Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 841
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#26 2019-08-04 01:35

Re: baudziaviniai ir naujas CO2 mokestis

komentas is naujienu

Psichopatai... Jie patys nezino ka iveda. Juk CO2 tai nera tas pats, kaip kietosios daleles. Tad is tikro benzininiai automobiliai isskiria daugiau CO2 nei dyzeliniai. Mokescius didesnius teks moket benzininius automobilius turintiems asmenims. Beprociai soka pagal ES dudele. Nes juk ES nurode mazint tarsa ir mazint dyzeliniu automobiliu kieki. Bet sie besmegeniai apsijuoke ir uzuot atpigine benzina (sumazine akciza) jei ivede mokesti is kurio aiskiai patys nori patyliukais savo kisenes prisipildyt. Bet vadovavo matyt kazkoks klounas, kuris nieko apie automobilius neismano, nes mokestis gavosi kandesnis benzininiams automobiliams. Tad liaudis dar labiau links prie dyzeliniu auto. Be to tai afera pinigus sau savintis, nes jie tuo nesumazins tarsos. CO2 nera taip rimta, kaip sunkios kietososios daleles ir apskirtai JAV tersia kiek nori, kiekvienas dumyja ten nesukdamas sau galvos ir nei smogo nei ka. Japonija turi panasu mokesti, o vis tiek smoge gyvena. O europieiciai savo absurdu prifantazavo kuriuos prigalvoja klounai nieko neismanantys apie automobilius ir kiti klounai tokie kaip va sie iniciatoriai soka pagal absurdiska ES dudele. Ka jie tuo pasieks? Kad visi dar labiau pirks dyzelius, nes dyzeliai isskiria CO, CH, sunkiasias daleles ir CO2, bet butent pastaruju isskyria maziau nei benzininiai, tad apsimokes likt prie dyzeliu. Zodziu beprociu ideja, siekiant tik prisident ta tarsa ir is liaudies kuo daugiau pinigu sau numelzt.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net