Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#201 2018-01-02 15:43

Re: kriptovaliutos

Vegitas rašė:

eNrr rašė:

Nesako - isimk portfolio savo. Niekad nepostink portfolio su tiksliais duomenim - draugiskas patarimas.

O kas čia tokio? Realiai tai jis gali suvest belenka, ir rodys belenka smile

Gali. O tu manai jis suvedes beleka?smile

Ne vienas ir ne du jau nukenteje yra paviesine savo duomenis, atsarga gedos nedaro.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#202 2018-01-02 16:00

Re: kriptovaliutos

automatas rašė:

ka galvoji apie tron? dabar didziausias hype`as kiek visur skaitau del ripple, cardano, verge, long term vis delto galvoju pasiimt LTC, dar galvoju jog Ethereum gali su laiku pasivyti ar pralenkt btc..

Prasau pateik man argumentus kodel ltc .... nu tai siuksle ne valiuta nera jai paskirties nei bitkoinas nei xrb kazkas viduri nei rekalinga nei ka man akys kraujoja as nesuprantu kokio utiutiu ji tiek kainuoja

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-01-02 16:30)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#203 2018-01-02 16:17

Re: kriptovaliutos

Dar. Jau sakiau ten kur hypesvten jau ne daug pelno. Reik but 1 zingsniu pirmiau uz hypa.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#204 2018-01-02 16:33

Re: kriptovaliutos

Vsio sveikinimai gryzom i toki market cap kur buvo iki svenciu . Btc liko per 6 k minuse . Ka tai sako ? Kad mirsta nereikalingas brudas tas pats ir ltc liecia

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-01-02 16:34)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#205 2018-01-02 16:40

Re: kriptovaliutos

Automatas nedaryk skubotu isvadu kai jau pirkt ruosies  . Tu lygini vapse nesulyginamus dalykus . Btc yra mokejimo budas eth yra platforma kurti projektus kuria galima naudot dar kaip mokejimo priemone. Btc konkurentas nr 1 yra xrb , xrb gaus pizdi nuo iotas jei tas dalykas sutvarkys savo mokejimu sistema iki tokio lygio kaip xrb nes iotos galimybes daug planesnes neliks prasmes is to xrb

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-01-02 16:40)

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#206 2018-01-02 16:57

Re: kriptovaliutos

Volframas rašė:

automatas rašė:

ka galvoji apie tron? dabar didziausias hype`as kiek visur skaitau del ripple, cardano, verge, long term vis delto galvoju pasiimt LTC, dar galvoju jog Ethereum gali su laiku pasivyti ar pralenkt btc..

Hype'as yra utiutiu, bet suprask, kad hype'as neveikia long term perspektyvoje.

del to ir sakau jog galvoju labiausiai ir tikiu labiausiai LTC/ETH kaip long term, spekuliuot kaip nesako taip kazi ar sugebeciau dar, tu variantu desimtys- verge, cardano, cob, tron ir t.t. tu vis delto pradesi/jau minini ETH?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#207 2018-01-02 17:02

Re: kriptovaliutos

As taves dar karta klausiu kodel ltc

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#208 2018-01-02 17:18

Re: kriptovaliutos

Nu va neo pistelejo sian. Ant dienu xem turi per daug stagnacijos jau

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#209 2018-01-02 18:18

Re: kriptovaliutos

automatas rašė:

Volframas rašė:

automatas rašė:

ka galvoji apie tron? dabar didziausias hype`as kiek visur skaitau del ripple, cardano, verge, long term vis delto galvoju pasiimt LTC, dar galvoju jog Ethereum gali su laiku pasivyti ar pralenkt btc..

Hype'as yra zjbs, bet suprask, kad hype'as neveikia long term perspektyvoje.

del to ir sakau jog galvoju labiausiai ir tikiu labiausiai LTC/ETH kaip long term, spekuliuot kaip nesako taip kazi ar sugebeciau dar, tu variantu desimtys- verge, cardano, cob, tron ir t.t. tu vis delto pradesi/jau minini ETH?

LTC neturi paskirties ir jokio išskirtinumo, kai tuo tarpu ETH naudojamas smart kontraktuose. Dar tik pradėsiu.

Šiaip aš stengiuosi visa tai kuo skeptiškiau vertint, nes pačiam hypintis yra labai durna ir pavojinga. Tikrai nenustebsiu jei tai ką dabar matom cripto valiutų rinkoje yra labai laikina ir viskas labai greit nukris ir nebegrįš į dabartines kainas (taip kažkada bus tikrai). Man mininimas tuom ir patrauklus, kad tokiu atveju tiesiog parduosiu hardware'ą ir viskas.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#210 2018-01-02 18:37

Re: kriptovaliutos

Man tai atrodo kartais,kad tos pigios stipriai šaudo,nes sėkmės istorijų su monetom daugėja, žmonės jaučia spaudimą nepramest progos ir kaip Veigtas sakė "oho, pigių kokių yra, reikia prisipirkt" - perka akla, nes santykinai mažai pinigų reikia,kad nusipirkt cielų vienetų. Va todėl ir sudaromas neigiamas burbulo įvaizdis, pačios klientūros kaltė.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#211 2018-01-02 18:42

Re: kriptovaliutos

Volframas rašė:

automatas rašė:

Volframas rašė:


Hype'as yra utiutiu, bet suprask, kad hype'as neveikia long term perspektyvoje.

del to ir sakau jog galvoju labiausiai ir tikiu labiausiai LTC/ETH kaip long term, spekuliuot kaip nesako taip kazi ar sugebeciau dar, tu variantu desimtys- verge, cardano, cob, tron ir t.t. tu vis delto pradesi/jau minini ETH?

LTC neturi paskirties ir jokio išskirtinumo, kai tuo tarpu ETH naudojamas smart kontraktuose. Dar tik pradėsiu.

Šiaip aš stengiuosi visa tai kuo skeptiškiau vertint, nes pačiam hypintis yra labai durna ir pavojinga. Tikrai nenustebsiu jei tai ką dabar matom cripto valiutų rinkoje yra labai laikina ir viskas labai greit nukris ir nebegrįš į dabartines kainas (taip kažkada bus tikrai). Man mininimas tuom ir patrauklus, kad tokiu atveju tiesiog parduosiu hardware'ą ir viskas.

Kodel pagal tave turi krist

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#212 2018-01-02 20:25

Re: kriptovaliutos

Nebukit tokie kaip vegitas ir neprisipirkit pigios hujnios 😁

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#213 2018-01-02 20:26

Re: kriptovaliutos

Volframas rašė:

automatas rašė:

Volframas rašė:


Hype'as yra utiutiu, bet suprask, kad hype'as neveikia long term perspektyvoje.

del to ir sakau jog galvoju labiausiai ir tikiu labiausiai LTC/ETH kaip long term, spekuliuot kaip nesako taip kazi ar sugebeciau dar, tu variantu desimtys- verge, cardano, cob, tron ir t.t. tu vis delto pradesi/jau minini ETH?

LTC neturi paskirties ir jokio išskirtinumo, kai tuo tarpu ETH naudojamas smart kontraktuose. Dar tik pradėsiu.

Šiaip aš stengiuosi visa tai kuo skeptiškiau vertint, nes pačiam hypintis yra labai durna ir pavojinga. Tikrai nenustebsiu jei tai ką dabar matom cripto valiutų rinkoje yra labai laikina ir viskas labai greit nukris ir nebegrįš į dabartines kainas (taip kažkada bus tikrai). Man mininimas tuom ir patrauklus, kad tokiu atveju tiesiog parduosiu hardware'ą ir viskas.

O tai kiek kainuos tau toks kompas? Ar vadinama skruzde ar kažkas tokio ne geriau?

Neprisijungęs

 
Klayton
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-01
Žinutės: 524
Atsiliepimai: 2

#214 2018-01-02 20:37

Re: kriptovaliutos

pazistamas minina su 5 vaizduskem. sake 2k kazkur euru atsiejo. atsiperka per 3men +/- ir tas vaizduskes vistiek parduot dar gali uz normalia kaina. aisku reiktu apsiprast prie nuolatinio uzimo jei kambary laikysi. big_smile vienintelis privalumas kad ziema nebus salta kai toks kambary suksis, galesi langa atsidares miegoti big_smile bet anyways, long term tikrai apsimoka, tik negalvokit kad cia prijungi viska paleidi ir utiutiu. reikia priziureti, nes betkada gali kazkas pareiti. dar tuo paciu gali electroliuma koki paminint su CPU big_smile

Paskutinį kartą taisė Klayton (2018-01-02 20:38)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#215 2018-01-02 20:46

Re: kriptovaliutos

Nu ka as zn normali vaizduske tai nuo 400iki700~ eu tai jei det 6 ir dar visos kitos dalys tai suma ne menka, 12 tai isvis... o cia 600 issitrauke ... tai cia kaip ir nieko neiseina smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#216 2018-01-02 20:51

Re: kriptovaliutos

nesako rašė:

Volframas rašė:

automatas rašė:


del to ir sakau jog galvoju labiausiai ir tikiu labiausiai LTC/ETH kaip long term, spekuliuot kaip nesako taip kazi ar sugebeciau dar, tu variantu desimtys- verge, cardano, cob, tron ir t.t. tu vis delto pradesi/jau minini ETH?

LTC neturi paskirties ir jokio išskirtinumo, kai tuo tarpu ETH naudojamas smart kontraktuose. Dar tik pradėsiu.

Šiaip aš stengiuosi visa tai kuo skeptiškiau vertint, nes pačiam hypintis yra labai durna ir pavojinga. Tikrai nenustebsiu jei tai ką dabar matom cripto valiutų rinkoje yra labai laikina ir viskas labai greit nukris ir nebegrįš į dabartines kainas (taip kažkada bus tikrai). Man mininimas tuom ir patrauklus, kad tokiu atveju tiesiog parduosiu hardware'ą ir viskas.

Kodel pagal tave turi krist

Nes hype'as kažkada baigiasi big_smile Man holdinimas ilgiau nei 3mėn aplamai atrodo labai rizikingas dalykas. Rizikuoti reikia, bet blet paskaičiuotai. Nu nereikia rinkai tiek valiutų. Yra kelios nišinės ir viskas, visa kita yra piramidinės schemos.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#217 2018-01-02 20:52

Re: kriptovaliutos

Vegitas rašė:

Volframas rašė:

automatas rašė:


del to ir sakau jog galvoju labiausiai ir tikiu labiausiai LTC/ETH kaip long term, spekuliuot kaip nesako taip kazi ar sugebeciau dar, tu variantu desimtys- verge, cardano, cob, tron ir t.t. tu vis delto pradesi/jau minini ETH?

LTC neturi paskirties ir jokio išskirtinumo, kai tuo tarpu ETH naudojamas smart kontraktuose. Dar tik pradėsiu.

Šiaip aš stengiuosi visa tai kuo skeptiškiau vertint, nes pačiam hypintis yra labai durna ir pavojinga. Tikrai nenustebsiu jei tai ką dabar matom cripto valiutų rinkoje yra labai laikina ir viskas labai greit nukris ir nebegrįš į dabartines kainas (taip kažkada bus tikrai). Man mininimas tuom ir patrauklus, kad tokiu atveju tiesiog parduosiu hardware'ą ir viskas.

O tai kiek kainuos tau toks kompas? Ar vadinama skruzde ar kažkas tokio ne geriau?

Preliminariai tai apie 2500-3000e. Pas mane balkonas įstiklintas su pravestomis elektros jungtimis, tai labai patogu big_smile

Ir nebūtina pirkti brangiausių GPU.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#218 2018-01-02 20:59

Re: kriptovaliutos

Volframas rašė:

nesako rašė:

Volframas rašė:


LTC neturi paskirties ir jokio išskirtinumo, kai tuo tarpu ETH naudojamas smart kontraktuose. Dar tik pradėsiu.

Šiaip aš stengiuosi visa tai kuo skeptiškiau vertint, nes pačiam hypintis yra labai durna ir pavojinga. Tikrai nenustebsiu jei tai ką dabar matom cripto valiutų rinkoje yra labai laikina ir viskas labai greit nukris ir nebegrįš į dabartines kainas (taip kažkada bus tikrai). Man mininimas tuom ir patrauklus, kad tokiu atveju tiesiog parduosiu hardware'ą ir viskas.

Kodel pagal tave turi krist

Nes hype'as kažkada baigiasi big_smile Man holdinimas ilgiau nei 3mėn aplamai atrodo labai rizikingas dalykas. Rizikuoti reikia, bet utiutiu paskaičiuotai. Nu nereikia rinkai tiek valiutų. Yra kelios nišinės ir viskas, visa kita yra piramidinės schemos.

Nu tai stebi naujienas ir reguoji ar tu tikies kad per 1 d 100% nupigs ?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#219 2018-01-02 21:02

Re: kriptovaliutos

utiutiu :d btc strikes back fuckeriai gryzo back to btc

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#220 2018-01-02 21:03

Re: kriptovaliutos

nesako rašė:

Volframas rašė:

nesako rašė:


Kodel pagal tave turi krist

Nes hype'as kažkada baigiasi big_smile Man holdinimas ilgiau nei 3mėn aplamai atrodo labai rizikingas dalykas. Rizikuoti reikia, bet blet paskaičiuotai. Nu nereikia rinkai tiek valiutų. Yra kelios nišinės ir viskas, visa kita yra piramidinės schemos.

Nu tai stebi naujienas ir reguoji ar tu tikies kad per 1 d 100% nupigs ?

Bet tu supranti, kad nėra sunku vienam investuotojui turėti labai didelę kapitalo dalį? big_smile O kas būna kai toks parduoda savo share'ą?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#221 2018-01-02 21:23

Re: kriptovaliutos

Spyglis i zeme ir kiti papigiai isperka atsoka atgal

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#222 2018-01-02 21:53

Re: kriptovaliutos

Ta prasme tj nesamoningai net vyksta. Mate spygliud grafike kur pusei min nupisa i zeme ir per puse min atgal.? Tai cia zmones auto pirkima uzdeja spekuliantai zemiau kainos ir prisipildo orderiai auto ir iskart kala atgal nespeja panika nueit

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-01-02 21:53)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#223 2018-01-02 23:11

Re: kriptovaliutos

Kazkokia hujova diena . Market cap padidejo 30 ar 40 b pelnas ne prakeiktas btc utiutiu

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#224 2018-01-03 09:18

Re: kriptovaliutos

Market cap 700 b(+130 b per 2d). Mldc kam kiausu uzteko snt dipu pirkt ur neparduot nk

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-01-03 09:18)

Neprisijungęs

 
WhateverItTakes
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2016-11-16
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#225 2018-01-03 10:54

Re: kriptovaliutos

Nesako, kokia programa naudoji stebejimui?
Mldc kad dalinies gerom, naudingom mintim su kolegom smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net