Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

magnetas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-05-04
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2021-05-04 13:00

Mikas iš Klaipėdos:)

Sveiki!

Esu Mikas iš Klaipėdos - man jau 43:) Esu draugiškas, linksmas žmogus, darbuojuosi meno, spaudos srityse - esu gal daugiau grafikos dizaineris, visgi veik 20 metų išdirbau spaustuvėje.
Visad norėjau užsiimti šiuo labai traukiančiu dalyku - kultūrizmu, kuriam, manau, užsispyrimo, kaip ir darbui turiu. Tik pastoviai kažkas "pakišdavo koją": darbas, na o dabar, paskutiniais metais, rimtesni dalykai.
Apsirgau smegenų kankorėžinės liaukos vėžiu - reikalas tas, kad ima ir laikas nuo laiko (čia reikia nemažai, pvz., net metų) piktybinių auglių.
Esu ne kartą operuotas, švitintas ir pan. Tačiau gydytojai sako, kad sportuoti niekas netrukdo, to net labai reiktų, nes būtina kūną stiprinti ir "atstatinėti" nuo gulinėjimo ligoninėje.

Todėl kartu ir prisistatydamas noriu pasiklausti - gal Klaipėdoje atsirastų treneris, kuris pagelbėtų? Na, pradėti, ir dirbti su savimi - gal tikrai atsirastų rimtas žmogus, pagelbėsiantis išmokti šio nuostabaus sporto meno? Čia reiktų ir mitybos, ir kitų patarimų.
Su manimi manau galima susisiekti ir asmenine žinute čia, forume.

Pagarbiai,

Mikas
Klaipėda

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net