Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Ricardas2020
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-08-31
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1 2020-09-14 08:21

Apie kursa ir rezultatus

Sveiki , ka apsimoka vartoti priaugti daugiau mases kursas vienas baigtas po pusantro men ... Deca test metanke svoris buvo 74. Pakilo iki 86.88KG. Ar geriau i ryskinima jau darytis nes jau nebus tokio efekto nuo decos sustos ? smile))) Ka manom apie tren ir propa gal pasiimti ?

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net