Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#601 2010-02-17 12:05

Re: Kaip priaugti svorio?

latexsanta ->
Tu cia biski primakalavai kazkokiu savotisku isvadu...
Kodėl amvey geriausi vitaminai, kas juos vartoja ir iš kur tokios išvados? http://ekoblogas.wordpress.com/2007/04/ … ebodyshop/
Kokiu budu suprasteja vitaminu misiniu kokybe ir kodel laiko patikrinti produktai yra prasti?
Nuo kokiu papildu atsiranda tavo mineti salutiniai? Gal kazka su steroidais maisai?
Is kur tokios zinios apie steroidus, turi patirties sioje srityje?
Vnz, didele dalis tavo samprotavimu labiau panasu i nuogirdas ir gandus...

Susidomejes pradejau skaityti, bet toliau jau tik akim bepermeciau, nes toks "papilstymas" nuogirdu...

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#602 2010-02-17 15:53

Re: Kaip priaugti svorio?

pirmiausia tai norintiems tos mases reiktu atsizvelgti i ju kraujo apytaka, ir siaip kokio jie sudejimo. jus staeris ar sprinteris. ira daug zmoniu kuriems mase neauga ir tai naturalu. ju organizmo medziagu apykaita labai gera ir net jei jie kemsa kiek gali, ka gali ir dar papildus ryja, jiems mase auga labai letai

Visi gali priaugti masės, bet reikia valgyt. Ar greita ar lėta apykaita nėra skirtumo, jei valgai atitinkamai svoris augs.
Kimšti kiek galėti, ir valgyti kiek reikia du skirtingi dalykai. Pradžioje ir 100gr košės būna dauk, bet tai nereiškia kad pakankamai

PROTEINAS - na tai geras papildas. bet jis neduos jums naudos jei jus ji vartosite trumpa laika. ji reikia naudoti ilgai ir nuobodziai. kasdien ir gal kokius bent pora menesiu.

O kartais proteinas nėra skirtas baltymų stygių užildyti ar valgymo spragas ? Jei nedavalgysi baltymų iš maisto tai tikriausia ir miltelių neužteks

Paskutinį kartą taisė Bardo (2010-02-17 15:54)

Neprisijungęs

 
bigudukas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#603 2010-02-17 16:49

Re: Kaip priaugti svorio?

Apie mityba tai pievos kokios ten pas latexanta roll

Neprisijungęs

 
TadasN
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#604 2010-02-19 17:50

Re: Kaip priaugti svorio?

Laba diena , noriu paklausti : auginu mase ir raumenis jau 2 menesius priaugau 5 KG su papildais ir mityba praturtinta proteinais,anglevandeniais... dabar turiu klausima kaip suderinti savo turimus maisto papildus : Creatine vienam kauselyje ieina 32gramai anglevandeniu 5.25gramai Creatine Monohydrate , 1000mg Taurine , tada turiu sojos proteino ir isrugu pieno proteino . As pats vartoju taip is ryto po pusryciu creatino kokteilis , pries treniruote pusvalandis whey proteinas, po treniruotes sojos proteinas . Noriu suzinoti ar gerai vartoju papildus , DEKUI - sekmes pradedantiesiems. ( p.s 4 treniruotes savaiteje)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#605 2010-02-19 19:26

Re: Kaip priaugti svorio?

TadasN rašė:

Laba diena , noriu paklausti : auginu mase ir raumenis jau 2 menesius priaugau 5 KG su papildais ir mityba praturtinta proteinais,anglevandeniais... dabar turiu klausima kaip suderinti savo turimus maisto papildus : Creatine vienam kauselyje ieina 32gramai anglevandeniu 5.25gramai Creatine Monohydrate , 1000mg Taurine , tada turiu sojos proteino ir isrugu pieno proteino . As pats vartoju taip is ryto po pusryciu creatino kokteilis , pries treniruote pusvalandis whey proteinas, po treniruotes sojos proteinas . Noriu suzinoti ar gerai vartoju papildus , DEKUI - sekmes pradedantiesiems. ( p.s 4 treniruotes savaiteje)

Aš dauk neišmanau apie creatine, bet iš kur jame 32gr anglių?
Ir Sojos proteinas vienas iš prastesniųofftopic

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#606 2010-02-19 19:30

Re: Kaip priaugti svorio?

TadasN -> whey po treniruotes, sojos pries miega...

Neprisijungęs

 
fatal2ty
Naujas dalyvis
Vietovė: Kedainiai
Registravosi: 2010-02-20
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#607 2010-02-21 11:29

Re: Kaip priaugti svorio?

Sveiki man 17 metu svoris 75 kg o ugis 178 esu liesas noreciau priaukti siek tiek svorio (Raumenuku) ir aisku kad butu jegos.Ir ka patartumet gal ka nors proteinus ar dar ka nors.. Aj i sporto sale isejna nuvykti tik 2 kartus i savaite,bet namie galeciau irgi siek tiek pasportuoti.Dekui uz atsakymus ir patarimus.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#608 2010-02-21 11:44

Re: Kaip priaugti svorio?

fatal2ty rašė:

Sveiki man 17 metu svoris 75 kg o ugis 178 esu liesas noreciau priaukti siek tiek svorio (Raumenuku) ir aisku kad butu jegos.Ir ka patartumet gal ka nors proteinus ar dar ka nors.. Aj i sporto sale isejna nuvykti tik 2 kartus i savaite,bet namie galeciau irgi siek tiek pasportuoti.Dekui uz atsakymus ir patarimus.

Mityba susitvarkyt patarciau ir pasizet treniruotes.. Be mityba 75% sekmes, tad.. Ne i papildus pirma zek, o vistos krutinele ;D

Neprisijungęs

 
fatal2ty
Naujas dalyvis
Vietovė: Kedainiai
Registravosi: 2010-02-20
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#609 2010-02-21 15:00

Re: Kaip priaugti svorio?

kenis rašė:

fatal2ty rašė:

Sveiki man 17 metu svoris 75 kg o ugis 178 esu liesas noreciau priaukti siek tiek svorio (Raumenuku) ir aisku kad butu jegos.Ir ka patartumet gal ka nors proteinus ar dar ka nors.. Aj i sporto sale isejna nuvykti tik 2 kartus i savaite,bet namie galeciau irgi siek tiek pasportuoti.Dekui uz atsakymus ir patarimus.

Mityba susitvarkyt patarciau ir pasizet treniruotes.. Be mityba 75% sekmes, tad.. Ne i papildus pirma zek, o vistos krutinele ;D

Kaip patartum man mityba susireguluot?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#610 2010-02-21 15:29

Re: Kaip priaugti svorio?

fatal2ty rašė:

kenis rašė:

fatal2ty rašė:

Sveiki man 17 metu svoris 75 kg o ugis 178 esu liesas noreciau priaukti siek tiek svorio (Raumenuku) ir aisku kad butu jegos.Ir ka patartumet gal ka nors proteinus ar dar ka nors.. Aj i sporto sale isejna nuvykti tik 2 kartus i savaite,bet namie galeciau irgi siek tiek pasportuoti.Dekui uz atsakymus ir patarimus.

Mityba susitvarkyt patarciau ir pasizet treniruotes.. Be mityba 75% sekmes, tad.. Ne i papildus pirma zek, o vistos krutinele ;D

Kaip patartum man mityba susireguluot?

Kazka prisitaikyt gali cia:
http://www.kulturizmas.net/forumas/t3191-mitybos-planai
http://www.kulturizmas.net/forumas/t679 … s-auginima
Valgyt turi kas 2-3h..
Cia pasiskaiciuoji kiek kaloriju tau reikia: www.kalorijos.lt
Arba cia pasiziurai(pasitikiu kazkaip siuo zmogum ;D): http://scoobysworkshop.com/gainingMuscle.htm
Angliavandeniai: koses, makaronai, duona, vaisiai.
Baltymai: mesa(vistiena, kalakutiena, jautiena), zuvis, kiausiniai, varske.
Riebalai: riesutai, semenu aliejus, omega3.
Pasiziurai viska ir mazdaug orientuojies pagal tai.

Neprisijungęs

 
TadasN
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#611 2010-02-22 12:27

Re: Kaip priaugti svorio?

jeigu whey proteinas po treniruotes , sojos pries miega taj kada gerti creatina man per treniruotes pritruksta jegu

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#612 2010-02-22 14:40

Re: Kaip priaugti svorio?

TadasN rašė:

jeigu whey proteinas po treniruotes , sojos pries miega taj kada gerti creatina man per treniruotes pritruksta jegu

Ryte.
Kreatinas tau nesuteiks magiškai daug jėgos.  6-12%
Gal per dauk užsigriebi treniruotei.

Paskutinį kartą taisė Bardo (2010-02-22 14:41)

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#613 2010-02-22 14:54

Re: Kaip priaugti svorio?

Bardo rašė:

TadasN rašė:

jeigu whey proteinas po treniruotes , sojos pries miega taj kada gerti creatina man per treniruotes pritruksta jegu

Ryte.
Kreatinas tau nesuteiks magiškai daug jėgos.  6-12%
Gal per dauk užsigriebi treniruotei.

As isgeres kreatino kaip tankas salej dirbdavau man tai tikrai magiskas papildas smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#614 2010-02-22 16:46

Re: Kaip priaugti svorio?

Mantas86 rašė:

Bardo rašė:

TadasN rašė:

jeigu whey proteinas po treniruotes , sojos pries miega taj kada gerti creatina man per treniruotes pritruksta jegu

Ryte.
Kreatinas tau nesuteiks magiškai daug jėgos.  6-12%
Gal per dauk užsigriebi treniruotei.

As isgeres kreatino kaip tankas salej dirbdavau man tai tikrai magiskas papildas smile

Placebo efektas tongue

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#615 2010-02-22 16:54

Re: Kaip priaugti svorio?

ishp3ra rašė:

Mantas86 rašė:

Bardo rašė:


Ryte.
Kreatinas tau nesuteiks magiškai daug jėgos.  6-12%
Gal per dauk užsigriebi treniruotei.

As isgeres kreatino kaip tankas salej dirbdavau man tai tikrai magiskas papildas smile

Placebo efektas tongue

Jo, motivacijos papildai kažkiek duoda.
Čia kam nedašuto kas tas placebas

Placebo-Tikėjimas yra galingas įrankis, veikiantis ir žmogaus gijimo procesą. Neseniai atliktame tyrime pacientams pasakius, jog jiems skiriamas analgetikas kodeinas (iš tiesų placebas) kainuoja 2,5 JAV dolerio, o ne 10 centų, skausmo gydymo efektyvumas padidėjo nuo 61 iki 85,4 proc.

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#616 2010-02-22 17:12

Re: Kaip priaugti svorio?

ishp3ra rašė:

Mantas86 rašė:

Bardo rašė:


Ryte.
Kreatinas tau nesuteiks magiškai daug jėgos.  6-12%
Gal per dauk užsigriebi treniruotei.

As isgeres kreatino kaip tankas salej dirbdavau man tai tikrai magiskas papildas smile

Placebo efektas tongue

sitas efektas labai padeda ne karta isitikinau pats smile

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#617 2010-02-22 18:02

Re: Kaip priaugti svorio?

fatal2ty rašė:

Sveiki man 17 metu svoris 75 kg o ugis 178 esu liesas noreciau priaukti siek tiek svorio (Raumenuku) ir aisku kad butu jegos.Ir ka patartumet gal ka nors proteinus ar dar ka nors.. Aj i sporto sale isejna nuvykti tik 2 kartus i savaite,bet namie galeciau irgi siek tiek pasportuoti.Dekui uz atsakymus ir patarimus.

NEISSIGALVOK  JOKS TU NELIESA TU NORMALUS. 2 kartai i savaite irgi gerai.1 diena daryk. KRUTINE , PECIUS ,BICA IR TRICA. O 2 DIENA  daryk NUGARA IR KOJAS.kojom aisku tiek nepadarysi kiek reiktu truks laiko. pasistenk itilpti i 1:30 . ilgesnes trevkes ardo raumenis.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#618 2010-02-22 18:08

Re: Kaip priaugti svorio?

dzidas1978 rašė:

fatal2ty rašė:

Sveiki man 17 metu svoris 75 kg o ugis 178 esu liesas noreciau priaukti siek tiek svorio (Raumenuku) ir aisku kad butu jegos.Ir ka patartumet gal ka nors proteinus ar dar ka nors.. Aj i sporto sale isejna nuvykti tik 2 kartus i savaite,bet namie galeciau irgi siek tiek pasportuoti.Dekui uz atsakymus ir patarimus.

NEISSIGALVOK  JOKS TU NELIESA TU NORMALUS. 2 kartai i savaite irgi gerai.1 diena daryk. KRUTINE , PECIUS ,BICA IR TRICA. O 2 DIENA  daryk NUGARA IR KOJAS.kojom aisku tiek nepadarysi kiek reiktu truks laiko. pasistenk itilpti i 1:30 . ilgesnes trevkes ardo raumenis.

I 1h 30.. Jei i valanda itilpsi tada bus gerai.

Neprisijungęs

 
TadasN
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#619 2010-02-22 21:50

Re: Kaip priaugti svorio?

Nu gerai dar pasitikslinti noriu sportuoju 4 dienas per savaite 3 likusias reikia papildus vartoti visus creatina proteinus ??

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#620 2010-02-22 22:05

Re: Kaip priaugti svorio?

TadasN rašė:

Nu gerai dar pasitikslinti noriu sportuoju 4 dienas per savaite 3 likusias reikia papildus vartoti visus creatina proteinus ??

Creatina taip.
Proteina jei nedavalgai.

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#621 2010-02-26 10:53

Re: Kaip priaugti svorio?

Bardo rašė:

TadasN rašė:

Nu gerai dar pasitikslinti noriu sportuoju 4 dienas per savaite 3 likusias reikia papildus vartoti visus creatina proteinus ??

Creatina taip.
Proteina jei nedavalgai.

KA CIA UZPJOVEI. jei kalbet apie rimta mityba tai be jokiu sneku proteinas kaip pagrindinis raumenis atstatantis elementas turi buti naudojamas kas dien,kaip ir paprastas maistas.raumenys tai auga poilsio metu,reiskia ir medziagu tam augimui reikia nuolat. tu BARDO gal ir valgyk tik tom dienom kai sportuoji .per laisvas na*ui nereikalinga .

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#622 2010-02-26 13:05

Re: Kaip priaugti svorio?

dzidas1978 rašė:

Bardo rašė:

TadasN rašė:

Nu gerai dar pasitikslinti noriu sportuoju 4 dienas per savaite 3 likusias reikia papildus vartoti visus creatina proteinus ??

Creatina taip.
Proteina jei nedavalgai.

KA CIA UZPJOVEI. jei kalbet apie rimta mityba tai be jokiu sneku proteinas kaip pagrindinis raumenis atstatantis elementas turi buti naudojamas kas dien,kaip ir paprastas maistas.raumenys tai auga poilsio metu,reiskia ir medziagu tam augimui reikia nuolat. tu BARDO gal ir valgyk tik tom dienom kai sportuoji .per laisvas na*ui nereikalinga .

Aisku, kad proteinas nebutinas tom dienom kai neini i sale! Svarbiasia po treniruotes isgert. O day off gali vietoj proteino kanors naturalaus suvarlgyt tunas, varske ir t.t.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#623 2010-02-26 14:50

Re: Kaip priaugti svorio?

dzidas1978 rašė:

Bardo rašė:

TadasN rašė:

Nu gerai dar pasitikslinti noriu sportuoju 4 dienas per savaite 3 likusias reikia papildus vartoti visus creatina proteinus ??

Creatina taip.
Proteina jei nedavalgai.

KA CIA UZPJOVEI. jei kalbet apie rimta mityba tai be jokiu sneku proteinas kaip pagrindinis raumenis atstatantis elementas turi buti naudojamas kas dien,kaip ir paprastas maistas.raumenys tai auga poilsio metu,reiskia ir medziagu tam augimui reikia nuolat. tu BARDO gal ir valgyk tik tom dienom kai sportuoji .per laisvas na*ui nereikalinga .

Tai pagal tave geriau milteliai nei tikras maistas?Ypač pradedantieji turi gerti vien tik proteina?
Kiekvienas renkasi pats ar geria ar negeria ne sporto dienomis, taip kad nereikia čia rėkaut, visi sugeba perskaityt ir be caps lock

Paskutinį kartą taisė Bardo (2010-02-26 14:53)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#624 2010-02-26 14:55

Re: Kaip priaugti svorio?

Bardo rašė:

dzidas1978 rašė:

Bardo rašė:


Creatina taip.
Proteina jei nedavalgai.

KA CIA UZPJOVEI. jei kalbet apie rimta mityba tai be jokiu sneku proteinas kaip pagrindinis raumenis atstatantis elementas turi buti naudojamas kas dien,kaip ir paprastas maistas.raumenys tai auga poilsio metu,reiskia ir medziagu tam augimui reikia nuolat. tu BARDO gal ir valgyk tik tom dienom kai sportuoji .per laisvas na*ui nereikalinga .

Tai pagal tave geriau milteliai nei tikras maistas?Ypač pradedantieji turi gerti vien tik proteina?
Kiekvienas renkasi pats ar geria ar negeria ne sporto dienomis, taip kad nereikia čia rėkaut, visi sugeba perskaityt ir be caps lock

Isvis nera ka ten su juo gincytis, nes ciut ne kiekvienam savo poste jis pjauna kazka...

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#625 2010-02-26 17:52

Re: Kaip priaugti svorio?

Sveiki.Sportuoju kelis metus viskas lyg ir neblogai butu,bet nebera apetito valgyti dideliais kiekiais ir svoris nebeauga.Gal  kas zino kaip butu galima pekelti apetita:)?Noreciau dar kelis kilogramus priaugt,dabar sveriu apie 98kg ugis 171cm,o gal tai jau riba ir priaugti daugiau neiseis?Patarkit jei ka galit.Aciu

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net