiu ir neapsileidziu iki siol zinoma buvo dauk pertrauku ir t.t. sportuoju megejiskai todel jokiu rezultatu pasiekes neturiu,kadangi dabar sportuoju tik namie tai cia randu tikrai dauk patarimu kuriuos prisitaikau.pastebejau jog cia yra tikrai nemazai sporto profisionalu todel tikiuosi reikalui esant sulaukt pagalbos ir patarimu smile jai idomu mano duomenis tokie : amzius 21,ugis 1.75, svoris 74. zodziu dar karta sveiki visi ir sekmes sporte hanteliaibig_smile

sveikas, ir tau sėkmės sporte smile

Neprisijungęs

 
Ziogas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-13
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#3 2008-02-29 18:02

Re: sveiki

alaus

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#4 2008-02-29 19:33

Re: sveiki

born to be banned smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#5 2008-02-29 19:36

Re: sveiki

justas_ rašė:

born to be banned smile

Man atrodo, kad tau biški poilsio reikia smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#6 2008-02-29 20:06

Re: sveiki

alaus stanga_v_r

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#7 2008-03-02 13:38

Re: sveiki

justas_ rašė:

born to be banned smile

Čia man atrodo Justai, šitas pasakymas tau pačiam labiau tiktų...

O, BornToFight, sėkmės sportuojant smile

Neprisijungęs

 
Borntofight
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#8 2008-03-03 14:58

Re: sveiki

Blindness rašė:

justas_ rašė:

born to be banned smile

Čia man atrodo Justai, šitas pasakymas tau pačiam labiau tiktų...

O, BornToFight, sėkmės sportuojant smile

dekui nykstys

Neprisijungęs

 
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net