Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#51 2017-11-06 22:27

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

Nu jo :dd  nu ziurint ka tu angliavandeniais vadini rafinuoti cukrai per daug fruktozes paprasti angliavandeniai tai gal bet neperdirbti grudai  pora vaisiu ir darzoves  nesveika ?:dd

Vaisiai tai aisku nesveika, vien cukrus. Darzoves super gerai. Grudai irgi nelabai gerai, tuscios nereikalingos kolorijos.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#52 2017-11-06 22:30

Re: Keto Dieta

Eik jau cukrus tu :ddd tu paziurek GI vaisiu tada kazka sakysi. Beda yra kai is vaisiu pasalinamas pluostas tie ale sultys smoothies and ither byb-ys.Koks skirtumas cukrus ar ne viskas skaidoma kol i gliukoze virsta  . O apie tuscias kolorijas tj nzn cia apie baltus ryzius nebent. Kokios avyzos pilno grudo tai kitas reikalas

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-11-06 22:31)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#53 2017-11-06 22:52

Re: Keto Dieta

Kas jum su tuo suriu negerai. Pasiemiau utiutiu piene laktozes galvoju utiutiu nebus cukraus. Ogi paziuriu vistiek cukraus tiek pat jame,tai wtf? Valgau suri ir norm kokius 200g per diena ir nieko viskas afigenai..

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#54 2017-11-06 22:54

Re: Keto Dieta

Nu nes laktoze piene yra termiskai paveikiama kad tiesiog i kitus cukrus suskiltu ir tiek. Nieks josneisimineja. Tie 2 cukrai dar greiciau isisavina del to lb gi padideja belaktozes  pieno . Butent del to belaktozes pienas  daug saldesnis

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-11-06 22:55)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#55 2017-11-06 22:59

Re: Keto Dieta

Virai, o kokiu tikslu jūs norit atsisakyt visiškai carbs? Man šiaip įdomu kuo geriau nei su carbsais gyvent. Trumpai jei galima smile Aš čia bandžiau prieš kokius metus be carbs gyvent dėl odos problemų, galvojau dėl insulino šuolių,bet radau tikrąją problemos priežastį ir mečiau visa tai. Pasakysiu,kad buvo žiauriai sunku, ypač pratusiam kapot grikius ir avižas puodais. P.S. 50 aurų savaitės maistui tai čia ultra pigiai apsiprekini, Britain.

Paskutinį kartą taisė Aizen (2017-11-06 23:01)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#56 2017-11-06 23:09

Re: Keto Dieta

Insulino jautrumas, cukraus kiekis kraujy(pagrinde as del to) ir efektyvus ir greitas riebalu deginimas (dar labiau del to) ir siaip angliavandeniai atsakingi yra uz daug ligu musu kune, kalbu apie greitus angkiavandenius. Visus tuos nornalius kruopinius palaikau smile

P.s. poto grisiu prie tu kruopu visu palaipsniui. Tik noriu nushredint tesla.

P.s.s. nesako tai nesupratau ta laktoze gerai ar negerai niponel as siaip ir kiek ten gramu tos laktozes vapse yr? Kad ir skyla ji i ta cukru zinai,man pajibat nes as iki 20g angliu laikau tai man gali skilt i ka nori big_smile

Ai supratau. Zodziu belaktozis dsr xujoviau nei natursl. Ponel. Nu va, nereikia issipisinet isblaktozes,vyrai lol

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2017-11-06 23:13)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#57 2017-11-06 23:13

Re: Keto Dieta

Aizen rašė:

Virai, o kokiu tikslu jūs norit atsisakyt visiškai carbs? Man šiaip įdomu kuo geriau nei su carbsais gyvent. Trumpai jei galima smile Aš čia bandžiau prieš kokius metus be carbs gyvent dėl odos problemų, galvojau dėl insulino šuolių,bet radau tikrąją problemos priežastį ir mečiau visa tai. Pasakysiu,kad buvo žiauriai sunku, ypač pratusiam kapot grikius ir avižas puodais. P.S. 50 aurų savaitės maistui tai čia ultra pigiai apsiprekini, Britain.

As tj nzn kas su jais ne taip as 800-900 carbs g /d laikau cukrus 4,2 nu aisku is ju greitu angliu gal kokie 50 ... visa d ant siknos sedziu prie kompo miegu 8 h . Tj buitinis aktyvumas nulinis. Nu tiesa cardio 7d/sav 45 -ir iki 60 min ir svoriai 5-6 x .

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-11-06 23:16)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#58 2017-11-06 23:17

Re: Keto Dieta

fitnesas rašė:

Insulino jautrumas, cukraus kiekis kraujy(pagrinde as del to) ir efektyvus ir greitas riebalu deginimas (dar labiau del to) ir siaip angliavandeniai atsakingi yra uz daug ligu musu kune, kalbu apie greitus angkiavandenius. Visus tuos nornalius kruopinius palaikau smile

P.s. poto grisiu prie tu kruopu visu palaipsniui. Tik noriu nushredint tesla.

P.s.s. nesako tai nesupratau ta laktoze gerai ar negerai niponel as siaip ir kiek ten gramu tos laktozes vapse yr? Kad ir skyla ji i ta cukru zinai,man pajibat nes as iki 20g angliu laikau tai man gali skilt i ka nori big_smile

Ai supratau. Zodziu belaktozis dsr xujoviau nei natursl. Ponel. Nu va, nereikia issipisinet isblaktozes,vyrai lol

Nu tai gi raso ant pakuotes pieno kiek g cukrais 100 ml yra wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#59 2017-11-06 23:19

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

Aizen rašė:

Virai, o kokiu tikslu jūs norit atsisakyt visiškai carbs? Man šiaip įdomu kuo geriau nei su carbsais gyvent. Trumpai jei galima smile Aš čia bandžiau prieš kokius metus be carbs gyvent dėl odos problemų, galvojau dėl insulino šuolių,bet radau tikrąją problemos priežastį ir mečiau visa tai. Pasakysiu,kad buvo žiauriai sunku, ypač pratusiam kapot grikius ir avižas puodais. P.S. 50 aurų savaitės maistui tai čia ultra pigiai apsiprekini, Britain.

As tj nzn kas su jais ne taip as 800-900 carbs g /d laikau cukrus 4,2 nu aisku is ju greitu angliu gal kokie 50 ... visa d ant siknos sedziu prie kompo miegu 8 h . Tj buitinis aktyvumas nulinis. Nu tiesa cardio 7d/sav 45 min ir svoriai 5-6 x .

Man sunkiai svoris krenta tiesiog prisukus kcal,insulinui jautrumas atbukintas,cukrus virsuj refu. Tai prasivalyma darau ir tiekm beje keto gerai ir cholesteroli tvarkom daug benefitu yra. utiutiu nera cia sunku, 8d praejo rezultatas -2kg vaizdas veidrody geras,venoj lenda. Flat raumuo bet nieko,po svenciu grisiu prie angliu tik jokiu greitu.

Ai beje del tokio dalyko kaip cukrus suryje, tai komedija pergyvent, nes kai ikrenta surio gabalas i skrandi tai ilgai virskinasi o ne sprogsta iskart kaip tas pats kiekis cukraus granulem... lol ir pasiskleidzia daug leciau..

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#60 2017-11-06 23:20

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

fitnesas rašė:

Insulino jautrumas, cukraus kiekis kraujy(pagrinde as del to) ir efektyvus ir greitas riebalu deginimas (dar labiau del to) ir siaip angliavandeniai atsakingi yra uz daug ligu musu kune, kalbu apie greitus angkiavandenius. Visus tuos nornalius kruopinius palaikau smile

P.s. poto grisiu prie tu kruopu visu palaipsniui. Tik noriu nushredint tesla.

P.s.s. nesako tai nesupratau ta laktoze gerai ar negerai niponel as siaip ir kiek ten gramu tos laktozes vapse yr? Kad ir skyla ji i ta cukru zinai,man pajibat nes as iki 20g angliu laikau tai man gali skilt i ka nori big_smile

Ai supratau. Zodziu belaktozis dsr xujoviau nei natursl. Ponel. Nu va, nereikia issipisinet isblaktozes,vyrai lol

Nu tai gi raso ant pakuotes pieno kiek g cukrais 100 ml yra wink

Nu jo jo dabar supratau,as galvojau ja isimineja kazkaip,o paskui tik supratau,kad tiesiog skyla i kitus cukrus ta pati kieki.jasna

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#61 2017-11-07 00:00

Re: Keto Dieta

Gali nesivarginti del butent buvimo ketozeje, nebent savijauta prasta. Baltymo kai bus per daug - suprasi pats. Nesinores pagalvot apie mesos valgyma. Pagrinde kodel keto veikia kaip dieta - angliavandeniu nebuvimas betkokioje formoje.
Norint surinkti riebalus, naudok daug sviesto ar aliejaus su darzovemis, salotomis.

Kiek pamenu, tai esi belekiek sudo sukises i save. antidepresantai, antibiotokai, sterai, drugsai... Virskinamasis traktas nedekoja tau siuo metu turbut wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#62 2017-11-07 00:49

Re: Keto Dieta

Nezinau as asmeniskai ar esu jau ketozej,bet pries pora dienu kardinaliai pasikeite savijauta,pries tai visa laika buvo lb sunku ir truko energijos, jegu, nu grynai be angliu ta savijauta lavono. Manau tiketina,kad mano organizmas pagaliau gamina ketonus ir gaunu pakankamai energijos, nes smegenys pagaliau sviesiai dirba ir nera ruko ant galvos. Aisku nebus aisku kol ketostixai neateis smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#63 2017-11-07 02:06

Re: Keto Dieta

fitnesas rašė:

nesako rašė:

fitnesas rašė:

Insulino jautrumas, cukraus kiekis kraujy(pagrinde as del to) ir efektyvus ir greitas riebalu deginimas (dar labiau del to) ir siaip angliavandeniai atsakingi yra uz daug ligu musu kune, kalbu apie greitus angkiavandenius. Visus tuos nornalius kruopinius palaikau smile

P.s. poto grisiu prie tu kruopu visu palaipsniui. Tik noriu nushredint tesla.

P.s.s. nesako tai nesupratau ta laktoze gerai ar negerai niponel as siaip ir kiek ten gramu tos laktozes vapse yr? Kad ir skyla ji i ta cukru zinai,man pajibat nes as iki 20g angliu laikau tai man gali skilt i ka nori big_smile

Ai supratau. Zodziu belaktozis dsr xujoviau nei natursl. Ponel. Nu va, nereikia issipisinet isblaktozes,vyrai lol

Nu tai gi raso ant pakuotes pieno kiek g cukrais 100 ml yra wink

Nu jo jo dabar supratau,as galvojau ja isimineja kazkaip,o paskui tik supratau,kad tiesiog skyla i kitus cukrus ta pati kieki.jasna

jo . Belaktozis pienas cia vos ne cukru gert nu bsk geriau nes baltymas ir riebalas slopins isisavinima. Bet jei neturi laktozes netolerancijos nera prasmes jo imt isvis... nu nebent koki protein kokteili su saltu pienu geri tai skanesnis del didesnio saldumo buna

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#64 2017-11-07 02:25

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

fitnesas rašė:

nesako rašė:


Nu tai gi raso ant pakuotes pieno kiek g cukrais 100 ml yra wink

Nu jo jo dabar supratau,as galvojau ja isimineja kazkaip,o paskui tik supratau,kad tiesiog skyla i kitus cukrus ta pati kieki.jasna

jo . Belaktozis pienas cia vos ne cukru gert nu bsk geriau nes baltymas ir riebalas slopins isisavinima. Bet jei neturi laktozes netolerancijos nera prasmes jo imt isvis... nu nebent koki protein kokteili su saltu pienu geri tai skanesnis del didesnio saldumo buna

Pagalvokime apie keto dieta. As geriu soyu piena unsweetened. Nulis carbs 3.3 protein, fat ten kazkiek. Cia tik siaip, britainfirst,dek i uzrasine

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#65 2017-11-07 08:12

Re: Keto Dieta

fitnesas rašė:

Nezinau as asmeniskai ar esu jau ketozej,bet pries pora dienu kardinaliai pasikeite savijauta,pries tai visa laika buvo lb sunku ir truko energijos, jegu, nu grynai be angliu ta savijauta lavono. Manau tiketina,kad mano organizmas pagaliau gamina ketonus ir gaunu pakankamai energijos, nes smegenys pagaliau sviesiai dirba ir nera ruko ant galvos. Aisku nebus aisku kol ketostixai neateis smile

pirmas dienas kai pradejau keto galvojau irgi , kad energijos pilna buvo ir cia super dalykas, poto supratau, kad energija gavau is gerimu su sviestu ir kokoso aliejum, ka rekomenduociau visiem

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#66 2017-11-07 08:21

Re: Keto Dieta

dar siulau "ninja blender" nusipirkti ar panasu, visokiom darzovem salotom, nes i diena daug darzoviu reikia, o jei nevalygsi poto visokie skausmai atsiras pilve

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#67 2017-11-07 09:22

Re: Keto Dieta

FLUzY rašė:

Gali nesivarginti del butent buvimo ketozeje, nebent savijauta prasta. Baltymo kai bus per daug - suprasi pats. Nesinores pagalvot apie mesos valgyma. Pagrinde kodel keto veikia kaip dieta - angliavandeniu nebuvimas betkokioje formoje.
Norint surinkti riebalus, naudok daug sviesto ar aliejaus su darzovemis, salotomis.

Kiek pamenu, tai esi belekiek sudo sukises i save. antidepresantai, antibiotokai, sterai, drugsai... Virskinamasis traktas nedekoja tau siuo metu turbut wink

Mano virskinimas prastas nuo visu vaistu, steroidu, lievo maisto  ir tt. Pilvas garsiai gurgia, pH minuse, o tas rodo, kad pilve rugsties daug ir blogai virskinamas maistas.

Kas zino kodel sianakt blogai miegojau be angliavandeniu ? Ar cia pradzioi taip buna ? Nes as visada gerai miegu hmm Ir uzmigt sunku buvo.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#68 2017-11-07 10:43

Re: Keto Dieta

Cia melotaninas sekretinas geriau po angliu  uzvalgymo

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-11-07 10:43)

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#69 2017-11-07 10:45

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

FLUzY rašė:

Gali nesivarginti del butent buvimo ketozeje, nebent savijauta prasta. Baltymo kai bus per daug - suprasi pats. Nesinores pagalvot apie mesos valgyma. Pagrinde kodel keto veikia kaip dieta - angliavandeniu nebuvimas betkokioje formoje.
Norint surinkti riebalus, naudok daug sviesto ar aliejaus su darzovemis, salotomis.

Kiek pamenu, tai esi belekiek sudo sukises i save. antidepresantai, antibiotokai, sterai, drugsai... Virskinamasis traktas nedekoja tau siuo metu turbut wink

Mano virskinimas prastas nuo visu vaistu, steroidu, lievo maisto  ir tt. Pilvas garsiai gurgia, pH minuse, o tas rodo, kad pilve rugsties daug ir blogai virskinamas maistas.

Kas zino kodel sianakt blogai miegojau be angliavandeniu ? Ar cia pradzioi taip buna ? Nes as visada gerai miegu hmm Ir uzmigt sunku buvo.

Sunkiai miegosis kokia savaite ar dvi. Apskritai, gali dauguma simptomu pabloget pirmom dienom/savaitem. Man asmeniskai bunant be angliu bendrai maziau miego reikia
Del virskinimo, valgyk raugintus agurkus, kopustus.

Paskutinį kartą taisė FLUzY (2017-11-07 10:46)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#70 2017-11-07 11:01

Re: Keto Dieta

Kas dėl laktozės, tai 0g cukraus 0g angliavandenių yra sūriuose kurie yra be laktozės(ne visuose), varškėje irgi mažiau angliavandenių ir cukraus. Dėl fruktozės, tai 0 naudos. Paimkim paprastą obuolį, dabar išvestos veislės su kuo daugiau fruktozės... taip ir su kitais, esmė skonis, kuo didesnis suvartojimas, bet ne naudingumas. Tiek kruopos tiek ne kruopos, visų angliavandenių perteklius nėra gerai. Tam tikruose sporto šakose yra reikalinga, naudinga ir be jų niekaip. Realiai taip: turi riebalų sankaupų ant pilvo - per daug angliavandenių, nėra rinkių ant pilvo - reiškia ok, kūnas taip kaip ir reikia gamina energiją iš angliavandenių, nekaupia jų. Paprastas variantas paimkim high carbs dieta ir low/slow carbs ir padarom ast+alt+gliukozę+hdl+ldl. Ir galiu 99%, kad visi šitie ant low/slow carbs bus žemesni išskyrus hdl. Kaip ir viskas turėtų būt atsakyta, jei ne tai dar galima pasigilint ką daro gliukozės perteklius kraujagyslėms, metabolizmui,  hormonas t.t. Aš pats esu labiau už low/slow carbs > keto, bet būna ir viena ir kita linkme pakoreguoju mitybą.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#71 2017-11-07 11:02

Re: Keto Dieta

FLUzY rašė:

BritainFirst rašė:

FLUzY rašė:

Gali nesivarginti del butent buvimo ketozeje, nebent savijauta prasta. Baltymo kai bus per daug - suprasi pats. Nesinores pagalvot apie mesos valgyma. Pagrinde kodel keto veikia kaip dieta - angliavandeniu nebuvimas betkokioje formoje.
Norint surinkti riebalus, naudok daug sviesto ar aliejaus su darzovemis, salotomis.

Kiek pamenu, tai esi belekiek sudo sukises i save. antidepresantai, antibiotokai, sterai, drugsai... Virskinamasis traktas nedekoja tau siuo metu turbut wink

Mano virskinimas prastas nuo visu vaistu, steroidu, lievo maisto  ir tt. Pilvas garsiai gurgia, pH minuse, o tas rodo, kad pilve rugsties daug ir blogai virskinamas maistas.

Kas zino kodel sianakt blogai miegojau be angliavandeniu ? Ar cia pradzioi taip buna ? Nes as visada gerai miegu hmm Ir uzmigt sunku buvo.

Sunkiai miegosis kokia savaite ar dvi. Apskritai, gali dauguma simptomu pabloget pirmom dienom/savaitem. Man asmeniskai bunant be angliu bendrai maziau miego reikia
Del virskinimo, valgyk raugintus agurkus, kopustus.

Aciu. Dar pas mane yra ant liezuvio baltas apnasas apsidenges, burnoi viskas veliasi, mazai seiliu. Sake daktare cia tikriausiai bus su pilvu problemos, liepe nevalgyt saldaus nieko, ribot baltymu ir greitu angliavandeniu sad  Rugimas pilve sake vyksta hmm

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#72 2017-11-07 11:05

Re: Keto Dieta

Dėl miego - magnis, dėl cheat day tai aš išvis esu prieš jas, bet pvz jei jau yra noras, ar neatideliotina proga, tai geras vriantas įtraukti berberino. 400-800mg po high carbs valgio pagerins angliavandenių įsisavinimą, sumažins gliukozės ir insulino šuolius.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#73 2017-11-07 11:44

Re: Keto Dieta

O kaip cia cheat day dariti?
Valgyti daug riebalu? Apkrausi kepenys.
Cheat day man atrodo visa esme yra termogeneze, o tai buna nuo didelio angliavandeniu kiekio.

Paskutinį kartą taisė Mighti (2017-11-07 11:45)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#74 2017-11-07 12:01

Re: Keto Dieta

suds tas cheat day, tik rezultata bloginat dietu jokios medziagu apykaitos jis nekelia.jei krenta koks leptinas reikalingas kaip minimum 4 d refeedas ir iki 14 d isvis.o tas cheat  day tuo labiau meal tai tik psyhologinis efektas

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-11-07 12:01)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#75 2017-11-07 12:11

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

suds tas cheat day, tik rezultata bloginat dietu jokios medziagu apykaitos jis nekelia.jei krenta koks leptinas reikalingas kaip minimum 4 d refeedas ir iki 14 d isvis.o tas cheat  day tuo labiau meal tai tik psyhologinis efektas

Tai suds, bet kaip iskentet be cheat day ? Visad apie saldainius ir traskucius su kola, mcdonalda ir picas galvoju.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net