Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

District
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-25
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2019-09-25 19:02

Mokslai, ateitis o kas toliau?

Sveiki,
Pradžia
Viskas prasidėjo paauglistėje, berods 10 klasėje. Sedėdavau suole ir galvodavau apie visus tuos žmones gyvenančius – egzistuojančius. Niekada nenorėjau tokiu būt, visada sakydavau nebūk eilinis, nebūk eilinis... Ir pradėjau galvoti apie kažką savo. Pradžioje kaip ir visi mes (bentjau daugelis), noriu atsidaryti kavinukę/restoraną gyvent kažką kitokio nei daugelis gyvena. Ėjo metai ir mano motyvacija mokytis vis seko ir seko. Atėjo 12 klasė ir reikėjo apsispręsti stosiu kažkur ar ne. Su drauge (draugė mokėsi tikrai labai gerai, išlaikė visus egzus 90+ %) buvom nusprendę baigsim dvylika klasių ir varysim į „Norge“ ar „Ūkus“ padirbėt, užsidirbsim pinigų ji eis mokytis, o aš kažką kursiu savo, nes nenorėjau mokytis (užteko tų dvylikos metų). Ant egzaminų buvau dėjęs, nieko nesimokiau, kadangi buvau ramus, kad po dvylikos važiuosim dirbt! Po visų 100-tadienių ir paskutinių atėjo „lauktieji“ egzaminai. Egzaminus visus išlaukiau, kai kuriuos net geriau, už tuos kurie tikrai nuoširdžiai mokėsi, galiu pasigirt, kad už matematiką iš B lygio surinkau daugiau nei kai kurie, kurie turėjo pasirinkę A lygį. Bet, staiga draugė apsigalvojo, nusprendė studijuoti.. Nu ką, draugės ir mamos prikalbėtas stojau ir aš... Įstojau į VGTU finansus (nes visiškai nežinojau, kas patinka ir ką studijuoti, o finansai atrodė su pinigais susiję gal visai ir nieko). Pamenu, koks patenkintas buvau kai atsiverčiau lamabpo ir pamačiau, kad priėmė į mokamas dienines studijas.
Studijos
Po dvylikos baigimo vasara praėjo greit (egzaminai, išleistuvės, stojimų atsakymai). Taigi, atėjo rugsėjis ir reikėjo pakuotis mantas ir važiuot gyvent pačiam, be mamos maisto. Pradėjau studentauti, paskaitas „šaravodavau“, atėjo sesija, šiaip ne taip „praslydau“, tada vėl tęsėsi „šaravojimas“ iki kitos sesijos, tą sesiją aš irgi „praslydau“. Mokiaus, kad tik mokytis. Atėjo vasara ir aš pradėjau skaityti knygas, jos man pradėjo labai patikti (skaitau saviugdos temomis, apie verslą, taipogi mėgstu skaityti biografijas). Perskaitęs alchemiką, du tėčius ir Jobso biografiją. Aš supratau, kad nebenoriu aš mokytis.. Pradėjau galvoti, ką man diplomas gali duoti, nebeįsivaizdavau savęs dirbančiu banke ar kokioje tai įstaigoje.
Vasara baigėsi atėjo ruduo, ir vėl reikėjo grįžti į Vilnių ir tęsti mokslus. Nuo rugsėjo iki dabar aš išvis nelankau paskaitų, nueinu tik ant atsiskaitymų.. Pagaliau supratau, kad man visai nepatinka mokytis, einu į „koledža“ kaip į pragarą. Išvis nesuprantu, kodėl reikalingas tas diplomas, juk jis negarantuos saugaus gyvenimo. Supratau, kad baigęs mokslus įsidarbinęs kokioje tai įstaigoje aš nebūsiu laimingas, netobulėsiu, neatskleisiu viso savo potiancialo.. (jei tikrai, jausčiau tam meilę, aistrą - eičiau į banką ir dirbčiau už ačiū dėl patirties ir ryšių)
Kai pradedu mastyti dar giliau, apie ateitį, juk visą gyvenimą nesinuomuosiu buto, reikės kažkur įsikurti pačiam su šeima, norėsis gyventi gražiai, gražios mašinos, aprūpinti vaikus, kad jiems nieko netrūktu. Iš to seka klausimas KAIP? Imti butui paskolą 100metų? Nenoriu gyventi, kad tik gyventi, nenoriu egzistuoti. Noriu prisidėti prie pasaulio gerinimo, pakeisti jį nors šiek tiek. Noriu, kad po manęs jis pasidarytu geresnis.
KĄ DARYTI???
Paskutinius mėnesius galvoju, kas aš ir kokia mano paskirtis gyvenime. Noriu sužinoti ko tiksliai noriu ir neįsivaizduoju kaip mokslai ar diplomas gali man tai suteikti. Kuo daugiau skaitau, galvoju, tuo daugiau man viskas darosi neaišku..
Taigi, klausimas būtų toks – kaip man rasti save, ką daryti? Mesti mokslus ar ne?   aš visiškai nenoriu mokytis ir dirbti kažkokio monotoniško darbo nuo 9-17h. ) Norėčiau išvažiuoti kažkur (ne i angliją, norvegiją), kažkur toliau į ne tokią nusistovėjusią šalį, o iš to vėl kyla klausimas kaip? Jei aš neturiu pinigų?

P.S Nepykit už gramatines klaidas ir už visą tokią seką ir minčių kaitą. Tiesiog tai pirmas kartais, kai aš rašau kažką panašaus.

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#2 2019-09-25 22:53

Re: Mokslai, ateitis o kas toliau?

Niekas lengvai nepasidaro. Reiktų galvoti, ne ką man duos tas diplomas, o ką aš su juo darysiu. Jei studijuodamas įgavai mąstymo įgūdžių, susigaudymo, kaip gyvena šitas pasaulis, tai jau ši tas. Išspausk iš to, ką gali. Jei finansai ne visi svetima sritis, galima ir tenai susikurti visai neblogą ateitį.

Neprisijungęs

 
lengvas11
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-04-24
Žinutės: 282
Atsiliepimai: 0

#3 2019-09-28 14:10

Re: Mokslai, ateitis o kas toliau?

Visu pirma tau reiketu nusileisti ant zemes. Tu, kaip ir didele dalis jaunimo, prisiskaito motyvaciniu knygeliu, ar zymiu zmoniu biografiju, ir pradeda skraidyti padebesiais. Ypac juokinga, kai pradeda aiskinti, kaip Jobsas, Geitsas ar dar koks milijardierius mete univera, tarsi univero metimas buvo ju sekmes priezastis. Visu pirma, jie buvo genijai (jei jau mokesi tokiuose universitetuose), ziauriai gudrus ir apsukrus, uzsispyre, daug dirbantys ir t.t. Ar tu turi bent viena is ju turimu savybiu? Ir dar nereikia nuvertinti sekmes faktoriaus, nes jis didziulis. Paimk kiekviena sekminga verslininka. Jis tik ledkalnio virsune, kuri matoma viesumoje, niekas nemato tu, kurie bankrutavo, sukiso visas savo santaupas ir jas prarado, dar kiti dirba ant nulio ir vos issilaiko. Net ir tu, kuriems pasiseke, tas sekmingas verslas greiciausiai ne pirmas, ankstesni tiesiog zlugo. Ypac keistas noras atsidaryti kavine, ir tuo labiau restorana. Ar zinai, kad ten konkurencija viena didziausiu, ir kiek daug tu kaviniu/restoranu zlunga, kiek reikia investiciju, norint atsidaryti. Pagalvok, kiek tau reikes zmoniu ir kiek jie kainuos (alga+mokesciai), kiek kainuos nuoma, iranga ir t.t., ir kiek zmoniu tures pas tave lankytis, vien kad padengtum tas islaidas, jau nekalbant apie pelna. Ir dirbsi tu dar daugiau nei eilinis ofiso darbuotojas, kuris ateina 8, iseina 5, ir isejes nelabai galvoja apie darba, plius gauna stabilia alga kiekviena menesi. Tuo tarpu tu savo versle arsi nuo ryto iki vakaro, nuolat apie ji galvosi, ziuresi, kaip sumoketi algas, mokescius, pritraukti klientus, ir niekas negarantuos, kad kiekvienas menuo bus pliuse, ar kad apskritai nebankrutuosi. Nesakau, kad tu nepadarysi verslo, ateity aisku gal, jei kryptingai dirbsi, bet tikrai ne dabar ir ne su tokiu mastymu.
Del mokslu ir diplomo. Diplomas nera ateities garantas, bet jis atveria tau duris i pirmas darbovietes, ir darbdaviai ivertina tai, kad bent jau turi kantrybes baigti mokslus. Aisku, gali gauti darba ir be diplomo, pvz. IT, bet jau turi pats mokytis individualiai, ir parodyti, kad kazka sugebi. Finansai yra gana sausas mokslas, ir galbut nelabai idomu mokytis ta teorija. Bet kai su tuo susiduri praktiskai, kai dirbi kazka su tuo susiijusio, kai realiai matai, kaip veikia paklausa/pasiula, kaip veikia ivairios rinkos, kaip veikia ir kaip uzdirba imones, tada ta teorija igauna prasme ir viskas pasidaro labai idomu. Baiges finasus gali pradeti dirbti ivairiose tiesiogiai ir ne taip tiesiogiai su tuo susiijusiose srityse. Tikrai turetu rasti kazkokia sriti, kuri tau patinka ir kazkuo susiijusi su finasais. O kokie kiti variantai? Varyti i uzsieni ir dirbti paprastus darbus? Nes jei noresi kazka normalesnio dirbti, vistiek reikes mokytis kazka, plius reikes ismokti kalba ir prisitaikyti prie tos salies, kad galetum integruotis i visuomene. Apskritai mokytis ir tobuleti reikes visa gyvenima, jei noresi pastoviai islikti konkurencingas darbe ar versle, nes pasaulis ziauriai greitai keiciasi, ir reikia speti prisitaikyti. Univeras tai tik visiska pradzia.
Na ir kad truputi tave pamotyvuoti, tai daugybe tokio amziaus zmoniu nezino, ko nori, tai nesijausk labai blogai, kad dabar esi pasimetes. Bet darai klaida, kad pernelyg daug skaitai ir galvoji, uzuot kazka dares. Cia kaip sporte, vienas pasiima kazkokia bazine programa ir eina i sale, ja saziningai daro, ir jau sportuodamas pamazu gilinasi i kazkokius niuansus, o kitas skaitineja apie programas, rasineja forumuose, viskuo is eiles domisi ir teoriskai galbut zino daugiau, bet jis normaliai nesportuoja, arba pasiima viena programa, paskui ja meta, pasiima kita, vel meta ir t.t. Pirmo zmogaus rezultatai bus n kartu daugiau, ir jis bus sutaupes zymiai daugiau laiko nei antrasis. Taip ir tau, kuo daugiau giliniesi, tuo maziau viskas aisku, ir tuo daugiau dvejoniu. Mano patarimas butu susirasti kazkoki darba, susiijusi su tavo mokslais, padirbk kazkiek, gal patiks, galbut kazka kito susirasi, jei nepatiks. Bet neisbandes saves kazkokioje srityje, negali tvirtinti, kad tai ne tau. Gal gerai pasirodysi ir atsivers neblogos perspektyvos. Visos galimybes ateina tada, kai kazka realiai darai, o ne tik kai skaitai ir svajoji.

Paskutinį kartą taisė lengvas11 (2019-09-28 14:14)

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#4 2019-09-28 14:16

Re: Mokslai, ateitis o kas toliau?

Sauk testo 500mg week ir zenk per pasauli su roziniais akiniais

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#5 2019-09-28 16:37

Re: Mokslai, ateitis o kas toliau?

😂

Neprisijungęs

 
irmantazz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-29
Žinutės: 420
Atsiliepimai: 0

#6 2019-09-29 17:22

Re: Mokslai, ateitis o kas toliau?

čia copypasta, tarp kitko.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net