Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#101 2019-12-06 18:30

Re: Neviltis

O tu gera lovoj?

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#102 2019-12-06 18:53

Re: Neviltis

pasiliekam prie sporto temos big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#103 2019-12-06 18:58

Re: Neviltis

Tai va aš ir galvoju kaip tą tavo sportą paįvairint kad motyvacija nedingtų ir nepabostų sportuot big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#104 2019-12-06 19:19

Re: Neviltis

supratau, verda cia gyvenimas sitam forume big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#105 2019-12-06 19:21

Re: Neviltis

Nu aš pvz esu amžinas jaunikis

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#106 2019-12-10 13:02

Re: Neviltis

klausimas toks vyrai, del mitybos, suvartoju dabar apie 1750kcal i diena, baltymo 132gr; angliu 198gr; riebalo 49gr. Dazniausiai angliu gaunas koks 20gr maziau, nes nesurenku. Tai tiek kaloriju yra mano deficitas, tai is esmes, jei pasiekiu savo macros ir visada islieku deficite ir mityba nera tokia griezta, kad vien tik mesa ir kruopos, tai riebalas vis tiek teoriskai turetu kristi ir raumuo augti? Klausiu, nes skaiciau, kad po trenkes gerai labai isisavina greitos anglys ir cukrus+baltymas, taip greiciau auga raumuo, tai esu macius, kaip kiti valgo po trenkes pvs whey proteina ir kokius sausus pusrycius, kokios nuomones apie tai?

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#107 2019-12-10 13:42

Re: Neviltis

saulyte rašė:

klausimas toks vyrai, del mitybos, suvartoju dabar apie 1750kcal i diena, baltymo 132gr; angliu 198gr; riebalo 49gr. Dazniausiai angliu gaunas koks 20gr maziau, nes nesurenku. Tai tiek kaloriju yra mano deficitas, tai is esmes, jei pasiekiu savo macros ir visada islieku deficite ir mityba nera tokia griezta, kad vien tik mesa ir kruopos, tai riebalas vis tiek teoriskai turetu kristi ir raumuo augti? Klausiu, nes skaiciau, kad po trenkes gerai labai isisavina greitos anglys ir cukrus+baltymas, taip greiciau auga raumuo, tai esu macius, kaip kiti valgo po trenkes pvs whey proteina ir kokius sausus pusrycius, kokios nuomones apie tai?

Corn flakes ir coco pops kartu su pienu eina pries trenke,tikrai geras uztaisas energijos,ypac jei pre workout netoleruoji. Taip pat ir po trenkes  galima suvalgyt tai kartu su protein shake,greit pasisavins.

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#108 2019-12-10 13:48

Re: Neviltis

taip, butent apie tai ir skaiciau smile as pries trenke valgau graikiska jogurta su ryziu trapuciais, kartais tik trapucius, negaliu pries trenke daugiau valgyt, nes pradeda pykint sportuojant. Po trenkes galvoju coco pops + whey, bet tik del vieno bijau, kad tai valgyciau apie 9 vakare, o miegot einu apie 12, tai cia butu mano paskutinis valgymas, ar nenueis man i lasinius visa sita kombinacija, nors is esmes, kaip sakiau islieku deficite vis tiek, tai viskas norma turetu but ?

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#109 2019-12-10 14:23

Re: Neviltis

saulyte rašė:

taip, butent apie tai ir skaiciau smile as pries trenke valgau graikiska jogurta su ryziu trapuciais, kartais tik trapucius, negaliu pries trenke daugiau valgyt, nes pradeda pykint sportuojant. Po trenkes galvoju coco pops + whey, bet tik del vieno bijau, kad tai valgyciau apie 9 vakare, o miegot einu apie 12, tai cia butu mano paskutinis valgymas, ar nenueis man i lasinius visa sita kombinacija, nors is esmes, kaip sakiau islieku deficite vis tiek, tai viskas norma turetu but ?

Minimum 1h iki trenkes tavo burna turi būt tuščia, o kadangi taip nėra todėl ir pradeda pykint per trenke big_smile big_smile

Jei deficite teoriškai turi būt norma, bet dažnai teorija skiriasi nuo praktikos tai viską sužinosi tik išbandžius kur tavo maistas nueis kai tu miegot nueisi big_smile

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#110 2019-12-10 14:33

Re: Neviltis

saulyte rašė:

taip, butent apie tai ir skaiciau smile as pries trenke valgau graikiska jogurta su ryziu trapuciais, kartais tik trapucius, negaliu pries trenke daugiau valgyt, nes pradeda pykint sportuojant. Po trenkes galvoju coco pops + whey, bet tik del vieno bijau, kad tai valgyciau apie 9 vakare, o miegot einu apie 12, tai cia butu mano paskutinis valgymas, ar nenueis man i lasinius visa sita kombinacija, nors is esmes, kaip sakiau islieku deficite vis tiek, tai viskas norma turetu but ?

Niekas tau niekur nenueis,nepergyvenk. Valgyk i sveikata, dar gali ir kardio drasiai lovoj padaryt jei supranti 😁 gali deliot toki maista trenkes dienom,pries ir po ir bus geras kaloriju,angliu ir baltymu kiekis. As taip valgau ir man viskas ok. Body fat low,lean gains up!
Cia zmogus parase virsui kad valanda pries trenke jau nieko i skrandi nekimsk. As asmeniskai ptivalgau  pries trenke visko  kas is angliu ir cukraus,bet as praleidziu  2 val saleje beveik ir lasinii  nerasta pas mane.
Sekmes

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2019-12-10 14:36)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#111 2019-12-10 14:43

Re: Neviltis

Jei visgi atsitiks taip kaip rašė intuziastas ir to cardio lovoje tau prireiks, tai parašyk, aš dėl sporto pasiaukosiu

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#112 2019-12-10 14:55

Re: Neviltis

Kavioras rašė:

Jei visgi atsitiks taip kaip rašė intuziastas ir to cardio lovoje tau prireiks, tai parašyk, aš dėl sporto pasiaukosiu

Kad as ir pats pasiruoses vardan sveikatos zmogaus pasiauktoti,galime ir tryse- trigubai lasinius sudeginsim jai 😁

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#113 2019-12-10 15:08

Re: Neviltis

intuziastas rašė:

Kavioras rašė:

Jei visgi atsitiks taip kaip rašė intuziastas ir to cardio lovoje tau prireiks, tai parašyk, aš dėl sporto pasiaukosiu

Kad as ir pats pasiruoses vardan sveikatos zmogaus pasiauktoti,galime ir tryse- trigubai lasinius sudeginsim jai 😁

Nu supranti jeigu tu prisijungsi gali mums per greit lašiniai pradėt krist tai čia pirma su saulyte reikia mum išbandyt

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#114 2019-12-10 15:34

Re: Neviltis

as bandau rimtai cia kazka, bet matau niekaip big_smile Nu duosiu zinot jei ka, bet kol kas aciu uz patarimus. O del maisto pries trenke, tai as pavalgau pries 2 val, bandziau kazkada valgyt valanda pries, bet labai sunkumas jautes, as daugiausia jegu turiu vakare, kai va biski praalkstu, va man super eina trenke tada.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#115 2019-12-10 15:38

Re: Neviltis

saulyte rašė:

as bandau rimtai cia kazka, bet matau niekaip big_smile Nu duosiu zinot jei ka, bet kol kas aciu uz patarimus. O del maisto pries trenke, tai as pavalgau pries 2 val, bandziau kazkada valgyt valanda pries, bet labai sunkumas jautes, as daugiausia jegu turiu vakare, kai va biski praalkstu, va man super eina trenke tada.

Nu tai dėl to nes alkana pikta daraisi o pikta tau noras viska griaut ir štangas laužyt,čia pas visas moteris taip

Neprisijungęs

 
DeividasB
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-11
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#116 2020-12-13 07:33

Re: Neviltis

Pritariu intuziastui, pirmiausiai viskas atsiremia į kalorijas, angliavandenius, riebalus ir baltymus. Tam tereikia pasiskaičiuoti viska, naudojant  kaloriju skaiciuokle ir problemu nekils. Jei surenki mažiau kaloriju nei sudegini - svoris krist, jei atvirksciai - augs smile

Paskutinį kartą taisė DeividasB (2023-07-09 13:55)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net