Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tomas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-04-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#1 2018-02-18 21:33

Pagalbos dėl kūno tipo

Sveiki forumiečiai. Paskutiniu metu susiduriau su šiokia tokia problema. Visą gyvenimą galvojau, jog esu endomorfas, nes gan ilgą laiką turėjau viršsvorį, ugis mano yra mažas. Nesenai pradėjau sportuoti, laikiausi dietos, atsikračiau labai daug kilogramų, tačiau ant kūno vis dar liko riebalo ( pagrinde ant pilvo ), pavadinčiau save skinny-fat dabar. Pradėjau gyliau domėtis kūno tipais ir rimtai suabėjojau.. Galbūt kas nors žinote, kaip galima būtų tiksliai nustatyti savo kūno tipą? Mano ugis ~176, dabar sveriu ~62 kg. Prieš dietą svoris buvo apie ~85 kilogramus. Skaičiau apie tai, jog galima pagal riešo dydį nustatyti, matavau riešo apimtį, tai gaunasi ~15-15.5 cm. Visą laiką galvojau, kad esu endomorfas dėl to, nes esu žemas ir sveriant ~85kg buvau ,,apvalus''. Dėkoju iš anksto už kiekvieną patarimą.

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#2 2018-02-18 21:38

Re: Pagalbos dėl kūno tipo

Dabar manau jau reiks raumens kažkiek, susistatyk mityba tokia, kad svoris kažkiek ir augtų, nedidelį perteklių, kad ant pilvo ne augtų . Nes be raumens atrodysi tai belekaip man tas pats buvo... Reik laiko sutvarkyt šitą metai-du. O nustatyt tai įmesk foto pasakysim, šiaip pilvas toks vandeningas kaip drebutis turi būt

Paskutinį kartą taisė Poseidonas (2018-02-18 21:40)

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#3 2018-02-18 22:16

Re: Pagalbos dėl kūno tipo

Tomas89 rašė:

Sveiki forumiečiai. Paskutiniu metu susiduriau su šiokia tokia problema. Visą gyvenimą galvojau, jog esu endomorfas, nes gan ilgą laiką turėjau viršsvorį, ugis mano yra mažas. Nesenai pradėjau sportuoti, laikiausi dietos, atsikračiau labai daug kilogramų, tačiau ant kūno vis dar liko riebalo ( pagrinde ant pilvo ), pavadinčiau save skinny-fat dabar. Pradėjau gyliau domėtis kūno tipais ir rimtai suabėjojau.. Galbūt kas nors žinote, kaip galima būtų tiksliai nustatyti savo kūno tipą? Mano ugis ~176, dabar sveriu ~62 kg. Prieš dietą svoris buvo apie ~85 kilogramus. Skaičiau apie tai, jog galima pagal riešo dydį nustatyti, matavau riešo apimtį, tai gaunasi ~15-15.5 cm. Visą laiką galvojau, kad esu endomorfas dėl to, nes esu žemas ir sveriant ~85kg buvau ,,apvalus''. Dėkoju iš anksto už kiekvieną patarimą.

big_smile storas esi nes sudus valgai

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#4 2018-02-18 23:21

Re: Pagalbos dėl kūno tipo

Nesamonem uzsiimi smile

Siaio daugiau maziau sportuojant visi link mezo eina.

Realiai, tai nesvarbu kuno tipas

Uzsiimk rimtai ir nesvaistyk laiko kuno tipui.

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#5 2018-02-19 07:53

Re: Pagalbos dėl kūno tipo

Uh,dar iki endo tau toli.. kai būni 178 cm ir 123 kg su riešu 19cm, ir visas didelis,bet labiau į spintą panašus esu,va tada gali sakyti,kad endo big_smile net ir prie 100 kg riešas 19cm,nuo vaikystės gimimo privalai būti linkęs į masę,o jeigu buvai skinny ir tiesiog persivalgydavai,tai neskaityk savęs endo,tiesiog neprisižiūrintys ekto.

Neprisijungęs

 
Tomas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-04-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#6 2018-02-19 13:21

Re: Pagalbos dėl kūno tipo

Nabiarov rašė:

Uh,dar iki endo tau toli.. kai būni 178 cm ir 123 kg su riešu 19cm, ir visas didelis,bet labiau į spintą panašus esu,va tada gali sakyti,kad endo big_smile net ir prie 100 kg riešas 19cm,nuo vaikystės gimimo privalai būti linkęs į masę,o jeigu buvai skinny ir tiesiog persivalgydavai,tai neskaityk savęs endo,tiesiog neprisižiūrintys ekto.

Apie tą patį galvoju. Tačiau pagal ugį, tai gan žemas esu, o ekto pagal viską aukštas turi buti. Jei žiūrint į riešą, tai grynas ekto esu.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7 2018-02-19 14:31

Re: Pagalbos dėl kūno tipo

Nebutinai. Tai yra lieso sudejimo zmogus, smulkiais kaulais.

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#8 2018-02-19 15:29

Re: Pagalbos dėl kūno tipo

Tomas89 rašė:

Nabiarov rašė:

Uh,dar iki endo tau toli.. kai būni 178 cm ir 123 kg su riešu 19cm, ir visas didelis,bet labiau į spintą panašus esu,va tada gali sakyti,kad endo big_smile net ir prie 100 kg riešas 19cm,nuo vaikystės gimimo privalai būti linkęs į masę,o jeigu buvai skinny ir tiesiog persivalgydavai,tai neskaityk savęs endo,tiesiog neprisižiūrintys ekto.

Apie tą patį galvoju. Tačiau pagal ugį, tai gan žemas esu, o ekto pagal viską aukštas turi buti. Jei žiūrint į riešą, tai grynas ekto esu.

Dažniausiai būni semi variantas,tas ir tas kažkiek procentaliai smile realiai siūlyčiau ne į tą sumarinį tipą žiūrėt,o tiesiog dirbti,jeigu liesas - valgyt daugiau kalorijų,jeigu yra riebaluko - kalorijų defecitas. Jeigu mažai sveri,tai teks dar cardio pridėti,aš pats numečiau asmeniškai nuo 115 iki 100 kg nuo sausio 1 nedarant cardio,bet pas mane daug,daug riebalų,todėl lengva mesti,tavo atveju turbūt teks ir cardio pridėt su low calories. Realiai patart galėčiau žmogui tik panašiam į mane ir taip kiekvienas žmogus skirtingas. smile bandyk ir žiūrėk ar veikia ar ne,bet bandyk ne 1sav. o ilgiau,jeigu nematai iš vis rezultatų po 2/3 sav. tada keisk kažką smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net