Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Xavi
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-03-09
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#1 2018-11-01 19:35

sportas

neradau temu bet idomu man kiekvieno rezultatai surasydami visa info apie save
surasysiu ir apie save

metai:apie 20
svoris:82kg
stazas sporte:5-6 metai su pertraukom

rekordai:
spaudimas:163kg
tupimas 180kg
mirties trauka:230kg

pasidalinkit savo info

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#2 2018-11-01 20:07

Re: sportas

Dar surasyk kursus, kad jau po polna butu big_smile rankos > kojos?

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#3 2018-11-01 21:14

Re: sportas

Dar 1 acc dalbjobas nuhakino... Galima būtų ištrint visus tuos neaktyvius acc nuo susikūrimo kurie yra, jei dar čia kas nors ką nors daro, bet ir šiaip čia šiukšlių krūva forumas virto...

Neprisijungęs

 
Xavi
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-03-09
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#4 2018-11-01 23:50

Re: sportas

nesuprantu kas jum cia kazkas neitiketino?big_smile sportuoju nuo paauglystes kaip brendimas dar tik vystesi ir jegu perteklis buna greit ir metana pradejau vartoti kaip sakoma trasu gavo kunas paauglyste ir jegom tikrai nesiskundziu yra kuo girtis ir giriuosi bet viskas pasiekta su farmos pagalba neslpesiu...o jeigu galvojat as cia imu ir vejus rasineju tai man nera naudos kazkam meluot.. bet kaip tokiu metu esu nuo tu dideliu svoriu mane visa skauda bandau mazint viska suprates kad ne jego esme.

Paskutinį kartą taisė Xavi (2018-11-01 23:52)

Neprisijungęs

 
As_niekas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-07
Žinutės: 209
Atsiliepimai: 0

#5 2018-11-02 07:58

Re: sportas

Yra yra tų tokių nesveikai stiprių big_smile ne visi stipriausi čia tam forume renkasi

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net