Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

24bazarr
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-08-05
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2019-08-05 22:03

Elektriko specialybes perspektyvos

Sveiki turiu klausimų apie elektriko specialybe, gal galėtumėte argumentuoti savo nuomonę/patirtį šia tema kas tai studijuoja, ar jau baigė? Galvoju iš pradžių eiti į profke mokytis šios specialybės uždirbti pinigų įgauti patirtį ir tada į kolegija, univera
Ar bent kažkiek perspektyvos turi ši specialybe?
Ir taip žinau, kad jei pats neperspektyvus tai specialybė tuo labiau ne big_smile Esu rimtai susidomėjęs šia specialybe tai noriu išgirsti protingų su patirtimi žmonių nuomonės

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#2 2019-08-14 09:08

Re: Elektriko specialybes perspektyvos

Šią savaitę buvo vyrukas, bute pravedinėjo naujus laidus apšvietimui ir naujas rozetes darė. Pirma valanda 20 eur, sekančios - 17. Pirmą dieną gręžė, pravedinėjo, antrą - lizdus sudėliojo, sukomutavo, pajungė srovę. Mano akim darbas nesunkus, bet reikalaujantis specifinių žinių, gerų matematikos pagrindų. Į 200 tilpau. Be sąskaitų.

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 933
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2019-08-15 18:00

Re: Elektriko specialybes perspektyvos

"gerų matematikos pagrindų".
Kas tai būtų konkrečiau?

Prisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net