Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#1 2006-07-28 20:55

Motyvacija

Taigi sukūriau šia tema norėdamas, kad papasakotumėt, ką darot, kai dingsta motivacija treniruotis....Ir nesakykit, kad jums taip nebūna, visiems yra buvę momentų, kai tiesiog nekyla rankos prie metalo...Aš pavyzdžiui tokiomis akimirkomis(ir netik) skaitau straipsnius iš puslapio skirto "hardcore" kulturistamas(Nuoroda)...labai puikūs straipsniai...tik kaikurie be cenzūros....

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#2 2006-07-30 20:08

Re: Motyvacija

Neprisijungęs

 
Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#3 2006-08-08 22:06

Re: Motyvacija

Sveikas.kai tai ivyksta perziurau profesionalu kulturistu nuotraukas,na esme tame kad griztu upas treniruotis as perziurineju sportininku pasiekimus.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#4 2006-08-15 23:49

Re: Motyvacija

Praeitą dieną (tiksliau naktį) aš treniravau pečius. Buvo puse 4 ryto, aš peržvelgiau salę, kaip ir darydavau begalę kartų prieš tai, tik tam, kad įsitikinčiau jog salėje esu vienui vienas. Mane supo nuostabi, bet kartu ir siaubinga tyla.

Aš triuškinau priėjimus vienas po kito. Taip judėdamas į priekį supratau, kad nesu vienišas. Aš nešu mūšio laimėjimo viltis, svajones ir vizijas. Aš nešu vėliavą tiems, kurie nerizikuoja. Jie aplink mane. Jų balsai sukelia man psichologinį įniršį. Kiekvieną kartą pavargęs aš matau jų veidus.

Ir staiga aš sakau sau: „ F*** that, nėra laiko nuovargiui, dabar mano laikas.“ Man jau nusibodo žmonės abejojantys manimi, tie, kurie mane engia, ir visa kitą mano kelyje. Aš dar stipriau suspaudžiau štanga ir toliau vienas po kito dariau priėjimus su žymiai didesniu įniršiu.. Aš tai darau sau ir dėl savęs... aš tai darau dėl mūsų, aš tai darau dėl tavęs.. ir po velnių, sakau: aš nei truputį nesigailiu dėl to ką darau... o baigęs pasakysiu: „ Aš tai pakartosiu“.....

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#5 2006-08-16 08:03

Re: Motyvacija

TZR rašė:

Praeitą dieną (tiksliau naktį) aš treniravau pečius. Buvo puse 4 ryto, aš peržvelgiau salę, kaip ir darydavau begalę kartų prieš tai, tik tam, kad įsitikinčiau jog salėje esu vienui vienas. Mane supo nuostabi, bet kartu ir siaubinga tyla.

Aš triuškinau priėjimus vienas po kito. Taip judėdamas į priekį supratau, kad nesu vienišas. Aš nešu mūšio laimėjimo viltis, svajones ir vizijas. Aš nešu vėliavą tiems, kurie nerizikuoja. Jie aplink mane. Jų balsai sukelia man psichologinį įniršį. Kiekvieną kartą pavargęs aš matau jų veidus.

Ir staiga aš sakau sau: „ F*** that, nėra laiko nuovargiui, dabar mano laikas.“ Man jau nusibodo žmonės abejojantys manimi, tie, kurie mane engia, ir visa kitą mano kelyje. Aš dar stipriau suspaudžiau štanga ir toliau vienas po kito dariau priėjimus su žymiai didesniu įniršiu.. Aš tai darau sau ir dėl savęs... aš tai darau dėl mūsų, aš tai darau dėl tavęs.. ir po velnių, sakau: aš nei truputį nesigailiu dėl to ką darau... o baigęs pasakysiu: „ Aš tai pakartosiu“.....

nykstys Tik kodėl taip anksti treniruotės hmm Beto labai primena animalpak užrašus big_smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#6 2006-08-16 17:28

Re: Motyvacija

minis rašė:
nykstys Tik kodėl taip anksti treniruotės hmm Beto labai primena animalpak užrašus big_smile

Na čia ir yra iš ten versta.. roll pats dar nebandžiau rašyt..bet reiks kada pabandyt ką nors tokio parašyt smile šiaip manau, kad nera taip ir anksti...gal miegot einama apie 6 smile na jug kiekvienas daro viską, kad būtų pačiam patogiau, o dar žinant kad čia kalbama apie hardcore livin' tai jau klausimų neturėtų kilt wink

Neprisijungęs

 
Hantelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-20
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#7 2006-08-16 20:04

Re: Motyvacija

man buna taip ... kartais varai varai ir karta nuejes i sporto sale suvoki kad nebezinai ko nori ir ar verta ka nors daryt? praranda prasme pats treniravimasisi. tada vakare buna sunkiausia . visa vakara neina apie nieka kita galvot tik kas, kodel, kiek ir kaip? ir visgi prisiverciu galvoti kad bus geriau negu yra , busiu stipresnis , grazesnis ir t.t. po poros dienu motyvacija kazkaip grizta tik didesne. siaip keik pastebejau kai prarandi motivacija reikia gerai padukt , pakelt nuotaika ir TIk tada apgalvot ko nori. lengviau kazkaip isena viskas. bent jau man. keik pamenu motivacija buvo dingusi taip rimtai tik karta, buvo net minciu "kam man to reikai is viso? "... nu ir nieko, "pasveikau" man asmeniskai padeda saves itikinimas kad tai yra gerai, naudinga(gal big_smile ), zodziu visomis prasmemis liuks. nu vat parasiau savo motivazijos grazinimo plana.

Paskutinį kartą taisė Hantelis (2006-08-16 21:44)

Neprisijungęs

 
sisikech
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#8 2006-08-16 21:38

Re: Motyvacija

Mano motyvacijai nieko ner geriau, kaip mano pacios fotke ant saldytuvo: 2004m. - 84 kg, 2006 - 64 kg... manau dar ne vakaras lol
P.S. Toliau leidziama skaityti tik damoms: visai geraij stimuliuoja vyruku snabzdesiukai uz nugaros- pazek, kaip atrodo ... ypac kai vyrukai i sunus gali tikt big_smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#9 2006-08-16 23:00

Re: Motyvacija

TZR rašė:

Taigi sukūriau šia tema norėdamas, kad papasakotumėt, ką darot, kai dingsta motivacija treniruotis....Ir nesakykit, kad jums taip nebūna, visiems yra buvę momentų, kai tiesiog nekyla rankos prie metalo...Aš pavyzdžiui tokiomis akimirkomis(ir netik) skaitau straipsnius iš puslapio skirto "hardcore" kulturistamas(Nuoroda)...labai puikūs straipsniai...tik kaikurie be cenzūros....

Kad dingsta, galiu pasakyti, man asmeniškai taip tikrai niekada nebuna. Gali tiesiog sakyčiau atsitikti taip, kad aplinkybės priklausys nuo tavo organizmų savybių, pvz jei netyčia butum jau per stipriai pavargęs ir diena būtų nerealiai karšta, tada jau automatiškai noro gali neturėti, bet tas noras tikrai dar nepriklausys nuo motyvacijos. Jei net iki šiol užtenka kantrybės nebandyti cheminti, tai ką tada išvis dar kalbėti apie tai, kad ar dar būtų noras sportuot. Nežinau kodėl, bet man jis yra niekad neišsemiamas, tiesiog žinau kad tai turi būti kaip kasdienybė, kaip valgis, kaip miegas, čia tvirtai įgytas refleksas kuris nuo tavęs niekada neatstoja, kad ir kur butum, kad ir ką darytum. Tiesiog suvoki kad kitaip tu gal net busi niekas, ir gal net nejausi pilnavertiškumo, nesvarbu kad gal neišsipusi sportuodamas natūraliai kaip mr olympijos ant scenos, svarbu pats kelias kuri drąsiai eini, ir kuri busi pasiryžęs eiti ir toliau. Nors tą tikrai ne kiekvienas gali suvokti, todėl kad ilgai sportuojantis ir išsiputęs chemikas galės žiūrėti į tave su šipsena, nesuprasdamas tavęs kad kodėl neturi tokios pat išvaizdos kaip ir jis. Bet jis tikriausiai to niekada negalės suprasti, kad gal ne kiekvienam yra pirmoj eilėj vien tik cheminis dydis, o kažkas gal visą svarbumą mato nuolatinėje sporto dozėje, tvirtam ir sveikam kūne, visada turimame naudingame užsiemime, valios ir disciplinos ugdime, pagarboje iš kitų, kai tave gerbia kad leidi naudingai laiką ir kad neužsiimi tuo kuo nereikia, kad visada ateini į tą vietą kur jautiesi kaip savo namuose, didesniam pasitikėjime savimi, kai žinai kad vistiek nesi žemas lygis, taip pat gali būti daug kur naudingas darbininkas bet kokioj srity, jeigu žinos kad vedi sveiką gyvenimą, sportuoji, nesi pijokas ir gal net nerūkai, požiūris į tave tada visada bus rimtesnis. Jei šitų dozių pasekmės tave pakankamai paskandino savyje, tada iš jų jau nebegalėsi išlįst, be jų jau nesugebėsi įsivaizduoti savo gyvenimą kitaip, ir tada jau nenuleisi rankas perkeltine prasme, o visada juos galėsi nuleidinėt tik pratimo atlikimo fazėse, tiesioginėje prasmėje. Ir veidams kurie norėtų tau užduoti klausimą "kam tu tai viską darai ir kam tau to reikia?" - visada galėtum tvirtai atsakyti - AŠ ŽINAU KĄ DARAU

Neprisijungęs

 
Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#10 2006-11-29 03:07

Re: Motyvacija

Man rods kad vitamincikas kazka citavo,smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#11 2006-11-29 10:25

Re: Motyvacija

Strong rašė:

Man rods kad vitamincikas kazka citavo,smile

a man atrodo kad labai geraj parase smile nykstysalaus

Neprisijungęs

 
antikoskarys
Nepatvirtintas narys
Registravosi: 2006-11-30
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#12 2006-11-30 15:04

Re: Motyvacija

Man Dievas dave kuna ne tam kad ji apleisciau
tad nori-nenori tenka treniruotis

o motyvacija mano paprasta. zinau kad jei siandien nesitreniruosiu,
rytoj dar labiau nenoresiu, o poryt dar labiau
po menesio visi svoriai kazkaip per sunkus pasidarys
tai dar maziau noresis
galu gale Biblija kalba apie pirmaprade nuodeme
o nenoras treniruotis yra tos nuodemes dalis
kadangi esu tikintis krikscionis vadinasi susiimu ir einu i sale kovoti su pirmaprade nuodeme smile
sita motyvacija esmine!

Paskutinį kartą taisė antikoskarys (2006-11-30 15:05)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#13 2006-11-30 18:36

Re: Motyvacija

Gal tu kunigas, jau antrame pranešime mini biblija.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#14 2006-11-30 18:37

Re: Motyvacija

Strong rašė:

Man rods kad vitamincikas kazka citavo,smile

Kiekvienas sakinys buvo parašytas MANIM

Nejaugi manai kad ant tiek nemokečiau suformuluot teksto? Nuvertinai tu čia mane jau perdaug smile

Neprisijungęs

 
antikoskarys
Nepatvirtintas narys
Registravosi: 2006-11-30
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#15 2006-12-01 11:12

Re: Motyvacija

>Gal tu kunigas, jau antrame pranešime mini biblija.

nu ka ne smile
tiesiog vadovaujuosi ja

kiekvienas vadovaujasi jam priimtinomis vertybemis

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#16 2007-08-08 22:07

Re: Motyvacija

Man labai daznai uzeina tokia banga kad nebenoriu sportuoti , kam as utiutiu** tam darau , kam to reikia nieko gero is to nebus ir pan. sad

Neprisijungęs

 
xxx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-07-29
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#17 2007-08-08 22:14

Re: Motyvacija

Man tai buna kad vakare kazkaip pagalvoju kad rytoi  reiks varyt sportuot ir nesinori nes bunu labai pavarges ...   o ryte buna taip kad nesveikas noras eit  sportuot smile

Arba kartais   nera upo tada karsta  ir traumu atvejais smile rockrock

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#18 2007-08-08 22:30

Re: Motyvacija

richis rašė:

Man labai daznai uzeina tokia banga kad nebenoriu sportuoti , kam as bl** tam darau , kam to reikia nieko gero is to nebus ir pan. sad

Geriau įsivaizduok kokią turėtum ateitį (jei išvis dar turėtum) jei vietoj to pvz gertum

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#19 2007-08-08 22:32

Re: Motyvacija

jo jo uzeina pas manes kai ejau seniau ( per mokslo metus ) laikas budavo norm nuo 11-19 o db nesamone kazkokia nuo 9-12  pertrauka 18-22
nu ir nesamone madmad

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#20 2007-08-08 22:33

Re: Motyvacija

Gerciau draugu tureciau nes db tokia mada uzplaukusi yra , negersi puskvailiu pavadins ir dar kas dar atsitiks sadsad

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#21 2007-08-08 22:40

Re: Motyvacija

richis rašė:

Gerciau draugu tureciau nes db tokia mada uzplaukusi yra , negersi puskvailiu pavadins ir dar kas dar atsitiks sadsad

Žinai ką aš tau pasakysiu, kaip rodo tikra gyvenimo patirtis, gerų draugų yra vienetai, o tie su kuriais gersi liks tau tik pažįstami. Geriau turėk rimtų draugų kurie tau visada padės, o ne pijokus kuriems busi reikalingas tik tada kai tik jiems iš tavęs ko nors reikės. Aš jau virš 5 metų dar niekad nebuvau prisigeręs iki žemės graibimo, su pijokais nesusidedu, ir nesiskundžiu

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#22 2007-08-08 22:48

Re: Motyvacija

turejau viena drauga nebloga negere bet uzteko viena karto ir prasiddejo gastroles po krautuves su savo draugeliais pijokeliais ... Aisku gerti nereikia keleta kartu per savaite bet per sventes biski galima smilesmile beto kazkaip del kalbos sutrikimu sunku susirasti nauju draugu sadsadsad

Neprisijungęs

 
Doncas
Naujas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#23 2007-08-09 19:31

Re: Motyvacija

Paziurekit koki "Pumping Iron" filma iskart noras pakils sportuot hanteliai wink Bent jau man taip buvo stanga_v_r big_smile

Neprisijungęs

 
Vikte
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#24 2007-08-11 23:15

Re: Motyvacija

geriausia yra tajp paklausai muzikos kuri uzveda trenuruotis ir viskas suoliuoji y sale smile

Neprisijungęs

 
Anti_Xemikas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#25 2007-08-20 00:07

Re: Motyvacija

As tai paziuriu koki filma su schwarcu van dammu ar stallone ir viskas big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net