Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1 2022-03-01 21:01

Boldenone / EQ

Sveiki, daug mąsčiau, reikia forume protingos diskusijos su nuomonėm kurios sutampa ar nesutampa , nes pagarbiuose ginčuose gimsta tiesa. Mūsų foruma skaito labai labai daug vaikinu, vyrų ( tikiuosi farmos skiltyje merginu nėra ) ir protingos nuomonės būtinos.

Didžiausia nesąmonė šitame sporte yra “žinomos, rekomenduojamos dozės” , manau daugelis forume rekomenduodu 600-800eq , kodėl? Nes kažkur pats skaitė ar jam taip patarė “kažkas” .

Žirgui šauna apie 200-300 mg kas 3 sav arba 0.1mg per kg.
Klausimas jums , ar jus didesni už arklius? Tai iškur atsirado tie 800mg? Bostin jau miręs , N bodybuilderiu krenta nebegyvi, manau mums visiems reiktu pasimokyti keletos dalykų .

• aukštas testas all the time . Kodėl? - todėl, kad “švariausiąs” “saugiaušiąs” būdas kūna “įmest” į good anabolic state.
• anaboliko deca,eq,tren ir tt dozė tūrėtų prasidėti nuo 100mg week ir lipti aukštyn ( taip žinau, dūra , lempiška dozė ir tt) .

Turiu tikrai dauuuuug patieties visame kame, Pro skoriasi nuo ne Pro ( žinoma genetika ir tt ) jog Pro mg maži bet jie mėtosi , keičiasi ir tt už tai ir moka eurus , nes reik žinok kur ką įmest permest ir tt .

Turiu daug reikalų ir tt bet tikiuosi gal kažką pozityvaus atnes šitas rašinys . Ir mes visi čia nes mylim tą patį 👍🏼 Sorry už klaidas , tyngiu skaityt antra kartą smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2 2022-03-01 21:36

Re: Boldenone / EQ

aukštas testas all the time ,- čia koks kiekis?

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#3 2022-03-02 05:51

Re: Boldenone / EQ

enox rašė:

aukštas testas all the time ,- čia koks kiekis?

Šiaip 1g ir up .  Turiu rimtų atletu , jie laiko apie 3g. Viskas priklauso nuo daugelio aspektų. Paprastiems žmogeliams ( man irgi ) 3 g test yra tikrai daug, ir niekam forume tiek nereikia , tiesiog sakau kaip yra , nes galbūt daugelis galvoja kad 250-500 mg testo dauug smile ir nuo 1g mirsi, bet yra 100kart sveikiau laikyt 1g test + mild anabolic, nei 500mg test ir 600-800 eq dbol , deca ir tt

Vėl niekas nieko nesako ką kaip kam daryt , just saying keep it in the mind

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#4 2022-03-02 07:57

Re: Boldenone / EQ

Susta rašė:

enox rašė:

aukštas testas all the time ,- čia koks kiekis?

Šiaip 1g ir up .  Turiu rimtų atletu , jie laiko apie 3g. Viskas priklauso nuo daugelio aspektų. Paprastiems žmogeliams ( man irgi ) 3 g test yra tikrai daug, ir niekam forume tiek nereikia , tiesiog sakau kaip yra , nes galbūt daugelis galvoja kad 250-500 mg testo dauug smile ir nuo 1g mirsi, bet yra 100kart sveikiau laikyt 1g test + mild anabolic, nei 500mg test ir 600-800 eq dbol , deca ir tt

Vėl niekas nieko nesako ką kaip kam daryt , just saying keep it in the mind

Pilnai sutinku su tokia nuomone, nes test ar dht natūraliai organizme gaminasi, o va visi kiti papildomi junginiai jau yra svetinkūniai, tad visai skirtingai reaguoja kūnas, vienim lenviau priimis kitiem sunkiau, vieniem vienoki šalutinisi kitiem kitoki ir t.t.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#5 2022-03-02 08:35

Re: Boldenone / EQ

Magnis rašė:

Susta rašė:

enox rašė:

aukštas testas all the time ,- čia koks kiekis?

Šiaip 1g ir up .  Turiu rimtų atletu , jie laiko apie 3g. Viskas priklauso nuo daugelio aspektų. Paprastiems žmogeliams ( man irgi ) 3 g test yra tikrai daug, ir niekam forume tiek nereikia , tiesiog sakau kaip yra , nes galbūt daugelis galvoja kad 250-500 mg testo dauug smile ir nuo 1g mirsi, bet yra 100kart sveikiau laikyt 1g test + mild anabolic, nei 500mg test ir 600-800 eq dbol , deca ir tt

Vėl niekas nieko nesako ką kaip kam daryt , just saying keep it in the mind

Pilnai sutinku su tokia nuomone, nes test ar dht natūraliai organizme gaminasi, o va visi kiti papildomi junginiai jau yra svetinkūniai, tad visai skirtingai reaguoja kūnas, vienim lenviau priimis kitiem sunkiau, vieniem vienoki šalutinisi kitiem kitoki ir t.t.

Sutinku paprastai , aiškiai pasakyta . Reiktu į diskusija įtraukti tai, jog vėl “link” aukšto testo reikia “daeiti” nes anti e , kaip arimedex, anastro ir tt yra labai labai nesveika visom arterijom etc Taip, 20-30 ies nobody gives a fuck, bet visi sukalkėjjmai susiaurėjimai atneša ankstyva mirtį , ir apie tai reiktu pagalvoti jau ankstesniame amžiuje . Reziumė negalima visko imti ir daryti drastiškai, nes organizmui būna šokas o šokas visada blogai, link aukšto testo etc reikia po truputėli užlipti step by step ( Mes forume kalbam paprastai, be axuėnai mandrų frazių ar copy paste, kad tai suprastu visi nuo 13 iki 63 ).

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#6 2022-03-02 10:40

Re: Boldenone / EQ

Na dar vienas dalykas kas korekiuoja dozes, tai kad dauguma farmos ugl zmones kala ir kad ten parasyta tiek mg/ml nevisad buna tiesa, tai vel gi tie kiekiai ir nuo aas labai priklauso manau.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#7 2022-03-02 15:16

Re: Boldenone / EQ

airbee rašė:

Na dar vienas dalykas kas korekiuoja dozes, tai kad dauguma farmos ugl zmones kala ir kad ten parasyta tiek mg/ml nevisad buna tiesa, tai vel gi tie kiekiai ir nuo aas labai priklauso manau.

Good point . Esu daręs expermentus kadaise, ugl vs farma.

Buvo tik keli testai sust ensth cyp vs ugl ir retabolinas vs ugl deca . Skirtumo apart 4-5 kart didesnės kainos aš nepajaučiau. Tai nereiškia , kad ugl nėra fake ar mg/ml nèra mažesni. Bet tikrai nereikia trigubint dozès🙃 nes ugl bus silpnesnė , mažiau mg

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#8 2022-03-02 23:22

Re: Boldenone / EQ

Bandau įsivaizduoti kursą su testu 1g/week smile man čia pz būtų vien nuo aromatizacijos, ir kiti stebuklai su tuo susiję. Nepadėtų jokie AI. Įtariu net letrozolą reiktų saujomis gerti smile o tie visi AI kaip ir minėjote yra nekažka organizmui

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#9 2022-03-03 00:30

Re: Boldenone / EQ

Vat tam manau ir reikalingi tyrimai, jug kiekvieno kūnas yra skirtingas, skirtingai priima, skirtingai procesai vyksta ir t.t. , o ne kaip kiti, ai pataupysiu, brangu, kažkur perskaičiau ar draugo draugas sake šauk tiek ir tiek..o gal išvis tiek nereikia, gal kaip tik reik mažint doze o ne AI saujom ir pan.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#10 2022-03-03 07:43

Re: Boldenone / EQ

enox rašė:

Bandau įsivaizduoti kursą su testu 1g/week smile man čia pz būtų vien nuo aromatizacijos, ir kiti stebuklai su tuo susiję. Nepadėtų jokie AI. Įtariu net letrozolą reiktų saujomis gerti smile o tie visi AI kaip ir minėjote yra nekažka organizmui

Svarbiausia , jog žinai savo kūna , kam esi jautrus , kam ne.

Kalabant apie gyno estro/prl , mano nuomonė 99% yra genetics . Pvz yra merginos su didelėm liaukom, jos turi dideles krutines. Jei vyras jas turi , gyno lenda lengvai. Jei jos mažos ( pas moteri maža krutinė) tai gali po 2 g laikyt ( čia tik pvz) ir nieks nelenda nei per kur .
Todėl Bodybuildingas yra labai indvidualus sportas, nes prie kiekvieno atleto, tiek mg tiek maitas tiek treiningas kinta labai labai, visi skirtingi

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#11 2022-03-03 10:02

Re: Boldenone / EQ

Jei ai tokie kenksmingi, man klausimas kyla, koks ai varotijimas yra teisingiausias ? Man asmeniskaibprie 500test w cypo ar enth nesvarbu, reik po 1 tab anastrazoles eod, cia mano sweet spot, pagal tyrimus. Kas eod 1 tab atrodo gan nemazai, kas parodo, kad kunas gan aromatizuoja man testa. Tai nezinau kas prie 1g t butu..

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#12 2022-03-03 10:16

Re: Boldenone / EQ

Susta rašė:

enox rašė:

Bandau įsivaizduoti kursą su testu 1g/week smile man čia pz būtų vien nuo aromatizacijos, ir kiti stebuklai su tuo susiję. Nepadėtų jokie AI. Įtariu net letrozolą reiktų saujomis gerti smile o tie visi AI kaip ir minėjote yra nekažka organizmui

Svarbiausia , jog žinai savo kūna , kam esi jautrus , kam ne.

Kalabant apie gyno estro/prl , mano nuomonė 99% yra genetics . Pvz yra merginos su didelėm liaukom, jos turi dideles krutines. Jei vyras jas turi , gyno lenda lengvai. Jei jos mažos ( pas moteri maža krutinė) tai gali po 2 g laikyt ( čia tik pvz) ir nieks nelenda nei per kur .
Todėl Bodybuildingas yra labai indvidualus sportas, nes prie kiekvieno atleto, tiek mg tiek maitas tiek treiningas kinta labai labai, visi skirtingi

Aš, Susta, esu linkęs į gyno. Pas manes ant krutinės riebalas laikosi. Tik kai gerokai susimažinu svorį ( ant cutting ciklo), vaizdelis pagerėja. Bet liaukos yra padidėjusios kažkiek nors ne tiek kaip tikram gyno ( esu matęs kaip realiai atrodo gyno, ne iš interneto foto). Tie visi trenai, boldos brudas geras, o dar krūva oral. Be minėtų dalykų kraujas tirštėja nuo jų, miegas šaibom, spaudimas pradeda šokinėti,o tai  savo ruožtu ir kraujagysles drožia. Man iki šiol yra mistika, koks  kursas yra sąlyginai sveikas ( darausi visus tyrimus kursų metu). Per paskutinį kursą teko kraują priduoti nes prasidėjo žiaurūs pašaliniai nuo sutirštėjimo ( visiška apatija, pastovus meiguistumas, demotyvacija).

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#13 2022-03-03 10:46

Re: Boldenone / EQ

enox rašė:

Susta rašė:

enox rašė:

Bandau įsivaizduoti kursą su testu 1g/week smile man čia pz būtų vien nuo aromatizacijos, ir kiti stebuklai su tuo susiję. Nepadėtų jokie AI. Įtariu net letrozolą reiktų saujomis gerti smile o tie visi AI kaip ir minėjote yra nekažka organizmui

Svarbiausia , jog žinai savo kūna , kam esi jautrus , kam ne.

Kalabant apie gyno estro/prl , mano nuomonė 99% yra genetics . Pvz yra merginos su didelėm liaukom, jos turi dideles krutines. Jei vyras jas turi , gyno lenda lengvai. Jei jos mažos ( pas moteri maža krutinė) tai gali po 2 g laikyt ( čia tik pvz) ir nieks nelenda nei per kur .
Todėl Bodybuildingas yra labai indvidualus sportas, nes prie kiekvieno atleto, tiek mg tiek maitas tiek treiningas kinta labai labai, visi skirtingi

Aš, Susta, esu linkęs į gyno. Pas manes ant krutinės riebalas laikosi. Tik kai gerokai susimažinu svorį ( ant cutting ciklo), vaizdelis pagerėja. Bet liaukos yra padidėjusios kažkiek nors ne tiek kaip tikram gyno ( esu matęs kaip realiai atrodo gyno, ne iš interneto foto). Tie visi trenai, boldos brudas geras, o dar krūva oral. Be minėtų dalykų kraujas tirštėja nuo jų, miegas šaibom, spaudimas pradeda šokinėti,o tai  savo ruožtu ir kraujagysles drožia. Man iki šiol yra mistika, koks  kursas yra sąlyginai sveikas ( darausi visus tyrimus kursų metu). Per paskutinį kursą teko kraują priduoti nes prasidėjo žiaurūs pašaliniai nuo sutirštėjimo ( visiška apatija, pastovus meiguistumas, demotyvacija).

TRT doze sveikiausia,kad palaikyti testa 27-35 nmol ir gerai jausies visad smile o sveikatai nera pasalinio poveikio.Visiskai kitoks gyvenimas,kai testa pakeli per 2-3 kartus nuo pradinio smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#14 2022-03-03 10:47

Re: Boldenone / EQ

Hmm, kaip įdomiai tavo kūnas reaguoja į “gear” , nemanai, kad reiktu, dėl savo sveikatos ir geros savijautos ( nes kaip suprantu minėjai, jog aas pisa ežy savijautos prasme) tiesiog “nulipti” visiškai arba bandyt trt kelt iki kiek gali max be side effects pvz 150mg/week 200mg etc .

Kitas variantas jei kūnas reaguoja ne taip, bet psichologiškai negali “mest” ( niekas negali teisti nei tavęs nei kitu ) , “sėsk” ant cleano , anavaro, stanozo ne didelėm dozėm , lengvi feminim cicklai irgi turi savo vieta, jei netoleruoji aas kažkuria prasme .

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#15 2022-03-03 11:38

Re: Boldenone / EQ

Susta rašė:

Hmm, kaip įdomiai tavo kūnas reaguoja į “gear” , nemanai, kad reiktu, dėl savo sveikatos ir geros savijautos ( nes kaip suprantu minėjai, jog aas pamyli ežy savijautos prasme) tiesiog “nulipti” visiškai arba bandyt trt kelt iki kiek gali max be side effects pvz 150mg/week 200mg etc .

Kitas variantas jei kūnas reaguoja ne taip, bet psichologiškai negali “mest” ( niekas negali teisti nei tavęs nei kitu ) , “sėsk” ant cleano , anavaro, stanozo ne didelėm dozėm , lengvi feminim cicklai irgi turi savo vieta, jei netoleruoji aas kažkuria prasme .

Tai aš nulipęs seniausiai. Man puikiai veikia clomidas 25 mg/d arba EOD+ 2.5 mg/d/EOD winis arba provirono 1/4 tabso ( kažkur 6.25 mg.) ( čia grynai dėl SHBG kontrolės, tokios dozės man  jį apie 28-32 nmol/l ribose ( protingose ribose, kai išnyksta visi testosterono  trūkūmo požymiai man). Žinoma fone eina papildai: selenas~400-600 mcg/d ( pirmą mėnesį tik, paskui dozė mažinama), magnis, ~ 400 mg/d, cinkas~ 30 mg/d, vit. E 400 IU/d, vit. D 4000-5000 IU/D., taurinas ir Lžcarnitinas po 3 g/D. Žinoma viską vartoju ciklais, clomido terapija iki 2 mėnėsių, taip pat mažinu ir vitaminų bei mineralų kiekius. Bendras testosteronas laikosi 23-25 nmol// ribose, SHBG apie 30 nmol/l. E2 apie 100-120, PRL iki 200, LH apie 5-7. Kaip ir nereikia TRT man dar, sėklidės veikia puikiai, savijauta gera, žinoma ne taip kaip ant kurso, nėra tokio pumpo treniruotėse ar reljefo, bet nėra ir jokių pašalinių  kaip nuo kurso. Man jau 41 m. ir cct terapija+ steroidinis minimalizmas veikia puikiai.

P.S. kitiems gal nereikia net winio ar provirono minimalių dozių ( jos, beje, einant kartu su clomidu, nesupresuoja hipofizės ir  LH bei testas gaminasi). Bet aš esu linkęs į didelį SHBG, net po kursų pastebėjau kai jis šokteli į viršų ( apie 55-60). Ir vis negalėjau suprasti kame bajeris,- bendras testas geras, e2 ir prl protingose ribose, o bėdos vyriškos. tik paskui supratau ant saves, kad grynai dėl SHBG. Man visos problemos dingsta būtent kai jis yra apie 28-32 ribose. Ir tik po laiko supratau kodėl toks aukštas SHBG po kurso, per PCT ( taip, aš jį darau) pas manes būna ( vienas iš variantų) nes tas rūpūzė  clomidas jį labai gražiai kelia. Tad labai didelė tikimybė, kad tiems kam veikia clomidas vis dar, reiks, kad kartu eitu ir winis arba provas smile

P.S II aš nesu prieš TRT, bet man nėra prasmės jį pradėti kai puikiai veikia CCt terapija smile man per akis 22-25 nmol/l testo visomis prasmėmis. O sporte galima sužaisti gerai su mityba ir kokiais adaptogenais, kurie nedrasko kraujagysių ir CNS

Paskutinį kartą taisė enox (2022-03-03 11:40)

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#16 2022-03-03 11:47

Re: Boldenone / EQ

Super viska aprašiai . Jei tokie rodikliai ir jautiesi gerai, linkiu niekada nebūti ant trt , čia geriausiąs sveikiausiąs variantas . O savo kūna pažįsti puikiai, gal kam praverst tavo info nes viskas labai aiškiai ir protingai .

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#17 2022-03-03 12:03

Re: Boldenone / EQ

enox rašė:

Susta rašė:

Hmm, kaip įdomiai tavo kūnas reaguoja į “gear” , nemanai, kad reiktu, dėl savo sveikatos ir geros savijautos ( nes kaip suprantu minėjai, jog aas pamyli ežy savijautos prasme) tiesiog “nulipti” visiškai arba bandyt trt kelt iki kiek gali max be side effects pvz 150mg/week 200mg etc .

Kitas variantas jei kūnas reaguoja ne taip, bet psichologiškai negali “mest” ( niekas negali teisti nei tavęs nei kitu ) , “sėsk” ant cleano , anavaro, stanozo ne didelėm dozėm , lengvi feminim cicklai irgi turi savo vieta, jei netoleruoji aas kažkuria prasme .

Tai aš nulipęs seniausiai. Man puikiai veikia clomidas 25 mg/d arba EOD+ 2.5 mg/d/EOD winis arba provirono 1/4 tabso ( kažkur 6.25 mg.) ( čia grynai dėl SHBG kontrolės, tokios dozės man  jį apie 28-32 nmol/l ribose ( protingose ribose, kai išnyksta visi testosterono  trūkūmo požymiai man). Žinoma fone eina papildai: selenas~400-600 mcg/d ( pirmą mėnesį tik, paskui dozė mažinama), magnis, ~ 400 mg/d, cinkas~ 30 mg/d, vit. E 400 IU/d, vit. D 4000-5000 IU/D., taurinas ir Lžcarnitinas po 3 g/D. Žinoma viską vartoju ciklais, clomido terapija iki 2 mėnėsių, taip pat mažinu ir vitaminų bei mineralų kiekius. Bendras testosteronas laikosi 23-25 nmol// ribose, SHBG apie 30 nmol/l. E2 apie 100-120, PRL iki 200, LH apie 5-7. Kaip ir nereikia TRT man dar, sėklidės veikia puikiai, savijauta gera, žinoma ne taip kaip ant kurso, nėra tokio pumpo treniruotėse ar reljefo, bet nėra ir jokių pašalinių  kaip nuo kurso. Man jau 41 m. ir cct terapija+ steroidinis minimalizmas veikia puikiai.

P.S. kitiems gal nereikia net winio ar provirono minimalių dozių ( jos, beje, einant kartu su clomidu, nesupresuoja hipofizės ir  LH bei testas gaminasi). Bet aš esu linkęs į didelį SHBG, net po kursų pastebėjau kai jis šokteli į viršų ( apie 55-60). Ir vis negalėjau suprasti kame bajeris,- bendras testas geras, e2 ir prl protingose ribose, o bėdos vyriškos. tik paskui supratau ant saves, kad grynai dėl SHBG. Man visos problemos dingsta būtent kai jis yra apie 28-32 ribose. Ir tik po laiko supratau kodėl toks aukštas SHBG po kurso, per PCT ( taip, aš jį darau) pas manes būna ( vienas iš variantų) nes tas rūpūzė  clomidas jį labai gražiai kelia. Tad labai didelė tikimybė, kad tiems kam veikia clomidas vis dar, reiks, kad kartu eitu ir winis arba provas smile

P.S II aš nesu prieš TRT, bet man nėra prasmės jį pradėti kai puikiai veikia CCt terapija smile man per akis 22-25 nmol/l testo visomis prasmėmis. O sporte galima sužaisti gerai su mityba ir kokiais adaptogenais, kurie nedrasko kraujagysių ir CNS

Nuo clomido ir man SHBG gerai uzkildavo,o ir siaip pastebiu,kad daug kam pakyla SHBG nuo clomido.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#18 2022-03-04 12:42

Re: Boldenone / EQ

Kuris AI saugiausias, kursuojant test solo 1g/week? Ir kokių galima tikėtis saidų no tokio kiekio sulčių,- spaudimo šokinėjimas, kraujo tirštėjimas, kepenų fermentai sukils? Kaip sąlyginai saugiai su tokiu kiekiu testo kursuoti? Įtariu, kas ir SHBG su tokiu kiekiu testo bus mažas smile

Paskutinį kartą taisė enox (2022-03-04 12:43)

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#19 2022-03-04 13:58

Re: Boldenone / EQ

Side? Na testas kogero vienintelis saugiausiąs komponentas iš visų. O šiaip nuo organizmo priklauso,turiu kam prie 1.5g per sav užtenka letro 3 d į sav, kitam prie 1g nereikia net letro, užtenka tomoxos 10mg 3 dienas į sav. Turiu teorija , kuo kūnas raumeningesnis labiau išdirbtas , tuo mažiau visokių estro nesamonių ir tt . Žmonėm turinties didesni bf , visada estro side lenda lengviau ir dažniau 110% patikrinta.

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#20 2022-03-04 15:33

Re: Boldenone / EQ

Susta rašė:

Side? Na testas kogero vienintelis saugiausiąs komponentas iš visų. O šiaip nuo organizmo priklauso,turiu kam prie 1.5g per sav užtenka letro 3 d į sav, kitam prie 1g nereikia net letro, užtenka tomoxos 10mg 3 dienas į sav. Turiu teorija , kuo kūnas raumeningesnis labiau išdirbtas , tuo mažiau visokių estro nesamonių ir tt . Žmonėm turinties didesni bf , visada estro side lenda lengviau ir dažniau 110% patikrinta.

Idomi teorija, ir noriu sutikti su tavim del e2 ir raumeningesnio kuno. Pastebejau pagal save man kur kas maziau AI jau reik per savaite nei metus ar du atgal lyginant. Nors testo laikydavau 500-750/savaite. Nera tokiu e2 suoliu kaipnkad anksciau,o raumeningumas kuno per kelis metus ziauriai padidejo 🤷‍♂️

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#21 2022-03-04 15:52

Re: Boldenone / EQ

Kas įdomiausia, per paskutinį kursą, man būtent tamoksifenas ( 10 mg/ED, mėnesį gėriau tai viskas ramu buvo) padėjo susitvarkyti su e2 saidais, draivas ok, o ne aromazinas ( abu pirkti iš vaistinės). Nors tamoksifenas kaip ir ne AI, o sermas. Bet kiek suprantu letrozolas  stipriausias AI ir su juo galima lengvai crashinti E2. Ir bus kaip man yra buvę ne kartą,- bendras testas kosmose, E2 dugne, ko pasekoje 0 draivo ir demotyvacija bei mieguistumas smile letro yra po 2.5 mg tabsas tai po pusę kas 3 dienas, taip?

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#22 2022-03-04 16:18

Re: Boldenone / EQ

enox rašė:

Kas įdomiausia, per paskutinį kursą, man būtent tamoksifenas ( 10 mg/ED, mėnesį gėriau tai viskas ramu buvo) padėjo susitvarkyti su e2 saidais, draivas ok, o ne aromazinas ( abu pirkti iš vaistinės). Nors tamoksifenas kaip ir ne AI, o sermas. Bet kiek suprantu letrozolas  stipriausias AI ir su juo galima lengvai crashinti E2. Ir bus kaip man yra buvę ne kartą,- bendras testas kosmose, E2 dugne, ko pasekoje 0 draivo ir demotyvacija bei mieguistumas smile letro yra po 2.5 mg tabsas tai po pusę kas 3 dienas, taip?

Del to svarbu testo ir E2 santykis.Jeigu testas virs normos,tai ir E2 turi buti virs normu.Jeigu turesi testo 200 nmol,o E2 bus koks 40-80 nmol,tai aisku,kad blogai jausies.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#23 2022-03-04 17:06

Re: Boldenone / EQ

enox rašė:

Kas įdomiausia, per paskutinį kursą, man būtent tamoksifenas ( 10 mg/ED, mėnesį gėriau tai viskas ramu buvo) padėjo susitvarkyti su e2 saidais, draivas ok, o ne aromazinas ( abu pirkti iš vaistinės). Nors tamoksifenas kaip ir ne AI, o sermas. Bet kiek suprantu letrozolas  stipriausias AI ir su juo galima lengvai crashinti E2. Ir bus kaip man yra buvę ne kartą,- bendras testas kosmose, E2 dugne, ko pasekoje 0 draivo ir demotyvacija bei mieguistumas smile letro yra po 2.5 mg tabsas tai po pusę kas 3 dienas, taip?

Todėl kartais teorija nelabai svarbi. Tomox labai nuvertintas prepas , nes “ant” popieriaus yra mandresnių.

Anastrozolė kas po 1mg kas antra / trečia d

Letrozole puse tabl 1.25mg kas 2-3 dieną

Vėl viskas priklauso nuo daugelio faktorių, bet su ai sarms, nereikia nusistatyti grafiko , just go by the feeling, nes kartais viena sav gali praleist ir nenaudot jokio anti e jei jautiesi gerai , nesi jautrus etc. Pajauti pajautrėjima ar pnš vėl geri. Čia labai indvidualu, turi jausti savo kūna, arba tūrėti žmogų kuris jaučia už tave.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#24 2022-03-04 17:08

Re: Boldenone / EQ

intuziastas rašė:

Susta rašė:

Side? Na testas kogero vienintelis saugiausiąs komponentas iš visų. O šiaip nuo organizmo priklauso,turiu kam prie 1.5g per sav užtenka letro 3 d į sav, kitam prie 1g nereikia net letro, užtenka tomoxos 10mg 3 dienas į sav. Turiu teorija , kuo kūnas raumeningesnis labiau išdirbtas , tuo mažiau visokių estro nesamonių ir tt . Žmonėm turinties didesni bf , visada estro side lenda lengviau ir dažniau 110% patikrinta.

Idomi teorija, ir noriu sutikti su tavim del e2 ir raumeningesnio kuno. Pastebejau pagal save man kur kas maziau AI jau reik per savaite nei metus ar du atgal lyginant. Nors testo laikydavau 500-750/savaite. Nera tokiu e2 suoliu kaipnkad anksciau,o raumeningumas kuno per kelis metus ziauriai padidejo 🤷‍♂️

Taip, dar vienas pastebėjimas kūno svoris . Gali svert tuos pačius kg pvz 100kg ir po 3 metų svert 100kg, vaizdas visiškai kitas. Nes ne tik svoryje esmė, raumens branda taip pat. Nes kai fiber nebeturi kur “dėtis” pradeda lipti , ir tai vadinam muscle maturity

Neprisijungęs

 
A50
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-03-04
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#25 2022-03-05 09:18

Re: Boldenone / EQ

Susta rašė:

Sveiki, daug mąsčiau, reikia forume protingos diskusijos su nuomonėm kurios sutampa ar nesutampa , nes pagarbiuose ginčuose gimsta tiesa. Mūsų foruma skaito labai labai daug vaikinu, vyrų ( tikiuosi farmos skiltyje merginu nėra ) ir protingos nuomonės būtinos.

Didžiausia nesąmonė šitame sporte yra “žinomos, rekomenduojamos dozės” , manau daugelis forume rekomenduodu 600-800eq , kodėl? Nes kažkur pats skaitė ar jam taip patarė “kažkas” .

Žirgui šauna apie 200-300 mg kas 3 sav arba 0.1mg per kg.
Klausimas jums , ar jus didesni už arklius? Tai iškur atsirado tie 800mg? Bostin jau miręs , N bodybuilderiu krenta nebegyvi, manau mums visiems reiktu pasimokyti keletos dalykų .

• aukštas testas all the time . Kodėl? - todėl, kad “švariausiąs” “saugiaušiąs” būdas kūna “įmest” į good anabolic state.
• anaboliko deca,eq,tren ir tt dozė tūrėtų prasidėti nuo 100mg week ir lipti aukštyn ( taip žinau, dūra , lempiška dozė ir tt) .

Turiu tikrai dauuuuug patieties visame kame, Pro skoriasi nuo ne Pro ( žinoma genetika ir tt ) jog Pro mg maži bet jie mėtosi , keičiasi ir tt už tai ir moka eurus , nes reik žinok kur ką įmest permest ir tt .

Turiu daug reikalų ir tt bet tikiuosi gal kažką pozityvaus atnes šitas rašinys . Ir mes visi čia nes mylim tą patį 👍🏼 Sorry už klaidas , tyngiu skaityt antra kartą smile

O tie bb'eriai viska dare,jog nemirtu anksciau laiko? Kiek tarp ju yra,kurie prie aas ir koksiuka pasnioja ir t.t?
Dabar del doziu parinkimo. Kaip parinkti dht ar nor 19 aas reikiama doze? Pagal tyrimus? Ka tu sugaudysi? Shgb,e2,prl? Ir ? Lieka toks subjektyvus dalykas kaip pojuciai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net