Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Dikanidze123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-11-05
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2020-11-05 13:43

Ieškau FINASTERIDE (proscar, propecia) ir koka jo efektyvumas?

Sveiki, ieškau įsigyti FINASTERIDE (proscar, propecia) vaistą nuo plaukų slinkimo. Ar yra formiečių naudojančių šį vaistą? Ar jis veiksmingas? Ar didelis šansas, kad atsiras problemų su prostatą? Visi kas galėtų parduoti vaistų prašau parašykit A.Ž.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2022 Kulturizmas.net