Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1 2008-03-25 16:32

PCT Preparatai

CLOMID (climiphene citrate)
Clomid prisirisa prie estrogenu receptoriu ir blokuoja estrogenus (gerai jei prie krutines receptoriu del gyno, taciau jei del gyno yra tikrai efektyvesniu preparatu).
Clomid yra zymiai silpnesnis lyginant mg prie nolvadex mg, tik apie 150mg clomid mazdaug lygu 20mg nolvadex, taciau kaip bebutu, 150mg clomid sukels naturalu testosterona apie 150%. Taciau nebutina naudoti 150mg, kad pajustum poveiki 50mg taip pat parodys pagerejimus ir padidejimus naturaliam testosteronui.

Clomid kaip ir nolvadex yra labai saugus ilgam "atsigaudinejimui" keliant kritusi naturalu testosterona, tyrimai parode, kad ji saugu vartoti iki 4 men !

Clomid pasaliniai : jeigu turi problemu su rega, tau sis preparatas netinkamas, nes daugumai pasireiskia pablogejusi rega ar kitokios akiu problemos, toliau kai kuriems prasideda nuotaiku kaita.

Vartojimas (vienas is budu) : 10 dienu po 150mg 10 dienu po 100mg ir dar 10 dienu po 50mg

NOLVADEX (tamoxifen citrate)

Kad ir kaip bebutu NOLVADEX yra vienas geriausiu pagalbininku, kuri galima vartoti kurso metu ir turbut pats saugiausias atsizvelgiant i tai, kad nesumazina estrogenu kune, leidzia jiems "plaukioti" jame, kas turi dideles itakos raumenu augimui. Estrogenas labai svarbus imuninei sistemai ir lipidu profiliams HDL ir LDL. Taciau kaip bebutu, jeigu tu ruosiesi kuturizmo varzyboms, tau deretu vartoti kazka "idomesnio" kas isciulptu visus estrogenus is tavo kuno. As galvoju, kad butu galima didziaja dali pasiruosimo sedeti ant NOLVA, o likus paskutinem 8 sav. pereiti ant LETROZOLE.

Mazdaug 20 mg NOLVADEX pakelia naturalu testosterona 150% ir sita zinoma pades labai atsistatant. NOLVADEX taip pat kelia LH ir FSH lygius serume, kas irgi turi labai dideles reiksmes atsistatyme. Palyginimui 150 mg CLOMIDO reiketu pasiekti tokio testosterono lygio, taciau NOLVADEX taip pat neitiketinai padidina LH reagavima i LHRL po 6 sav.
Siuo metu rinkoje yra geresniu produktu, kurie tavo isvaizda padarys sausesne, nei NOLVADEX, taciau NOLVADEX yra saugiau naudoti ilgesniuose nei 16 sav. cikluose.
Taciau yra ir blogoji puse, kai kurie kulturistai skundesi sumazejusiais prieaugiais (kaip anksciau buvo manyta del estrogenu lygio sumazejimo), taciau del to, kad jis turi savybe mazinti IGF lygius, kurie yra labai svarbus raumenu augimui.

PROVIRON (mesterolone)

PROVIRON yra oralinis DHT, kaip palyginimui mes galime galvot apie WINSTROL ir ANAVAR ir t.t.. Apie PROVIRON galima galvoti kaip apie oralini ''MASTERON", jei pastebejote ju anaboliniai androgeniniai ratio labai panasus. Atminkite DHT yra 3 - 4 kartus androgeniskesnis uz testosterona ir zinoma jisai negali virsti estrogenu. PROVIRON unikalus tuo, kad jis yra kepenu draugas, kitaip nei 17 ALFA grupes. Jis yra puikus pagalbininkas surisantis aromatizacijos enzimus (enzimus, kurie atsakingi, kad visas gerasis testosteronas virstu i ta slykstyne estrogena). Tai reiskia, kad jeigu pasirinkai PROVIRON vartoti kartu su testosteronu (ir as tikrai zinau, kad tu esi ne ant tiek tupas, kad jo nevartot) ir/arba vartoji kokia nors besiaromatizuojanti vaistuka, PROVIRON turetu tarnauti neleidziant susidaryti estrogenams. Taip pat tureciau pazymeti, kad PROVIRON puikiai risasi SHBG (hormonu atsakingu uz laisvojo testosteronu plaukiojimu tavo kune). Tarp kitko paskutiniame tyrime, kuri skaiciau nebuvo nei vieno geriau besirisancio, nei PROVIRON. Taip pat noreciau pazimeti, kad PROVIRON geriau risasi prie anaboliniu receptoriu, geriau negu bet kuris oralinis preparatas, isskyrus viena labai toksiska MEDHYLTRIENOLONE. Taip pat turi savybe geriau prisiristi nei testosteronas, bet ne taip gerai kaip NANDROLONE. Svarbu atsiminti, kad DHT kaip ir ju junginiai yra naudojami sekmingam gyno gydymui PROVIRON ne isimtis.

Androgeniniai receptoriai randami raumenu ir riebalu lastelese. Androgeniniai receptoriai atsakingi uz riebalu lasteliu deginima ir raumenu lasteliu augima. Kuo stipriau androgenai prisirisa prie androgeniniu receptoriu, tuo greitesnis riebalu deginimas lastelese. Negana to, kai testosteronas dar labiau padidina Androgeniniu receptoriu skaiciu raumenyse ir riebaluose. Tai jei tu vartoji Proviron ir testosteron, tu turesi daugiau laisvojo testosterone plaukiojancio tavo organizme ir statancio raumenis ir taip pat androgeniniai receptoriai risis su Proviron, kas paspartins dar labiau riebalu deginima. Testosteronas ir Proviron yra puikiausi synergetikai kokius galima, butu rasti is oralinuku ir injekcinuku smile Vienas kito darba jie dar labiau stiprina.

Tai ka gi mes turim? Ogi proviron neleidzia kitiems vaistukams virsti estrogenu, taip darydamas juo efektyvesniais, padidina laisvaji testosterona organizme, tai suteikia daugiau kietumo ir kokybes raumenims.

Dabar pakalbekim apie Proviron poveiki reguliuojant patino hormonine sistema, 100-150mg per diena sio gerio, nesumazino LH ir FSH hormonu, sie du hormonai siuncia kiausiukams signalus, gamint naturalu testosterona. Gera naujiena zmonems mastantiems ji naudot PCT ! Jis pakelia LH lygi ! Nemazindamas ir net didindamas tu hormonu, tavo naturalus testas liks nepakites arba gris i normas. Todel galima ji naudoti kaip "bridge" tarp kursu. Kitas tyrimas parode, kad Proviron nepadare jokios itakos Skydliaukes hormonams, gonadotropinams nei steroidams nei Prolactin lygiams..


APIE HCG Veliau smile

Aromasin

PCT PRADZIOS LAIKAS

Anadrol/Anapolan: 24 valandos
Deca: 21 diena
Dianabol: 24 valandos
Equipoise: 21 diena
Fina: 3 dienos
Primobolan depot: 14 dienu
Sustanon: 18 dienu
Testosterone Cypionate: 18 dienu
Testosterone Enanthate: 14 dienu
Testosterone Propionate: 3 dienu
Testosterone Suspension: 24 valandos
Winstrol: 24 valandos

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#2 2008-03-28 14:40

Re: PCT Preparatai

paryskintus maciau prekyboj

Substance: clomiphene citrate
Trade Names:
Ardomon 50 mg tab.; Med-Hel GR
Clom 50 (o.c) 50 mg tab.; Salutas G
Clomid 50 mg tab.; Merell Dow B,CH,U.S.; Merell FR,GB;Lepetit I; Haus
Clomifen 25 mg cap.; Lab Casen ES
Clomifen 50 mg tab.; Leiras F1
C.-ratioph. (o.c) 50 mg tab.; Ratiopharm G
Clomiphen Citrate 50 mg tab.; Anfarm GR
Clomiphen-Merck 50 mg tab.; Merck A
Clomipheni citras 50 mg tab.; Centrafarm NL
Clomivid 50 mg tab.; Draco DK, 5
Clostilbegyt 50 mg tab.; Egis HU, Bulgaria
Clostilbegyt 50 mg tab.; Medphano G
Clostilbegyt (o.0 G 50 mg tab.; Med Pharm G, Thiemann
Dufine 50 mg tab.; Inibsa PT
Dyneric 50 mg tab.; Marion Merrell Dow G
Gravosan 50 mg tab.; Leciva CZ
Indovar 50 mg tab.; Jaba PT
Klomifen 50 mg tab.; Belupo YU; Mulda TK; Yurtoglu TK
Kyliformon 50 mg tab.; Kylifor GR
Omifin 50 mg tab.; Merrell ES, Mexico
Pergotime 50 mg tab.; Icapharm S; Serono G, DK, F9, Serono/Zyma-Golen Be
Pioner 50 mg tab.; Remedina GR
Prolifen 50 mg tab.; Chiesi I
Serofene 50 mg tab.; Serono Argentina, Mexico
Serophene 50 mg tab.; Interlabo CH; Pharma-Im- port NL; Serono GB, U.S.,
Serpafar 50 mg tab.; Faran GR, BG
Tokormon 50 mg tab.; Genepharm GR

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#3 2008-03-28 15:16

Re: PCT Preparatai

Hepa-Merz 5g/10ml konc.inf.tirp.10ml N10
Anotacija 

Hepa - Merz
Veiklioji medžiaga - L - ornitin - L - aspartatas.
Infuzijų tirpalo koncentratas ilgalaikei intraveninei infuzijai.

Vartojimo informacija. Prašom skaityti atidžiai!
SUDĖTIS
Vienoje 10 ml ampulėje yra 5,0 g L - ornitin - L - aspartato.
Vartojimas
Vaistas vartojamas sunkioms ūminėms ir lėtinėms kepenų ligoms, pavyzdžiui,
kepenų cirozei, riebalinei kepenų distrofijai, hepatitui intensyviai gydyti, kai yra padidėjęs amoniako kiekis kraujyje; jis labai tinka prasidedančiam sąmonės sutrikimui gydyti, taip pat sąmonei sutrikus (įvykus komai).
KONTRAINDIKACIJOS
Hepamerco negalima vartoti, jei yra sunkių inkstų funkcijos sutrikimų
(inkstų nepakankamumas), pavyzdžiui, kai kreatinino kraujo serume yra
daugiau kaip 3 mg/100 ml.
ŠALUTINIS POVEIKIS
Pavieniais atvejais atsiranda virškinamojo trakto sutrikimų (pykinimas,
vėmimas), kurie sumažinus vaisto dozę arba infuzijos greitį paprastai
praeina, todėl dėl jų vaisto vartojimo nutraukti nereikia.
Dozavimas ir vartojimo būdas
Jeigu nepaskirta kitaip, gydant ūminį kepenų uždegimą (hepatitą), reikia
infuzuoti 1 - 2 ampules per dieną, gydant lėtinį kepenų uždegimą ir kepenų
cirozę - 2 - 4 ampules per dieną.
Prasidėjus sąmonės sutrikimui (prekomai) ir sąmonei pritemus (įvykus
komai), priklausomai nuo ligonio būklės per 24 valandas reikia infuzuoti
iki 8 ampulių, maksimalus infuzijos greitis - 5 g per valandą.
Hepamercą galima maišyti su įprastiniais infuzijų tirpalais, tačiau kad
jis tiktų infuzuoti į veną, 500 ml infuzijų tirpalo negalima tirpinti
daugiau kaip 6 ampulių infuzijų tirpalo koncentrato.
Ypatingi nurodymai
Vartojant dideles dozes, reikia kontroliuoti šlapalo kiekį kraujo serume
ir šlapime.
Jeigu kepenų funkcija žymiai susilpnėjusi, siekiant išvengti virškinamojo
trakto sutrikimų (pykinimo, vėmimo), infuzijos greitį reikia nustatyti
individualiai.
Hepamerco infuzijų tirpalo koncentrato nevartoti, pasibaigus jo tinkamumo
laikui.
Vaistą laikyti vaikams neprieinamoje vietoje!
Merz + Co. GmbH & Co . 6000 Frankfurt/ Main 1
_____________________________________________________________________
PAKUOTĖ
10 ampulių, kurių kiekvienoje yra 10 ml infuzijų tirpalo koncentrato.
Savybės
Hepamerco sudėtyje esantis L - ornitin - L - aspartatas amoniaką padaro
nekenksmingą, šlapalo cikle didindamas jo sintezę. Be to, jis detoksikuoja
ir ekstrahepatinį amoniaką audiniuose.

Už vertimo tikslumą atsakau
Doc. A.Milašius
Tekstą redagavo V.Jurkienė

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#4 2008-03-28 15:18

Re: PCT Preparatai

Carsil 35mg plėvele dengtos tab.N80
Anotacija 

INFORMACINIS LAPELIS
Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės
(silymarinum)
Atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Šio vaisto galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikėtų vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėja arba nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.
Lapelio turinys
1. Kas yra Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės ir nuo ko jis vartojamas?
2. Kas žinotina prieš vartojant Carsil 35 mg plėvele dengtas tabletes?
3. Kaip vartoti Carsil 35 mg plėvele dengtas tabletes?
4. Galimas šalutinis poveikis.
5. Carsil 35 mg plėvele dengtų tablečių laikymo sąlygos.
6. Kita informacija.
CARSIL 35 mg plėvele dengtos tabletės
Silimarinas
- Veiklioji medžiaga yra augalinės kilmės silimarinas. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 35,00 mg silimarino (100 proc.).
- Pagalbinės medžiagos yra laktozės monohidratas, kviečių krakmolas, povidonas, mikrokristalinė celiuliozė, talkas, magnio stearatas, kristalinė gliukozė, sorbitolis, soda.
10 (dešimt) plėvele dengtų tablečių supakuojamos į PVC ir aliuminio tipo lakštus. Aštuoni lakštai ir informacinis lapelis supakuoti į kartoninę dėžutę.
Registravimo liudijimo turėtojas
Sopharma SC atstovybė, Energetikų g. 15, LT-52005 Kaunas, Lietuva
Gamintojas
"Briz" LLC, 5 Rasas iela, LV-1057 Ryga, Latvija

1. KAS YRA CARSIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS?
Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės yra augalinės kilmės preparatas.
Veiklioji medžiaga silimarinas stabilizuoja kepenų ląstelės membraną apsaugodamas kepenis nuo kenksmingų poveikių ir padėdamas atsistatyti pažeistoms kepenų ląstelėms.
Vaistas vartojamas esant toksiniam kepenų pakenkimui ir kaip papildoma priemonė sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CARSIL?
Carsil 35 mg plėvele dengtas tabletes vartoti draudžiama:
- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei preparato medžiagai.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Nėštumo ir maitinimo iš krūties metu preparatą gali skirti tik gydytojas, įvertinęs pacientės būklę ir kai preparato vartojimas yra svarbesnis už galimą nepageidaujamą jo poveikį.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Duomenų apie tai, kad Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės nepalankiai veikia automobilių vairuotojų ar mašinų operatorių darbą, nėra.
Kitų vaistų vartojimas
Duomenų apie Carsil 35 mg plėvele dengtų tablečių sąveiką su kitais preparatais nėra. Preparatą galima vartoti kartu su vitaminais, kortikosteroidais ir imunosupresantais.

3. KAIP VARTOTI CARSIL?
Suaugusiems žmonėms
Lengva arba vidutinio sunkumo kepenų liga: 1-2 plėvele dengtos tabletės geriamos 3 kartus per dieną. Sunkiais ligos atvejais dozę galima padvigubinti. Gydymo kurso trukmė ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai.
Vaikams
Rekomenduojama paros dozė vaikams - 5 mg/kg kūno svorio. Paros dozė geriama per 2-3 kartus. Šis vaistas skiriamas tik vyresniems kaip 5 metų vaikams.
Pavartojus per didelę Carsil 35 mg plėvele dengtų tablečių dozę
Duomenų apie perdozavimą preparatu nėra. Išgėrus labai didelę Carsil 35 mg plėvele dengtų tablečių dozę, paskatinamas vėmimas, plaunamas skrandis, skiriama aktyvuotosios anglies bei simptomatinių preparatų.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS
Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.
Labai retai pasitaiko jau esamų vestibuliarinio aparato sutrikimų paūmėjimas (pykinimas, galvos svaigimas), plaukų (dažniausiai galvos) iškritimas ir dispepsija. Nutraukus gydymą preparatu, visi šie simptomai išnyksta.
Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. CARSIL LAIKYMO SĄLYGOS
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 laipsniai C temperatūroje.
Laikyti originalioje pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos.

6. KITA INFORMACIJA
Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojas.
Sopharma SC atstovybė
Energetikų g. 15
LT-52005 Kaunas, Lietuva
Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2004-04-03
Specialusis teksto redaktorius
KMU Teorinės ir klinikinės farmakologijos k-dros docentas E. Kaduševičius
Kalbos redaktorė
Žurnalo MEDICINA atsakingoji redaktorė T. Leskauskienė

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#5 2008-03-28 15:24

Re: PCT Preparatai

Hepatil 500mg/5ml inj.N10
Anotacija 

Tvirtinu
Valstybines vaistu kontroles tarnybos viršininkas
V. Budnikas
1999m.
Informacija vartotojui

Hepatilio injekcijų tirpalas
Ornithini Aspartas
Ornitino aspartatas
Vaisto sudetis
L-ornitino L-aspartatas ir injekciju vanduo.
Savybes ir poveikis
Hepatilio veiklioji medžiaga L-ornitino L-aspartatas yra junginys,
padarantis nuodus organizme nekenksmingus. Jis ypac veiksmingas sutrikus
kepenu veiklai, kai organizme kaupiasi amoniako, t.y. medžiagos,
sukeliancios neurotoksini poveiki, perteklius. Medikamentas veikia šlapalo
sintezes ciklo reakcijas ir kepenu lastelese vykstancia glutamino sinteze.
Ornitinas dalyvauja šlapalo sintezes ciklo reakcijose ir jas aktyvina, be
to, iš aspartato sintetinami pirimidinai, kuriuos organizmas suvartoja
nukleorugšciu sintezei pažeistose kepenu lastelese.
Medikamentas nesutrikdo organizmo elektrolitu bei rugšciu ir šarmu
pusiausvyros.
INDIKACIJOS
* Sunki kepenu liga, del kurios gali atsirasti encefalopatija (pvz.,
piktnaudžiavimo alkoholiu, virusu ar kitokiu priežasciu sukeltas kepenu
pažeidimas).
* Kepenu veiklos nepakankamumo sukelta encefalopatija, kepenu koma arba
bukle prieš ja.
KONTRAINDIKACIJOS
* Sunkus inkstu veiklos nepakankamumas (kreatinino koncentracija didesne
negu 3 mg%).
* Neštumo ir žindymo laikotarpis.
* Amino rugšciu apykaitos sutrikimas, pvz., del fermentu trukumo.
Rekomenduojamos atsargumo priemones
Jei kepenu veikla labai sutrikusi, doze reikia mažinti (pvz., vartoti puse
iprastines dozes), priešingu atveju gali sutrikti virškinamojo trakto veikla.
Saveika su kitais vaistais
Saveikos su vaistais ir kitokiomis medžiagomis nepastebeta.
Dozavimas ir vartojimo budas
Medikamento doziu intervalas labai platus. Dažniausiai rekomenduojamas
toliau nurodytas dozavimas.
Vyresniems negu 7 metu pacientams reikia 2 kartus per diena i vena letai
suleisti arba sulašinti po 0,5 g (viena ampule) preparato. Tokia doze
reiketu vartoti 3-4 savaites. Jei liga sunki, per diena galima injekuoti net
4 ampules.
Jaunesniems negu 7 metu vaikams reikia vartoti puse suaugusio žmogaus dozes.
Gydymo trukme priklauso nuo ligos eigos.
ŠALUTINIAI POVEIKIAI
Pavieniais atvejais sutrinka virškinamojo trakto veikla (atsiranda pykinimas
ir vemimas) bei pasireiškia alergine odos reakcija.
Žinotina!
Prieš pradedant vartoti preparato, reikia patikrinti, ar nepasibaiges ant
pakuotes nurodytas tinkamumo laikas. Jei jis pasibaige, medikamenta vartoti
draudžiama.
Preparata reikia laikyti tamsioje, vaikams neprieinamoje vietoje.
Pakuote
Dežute, kurioje yra 10 ampuliu. Vienoje ampuleje (5 ml) yra 0,5 g
veikliosios medžiagos.
Gamintojas
AB farmacijos fabrikas "Pliva Krakow",
ul. Mogilska 80,
31 - 546 Krokuva, Lenkija.
Spec. redaktorius - doc. A. Milašius
Teksta redagavo V. Jurkiene

Neprisijungęs

 
MaxMass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-05
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#6 2008-09-17 18:23

Re: PCT Preparatai

Kodėl CLOMID,NOLVADEX ir PROVIRON preparatai priskiriami prie draudžiamų ?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#7 2008-09-17 19:00

Re: PCT Preparatai

Ne draudziami, o parduodami su receptu.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-09-17 19:01)

Neprisijungęs

 
D3agle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-06
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#8 2008-09-17 19:31

Re: PCT Preparatai

MaxMass rašė:

Kodėl CLOMID,NOLVADEX ir PROVIRON preparatai priskiriami prie draudžiamų ?

bent pas mane tai be jokiu problemu duoda.

Neprisijungęs

 
MaxMass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-05
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#9 2008-09-17 20:01

Re: PCT Preparatai

Ar šiuos preparatus galima vartot kaip alternatyvą Tribulus Terrestris papildams?Ir iš kur būtų galima gauti šių preparatų?

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#10 2008-09-17 20:36

Re: PCT Preparatai

Cia tau ne zoleles o vaistai - taip kad ju lygint negalima ir ju veikimas jauciamas ne kaip tu stebuklinguju papildu
o kur gaut? Skelbimu skilti pasiskaityk kas farmos gali padet gaut

Neprisijungęs

 
bakenon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-16
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#11 2008-10-02 17:27

Re: PCT Preparatai

o tas tamoxifen citrate ne tas pats ten kur vaistinej parsiduoda tamoxifenas ?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#12 2008-10-02 17:28

Re: PCT Preparatai

bakenon rašė:

o tas tamoxifen citrate ne tas pats ten kur vaistinej parsiduoda tamoxifenas ?

tamoxifen citrate - Tamoksifeno veiklioni medziaga. Tas pats. Vaistas taipogi gali buti vadinamas nolvadex.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-10-02 17:28)

Neprisijungęs

 
bakenon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-16
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#13 2008-10-02 21:18

Re: PCT Preparatai

o po trumpo prohormono kurselio kokia doze ir kiek laiko to tamoxifeno gerti ?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#14 2008-10-02 21:30

Re: PCT Preparatai

bakenon rašė:

o po trumpo prohormono kurselio kokia doze ir kiek laiko to tamoxifeno gerti ?

Prohormonas prohormonui nelygus. Priklauso ant kiek supresuoja HPTA

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#15 2008-10-04 17:15

Re: PCT Preparatai

Masteron as an Anti-Estrogen

--------------------------------------------------------------------------------

by Anthony Roberts, Author of Anabolic Steroids - The Ultimate Research Guide

Discussion of pharmaceutical agents below is presented for information only. Nothing here is meant to take the place of advice from a licensed health care practitioner. Consult a physician before taking any medication.

I know it must seem like I sit around all day trying to find new uses for old drugs, but in this case, nothing could be further than the truth. Before I get into how and why you can use Masteron as an Anti-Estrogen, I?ll tell you a bit about where this idea came from, and why I?m telling you about it. And yes, this works in real life, not just on paper - I?ve used it and seen it used for this purpose successfully by several athletes.

A few years ago, I wrote my first piece on Masteron (Drostanolone Propionate), and discovered what its clinical use actually was: Reduction of breast cancer tumors, and as hormonal treatment of breast cancer. Well?the long version of that is that Masteron is an androgenic, anabolic steroid, used as an agent used to prevent or inhibit the growth of cancerous tumors.

Then, in one of those weird "duh" moments, I realized that gynocomastia, mastectomy, and Masteron all had that similar word root. You?d think that having an English degree would have helped me notice this fact sooner?anyway, I wrote the profile and didn?t think much about it anymore. I was then contacted by the owner of an underground lab, and asked why Masteron was always produced with a propionate ester, and whether it would be ok with a longer ester. This began another long period of research for me into Masteron. Well, I found out that Masteron would be fine with a longer ester, but I actually had a chance to test it out with that particular ester before it hit the market...I was still standing after 3 weeks on it, so it was produced en masse (as a side note that particular Underground Lab still produces it and it?s one of their better selling products).

So here I was with all of this research on Masteron and nothing to do with it. Well, after I took another look at the compound, a couple of things struck me. The first that struck me is that Masteron is made for women! Yeah?go back and read that again if you have to. Masteron is one of the few steroids that were actually created with women in mind, not men, and it?s the one that most people tell women to avoid! And the other thing that I noticed right away was that it is used for treatment of breast cancer. In particular, it?s used for the treatment of estrogen dependant breast tumors. By now, I?m sure you see where I?m going with this?Nolvadex is used clinically for this same purpose, as is Arimidex, Femera, Aromasin (a steroidal Aromatase Inhibitor), and Teslac (a steroid, technically). That?s some good company to be in, if you?re a steroid. But interestingly, Teslac is actually a steroid also, and Aromasin is a Steroidal Aromatase Inhibitor. So why can?t a "real" steroid do the same job at preventing breast cancer? Well, the answer is that it can!

To understand why Masteron can be used as an anti-estrogen, first we need to know that it?s derived from DHT. Why is this important?

This is important because DHT directly inhibits estrogenic activity on tissues. It is possible that it does this, possibly by acting as a competitive antagonist to the estrogen receptor or by decreasing estrogen receptor binding. Either way, it has multiple hypothesized mechanisms of action in some tissues. It has also been hypothesized that DHT actually suppresses estrogen?s effects not by inhibition of synthesis of estrogen receptor, but by (get ready?big words coming up) decreasing estrogen-induced RNA transcription at some point after the actual estrogen receptor binding has occurred. This means, in much simpler terms, that the estrogen gets to the receptor, but just doesn?t do its job (1). This means you can take steroids that convert to estrogen (called aromatizable steroids) and not worry about that estrogen possibly making you retain water, gain fat, or watch "Desperate Housewives." Also, this could mean that the antiestrogenic effect of DHT is mediated by an androgen receptor mediated mechanism. In fact, DHT has been shown to prevent the estrogen-dependent augmentation of the progesterone receptor in human breast cancer cells. And, not to be redundant, but it?s important to remember that virtually all of the anti-estrogens we use to control gyno and water retention are also used to treat breast cancer. So, now we know have observed that androgens are capable of inhibiting both the estrogenic induction and the ongoing stimulation of PRc synthesis, but have no apparent effect upon basal concentrations of this receptor. Dihydrotestosterone (DHT) demonstrates a very high degree of inhibition of estrogen in human breast cancer cells. (2). But it?s not just DHT that does this; its metabolites have been shown to inhibit aromatization itself; DHT, androsterone, and 5alpha-androstandione are all potent inhibitors of the formation of estrone from androstenedione. In fact, it's so potent at reducing estrogen that transdermal DHT gel applied to the affected area has been used to treat gynocomastia (3). DHT is such a potent anti-estrogen that it been even been used to increase height in children with short stature, and since it?s been determined that this increase is not due to GH-mediated effects, it was strongly suggested that DHT?s anti-estrogenic effects are the mechanism by which it can increase height (4) Of course, I suspect I don?t need to tell you that DHT is structurally incapable or converting to estrogen?

So all of this tells us that DHT will certainly have beneficial effects on keeping our estrogen in check, but what about Masteron? Can it be used as effectively? Well, let?s take a look at what Masteron actually is, relative to DHT. But before we can do that, I think a quick explanation of DHT is in order first. Don?t worry; I?ll make it as brief and painless as possible.

DHT is actually the result of testosterone interacting with the 5alpha-reductase (5a-R) enzyme. This enzyme is present in the scalp, prostate, external genitalia, and other places. As far as I can see, it apparently exists for the sole purpose of converting a steroid with a double bond between carbon 4 and carbon 5 to one with a single bond between them, and subsequently adding a hydrogen atom to each carbon. This process is called (of course) 5alpha-reduction.


+

5a-Reductase

=

Testosterone

Dihydrotestosterone

So now we know how testosterone becomes Dihydrotestosterone. And everything would be great if this is the only thing that happened to our good old friend testosterone, because as you may already know, DHT is a far more potent androgen than testosterone. But, unfortunately, this is not the end of the story, because DHT is largely deactivated by the enzyme 3-alpha Hydroxysteroid Dehydrogenase (3bHSD), which is mainly present in skeletal muscle.

For our purposes here, we?re only going to be concerned with one particular action of this enzyme. It can either converts a steroid with a keto group on position 3 of the steroid to one with a hydroxy group in that position, thus converting DHT is to androstanediol. This conversion is part of reason DHT alone has not proven to be a very effective muscle builder, as androstanediol is not going to be very anabolic at all. If you look off to the left of the following molecular diagram, and compare it to the one above for DHT, you?ll notice that the "O" (oxygen) has been replaced with an "HO" (hydrogen + oxygen) at the third position:

Androstanediol

3bHSD is present all over the body (as is 5a-R, for the most part), but is found in especially high concentrations in the scalp and prostate, and it?s even possible that its actions on DHT will exacerbate male pattern baldness in the former tissue. Also, it?s worth noting that DHT is the androgen responsible for development of external genitalia. This is most likely the reason that women experience a temporary clitoral hypertrophy when they use the often recommended steroids (Primobolan, Anavar, Winstrol, etc?) in excessive doses. In an interesting aside, I find it really interesting that the most typical steroids recommended are the most likely to cause clitoral enlargement and other possible androgenic effects. But on the bright side, in my experience with female athletes, that first effect is most welcome...actually, topical DHT can even be used to treat Microphalia (extremely tiny genitalia) in males (5). This last fact, if you?ve ever wondered, is the type of information discussed behind closed doors by of owners and staff of "private/invite-only" anabolic steroid boards and forums?for obvious reasons?

Ok, so now you know what DHT is, where it comes from, what it can do, and why it?s not a particularly potent anabolic when used alone. Here?s what Masteron is, relative to its parent compound, DHT. Masteron is an injectable steroid that is simply the DHT molecule which has been altered to be 2alpha-Methyl-DHT?you can see this modification by comparing the DHT molecule above with the following Masteron one, and paying special attention to the left hand side again, and the "H3C" modification:


Masteron, aka Drostanolone Propionate

This 2-alpha-methyl alteration makes it much more potent anabolic, although it?s still only about 60% as anabolic as testosterone and a quarter as androgenic. I?m going to speculate that these ratings make it not the most potent anabolic in the world, but its anti estrogenic effects plus its ability to increase aggression make it a very nice pre-contest addition. This is also where we get the absurd rumor that Masteron won?t do anything for you unless you?re already at a very low body-fat percentage. This is not true at all. No matter what body-fat percentage you?re at going to get a nice anti-estrogenic effect from Masteron, as well as some nice aggression and strength in the gym - the former and latter are both known as "non-genomic" effects, and are a result of the strong Central Nervous System stimulatory effects of Masteron, which is very common with DHT derived steroids. Basically, if you?re fat, and you take something that increases aggression and has anti-estrogenic effects (Halotestin and Arimidex, lets say), you wouldn?t expect to get huge and ripped. It?s the same thing with Masteron. Now, what if you add in Arimidex and Halotestin to a pre-contest cycle, you?ll get harder and look better. That?s exactly what?ll happen if you add Masteron into a Pre-contest cycle. It?s not that you have to be at some random body-fat percentage to get results from it, but you?ll need to be at that lower body-fat percentage to "see" those results. Again, if you?re fat and take Halo and Arimidex, you aren?t going to look much better?think of Masteron in similar terms, but it won?t work as well for aggression as Halotestin, and won?t be as good for combating estrogen as Arimidex. Gauged against either one of them alone, Masteron will likely make you look much harder and lift more weight. But if you are looking to do a low dosage cycle with a minimal amount of compounds in it, a simple Testosterone (propionate) and Masteron cycle may be exactly what you are looking for. On a personal note, that is a cycle that I use very frequently, at about 100mgs of each, shot every other day.

But has Masteron actually lived up to my claims for being an anti-estrogen? Yes. From 1968 to 1972, a decent sized study was conducted on Masteron, in a group of premenopausal women with breast cancer. About a third responded well to Masteron (6). This is because of its anti-estrogenic effects, clearly- though it doesn?t perform as well as Arimidex, Letrozole, or Aromasin. If you?re not running huge amounts of aromatizable steroids, this is a very good choice to add into your cycle. If you?re doing large amounts of those compounds, then you need to use a traditional anti-estrogen as your ancillary compound of choice. But if you?re running well under a gram of aromatizable steroids, Masteron will likely be all the anti-estrogen you need. This number comes from my person experience, as well as others I?ve interviewed.

Now, as a bit of an addendum, I?d like to address the use of Masteron in women. Lets get this straight: Masteron was developed for women. Okay? Got me? If you? ve been paying attention up to this point, you already know that Masteron is intended for females and is derived from the same root (DHT) as most other steroids commonly used and recommended for female athletes (Primobolan, Anavar, Winstrol, etc?are all derived from DHT). And, another shocking fact is that Masteron has a lower androgenic rating than almost every other commonly recommended steroid used by female athletes. Anavar has a rating of 24 compared to oral testosterone and Masteron has a rating of 25 compared to testosterone, expressed as a percent (so yes that means 24% and 25% respectively).

Basically, Masteron works as a hormonal therapy for breast cancer and has been shown to be a useful and safe agent for females of all age groups, even though it may appear to be less effective then other possible therapies in postmenopausal patients (6). It is, therefore, very safe for women. Masteron is certainly no less safe than Anavar or Primobolan for women, as long as it?s used with something resembling a degree of respect and intelligence.

My recommendations for female use of this compound would be to start between 10-25mgs every third day, and increase dosages from there if no side effects are experienced. At those dosages, I suspect no side effects would be experienced, and I?d be comfortable saying none will be experienced up through 20mgs, injected every other day.

So there you have it. A totally new way to look at an old friend - Masteron - it?s useful as an anti-estrogen as well as an anabolic, and can certainly be safely used by both Men as well as women.


About The Author

Anthony Roberts has been researching anabolic steroids for over a decade and is the author of the new book, Anabolic Steroids: Ultimate Research Guide. He began his research at the age of seventeen while he was a competitive martial artist, ultimately winning a silver medal in his state martial arts tournament in the black belt division. His firsthand experience in steroids began after he switched sports and began playing rugby, in which he ultimately made two consecutive appearances at the hooker position in the national collegiate all-star games.

Netrinkit straipsnio sio smile Sita ateiti reikes paverst kai notebook isigysiu smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#16 2008-11-05 10:58

Re: PCT Preparatai

Pasitvirtina visi faktai apie masteron kaip apie antiestrogena..
Tapo vienu mano megiamiausiu prepu smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#17 2008-11-05 13:40

Re: PCT Preparatai

Taboo rašė:

Pasitvirtina visi faktai apie masteron kaip apie antiestrogena..
Tapo vienu mano megiamiausiu prepu smile

Vienintelis minusas - norint palaikyti reikiama doze gaunasi mazumele brangokai. Svarsciau apie masteron'a savo ziemos bulkinge kaip apie anti-e bet 40ml sueitu kaip niekas jei laikyt panasiai 400mg per savaite.

Neprisijungęs

 
woolf
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-21
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#18 2008-11-24 17:07

Re: PCT Preparatai

Kolegos patarkit ka ir kiek reiktu pasiimti issivalymui nuo:
30ml fenilo?
20ml propiko?
20ml masterio?
20ml winio?

Buciau dekingas, jei kazkuris parasytumet, kokio vaisto ir kokio kiekio jo reiketu.

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#19 2008-11-24 19:08

Re: PCT Preparatai

woolf rašė:

Kolegos patarkit ka ir kiek reiktu pasiimti issivalymui nuo:
30ml fenilo?
20ml propiko?
20ml masterio?
20ml winio?

Buciau dekingas, jei kazkuris parasytumet, kokio vaisto ir kokio kiekio jo reiketu.

6 sav, proviron tamoxifen ir laiko hcg tikrai nesiulysiu

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#20 2008-12-14 20:18

Re: PCT Preparatai

o jai po anaboliniu terapijos(dekim 1men.) nedarai testo atstatymo,ar naturaliai jis atsistato kada? kiek tai uztrunka.

Neprisijungęs

 
manodarbai2
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#21 2008-12-15 09:10

Re: PCT Preparatai

Ka patartumėt naudot atsistatymui po decos ir sustos kurso?

Paskutinį kartą taisė manodarbai2 (2008-12-15 12:28)

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#22 2008-12-20 11:58

Re: PCT Preparatai

PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

Bromocriptin-richter  2,5 mg tabletės

BromokriptinasAtidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.

- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).

- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.Lapelio turinys

1. Kas yra BROMOCRIPTIN – RICHTER ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant BROMOCRIPTIN – RICHTER

3. Kaip vartoti BROMOCRIPTIN – RICHTER

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti BROMOCRIPTIN – RICHTER

6. Kita informacija
1. KAS YRA BROMOCRIPTIN-RICHTER IR KAM JIS VARTOJAMASBROMOCRIPTIN – RICHTER skiriamas pacientams, kurių kraujyje padidėjęs prolaktino (hormono, veikiančio geltonkūnį bei laktaciją) ir/ar augimo hormono kiekis. Abu šiuos hormonus gamina hipofizė (smegenyse esanti posmegeninė liauka). Prolaktino kiekis gali padidėti be jokios aiškios priežasties, dėl vaistų poveikio ar posmegeninės liaukos ligos.

BROMOCRIPTIN – RICHTER tabletės skiriamos:

- kai dėl medicininių priežasčių (pavyzdžiui, motinos ligos, persileidimo ar aborto) reikia slopinti pogimdyminę laktaciją;

- kai dėl lytinių liaukų veiklos slopinimo (sukeliančio nevaisingumą) yra padidėjęs prolaktino kiekis ir/ar pernelyg gausus pieno išsiskyrimas (galaktorėja);

- kai nevaisingumą sąlygoja ne padidėjęs prolaktino kiekis;

- kai yra  nepiktybiniai posmegeninės liaukos navikai, išskiriantys prolaktiną;

- akromegalijai gydyti. Akromegalija yra būklė, kuomet kraujo serume padidėja augimo hormono kiekis. Vaikystėje tai gali sukelti gigantizmą (milžinūgystę), o suaugusiesiems – pėdų ir plaštakų, taip pat ausų kaušelių, nosies, apatinio žandikaulio neproporcingą padidėjimą. Bromokriptinas mažina augimo hormono kiekį kraujyje.

   - parkinsonizmui (sutrikimui, kuris pasireiškia judesių sutrikimu, raumenų sąstingiu, drebuliu ramybės būsenoje) gydyti šio preparato skiriama vieno ar kartu su kitais priešparkinsoniniais   vaistais. Šį sutrikimą sąlygoja dopamino stoka smegenyse. BROMOCRIPTIN – RICHTER skatina dopamino gamybą smegenyse ir sumažina parkinsonizmo simptomus. Dopaminas yra smegenų ląstelėse susidaranti medžiaga, svarbi judesių koordinacijai.
2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT BROMOCRIPTIN-RICHTER


bromocriptin-richter vartoti negalima:

   -  jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) bromokriptinui arba bet kuriai pagalbinei preparato medžiagai ar kitiems alkaloidams;

- jeigu yra ar yra buvę psichikos sutrikimų;

- jeigu vargina galvos ar plaštakų drebulys dėl paveldėtos ligos ar emocinio streso (jei sergate savaiminiu ar šeiminiu tremoru);

- jeigu sergate paveldima liga, pasireiškiančia judesių sutrikimais (Huntingtono chorėja);

- jeigu yra hipertenzija;

- jeigu nėštumo metu atsiranda sunkus medžiagų apykaitos sutrikimas (nėštumo toksikozė);

- jaunesniems nei 15 metų pacientams.


Specialių atsargumo priemonių reikia:

- jeigu Jūs vartojate bet kokių skalsių alkaloidų preparatų (pvz., ergotamino tartrato), eritromicino, dopamino receptorių antagonistų (pvz., butirofenonų, fenotiazinų), oktreotido, simpatikomimetikų (pvz., fenilpropanolamino, izometepteno);

- jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį;

- jeigu planuojate pastoti;

- jeigu artimiausiu metu neplanuojate pastoti, turite vartoti patikimą nehormoninį kontracepcijos metodą).

- jei sutrikusi kepenų veikla;

- jei nuo šalčio rankų ir kojų pirštai pablykšta (Raynaud sindromas);

- jeigu gydyta akromegalija ir yra ar buvo pepsinė opa arba kraujavimas iš skrandžio;

- jeigu buvo gydoma mastalgija bei mazginiai ir/ar cistiniai krūtų pakitimai ir piktybinio naviko diagnozė neatmesta;

- jei po gimdymo atsirado sunkių psichikos sutrikimų ar sergate širdies liga;

- jeigu anksčiau  buvo nustatyta plaučių, apatinės nugaros dalies ar inkstų arba širdies fibrozė.

Gydymo metu gali būti atliekami šie tyrimai:

- kraujospūdžio matavimas, ypač pirmosiomis gydymo dienomis;

- moterys, kurios bromokriptino vartoja ilgą laiką, periodiškai tiriamos ginekologiškai (geriausiai atliekant ir gimdos kaklelio citologinį tyrimą). Moteris, kurių menstruacijų ciklas reguliarus, rekomenduojama tirti kartą per metus, o moteris, kurioms jau prasidėjęs pomenopauzinis periodas – kartą per pusmetį;

- jei vaistu gydomas posmegeninės liaukos navikas, gali reikti tirti akiplotį;

- jei vaistu gydomas navikas, nustatinėjama, ar kinta naviko pobūdis ir apimtis;

Parkinsono liga sergantiems pacientams periodiškai atliekami kraujagyslių ir kvėpavimo sistemos, taip pat plaučių kepenų ir inkstų veiklos bei kraujo tyrimai.Parkinsono ligos atveju prieš pradedant gydyti bromocriptin-richter, būtina išsiaiškinti tokių simptomų, kaip nepaliaujamas kosulys, dusulys, krūtinės skausmas, kilmę (reikia pagalvoti apie krūtinplėvės ar plaučių ligą).
  Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

bromocriptin-richter kartu vartoti reikia atsargiai su šiais vaistais:

- eritromicinu (gali padidėti bromokriptino koncentracija kraujo serume);

- dopamino antagonistais, t.y. butirofenonais ir fenotiazinais (gali silpnėti bromokriptino poveikis);

- oktreotidu (didėja bromokriptino koncentracija kraujo serume);

- simpatikomimetiniais vaistais, pvz., fenilpropanolaminu, izometeptenu (didėja toksinio poveikio pavojus).Būtina vengti kartu vartoti kitų skalsių alkaloidų preparatų.


bromocriptin-richter vartojimas su maistu ir gėrimais

Vartojant šį preparatą, draudžiama vartoti alkoholį, kadangi jis gali sustiprinti šalutinį poveikį.

bromocriptin-richter tabletes reikia visada gerti  valgio metu, užsigeriant vandeniu.


Nėštumas

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Jei moteris pastoja, rekomenduojama nutraukti bromokriptino vartojimą po pirmųjų išnykusių menstruacijų.

Nėštumo metu posmegeninės liaukos navikai kartais sparčiai didėja, taip gali atsitikti ir moterims, kurios dėl gydymo bromokriptinu tampa vaisingos. Atsargumo dėlei rekomenduojama  pacientes ištirti bei nustatyti, ar nėra posmegeninės liaukos padidėjimo požymių, ir tik tada, jei reikia, galima vėl skirti bromokriptino. Remiantis daugiau kaip 2000 nėštumų baigtimis, nustatyta, kad nevaisingumo gydymas bromokriptinu nėra susijęs su  padidėjusiu persileidimo, priešlaikinio gimdymo, daugiavaisio nėštumo ar naujagimių apsigimimų pavojumi. Manoma, kad  žmogui preparatas nesukelia nei teratogeninio, nei embriopatinio poveikio. Jei moteris, kuriai yra didelis ar plintantis navikas, pastoja, gydymą bromokriptinu galima tęsti.


Žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Preparatas vartojamas pogimdyminei laktacijai slopinti dėl medicininių priežasčių (po persileidimo, kai naujagimis gimsta negyvas ar miršta); vaistu nerekomenduojama slopinti įprastinę fiziologinę laktaciją.

Bromokriptino nerekomenduojama skirti moterims pogimdyminiu laikotarpiu, jei yra padidėjęs kraujospūdis, pasireiškia vainikinių arterijų liga ar simptomai, taip pat jei anksčiau yra buvę sunkių psichikos sutrikimų. Skiriant bromokriptino moterims pogimdyminiu laikotarpiu, ypač pirmosiomis gydymo dienomis būtina atidžiai kontroliuoti kraujospūdį.

Bromokriptino patenka į motinos pieną, todėl šio preparato nerekomenduojama vartoti žindyvėms.
  Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Kadangi gali sutrikti rega, būtinas atsargumas, ypač vairuojant automobilį ar valdant mechanizmus. Šis vaistas gali trikdyti sugebėjimą saugiai vairuoti ir valdyti mechanizmus. Gydymo pradžioje gali sumažėti kraujospūdis ir atsirasti pykinimas. Labai retai pasitaiko staigaus užmigimo epizodų. Todėl, jei gydymo metu pajuntate stiprų mieguistumą ar staiga užmiegate, pasitarkite su gydytoju ir venkite vairuoti bei valdyti mechanizmus, nes galite sukelti pavojų ir kitiems.


Svarbi informacija apie kai kurias bromocriptin-richter pagalbines medžiagas

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, pasitarkite su juo, kadangi bromocriptin-richter tabletėse yra laktozės monohidrato.3. KAIP VARTOTI BROMOCRIPTIN-RICHTERbromocriptin-richter visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Dozės didinamos palaipsniui, kad būtų mažesnis šalutinis poveikis. Preparatas vartojamas taip:Laktacijos prevencija/slopinimas

Šiuo atveju dozė didinama palaipsniui. Moterims, kurioms BROMOCRIPTIN-RICHTER skiriama laktacijos prevencijai ar slopinimui, būtina atidžiai matuoti kraujospūdį, ypač pirmosiomis gydymo dienomis.

Laktacijos prevencijai (kad krūtyse neatsirastų pieno) gimdymo dieną reikia išgerti 2,5 mg, vėliau dvi savaites geriama po 2,5 mg du kartus per dieną.

Laktacijos slopinimui pirmąją dieną reikia išgerti 2,5 mg dozę, vėliau po 2-3 dienų ji padidinama iki 2,5 mg du kartus per dieną; tokią dozę reikia vartoti dvi savaites.

Po šio gydymo pabaigos, 2-3 dienas dar gali išsiskirti šiek tiek pieno. Jei taip nutiktų, pasitarkite su gydytoju.Kitų ligų gydymas

Kitų ligų gydymas BROMOCRIPTIN-RICHTER pradedamas palaipsniui didinant dozę tokiu būdu:

pradinė dozė yra ½ tabletės (1,25 mg), ją reikia išgerti vakare prieš miegą; po 2-3 dienų dozė padidinama iki 2,5 mg, ją reikia išgerti vakare prieš miegą. Vėliau dozė palaipsniui didinama po 1,25-2,5 mg kas 2-3 dienas iki 2,5 mg du kartus per dieną. Prireikus, toliau dozę galima didinti pagal aukščiau aprašytą schemą.

Palaipsniui didinama vaisto dozė priklauso nuo gydomos ligos. Pvz., gydant kai kuriuos mėnesinių ciklo sutrikimus, gydymo pradžia gali priklausyti nuo mėnesinių ciklo, todėl visada tiksliai laikykitės gydytojo nurodymų. Jeigu Jums kyla klausimų arba abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Pavartojus per didelę bromocriptin-richter dozę

Jei netyčia pavartojote per didelę vaisto dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę.

Gali atsirasti vėmimas, suglumimas, haliucinacijų ir hipotenzija (kraujospūdžio sumažėjimas).


Pamiršus pavartoti bromocriptin-richter

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jei pamiršote laiku išgerti dozę, išgerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminėte, nebent jau priartėjo sekančios dozės laikas. Tokiu atveju tiesiog išgerkite sekančią dozę.
4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKISbromocriptin-richter, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Šalutinis bromokriptino poveikis būna silpnesnis, jei vaisto vartojama valgio metu, o dozė didinama palaipsniui.

Dažniausias šalutinis poveikis yra pykinimas.

Retkarčiais pasireiškia toks šalutinis poveikis:

- kraujospūdžio sumažėjimas stovint, svaigulys,

- galvos skausmas,

- mieguistumas, stiprus mieguistumas (staigaus užmigimo epizodai),

- suglumimas, haliucinacijos,

- sutrikusi judesių koordinacija ar nenormalūs judesiai,

- kojų mėšlungis,

- burnos džiūvimas,

- plaukų slinkimas,

- sumažėjęs natrio kiekis kraujyje pacientams, sergantiems lėtinėmis kepenų ligomis (ciroze ir portosistemine encefalopatija),

- regos sutrikimas (akipločio sutrikimai),

- padidėjęs kraujospūdis ir miokardo infarktas po gimdymo (nors tiksliai nežinoma, ar tai sukelia bromocriptin-richter),

- fibrozinis vidaus organų gleivinės sustorėjimas, kuris gali pasireikšti dusuliu, oro stygiumi, krūtinės, nugaros ar dubens skausmu, kojų patinimu bei inkstų veiklos sutrikimu.Kai kuriems ilgai gydomiems pacientams, ypač turintiems polinkį, retkarčiais pasitaikė praeinantis, dėl šalčio atsirandantis rankų ir kojų pirštų blyškumas.

Kai kurioms moterims, po gimdymo, persileidimo ar aborto vartojusioms BROMOCRIPTIN-RICHTER pieno susidarymui slopinti, ypatingai retai pasireiškė sunkus šalutinis poveikis, įskaitant labai padidėjusį kraujospūdį (atsirado svaigulys, paraudo veidas), širdies priepuolį, traukulius, insultą ar psichikos sutrikimus, nors tiksliai nežinoma, ar tai sukėlė bromocriptin-richter. Kai kurioms pacientėms prieš traukulius ar insultą atsirado stiprus galvos skausmas ir/ar regos sutrikimas. Jei Jums padidėjo kraujospūdis, atsirado nuolatinis galvos skausmas ar kitų neįprastų požymių, reikia nutraukti BROMOCRIPTIN-RICHTER vartojimą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.Kai kuriems pacientams, kuriems yra posmegeninės liaukos navikas, yra būdingi regos sutrikimai. Kai kuriems BROMOCRIPTIN-RICHTER vartojantiems pacientams gali atsirasti regos sutrikimų. Jei taip nutiktų Jums, pasitarkite su gydytoju.Labai retai nutraukus gydymą gali atsirasti būklė, panaši į piktybinį neurolepsijos sindromą. Ši reta būklė paprastai atsiranda pacientams, vartojantiems kitokių vaistų nuo psichozės. Būdingi šios būklės požymiai yra rigidiškumas (dėl padidėjusio raumenų tonuso pacientai jaučiasi sukaustyti), sutrikusi psichika ir padidėjusi kūno temperatūra.

BROMOCRIPTIN-RICHTER vartojusiems pacientams pasitaikė virškinimo trakto opų ir kraujavimo atvejų, nors tiksliai nežinoma, ar tai sukėlė bromocriptin-richter.

Retais atvejais gali atsirasti fibrozinis vidaus organų gleivinės sustorėjimas, kuris gali pasireikšti dusuliu, oro stygiumi, krūtinės, nugaros ar dubens skausmu, kojų patinimu bei inkstų veiklos sutrikimu. Jei Jums atsirastų bet kuris minėtas požymis, nutraukite vaisto vartojimą ir tuoj pat kreipkitės į gydytoją. 

Kai kuriems pacientams pirmosiomis gydymo dienomis sumažėja kraujospūdis ir todėl gali sutrikti budrumas; todėl patariama ypatingai atsargiai vairuoti ir valdyti mechanizmus.

Kai kuriems pacientams pasitaikė staigaus užmigimo epizodų, todėl vairuodami  bei valdydami mechanizmus, jie gali sukelti pavojų sau ir kitiems. Tokie pacientai turi pasitarti su gydytoju ir jiems patartina nevairuoti ir nevaldyti mechanizmų.

Pacientams, sergantiems Parkinsono liga ir gydomiems dopamino agonistais, įskaitant BROMOCRIPTIN-RICHTER, pasitaikė patologinio lošimo, padidėjusio lytinio potraukio bei hiperseksualumo atvejų. Šie požymiai paprastai išnyksta sumažinus dozę ar nutraukus gydymą.Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
5. KAIP LAIKYTI BROMOCRIPTIN-RICHTERLaikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 ºC temperatūroje.

Tablečių talpyklę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant etiketės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.
6. KITA INFORMACIJABROMOCRIPTIN-RICHTER sudėtis

-  Veiklioji medžiaga yra bromokriptinas. Vienoje tabletėje jo yra 2,5 mg (tai atitinka 2,87 mg bromokriptino mesilato).

-   Pagalbinės medžiagos yra koloidinis bevandenis silicio dioksidas, magnio stearatas, povidonas, talkas, kukurūzų krakmolas, mikrokristalinė celiuliozė, laktozės monohidratas.BROMOCRIPTIN-RICHTER išvaizda ir kiekis pakuotėje

BROMOCRIPTIN – RICHTER tabletės yra beveik baltos, plokščios, nuožulniais kraštais, vienoje jų pusėje yra dalijimo vagelė, kitoje užrašas „2.5“.

Tabletės tiekiamos supakuotos į tablečių talpyklę, kurioje yra 30 tablečių.Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Gedeon Richter Plc.

Gyömröi út 19-21

1103 Budapest,  Vengrija

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#23 2009-01-02 18:49

Re: PCT Preparatai

http://forums.steroid.com/showthread.php?t=198848
I am starting this thread after tons of reading, and taking advice from the more prominent members from various boards. I just wanted to summarize a bunch of useful threads here, bringing it together in one post and simplifying the popular substances used to control estrogen/progesterone/cortisol and restore natural test levels. Ill go over the compounds briefly, and summarize at the end of the post. I'd like to thank Anthony Roberts for his input on this thread. A few definitions before you start :

SERM's (Selective Estrogen Receptor Modulator) : These block certain estrogen receptors, ***ending on the drug, and dont actually lower estrogen in the blood. Estrogen is left to circulate with nowhere to go. Because of this, SERMS have a positive effect on cholesterol levels. They have a negative effect on IGF-1, so if bulking, only take them if totally necessary. They are good at blocking gyno. Commonly used during PCT, and less often used while cycling. A SERM like nolvadex is widely used in PCT to help kickstart the HPTA back to normal function, in conjunction with other beneficial drugs. To learn how this works, please refer to Anthony Roberts PCT in the PCT section.

AI's (Aromatase Inhibitors) : There are 2 types of AI's. Type I (suicide inhibitor) attaches to the aromatase enzyme and permanently disables it. Type II compete for the enzyme, but dont destroy it. Both are effective at lowering estrogen substantially. Both are commonly used during both cycling and PCT. Used mainly when low estrogen levels are desired, like contest preparation/cutting. Beware that lowering estrogen with strong AI's can have a negative effect on cholesterol levels and low estrogen levels can lead to sore joints, cause your losing estrogens anti-inflammitory effect. Can also have a negative impact on your libido. Estrogen has an important role in mass building and joint health, as noted below where "estrogen" is explained.

RI's (Reductase Inhibitors) : These drugs stop the conversion of testosterone into DHT wherever 5-alpha reductase enzymes are present. RI's work by blocking the action of the 5-alpha. There are 2 5a's. Type I 5a and Type II 5a. Different RI's block one or both of these 5a's. The main reason someone uses RI's is to stop hairloss. They are common anti hairloss drugs. The problem is, when you block the dht conversion, there are less androgens available and may reduce your gains. Sometimes people report less strength, aggression and drive to train.

Estrogen : The first hormone we need to keep an eye on. Many AAS convert to estrogen via the aromatization process. Some AAS are worse than others. Also, estrogen spikes after a cycle. High levels of estrogen leads to gyno, water retention, fat storage etc. Estrogen plays a key role in progesterone related gyno. We either block its receptors with SERMS or reduce its production with AIs. We watch estrogen levels during a cycle and in PCT. Lowering estrogen too much will mess up your blood lipids. Letting it get out of control will cause sides like gyno, water retention etc. Estrogen plays a role in IGF-1 levels, may lower IGF-1 when blocked with a SERM. Estrogen is also beneficial hormone when bulking, promoting higher androgen receptor concentrations (!). It also is beneficial in another way - its supposed to act as an anti-inflammatory - this means blocking or reducing it too much during a heavy bulking cycle can result in injury to joints. Obviously different estrogen levels are desired for different goals, and it is not always good to block its action or its production. Usually, while bulking, estrogen is allowed to rise unless gyno or water retention (leading to high blood pressure) becomes a problem. When cutting and shedding water and lifting a little lighter (contest prep for example) estrogen is usually dropped with an AI. Proper diet and training can help the bad side effects high estrogen can have.

Progesterone : Its not so much progesterone that we watch, which is actually a healthy hormone, but progestins which may act upon its receptors. Progestins, like Tren or Deca (nor-9's), may act on its receptor or lower progesterone in the blood. Gyno and lactating are more common side effects. Some people use progesterone receptor blockers to combat this, or a prolactin production inhibitor.

Cortisol : The third hormone, the stress hormone. When elevated to long, it will store fat. Eat muscle. Cause lethargy. Moodiness. You may crave carbs by the boat load. Cortisol spikes after a cycle because AAS blocks it while on cycle, upping cortisol production and receptor sites. IMO not enough attention is payed to this. It has special functions in the body that are absolutely necessary, like its anti-inflamitory ability. However, when elevated for long periods, it turns into a muscle eating beast. The most important time to watch cortisol is after a cycle, when it spikes. There are a couple ways to help control this, explained below.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Now that you brushed up on some defentions, here are some useful compounds :


SERMS (Selective Estrogen Receptor Modulation)

Nolvadex (Tamoxifen Citrate) : Nolvadex is a SERM. It selectively binds to certain estrogen receptors, effectively blocking the estrogen and stopping unwanted sides such as gyno. It DOES NOT lower estro levels in the blood, it only blocks it from binding to certain receptors. It also helps your blood fat levels. It does not suppress LH, blocks desired estro receptors and helps stop HCG from desensitizing your testicles to natural LH. Nolva should be used during HCG therapy, at 20 mg a day, for the reason i just mentioned. Can be used during cycle if you see signs of gyno. Its mainly used to block the estrogen spike when you come off cycle, and should be used right through to the end until natural test levels are back. One drawback to consider about Nolva is that it may cause progesterone receptors to become more sensitive. This means that while using progestins such as Deca or Tren, you may become more sensetive to progestin related gyno.

Faslodex (Fulvestrant) : Approved for use in 2002 for breast cancer research, this drug is unlike most we have seen. It is classified as an estrogen receptor downregulator. It prevents estrogen from exerting its influence on the estrogen receptor. Similar to Nolvadex, but is not selective. It hits all estrogen receptors. It also does this to progesterone receptors to a lesser degree. It is injectable, at 250mg a month. No information on how it affects blood lipids. It is also very expensive.

Clomid (Clomiphene Citrate) : This drug is also a SERM, almost identicle to Nolva. It is said to be a weaker blocker mg for mg than Nolva. Its common use is in PCT, usually for about a month, used after HCG and all AAS esters have run out of your body. Even though it is weaker than Nolva at blocking, it is believed to be quicker at bringing HPTA back to balance. Both are commonly used during PCT. It binds to different receptors than Nolva. There is a lot of debate on this, but until there is solid proof, it may be prudent to include this in your PCT. Commonly taken at about 100mg a day.

Fareston (Toremifene Citrate) : This is a second generation SERM. Approved for use in 1997. Chemically very similar to Nolva and Clomid, it is less powerful mg for mg. Fareston may have a stronger posotive effect on your cholesterol levels. For those who find this an important issue, this is a drug of choice. Used every day at around 60mg.

Evista (raloxifene) : A newer SERM, Evista is shown to be a blocker in breast tissue, but acts as a receptor agonist in bone tissue (unlike Nolvadex). This action promotes bone density. Taken at about 60mg a day. Evista may prove to be very beneficial, as it also helps cholesterol levels (like Nolvadex). Evista is supposed to have a more powerful gyno blocking effect than Nolvadex.

Cyclofenil : Much like Nolvadex, this is also a SERM. Used at about 600mg a day, it is weaker mg for mg. A good alternative if Nolva is not available, which is usually not the case.


AI (Aromatase Inhibitors)

Teslac (Testolactone) : This is a first generation steroidal aromatase inhibitor. Like a suicide, it permanently attaches to the aromatase enzyme. Taked at a maximum of 250mg a day. It is not as strong as the newer AI's, but some people still like to use it. It can lower estrogen about 50%. Streroidal in structure, it has no anabolic effect.

Aromasin (Exemestane) : This drug is classified as a Type I Suicide AI. It binds to the aromatase enzyme and kills it. It is effective at lowering estrogen up to 85%. Once again, you have to watch out for your cholesterol levels. Used mainly for cutting when low estrogen levels are desired. Aromasin is shown to help bone density. Clinical doses are about 25mg a day, but it has been shown that as little as 2.5mg a day can be as effective.

Lentaron (Formestane) : A Type I Suicide AI. Lentaron is not classified as a drug, and can be sold over the counter as a suppliment. Not as strong as the third generation AIs (arimidex, femera). Can lower estrogen by about 60%. Used as an injectable, it is dosed at about 250mg every 2 weeks. Due to poor bioavailability, daily doses of oral Lentaron are about 250mg.

Arimidex (Anastrozole) : This is a widely used type II AI. It competes with estrogen for the aromatase enzyme. This effectively lowers estrogen up to 80% in the blood. Approved for use in 1995 to fight breast cancer. At doses up to 1mg a day, it has been shown to be very effective at controlling estrogen while on cycle or in PCT. It is usefull for curbing the effects that come with aromatizing AAS's while in cycle, and can be used in PCT. Nolvadex is shown to decrease the effectiveness of Arimidex when used together. In this case a suicide inhibitor may be more well suited, like in PCT. It is also called L-dex, in its liquid form.

Femera (Letrozole) : Letro is a competative Type II AI also. Also farely new compared to other compounds, it is shown to be effective at lowering estrogen by blocking the aromatase enzyme. Doses up to 2.5mg a day are used, but usually as low as .5mg a day can be just as effective. Clinical studies show Femera to lower estrogen by 75-78%, sometimes up to 95%. Once again, watch out for your blood lipids (cholesterol) to get out of whack. There may a noted rebound effect of estrogen levels that goes along with Letro use.


Cortisol Control

Cytadren (aminoglutethimide) : This drug has the ability to reduce cortisol at higher doses (1000mg a day), and act as an AI at lower doses (250mg a day). The cortisol effect is shortlived if taken for a number of consecutive days. Can lower estrogen a lot, anbout 90%. The higher dose has a long list of sides. More effective as an AI.

Mirtazapine :This is used to lower cortisol. Even though it may be effective in cortisol control, Johan has pointed out that it may cause some phycological side effects, like making you feel like a zombie. Here is a pubmed abstract for is effects on cortisol levels, among other things.http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/...1&dopt=Abstract

Cytodyne (Phosphatidylserine) : This is also used to lower cortisol, but is only effective in lowering about 30%. There are other ingredients in Cytodyne than Phosphatidylserine. Phosphatidylserine is the only real proven ingredient to lower cortisol, or so ive gathered so far. Effective at 800mg a day of PS as an ingredient.

Relacore : This over the counter cocktail of herbs and vitamins and minerals is supposed to reduce the amount of cortisol in your blood. I find it chills me out a little, however i read some places that it may raise estrogen. I used it for a bit, however I dont bother any more.

Vitamin C: At doses of about 1.5 grams a day, can have a lowering effect on elevated cortisol, not to mention its other healthy effects.


LH Repalacement Therapy - Testosterone Stimulating Drugs

HCG (Human Chorionic Gonadotropin) : HCG is a replacement for your natural LH (luteinizing hormone). LH is what your body produces to tell your testicles to produce natural testosterone. LH levels drop when using AAS (HPTA suppression). Using HCG while on cycle prevents testicular shrinkage, speeding PCT when the time comes. Using Nolva while using HCG helps stop HCG from de-sensitizing your testicles to natural LH. In my opinion, any decent cycle/PCT should include HCG. It has been suggested to me that HCG can be used throughout a cycle at 500iu E4D, but im unsure of this from practical experience. The most favorable way is to use it in the last couple weeks of your cycle at a higher dose, like 500iu ED. The trick is to end the use of HCG just as the last AAS is running out of your system. So, 3 weeks before the the last ester leaves your blood, you would start the HCG/nolva combo. HCG at about 500iu ED and Nolva 20mg ED. This is done before Nolva/aromasin (for example) PCT starts, and runs about a few weeks longer than the end of the HCG. Always include Nolva with your HCG, they work together well. Be careful not to overdose on HCG and permanently desenstize your testicles to LH. HCG has an active life of about 3 days. Vitamin E is a booster, read the next one :

Vitamin E : As Anthony Roberts pointed out to me, vitamin E increases the response to HCG. This may be useful in making the low doses of HCG we use more effective at growing back shrunken testicles. Doses can be generally 1000iu a day while using HCG.


Progesterone Control

Lilopristone, Onapristone: These are progesterone blockers also, said to be safer and possibly more effective than RU-486 when it comes to progesterone blocking. They were developed after RU-486 in an attempt to make more effective, less harsh drugs to block progesterone.

Dostinex (Cabergoline), Bromo (Bromocriptine), B-6 : These are used for Deca/Tren gyno sides. This type of gyno is related to progesterone and its receptors. Tren/Deca may act on the progesterone receptor, as they are progestins, and may increase prolactin in the blood (causing lactating). These drugs stop production of prolactin at the pituitary gland. Controlling estrogen levels with an AI also helps here, as progestins themsleves haven't been proven to cause gyno.

RU-486 (Mifepristone - abortion pill) : This drug has the ability to block estrogen, progesterone AND cortisol. It may or may not be very well tolerated, but I would like to find out more about it, as it is used in the bodybuilding world. In PCT it is used to block cortisol and progesterone. A powerful drug that may turn out to be a good choice, but i need more evidence and feedback from experience useing RU-486. Check out this thread i have going if you would like to learn more about it :
http://forums.steroid.com/showthread.php?t=180912


RI's (5a Reductase Inhibitors)

Proscar (Finasteride) : This is primarily a Type II 5-alpha blocker. This means that when you are taking a high dose of testosterone, the resulting conversion of test to DHT in certain parts of the body become to high for ones own comfort, mainly hairloss and prostate enlargement. This is where the type II 5a enzymes are mainly found. This will not work against AAS that are already highly androgenic by design, without conversion. AAS like Tren will still exhibit high androgenic properties. Used at doses up to 5mg a day.

Avodart (Dutasteride) : Like Proscar but newer and more effective at blocking the effects of DHT in not only the scalp and prostate (which are Proscar's main strengths) but also in the skin, effectively reducing acne. This is because Avodart will block both Type I and Type II 5-alpha enzymes, covering more of the problem areas due to DHT. Available in .5mg softgels, this is an effective dose. Approved for use in 2002.


Fat Burning, Anti-Catabolic

Clen (Clenbuterol) : Clenbuterol is a bronchodilator. Everyone knows clen is used to burn fat. Why am I listing it here in a PCT thread? Well, for its anti-catabolic properties. Clen may lower the effect of AAS while on cycle, so I personally dont use it while cycling. It does, however, have an effect on cortisol levels. While on cycle, cortisol is not to much of a problem if you eat right. AAS use increases cortisol production, and increases receptor sites. This means that when you finish a cycle, cortisol spikes along with estrogen. This is a part of the "crash" that is often overlooked. People have reported that blocking cortisol in PCT speeds along fat loss. Clen is supposed to have a blocking effect on cortisol. So, along side of its ability to burn fat, it is anti catabolic in it ability to block cortisol until desired hormone levels are achieved in PCT. For me, it makes sense to use clen in PCT until desired hormone levels are achieved, as it also burns away fat in the process.SUMMARY and RECOMMENDATIONS

All AAS can supress the HPTA, even in small doses, thus lowering natural LH. Factors that affect ones ability to recover quickly are genetics, cycle length or steroid type. Some AAS will shut you down hard and fast, some not so bad. Some lucky people can rebound quickly without medications, but many need it to avoid a crash and losing muscle/gaining fat. It is in our best interest to use the appropriate medications in the CORRECT doses to keep sides down (like bloat), grow quickly and keep quality mass when we are done our cycles. Most of us can get away with using 2 or 3 compounds to keep sides to a minimum, rebound quickly, and keep gains we worked hard for. Higher levels of AAS (and therefore higher estrogen/progestins) may require more intense hormone control and heavier PCT. Remember, we are aiming to level out estrogen, progesterone, cortisol and testosterone. In PCT, we are trying to achieve equilibrium of the HPTA, getting FSH (follicle stimulating hormone) and LH (luteinizing hormone) back to normal. Keeping our hard earned gains is obviously our first priority.

In short, we generally use :

AI's - While on cycle to "dry up" or lower estrogen because of a persons sensetivity to it (if needed). Used in PCT for the same reason and to help get back to homeostasis. Usually used with a SERM in PCT.

SERM's - to block estrogen while on cycle (if needed) or to help kickstart the HPTA during PCT (most common use). Usually used with an AI in PCT.

HCG - To prevent testicular shrinkage during a cycle, or to encourage them to grow back more quickly. Usually used with an AI and SERM in PCT as the last AAS run out of your body, and stopped a few weeks before your SERM and AI.

Keep in mind these are generally accepted guidelines and everyone has their own preferences. I hope this post helps out, as i wrote it for beginners who are having a hard time searching through the massive amount of info... this thread will be updated as often as i learn something new... feel free to offer suggestions. Enjoy!

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#24 2009-01-02 19:03

Re: PCT Preparatai

Tokios info pilnos neto platybes. Taciau kiek zinau cia bendraujam lietuviskai. Buk saunuolis ir visa tai isversk i gimtaja kalba.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#25 2009-01-02 20:07

Re: PCT Preparatai

nu antanas teisus,pilnas googlas,ire man jokios naudos is jos:rolleyes:roll

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net