Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4726 2018-03-31 18:10

Re: PCT Preparatai

Garmus rašė:

enox rašė:

Garmus rašė:


standartas carsilis ziuriu,trbt jam nuo 30 metu?esme kai emiau pirma kursa ir treneris man man patarinejo,as jau cia skaitinejas buvau apie tamoxa clomida,sako nereikia carsilio pasiimsi tribuluso jauans esi atsistatysi,nu bet durnas esu neklausiau trenerio kuris turi 2 klubus ir pct dariau su clom+tamoxa

Carsilis kaip hepaprotektorius labai brangus jeigu jį gerti tinkamomis dozėmis, hepamax"e yra daugiau veikliosios esminės medžiagos, berods, 450 mg silimarino, kai carsilije tik 150 mg Kaip ir eesenciale forte, jeigu jį gerti rekomenduojamom dozėm, 10  dienų užtenka tik pakelio. Gerai, kad toks durnas buvai ir paskaitei bei turėjei savo galvą smile o ne trenerio, kuris "ruošia čempionus varžyboms ir alia viską žino".

nu man gal ten ir nebutu nieko blogo atsitike nes ten easy kursas buvo 30ml propo ir 300 winstrolio nu bet pasirodo metana ikiso ;D +14kg lol

Neragavęs jokių oralinių prepų nes bijau. Esu persirgęs vaikystėje hepatitu A todėl man visada būna tulžį varantys ir hepaprotektoriai On kada reikia, kad nesusiknisti kepenų ir po ilgalaikio aukšto baltymų kiekio mityboje, darauti fermentų tyrimus, ciklinu ( didnu, mažinu), nelaikau pastoviai aukšto baltymo kiekio racione.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4727 2018-03-31 18:15

Re: PCT Preparatai

enox rašė:

Garmus rašė:

enox rašė:


Carsilis kaip hepaprotektorius labai brangus jeigu jį gerti tinkamomis dozėmis, hepamax"e yra daugiau veikliosios esminės medžiagos, berods, 450 mg silimarino, kai carsilije tik 150 mg Kaip ir eesenciale forte, jeigu jį gerti rekomenduojamom dozėm, 10  dienų užtenka tik pakelio. Gerai, kad toks durnas buvai ir paskaitei bei turėjei savo galvą smile o ne trenerio, kuris "ruošia čempionus varžyboms ir alia viską žino".

nu man gal ten ir nebutu nieko blogo atsitike nes ten easy kursas buvo 30ml propo ir 300 winstrolio nu bet pasirodo metana ikiso ;D +14kg lol

Neragavęs jokių oralinių prepų nes bijau. Esu persirgęs vaikystėje hepatitu A todėl man visada būna tulžį varantys ir hepaprotektoriai On kada reikia, kad nesusiknisti kepenų ir po ilgalaikio aukšto baltymų kiekio mityboje, darauti fermentų tyrimus, ciklinu ( didnu, mažinu), nelaikau pastoviai aukšto baltymo kiekio racione.

mano visi kursai testas+oral ;D nes kitko negaunu veikiancio,lol

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#4728 2018-03-31 18:18

Re: PCT Preparatai

enox rašė:

Garmus rašė:

enox rašė:


Carsilis kaip hepaprotektorius labai brangus jeigu jį gerti tinkamomis dozėmis, hepamax"e yra daugiau veikliosios esminės medžiagos, berods, 450 mg silimarino, kai carsilije tik 150 mg Kaip ir eesenciale forte, jeigu jį gerti rekomenduojamom dozėm, 10  dienų užtenka tik pakelio. Gerai, kad toks durnas buvai ir paskaitei bei turėjei savo galvą smile o ne trenerio, kuris "ruošia čempionus varžyboms ir alia viską žino".

nu man gal ten ir nebutu nieko blogo atsitike nes ten easy kursas buvo 30ml propo ir 300 winstrolio nu bet pasirodo metana ikiso ;D +14kg lol

Neragavęs jokių oralinių prepų nes bijau. Esu persirgęs vaikystėje hepatitu A todėl man visada būna tulžį varantys ir hepaprotektoriai On kada reikia, kad nesusiknisti kepenų ir po ilgalaikio aukšto baltymų kiekio mityboje, darauti fermentų tyrimus, ciklinu ( didnu, mažinu), nelaikau pastoviai aukšto baltymo kiekio racione.

O tai treno nebijai, jis gi toxiškas kaip reikiant?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4729 2018-03-31 18:18

Re: PCT Preparatai

Pauliakas rašė:

enox rašė:

Garmus rašė:


nu man gal ten ir nebutu nieko blogo atsitike nes ten easy kursas buvo 30ml propo ir 300 winstrolio nu bet pasirodo metana ikiso ;D +14kg lol

Neragavęs jokių oralinių prepų nes bijau. Esu persirgęs vaikystėje hepatitu A todėl man visada būna tulžį varantys ir hepaprotektoriai On kada reikia, kad nesusiknisti kepenų ir po ilgalaikio aukšto baltymų kiekio mityboje, darauti fermentų tyrimus, ciklinu ( didnu, mažinu), nelaikau pastoviai aukšto baltymo kiekio racione.

O tai treno nebijai, jis gi toxiškas kaip reikiant?

bet su tulzim nieko bendro neturi

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4730 2018-03-31 18:18

Re: PCT Preparatai

Garmus rašė:

enox rašė:

Garmus rašė:


nu man gal ten ir nebutu nieko blogo atsitike nes ten easy kursas buvo 30ml propo ir 300 winstrolio nu bet pasirodo metana ikiso ;D +14kg lol

Neragavęs jokių oralinių prepų nes bijau. Esu persirgęs vaikystėje hepatitu A todėl man visada būna tulžį varantys ir hepaprotektoriai On kada reikia, kad nesusiknisti kepenų ir po ilgalaikio aukšto baltymų kiekio mityboje, darauti fermentų tyrimus, ciklinu ( didnu, mažinu), nelaikau pastoviai aukšto baltymo kiekio racione.

mano visi kursai testas+oral ;D nes kitko negaunu veikiancio,lol

Jeigu kada sumastysiu pirktis vitaminus, duosiu žinoti, kad galetumėm mestis ir perkant gauti bonusą gera iš pharmacomo nes dabar įtariu jeigu ir imsiu tik iš ten smile ne tokios ir didelės tenais  trumpų esterių kainos. Vat ilgų esterių kainos tai kosmosas smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#4731 2018-03-31 18:26

Re: PCT Preparatai

Nu blem paragauciau ir as farmacomo treno, bet neilgiau 4 sav laikyciau, nes poto jau su savim ir aplinkiniais nedraugauju, jei kas uzsisakynes praneskit, prisidesiu ;D

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4732 2018-03-31 18:28

Re: PCT Preparatai

enox rašė:

Garmus rašė:

enox rašė:

Neragavęs jokių oralinių prepų nes bijau. Esu persirgęs vaikystėje hepatitu A todėl man visada būna tulžį varantys ir hepaprotektoriai On kada reikia, kad nesusiknisti kepenų ir po ilgalaikio aukšto baltymų kiekio mityboje, darauti fermentų tyrimus, ciklinu ( didnu, mažinu), nelaikau pastoviai aukšto baltymo kiekio racione.

mano visi kursai testas+oral ;D nes kitko negaunu veikiancio,lol

Jeigu kada sumastysiu pirktis vitaminus, duosiu žinoti, kad galetumėm mestis ir perkant gauti bonusą gera iš pharmacomo nes dabar įtariu jeigu ir imsiu tik iš ten smile ne tokios ir didelės tenais  trumpų esterių kainos. Vat ilgų esterių kainos tai kosmosas smile

Ilgi pigiau gaunas . Tu matai kad tren ace gauni 1 g nes 100/ml o tren e 2 g ?

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-03-31 18:28)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4733 2018-03-31 18:30

Re: PCT Preparatai

nesako rašė:

enox rašė:

Garmus rašė:

mano visi kursai testas+oral ;D nes kitko negaunu veikiancio,lol

Jeigu kada sumastysiu pirktis vitaminus, duosiu žinoti, kad galetumėm mestis ir perkant gauti bonusą gera iš pharmacomo nes dabar įtariu jeigu ir imsiu tik iš ten smile ne tokios ir didelės tenais  trumpų esterių kainos. Vat ilgų esterių kainos tai kosmosas smile

Ilgi pigiau gaunas . Tu matai kad tren ace gauni 1 g nes 100/ml o tren e 2 g ?

Šia prasme neskaičiavau smile koks tikslus pharmacomo off svetainės adresas, einu kainas vėl pasižiūrėti. Nu bet esmė tokia, kad jeigu pradėčiau per daug durniuoti, tai truktų kažkur dvi sav. su ilgais, o su ttrumpu iki 5 dienų ir praeitų nuo paskutinio šuvio?

Paskutinį kartą taisė enox (2018-03-31 18:34)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4734 2018-03-31 18:38

Re: PCT Preparatai

4 -5 half laifai uzema preparatui nuo dozes peako iseit is kuno . Ka reikstu jei saudytum tren ace bent 10 d ir nutrauktum po 6-7 d neliktu beveik nk

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4735 2018-03-31 20:30

Re: PCT Preparatai

Bolda reiskia 70 dienu iseina, jei nera dar like siknoi aisku))

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4736 2018-03-31 21:14

Re: PCT Preparatai

Tragiskas tas preparatas bolda kas pct daro . Tik tiek kad daugumai tiek neiseidines nes net peako toli grazu nepasieks kai master championas treneris pasako 600 mg 6 sav boldos laikyt be frontloado tj apie koki peaka cia kalbet ... o kam cruise tai realiai vos ne idealus prepas jei  palygint salutinius ir zala cholesteroliuu ir organam su kitais tj bolda minimaliai turi salutiniu

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-03-31 21:15)

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4737 2018-04-01 07:50

Re: PCT Preparatai

nesako rašė:

Tragiskas tas preparatas bolda kas pct daro . Tik tiek kad daugumai tiek neiseidines nes net peako toli grazu nepasieks kai master championas treneris pasako 600 mg 6 sav boldos laikyt be frontloado tj apie koki peaka cia kalbet ... o kam cruise tai realiai vos ne idealus prepas jei  palygint salutinius ir zala cholesteroliuu ir organam su kitais tj bolda minimaliai turi salutiniu

Nu tik vat tas kraujo tirstejimas, nemalonus dalykas.
O ka ten per 6 savaites galima su bolda padaryt, kai ji tik nuo 4 sav kabina normaliai, bolda minimum 12 sav laikyt reikia, o dar geriau visu 16-20.

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-04-01 07:55)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#4738 2018-04-01 07:59

Re: PCT Preparatai

Mighti rašė:

nesako rašė:

Tragiskas tas preparatas bolda kas pct daro . Tik tiek kad daugumai tiek neiseidines nes net peako toli grazu nepasieks kai master championas treneris pasako 600 mg 6 sav boldos laikyt be frontloado tj apie koki peaka cia kalbet ... o kam cruise tai realiai vos ne idealus prepas jei  palygint salutinius ir zala cholesteroliuu ir organam su kitais tj bolda minimaliai turi salutiniu

Nu tik vat tas kraujo tirstejimas, nemalonus dalykas.
O ka ten per 6 savaites galima su bolda padaryt, kai ji tik nuo 4 sav kabina normaliai, bolda minimum 12 sav laikyt reikia, o dar geriau visu 16-20.

Jei be frontload tai tikrai ne 4-ta savaite kabina, deca 4-ta savaite kabint pradeda, bolda 7-8 ta savaite. O kraujas ne visiems tirsteja nereikia cia to bijot taip. Draugas 16sav vare, frontloada padarem, visuri gal po 8-10sav paziurejom krauja, visi rodikliai puikus buvo ir jokio kraujo tirstejimo, tai ne visiems tas pasireiskia smile
O 12sav su bolda irgi mazoka.

Paskutinį kartą taisė bender (2018-04-01 07:59)

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4739 2018-04-01 08:06

Re: PCT Preparatai

bender rašė:

Mighti rašė:

nesako rašė:

Tragiskas tas preparatas bolda kas pct daro . Tik tiek kad daugumai tiek neiseidines nes net peako toli grazu nepasieks kai master championas treneris pasako 600 mg 6 sav boldos laikyt be frontloado tj apie koki peaka cia kalbet ... o kam cruise tai realiai vos ne idealus prepas jei  palygint salutinius ir zala cholesteroliuu ir organam su kitais tj bolda minimaliai turi salutiniu

Nu tik vat tas kraujo tirstejimas, nemalonus dalykas.
O ka ten per 6 savaites galima su bolda padaryt, kai ji tik nuo 4 sav kabina normaliai, bolda minimum 12 sav laikyt reikia, o dar geriau visu 16-20.

Jei be frontload tai tikrai ne 4-ta savaite kabina, deca 4-ta savaite kabint pradeda, bolda 7-8 ta savaite. O kraujas ne visiems tirsteja nereikia cia to bijot taip. Draugas 16sav vare, frontloada padarem, visuri gal po 8-10sav paziurejom krauja, visi rodikliai puikus buvo ir jokio kraujo tirstejimo, tai ne visiems tas pasireiskia smile
O 12sav su bolda irgi mazoka.

Na turejau omeny su frontloadu)) 12 sav jau sis taspalyginus su 6 )))) Tiesa pasakius 6 sav net trumpus saudant mazai.
O draugas gal cardio dau dare prie boldos?

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-04-01 08:07)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#4740 2018-04-01 08:35

Re: PCT Preparatai

Mighti rašė:

bender rašė:

Mighti rašė:

Nu tik vat tas kraujo tirstejimas, nemalonus dalykas.
O ka ten per 6 savaites galima su bolda padaryt, kai ji tik nuo 4 sav kabina normaliai, bolda minimum 12 sav laikyt reikia, o dar geriau visu 16-20.

Jei be frontload tai tikrai ne 4-ta savaite kabina, deca 4-ta savaite kabint pradeda, bolda 7-8 ta savaite. O kraujas ne visiems tirsteja nereikia cia to bijot taip. Draugas 16sav vare, frontloada padarem, visuri gal po 8-10sav paziurejom krauja, visi rodikliai puikus buvo ir jokio kraujo tirstejimo, tai ne visiems tas pasireiskia smile
O 12sav su bolda irgi mazoka.

Na turejau omeny su frontloadu)) 12 sav jau sis taspalyginus su 6 )))) Tiesa pasakius 6 sav net trumpus saudant mazai.
O draugas gal cardio dau dare prie boldos?

Kardio uz nesako turbut niekas daugiau nedaro😀
Nedare daug, pora kartu saleje padarydavo.

Paskutinį kartą taisė bender (2018-04-01 08:35)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4741 2018-04-01 08:58

Re: PCT Preparatai

Del kraujo tirstejimo nu jo tokio kurso potencialas tirstint islieka dydziausiu nes ir testas ta puikisi daro  o low test nevariantas kaip ir. Bet jei stebi tai toks cia ir salutinis nes pliusas daugiau venu daugiau pumpu kol auga nusileidi galiausisi ir viskas. Aisku jei nestebi is max saugaus gali tapt lb  greit max nesaugiu toks . Nes realiai nezudo greitai steroidai. Sakau as pradedu db klausynet zmoniu kas bolda varo ir daug cardio daro tai panasu , kad tirsteja nedarantiem labiau wink kas is pirmo zvilgsnio gal ir keistai atrodo , bet logiskas pagrindas tam tikrai yra. Vel gi cardio cardio nelygu tempas irgi savo turi

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-04-01 09:01)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#4742 2018-04-01 09:25

Re: PCT Preparatai

Jei gerai uzaugini rbc ir hct,vienas kraujo nuleidimas gali labai nezymiai itakoti siuos rodiklius.Tada jau reikia rinktis plazmafereze.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4743 2018-04-01 09:46

Re: PCT Preparatai

Nu va, nera cia viskas taip paprasta su ta bolda pasirodo)
Bet siaip tai dar teoriskai aapirinas turetu padeti, nu ir kaip suprantu labai daug vandens turi but geriama.

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#4744 2018-04-01 09:55

Re: PCT Preparatai

Aspirinas tik kad trombai nesusidarytu,siaip jis jokios itakos hct neturi.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4745 2018-04-01 10:22

Re: PCT Preparatai

Vanduo nepades . Vistiek rbc hct dydeja ir su vandens dydeliu kieku. Tik tiek , kad kai vandens per mazai laikinai hct izkilt dar daugiau gali vapse zopa

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-04-01 10:23)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#4746 2018-04-01 10:28

Re: PCT Preparatai

Savijauta su aukstu rbc ir hct bbd,spaudimas sokineja pulsas irgi,dusina(koks ten kardio dar gali but)niezti visa kuna,akys pasruvusios krauju krc...Siaip vienas forumietis patare gert pentoksifilina,dusimas sumazejo,bendra savijauta pasidare geresne,bet rbc ir hct liko toks pats.
Man prireiki 3-ju plamafereziu 10d begyje kad hct,rbc ir hmg stotu i normalius refus.Ir cia boldos nebuvo,ejo trt doze testo.

Paskutinį kartą taisė bakas (2018-04-01 10:34)

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4747 2018-04-01 10:28

Re: PCT Preparatai

Nu tada reikia daryti cardio pastoviai ir pridavibeti kraujo tyrimus kas dvi sav.
Reiks paragauti ir man kada boldos)
Dar kiek zinau, jis yra kazkaip irgi progestininis ir gali siekt tiwk kelti prl?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4748 2018-04-01 10:33

Re: PCT Preparatai

Neteko dar girdet , kad prl keltu bolda. Sakau idealus cia  jei hct suvaldyt eina manau ismeti raudona mesa ir bus ok .ai nereik caberio nereik nes tas caberis irgi nesugebu dozes oagaut amzinai nuknisu ta prl i dugna

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-04-01 10:33)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#4749 2018-04-01 10:40

Re: PCT Preparatai

bakas rašė:

Savijauta su aukstu rbc ir hct bbd,spaudimas sokineja pulsas irgi,dusina(koks ten kardio dar gali but)niezti visa kuna,akys pasruvusios krauju krc...Siaip vienas forumietis patare gert pentoksifilina,dusimas sumazejo,bendra savijauta pasidare geresne,bet rbc ir hct liko toks pats.
Man prireiki 3-ju plamafereziu 10d begyje kad hct,rbc ir hmg stotu i normalius refus.Ir cia boldos nebuvo,ejo trt doze testo.

Kiek hct buvo ant piko, kad per savijautą kirto?

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#4750 2018-04-01 10:45

Re: PCT Preparatai

Pauliakas,tiksliai pasakyt negaliu yra cia forume mano tyrimas kraujo imestas kazkur,apytiksliai hct apie 55,hmg 190 kazkas tokio.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net