Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

unfazed
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-02
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#576 2010-02-08 20:16

Re: Kaip priaugti svorio?

Fiva rašė:

O maistas tinkamas? Tiesiog didint porcijas/dažnumą?

Didink didink. Siaip kaip jau ir sake koses daugiau valgyk ir pries miega varskes pakeli koki suryk. O vakarienes tavo valgiarastyje neradau...

Neprisijungęs

 
Fiva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#577 2010-02-08 20:21

Re: Kaip priaugti svorio?

Nori pats naktį miegot, o skrandis lai dirba 24/7? Taip negalima. Suprantu kad ten tiems profesionalams reikia ir naktį keltis valgyt, bet aš taip žalot savęs tikrai nesiruošiu.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#578 2010-02-08 21:02

Re: Kaip priaugti svorio?

Fiva rašė:

Nori pats naktį miegot, o skrandis lai dirba 24/7? Taip negalima. Suprantu kad ten tiems profesionalams reikia ir naktį keltis valgyt, bet aš taip žalot savęs tikrai nesiruošiu.

Tau vakare nesuvirškins varškės? Baikit juokus senų bobučių pasakos. Niekas neliepia sunkų maista valgyt.

Neprisijungęs

 
Fiva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#579 2010-02-08 22:03

Re: Kaip priaugti svorio?

Kokią liesą gal ir greit apdorotų, bet normalią riebią varškią tikrai ne lengvai virškina. Aišku dar nuo organizmo priklauso.

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#580 2010-02-09 10:27

Re: Kaip priaugti svorio?

Fiva rašė:

Kokią liesą gal ir greit apdorotų, bet normalią riebią varškią tikrai ne lengvai virškina. Aišku dar nuo organizmo priklauso.

tai liesa ir imk.kam tau nereikalingi riebalu gramai.

Neprisijungęs

 
Fiva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#581 2010-02-09 15:45

Re: Kaip priaugti svorio?

Nuo liesos nepavalgau, kaip noriu valgyt taip ir noriu.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#582 2010-02-09 16:08

Re: Kaip priaugti svorio?

Fiva rašė:

Nuo liesos nepavalgau, kaip noriu valgyt taip ir noriu.

Tai valgyk tiek, kad nebenorėtum valgyt...
Pavalgyk sočią vakarienę ir neisi gult alkanas...
Jei alkanas vaikštai, tai kokios išviso kalbos gali būti apie svorio prieaugį...

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#583 2010-02-09 16:31

Re: Kaip priaugti svorio?

Robšė rašė:

Fiva rašė:

Nuo liesos nepavalgau, kaip noriu valgyt taip ir noriu.

Tai valgyk tiek, kad nebenorėtum valgyt...
Pavalgyk sočią vakarienę ir neisi gult alkanas...
Jei alkanas vaikštai, tai kokios išviso kalbos gali būti apie svorio prieaugį...

+1

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#584 2010-02-09 20:23

Re: Kaip priaugti svorio?

Fiva rašė:

Nuo liesos nepavalgau, kaip noriu valgyt taip ir noriu.

mldc gerai duodi taip ir toliau nykstys

Neprisijungęs

 
Fiva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#585 2010-02-09 20:37

Re: Kaip priaugti svorio?

Tai kad ne visad gaunas taip kaip nori. Jei mano valia būtų tai aš visą dieną sėdėčiau ir kramtyčiau varškę. Bet juk žmonės reikalų ir pareigų turi, kartais nebelieka laiko pavalgyt. Bet dabar jau stengiuos jei tik pajauciu kad pilvas urzgia viska mest i sali ir eit valgyt.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#586 2010-02-09 23:46

Re: Kaip priaugti svorio?

dar to pasaulis nemates.. big_smile Suprantu jei nera laiko miegot, arba nera laiko y darba eit, ar merga papist nera laiko, visa tai savaime suprantama visko buna.. Bet kad nerast laiko pavalgyt, dar taip nebuve lol lol

Neprisijungęs

 
Fiva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#587 2010-02-10 18:02

Re: Kaip priaugti svorio?

Nušnekėjai biški. Juk čia jau pasaulinė problema, kad žmonės neturėdami laiko pavalgyt, kemša visokį greitą maistą ir pan. Arba tavo rega prasta kad nematei dar tokio dalyko. big_smile

Neprisijungęs

 
woozyy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 3
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#588 2010-02-10 18:33

Re: Kaip priaugti svorio?

patarkit zmones man. esu 23m 192cm sveriu 75kg sportuoju gal jau kokius metus. valgau daug ir reguliariai, stengiuosi baltiminga maista ir ji papildau papildais. bet svoris per ta laika priaugo gal 4kg ir tai suabejociau. ka man daryti?. chemijos nenoriu.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#589 2010-02-10 18:48

Re: Kaip priaugti svorio?

woozyy rašė:

patarkit zmones man. esu 23m 192cm sveriu 75kg sportuoju gal jau kokius metus. valgau daug ir reguliariai, stengiuosi baltiminga maista ir ji papildau papildais. bet svoris per ta laika priaugo gal 4kg ir tai suabejociau. ka man daryti?. chemijos nenoriu.

Nu tai idek savo mityba.
Kita priezastis galetu buti ta, kad persitreniruoji.
Bet manau mityboj priezastis, tad dek cia ;]

Neprisijungęs

 
woozyy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 3
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#590 2010-02-11 00:08

Re: Kaip priaugti svorio?

1. Avizine kose
2. Jogurtas, namine varske
3. vistiena, ryziai,darzoves
4. avizine kose, namine varske
5. vistiena,zuvis, darzoves
6. varske, jogurtas
7. poilsis.

gal kas negerai su mytiba, sportuoju tiek kiek istveriu

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#591 2010-02-11 01:27

Re: Kaip priaugti svorio?

woozyy rašė:

1. Avizine kose
2. Jogurtas, namine varske
3. vistiena, ryziai,darzoves
4. avizine kose, namine varske
5. vistiena,zuvis, darzoves
6. varske, jogurtas
7. poilsis.

gal kas negerai su mytiba, sportuoju tiek kiek istveriu

O kiekiai kokie? Ir 7 valgis įdomus smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#592 2010-02-11 03:07

Re: Kaip priaugti svorio?

woozyy rašė:

1. Avizine kose
2. Jogurtas, namine varske
3. vistiena, ryziai,darzoves
4. avizine kose, namine varske
5. vistiena,zuvis, darzoves
6. varske, jogurtas
7. poilsis.

gal kas negerai su mytiba, sportuoju tiek kiek istveriu

su mityba jei tikrai tokia, tai gerai, bet su sportavymu kaip matau tikrai labai negerai.
jei sportuoji tiek kiek istveri ir taip kiekviena treniruote, tai betkokiu atveju persitreniruoji, o ypac nenaudodamas papildu ar chemijos.
nueik i 3 ar 4 dienu programas ir issirink normalia optimalia programa.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#593 2010-02-11 03:11

Re: Kaip priaugti svorio?

woozyy rašė:

patarkit zmones man. esu 23m 192cm sveriu 75kg sportuoju gal jau kokius metus. valgau daug ir reguliariai, stengiuosi baltiminga maista ir ji papildau papildais. bet svoris per ta laika priaugo gal 4kg ir tai suabejociau. ka man daryti?. chemijos nenoriu.

tokiu atveju pasidaryciau tyrimus ar koks kaspinuotis zarnyne neisiranges.
n es tokio uzgio, tokiu metu ir tokio svorio ir dar valgant ir sportuojant butu geeeeeda buti ojojojoj...
tiesiog zinok net nerealiai skamba tiesa pasakius. nelabai tikiu, kad taip imanoma daug valgant, sportuojant, dar pildu naudojant per metus esant minimaliam svoriui priaugti tik 4 kg.
gal pamirsai pamineti jog narkotikus vartoji? nu bet jei vartotum tai nevalgytum gi smile
nezinau, nezinau nesamone kazkokia.
kiek kartu per diena sokolada gamini tualete? 3-4?

Neprisijungęs

 
mariiooxx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-27
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#594 2010-02-11 09:36

Re: Kaip priaugti svorio?

sokolada big_smile

Neprisijungęs

 
martiss
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#595 2010-02-11 16:45

Re: Kaip priaugti svorio?

cia turbut persitreniravimas bus nes varyt iki tiek kaip jau negali  nieko padaryt tai nieko gero

Neprisijungęs

 
burbuliukas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-01-25
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 0

#596 2010-02-13 14:10

Re: Kaip priaugti svorio?

Savas4u rašė:

woozyy rašė:

patarkit zmones man. esu 23m 192cm sveriu 75kg sportuoju gal jau kokius metus. valgau daug ir reguliariai, stengiuosi baltiminga maista ir ji papildau papildais. bet svoris per ta laika priaugo gal 4kg ir tai suabejociau. ka man daryti?. chemijos nenoriu.

tokiu atveju pasidaryciau tyrimus ar koks kaspinuotis zarnyne neisiranges.
n es tokio uzgio, tokiu metu ir tokio svorio ir dar valgant ir sportuojant butu geeeeeda buti ojojojoj...
tiesiog zinok net nerealiai skamba tiesa pasakius. nelabai tikiu, kad taip imanoma daug valgant, sportuojant, dar pildu naudojant per metus esant minimaliam svoriui priaugti tik 4 kg.
gal pamirsai pamineti jog narkotikus vartoji? nu bet jei vartotum tai nevalgytum gi smile
nezinau, nezinau nesamone kazkokia.
kiek kartu per diena sokolada gamini tualete? 3-4?

as i diena kaip kada, 3-4 kartus gaminu Sokolada, ka tai reiskia?
dazniausiai po papildu noris, tai net neinu dar pabeks jie is manes big_smile

Paskutinį kartą taisė burbuliukas (2010-02-13 14:12)

Neprisijungęs

 
martiss
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#597 2010-02-14 16:16

Re: Kaip priaugti svorio?

burbuliukas rašė:

Savas4u rašė:

woozyy rašė:

patarkit zmones man. esu 23m 192cm sveriu 75kg sportuoju gal jau kokius metus. valgau daug ir reguliariai, stengiuosi baltiminga maista ir ji papildau papildais. bet svoris per ta laika priaugo gal 4kg ir tai suabejociau. ka man daryti?. chemijos nenoriu.

tokiu atveju pasidaryciau tyrimus ar koks kaspinuotis zarnyne neisiranges.
n es tokio uzgio, tokiu metu ir tokio svorio ir dar valgant ir sportuojant butu geeeeeda buti ojojojoj...
tiesiog zinok net nerealiai skamba tiesa pasakius. nelabai tikiu, kad taip imanoma daug valgant, sportuojant, dar pildu naudojant per metus esant minimaliam svoriui priaugti tik 4 kg.
gal pamirsai pamineti jog narkotikus vartoji? nu bet jei vartotum tai nevalgytum gi smile
nezinau, nezinau nesamone kazkokia.
kiek kartu per diena sokolada gamini tualete? 3-4?

as i diena kaip kada, 3-4 kartus gaminu Sokolada, ka tai reiskia?
dazniausiai po papildu noris, tai net neinu dar pabeks jie is manes big_smile

greita medziagu apykaita

Neprisijungęs

 
latexsanta
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#598 2010-02-17 11:43

Re: Kaip priaugti svorio?

na va. as esu 2m ugio, dabar sveriu 82kg, anksciau 90kg sveriau. isties sportuoju jau gal 4metai. kacelke, kasis, boksas. bandziau daug dalyku jau mases priauginimui ir zinau kas tikrai veikia o kas ne. pirmiausia tai norintiems tos mases reiktu atsizvelgti i ju kraujo apytaka, ir siaip kokio jie sudejimo. jus staeris ar sprinteris. ira daug zmoniu kuriems mase neauga ir tai naturalu. ju organizmo medziagu apykaita labai gera ir net jei jie kemsa kiek gali, ka gali ir dar papildus ryja, jiems mase auga labai letai. ira tokiu kuriems mase auga greitai. tiesiog ju genai kitokie ir jie linke i stambejima. na tai teskim tema apie priaugima. 1) ar jus norit naturaliai priaugti tos mases ar su chemija. skirtumas ira toks, kad naturaliai priaugti kilogramai geriau issilaiko jei jus poto nutrauktumet sporta. as kai pradejau sportuoti man buvo 15m. sweriau 60, mano ugis buwo 198cm. as atrodziau kaip distrofikas. taip na bet as ir nesiekiau mases. sportavau jegai, greiciui. kai sportuoji jegai po kiek laiko ta mase savaime pradeda augti, nes su mazu raumenu kiekiu nebegali isvystyti daug jegos. mase pradeda augti mazdaug po pirmo menesio. po kokius 2, 3kg per men. svarbu daug valgyti ir nevalgyti meslo. geriausia ryte atsigerti stikline vandens(arbatos) ir net jei nesinori valgyti, prikimsti skrandi kokia nors kose. reiktu pamaisyti jas. viena diena vienokia kita kitokia. grikiai, avizine kose, uzplikomi dribsniai su vaisiu gabaliukais. sitoks maistas greit susivirskina ir pasisavina, todel po poros valandu vel butina kazko uzkasti. jei dirbat tai per pietu pertrauka, jei mokotes tai apie kokia 11h. geriausias maistas pietums toks kuris turi daug kaloriju. tai karbonadai, beliasas, blynai su uogiene. na bet jau per pietus prikimskit skrandi kiek telpa. poto sekantis pavalgymas turetu buti gal kokia 3-4valanda. geriausia butu suvalgyti kokio baltiminio maisto. tai kiausiniu su majonezu, sureliu arba siaip varskes su kokiu dzemu ar uogiene. stengtis naudoti daug miltiniu pagrindu pagamintu produktu. bandeliu, batonu. vakare geriausia valgyt koses arba pieno gaminius. jei imanoma pavalgykit sociai pries miega. taip jus naturaliai priaugsit per men 2kg mazdaug. 2PAPILDAI. jei esi nesenai pradejes sportuoti, tai net nepatariu ziureti i visokias chemijas. o ipac jei tau 16 ar maziau metu. nes augantis organizmas geriau pasisavina tokius dalykus, taip pat is ju neigiamas efektas buna zymei didesnis. berimai, spuogai ant nugaros, nuotaikos svyravimai, bloga savijauta. nemanau kad jums to reikia. naturalus maisto papildai geriausia manau: amino 2000, bcaa++, angliavandeniniai kokteiliai, baltyminiai. tokie maisto papildai jums pades jaustis puikiai, produktyviai dirbt treniruotese ir atsigauti po ju. PROTEINAS - na tai geras papildas. bet jis neduos jums naudos jei jus ji vartosite trumpa laika. ji reikia naudoti ilgai ir nuobodziai. kasdien ir gal kokius bent pora menesiu. VITAMINAI - geriausi vitaminai ira amvey firmos. tai turetu buti ( kalcis, magnis, cinkas, gelezis, mineralai) patariu jei pirksit vitaminus, pirkit atskirai visus pakuotem. atskirai kalci, magni, mineralus... viska. nes kai perki misini iskart, jie buna levesnes kokybes zymei (ce apie tuos kurie pigesni). animal pumpai, animal pack ir visokie tokio pobudzio papildai, jie pades jums jaustis kaip ant sparnu, bet jie uzters jusu organizma kak nado. nepatariu ju naudoti nes jie jau praktiskai chemija. skatina testosteronu gamyba ir taip toliau. tai jau nebe naturalus produktas.
CHEMINIAI PAPILDAI-STEROIDAI. na cia ziuriu daugybeje forumu rasoma apie visokius derinius gerus ju. matyt tie zmones kurie raso labai turtingi ira arba ju givenimo tikslas uzsivaryt. iki 17m as niekam nepatariu ju vartoti. cia as pagal save. manau, jei ira suderinta mityba, tai nereikia padel leistis steroidu misinius. uztenka vieno, maximum 2 vienu metu. isties patarciau TESTEN 250, SUSTANON 250. jie kainuoja pigiai gan ir jei neperdaug leidies ju, tai tau mazai pasimatys salutiniu poveikiu. jie pradeda veikti kai tik susileidi. ju vartojimo trukme turetu buti apie 5 savaites - 6. poto nolvadeksa reiktu pagerti. kad atstatytu naturalia testosterono gamyba. kad jusu neisbertu, per savaite po 5 min nueikit i koki soliariuma ir daug prauskites. nes nuo tokiu preparatu oda tampa riebi. rezultatai po 5sav TESTEN 250 ir tokios mitybos kaip as aprasiau pradzioje butu mazdaug 9kg. po sesiu sav 11 - 12kg. pradejus gerti atsistatymui vastus, kilogramai dazniausiai pradeda kazkiek kristi. po kokius 5kg nukrenta. kitaip sakant ismyzi ta vandeni kuris buwo uzsilaikes. swarbiausia, poto nesustoti sportuoti, nes kitaip tikrai blogai bus. paliksi arba kumpis arba numesi viska del ko vargai. turi toliau testi treniruotes net jei jos nebe tokios produktyvios. gerti atsistatymui vitaminus, mineralus ir amynkes. po pusantro menesio galima daryti antra steroidu kursa. antras kursas buna daug produktyvesnis. priaugi per 5 sav kartais net 16kg ir poto nukrenta maziau to svorio kai atsistatineji. (TRENIRUOTES. TURETUMETE DAUGIAU DEMESIO SKIRTI RAUMENS MASES AUGIMA SKATINANCIAMS PRATIMAMS. JUOS ATLIKTI TAISYKLINGAI NESVARBU KAD TAI SUNKIAU. TRENIRUOTIS 4-3 KARTUS PER SAVAITE SKIRTINGAS RAUMENU GRUPES. PASIZIUREKIT INTERNETE PER KIEK LAIKO ATSIGAUNA VIENOKS AR KITOKS RAUMUO IR PAGAL TAI SUSIDARYKIT SAVO TRENIRUOCIU TVARKARASTI SKIRTA TIK JUMS. NETINGEKIS, ATIDUOKIS KIEK IMANOMA DAUGIAU SAVES PER TRENIRUOTES IR JEI TAIP IR DARYSIT JUS PO PUSES METU PATYS PASAKYSIT SAU ( BUVAU LEVAS, O DABAR ESU BENT 3 KART STIPRESNIS, PASITIKIU SAVIM, ZINAU KA GALIU, ESU KIETAS NES VISKA PASIEKIAU SAVO JEGOM)) apibendrinant galiu pasakyt- svarbiausia ira jusu kasdienine mityba ir gyvenimo budas. jei jus is tu kurie pastoviai kazka megstate turet burnoje, vis kazka suvalgyt, tai stenkites atprasti nuo to. geriausia valgyti su tarpais tarp valgiu. kaip ir visur sakoma. PUSRYCIAI, PRIESPIECIAI, PIETUS, PAVAKARIAI, VAKARIENE. AUKSINIAI ZODZIAI IR TIKIUOSI JUS JU NEPAMIRSIT, NES BE NORMALIOS MITYBOS NEPADES NEI AMYNKES, NEI PROTEINAI NEI STEROIDAI. JIE NETURI UZPILDYTI JUSU MAITINIMOSI SPRAGU KUR JUS KO NEDAVALGET, JIE NE TAM SKIRTI. JIE SKIRTI PAPILDOMAM PRIEAUGLIUI RAUMENU. TODEL IR IRA PAPILDAI, O NE MAISTO PAKAITALAI!

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#599 2010-02-17 11:55

Re: Kaip priaugti svorio?

visas romanas..

Neprisijungęs

 
latexsanta
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#600 2010-02-17 11:56

Re: Kaip priaugti svorio?

unfazed rašė:

Fiva rašė:

O maistas tinkamas? Tiesiog didint porcijas/dažnumą?

Didink didink. Siaip kaip jau ir sake koses daugiau valgyk ir pries miega varskes pakeli koki suryk. O vakarienes tavo valgiarastyje neradau...

NA JUS KIEKVIENAS ZIURIU PATARINEJATE I GERA PUSE BET JUS PATARINEJAT PAGAL SAVE. TEGUL ZMOGUS PERSKAITO APACIOJE KA PARASIAU SIOJE TEMOJE. TOKI LB ILGA LAISKA. TEN VISKAS APRASYTA GAN SMULKIAI. IR VISKAS TIEK APIE VALGYMA, DAZNUMA VALGYMO IR KOKI MAISTA RINKTIS. TIEK APIE PAPILDUS TIEK APIE STEROIDUS. VISKAS IRA IR NE ISPIRSTO LAUZTA O WISKAS TIESA.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net