Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ne2rnas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-24
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2018-01-10 00:24

Prašau pagalbos dėl mitybos

Sveiki,

pradėjau skaitinėtis temas pas jus ir tiek skirtingų visokių mitybos planų pamačiau, kad jau net pasimečiau neutral Tad paaiškinsiu kokia situacija ir ko norėčiau. O jūs gal ką patarsit? smile

Ūgis 195, svoris 85, amžius 27. Lyg ir ne storas, bet žiauriai užknisa riebalai ant pilvo. Nesiekiu priaugti daug masės, bet norėčiau plokštesnio pilvo ir, aišku, ryškesnių raumenų. Dabar porą mėnesių sportuoju 3-4 kartus savaitėj, bet ėmiau suprasti, kad nieko nepasieksiu kol nesusitvarkysiu mitybos.

Mano diena atrodo maždaug taip:
Keliuosi 9:00
Pusryčiai: avyžiniai dribsniai, kava su puse šaukštelio cukraus ir pora avižinių sausainukų
Pietūs: čia jau ką žmona pagamina - vištiena/kotletukai/kepsniai ar dar bala žino kas
Po sporto: kokteilis su pienu, bananu, varške ir uogiene
Pavakariai: Pora kiaušinių arba makaronai su mėsyte
Vakarienė: vėlgi ką kartu su žmona pasigaminam, panašiai kaip per pietus
Naktipiečiai: grūdėta varškė ir arbata (be cukraus) su pora avižinių sausainių

Žinau, kad dabartinė mano mitybos tvarka greičiausiai jums atrodo tragiška, tad ir noriu dėl to įvesti kažkokią normalesnę tvarką ir kartu žmoną prie jos pripratint. Neprašau sudaryt viso plano už mane, bet pasakykit bent kas pagal dabartinę situaciją pas mane visiškai prasilenkia su logika?
P.S. naktipiečiai būna apie 24:00, nes žiauriai išalkstu, kadangi būna nemažai laiko praėję nuo vakarienės, (dirbu namuose ir tai darau dažniausiai vakare-naktį), o miegoti einu apie 2h.

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#2 2018-01-10 07:27

Re: Prašau pagalbos dėl mitybos

ne2rnas rašė:

Sveiki,

pradėjau skaitinėtis temas pas jus ir tiek skirtingų visokių mitybos planų pamačiau, kad jau net pasimečiau neutral Tad paaiškinsiu kokia situacija ir ko norėčiau. O jūs gal ką patarsit? smile

Ūgis 195, svoris 85, amžius 27. Lyg ir ne storas, bet žiauriai užknisa riebalai ant pilvo. Nesiekiu priaugti daug masės, bet norėčiau plokštesnio pilvo ir, aišku, ryškesnių raumenų. Dabar porą mėnesių sportuoju 3-4 kartus savaitėj, bet ėmiau suprasti, kad nieko nepasieksiu kol nesusitvarkysiu mitybos.

Mano diena atrodo maždaug taip:
Keliuosi 9:00
Pusryčiai: avyžiniai dribsniai, kava su puse šaukštelio cukraus ir pora avižinių sausainukų
Pietūs: čia jau ką žmona pagamina - vištiena/kotletukai/kepsniai ar dar bala žino kas
Po sporto: kokteilis su pienu, bananu, varške ir uogiene
Pavakariai: Pora kiaušinių arba makaronai su mėsyte
Vakarienė: vėlgi ką kartu su žmona pasigaminam, panašiai kaip per pietus
Naktipiečiai: grūdėta varškė ir arbata (be cukraus) su pora avižinių sausainių

Žinau, kad dabartinė mano mitybos tvarka greičiausiai jums atrodo tragiška, tad ir noriu dėl to įvesti kažkokią normalesnę tvarką ir kartu žmoną prie jos pripratint. Neprašau sudaryt viso plano už mane, bet pasakykit bent kas pagal dabartinę situaciją pas mane visiškai prasilenkia su logika?
P.S. naktipiečiai būna apie 24:00, nes žiauriai išalkstu, kadangi būna nemažai laiko praėję nuo vakarienės, (dirbu namuose ir tai darau dažniausiai vakare-naktį), o miegoti einu apie 2h.

Prieš miega nevalgyk angliu ,nėra taip ir blogai,kad ir makro nesuskaičiuoti

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#3 2018-01-10 10:26

Re: Prašau pagalbos dėl mitybos

Jokio stebuklo nera. Nori kad kristu riebalas turi suvalgyti maziau kaloriju negu išnaudoji. Kas dar neaišku?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net