Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pampals
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-07-12
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#1 2019-02-13 10:49

Bėgimo greitis(SPRINT)

Sveiki, noriu paklaust gal esat dare kokia programa (sprint ar kazkas pan.), tam kad padidinti bėgimo greiti trumpose distancijose? smile Zinau kad internetas pilnas ivairiausiu programu, bet norėtusi kažkokiu realiu pavizdziu ir atsiliepimu. Ar stangineje dirbti su mazais svoriais sprogstmai jegai, ar stadione atlikinet startkus ar dirbt su barjerais ir pan. Jei kas esat dare kazka pan pasidalinkit savo patirtimi smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net