Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#26 2008-06-04 17:29

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas rašė:

Savas4u rašė:

Plienas rašė:

Kaip ta krutine gali but 118?

Plienas, cia ne vien krutine, bet ir nugara, jei labai netiki, tai kai kojas fotkinsiuos galiu ir su metriuku nusifotkint, nes nematau j o k i o tolko cia kazkam kazka meluoti

Ne tai viskas ok,tikiu kad yra,tik idomu.

Plienas, tai paziurek paskutine nuotrauka kur is nugaros esu nusifotkines ir primesk, kad kaklas 40 cm, tai paziurek ant nugaros kiek kaklu telpa, plius islenda krutine, plius kaklas is sono siauresnis, nei mano krutine/nugara wink

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#27 2008-06-04 17:33

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Juosmenį mieravai įtraukęs pilvą ar atsipalaidavęs? LB jau nemažai numest kg turėjai, jei neįtraukęs matavai...

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#28 2008-06-04 17:49

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Robšė rašė:

Juosmenį mieravai įtraukęs pilvą ar atsipalaidavęs? LB jau nemažai numest kg turėjai, jei neįtraukęs matavai...

Juosmeni matavau sustangines pilva, o ne tai, kad ten itraukes ar dar visokiais fintais sutraukes stengdamasis kiek imanoma..

Nu numeciau 8kg beveik, tikrai gan nemazai;)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#29 2008-06-04 17:53

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

...Nu numeciau 8kg beveik, tikrai gan nemazai;)

Ogo, aišku tada, šaunuolis nykstys

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#30 2008-06-04 18:00

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Robšė rašė:

Savas4u rašė:

...Nu numeciau 8kg beveik, tikrai gan nemazai;)

Ogo, aišku tada, šaunuolis nykstys

Manau, kad galejau ir geresne forma per tuos 2,5 men islaust ir dar biski daugiau numest, bet kuo toliau, tuo atlaidziau ziuriu i mityba, tuo maziau kardio darau ir dar taip uzgeriau si savatgali Nidoj per jos atidaryma 2 paras, kad ojojoi..

Pirma vakara 3,5l jimbymo 7niese, o antra vakara 2,5l bacardzio, bet jau 6siese, nu praktiskai 5kiese big_smile

Tai pirmadieni nebuvau salej, dar hujova buvo, o vakar kai nuejau, tai kaip nekeista darbiniai svoriai visi didesni buvo, nei pries savaite, bet va po sales jauciausi, tai tooooks bejegis, kad seniai taip nera buve- idomiai cia. Jegu daugiau, bet po to tyngejau namie net distancini pakelt, kad tv perjungt:D

Reiskia 0 atsargu organizme buvo, nes viska suryjo pahmelai ir gerimai, o ir papildu visa savaitgali jokiu neragavau savaime suprantama, nes atsipalaidavimas buvp patpolnaj program big_smile

Beje per 2,5 men ir jega super atsistatineja, kai atejau pirma kart i sale pires 2,5 men, tai ant lygaus krutinej su 50kg 8ta keliant uzsimeciau, o dabar kampa baigiu su 80 ir pakeliu 8 kart wink

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#31 2008-06-04 18:30

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

super rašė:

Savas4u rašė:

...po kiausai prasitrina klynas ir reikia juos mesti lauk

man irgi tas pats big_smile

smagu,jog as ne vienisas.big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#32 2008-06-04 18:40

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Ingrida H2O rašė:

Bambyyyzai big_smile regresa tai gera buvai padares big_smile na, bet db tai visai normaliai.. aisku, bambyyyzas geras, turi kuom didziuotis big_smile bet kaip sakoma koks vyras be pilvo big_smile as tai lb megstu paglostyt savo Tabooshkes pilvuka.. kaip kokiam nesciam vyrui kartais big_smile bet siaip tai svarbu, kad peciai platesni uz liemeni ir gut big_smile
P.S. nemoki pozuot nugaros, na bet tai cia ne pagrindas.. per meet'a pamokint galesim big_smile

Ingridute, tai, kad nera jau pas mane to bambyyyzo labai jau didelio, palyginus kooks jis buvo smile
hahahah kaip niesciam vyrui sako:D nu tu duodi... wink nykstys

nemoku, nemoku pozuot nugaros- pripazystu..
laukiu nesulaukiu jau meeto rancoj wink
idomu bus su visais realiai susipazinti ir padalyvauti nykstys
va dar ir pozuot ismoksiu hehe wink

jau mergaitei pranesiau, kad teks lekti dalyvauti, tai labai teigiamai ziuri nykstys

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#33 2008-06-04 18:49

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Ingrida H2O rašė:

Savas4u rašė:

Alibras rašė:

Koju foto pasigedom wink

Alibrai, jau nujauciau, kad tuoj del koju uzsnekesi wink

idesiu, idesiu ir kojytes nizadolgo wink

jei fule zaidi, tai turetu but gera blauzda tongue

matai, kad as ta fule zaidziu neperdazniausiai, tik kaip cardio, o dabar isvis esu primazines, o ir siaip mielau kasiuka ir dvirati renkuosi, tai blauzda nestebuklinga, bet ir nedisova wink

Neprisijungęs

 
exnokiaex
Dažnas dalyvis
Vietovė: Plunge
Registravosi: 2006-08-17
Žinutės: 324
Atsiliepimai: 0

#34 2008-06-04 22:04

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

savas4u sekmes ir gerai kad pradejai galvot ir uzsiminet sportu linkiu ryzto ir kuo geresniu pasiekimu smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#35 2008-06-05 13:38

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

nu jus cia ir pavaret mani temoj apie man maziausiai aktualu dalyka- treningus, paloskes ir t.t big_smile

Geriau parasykit kokiu pastebejimu daugiau, apart, kad bicas pertrumpas, nes tai jau omenyje;)
Niekas net neuzsimena, kad peciu kokio galo truksta ar dar ko big_smile

Juk tam ir dejau nuotraukas visas issamiai, o ne tam, kad apie treningiukus sneket smile susikurkit tema: treningai ir viskas:)

O apie meiles ar ka ten dar kazkas minejo tai dar galim pasneket big_smile

SenasSportas, tai tas pats as, buvau seniai, seniai kaip tu sakai ''rusu laikais'' pirmajame forume Palangiskis wink

Tarp Vitamino_C nuotrauku albumo skaiciau, yra jis ten mane prisimines is senu laiku big_smile

Gaila, kad nebera cia jo, bet smagu, kad liko Taboo ir, kad atsirado Ingridute, Alibras, Studentas (daznai labai su juo nuomone sutinku ir siaip matos, kad maladec zmogus), Emexas irgi gut wink

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#36 2008-06-05 13:44

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Siaip dar mano akimis ziurint, peciu viduriuko truksta.. Plocio kitaip tariant smile  Galas lyg normoj dar smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#37 2008-06-05 13:49

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Tu is klaipedos ?Kokiam klube sportuoji?

Neprisijungęs

 
Stipras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-09
Žinutės: 391
Atsiliepimai: 0

#38 2008-06-05 13:50

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

trapecijos truksta,pilvas pilnokas smile geri sparnai,matosi kad nemiegi per trenkes smile bus tu ranku ir bicu nekaro metas big_smile bandes 3*7-3 bicui?

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#39 2008-06-05 14:05

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Alibras rašė:

Siaip dar mano akimis ziurint, peciu viduriuko truksta.. Plocio kitaip tariant smile  Galas lyg normoj dar smile

Jo, jau pradejau akcentuot treniruotese peciu gala ir viduri, o prieki atidejau treniruotes galui wink
Ir dar viena finta padarysiu kuri pats esu patikrines, kad greiciau pramust gala ir viduri.
Tarkim pirmadieni viena pratima peciu viduriu ikalsiu pries papu trefke ir antradieni peciu galui, o po to penktadieni vel peciai, bet jau normaliai visi pratimai wink

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#40 2008-06-05 14:47

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

http://www.kulturizmas.net/forumas/view … hp?id=3260
treningų tema, čia daugiau neteršiam smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#41 2008-06-05 15:11

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Stipras rašė:

trapecijos truksta,pilvas pilnokas smile geri sparnai,matosi kad nemiegi per trenkes smile bus tu ranku ir bicu nekaro metas big_smile bandes 3*7-3 bicui?

tu sakai Stipras, kad man ranku truksta? smile
as manau, kad man netruksta nei bicu, nei tricu, mes snekam, kad tik ilgesnis galetu jis but, bet ir siaip nesiskundziu del to ilgumo..
as manau jei rankos butu dar ant 1,5cm didesnes, tai vapsie pecius uzgoztu roll

as pagrinde dabar su peciais stengiuos ir su krutine, o trapecijos niekada gyvenime nesu dares, nes jei daryciau, tai butu perdaug, nedarant man ji daros su peciais su nugara kaikuriuose pratimose ir dilbiu niekada gyvenime nedarau ir nugaros apacios ir preso sonu ir apskritai presa retai darau, nes ir taip taliaja plati hmm

bet viska sutvarkysiu laikui begant, nes pries griztant i sportus 1 ir svarbiausias dalykas man buvo numesti svorio, o 8 kg jau nebera, tai biski atleidau vadelias su labai rimtom dietom ir su labai reguliariais cardio, na bet vakar 30 km suvazinejau big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#42 2008-06-05 15:17

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

rankom dabar darau 12-10-8, esu dares 10-10-10 esu dares 8-6-4 esu dares kazkada, esu dares 8-8-6-6, bet labiausiai efektai budavo su 8-6-4, bet  cia jegos atvizgiu, o siaip 12-10-8 man labai tinka ir patinka wink

o tas tavo variantas kuom yra ypatingas, tokie idomus neiprasti skaiciai wink

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#43 2008-06-05 15:18

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

nu jus cia ir pavaret mani temoj apie man maziausiai aktualu dalyka- treningus, paloskes ir t.t big_smile

Geriau parasykit kokiu pastebejimu daugiau, apart, kad bicas pertrumpas, nes tai jau omenyje;)
Niekas net neuzsimena, kad peciu kokio galo truksta ar dar ko big_smile

Juk tam ir dejau nuotraukas visas issamiai, o ne tam, kad apie treningiukus sneket smile susikurkit tema: treningai ir viskas:)

O apie meiles ar ka ten dar kazkas minejo tai dar galim pasneket big_smile

SenasSportas, tai tas pats as, buvau seniai, seniai kaip tu sakai ''rusu laikais'' pirmajame forume Palangiskis wink

Tarp Vitamino_C nuotrauku albumo skaiciau, yra jis ten mane prisimines is senu laiku big_smile

Gaila, kad nebera cia jo, bet smagu, kad liko Taboo ir, kad atsirado Ingridute, Alibras, Studentas (daznai labai su juo nuomone sutinku ir siaip matos, kad maladec zmogus), Emexas irgi gut wink

komentuot? smile mazas man tu atrodai smile raumens yra, bet reikia pecius platint, nugara...

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#44 2008-06-05 15:18

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas rašė:

Tu is klaipedos ?Kokiam klube sportuoji?

as is palangos ir sportuoju tokiam tipo klube "torsas" wink
ziauuriai noreciau normaliam sportuoti kur yra baseinas, pirtis garine, jakuzi didelis, net planuoju i klaipeda kraustytis gyvent vien del sales normalios, bet cia tik pasvarstymai roll

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#45 2008-06-05 15:19

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

rankom dabar darau 12-10-8, esu dares 10-10-10 esu dares 8-6-4 esu dares kazkada, esu dares 8-8-6-6, bet labiausiai efektai budavo su 8-6-4, bet  cia jegos atvizgiu, o siaip 12-10-8 man labai tinka ir patinka wink

o tas tavo variantas kuom yra ypatingas, tokie idomus neiprasti skaiciai wink

man rankos didziausias efektas buvo 12, 10, 8, 6, 4max

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#46 2008-06-05 15:22

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

nenormalus rašė:

Savas4u rašė:

nu jus cia ir pavaret mani temoj apie man maziausiai aktualu dalyka- treningus, paloskes ir t.t big_smile

Geriau parasykit kokiu pastebejimu daugiau, apart, kad bicas pertrumpas, nes tai jau omenyje;)
Niekas net neuzsimena, kad peciu kokio galo truksta ar dar ko big_smile

Juk tam ir dejau nuotraukas visas issamiai, o ne tam, kad apie treningiukus sneket smile susikurkit tema: treningai ir viskas:)

O apie meiles ar ka ten dar kazkas minejo tai dar galim pasneket big_smile

SenasSportas, tai tas pats as, buvau seniai, seniai kaip tu sakai ''rusu laikais'' pirmajame forume Palangiskis wink

Tarp Vitamino_C nuotrauku albumo skaiciau, yra jis ten mane prisimines is senu laiku big_smile

Gaila, kad nebera cia jo, bet smagu, kad liko Taboo ir, kad atsirado Ingridute, Alibras, Studentas (daznai labai su juo nuomone sutinku ir siaip matos, kad maladec zmogus), Emexas irgi gut wink

komentuot? smile mazas man tu atrodai smile raumens yra, bet reikia pecius platint, nugara...

gal ne tiek nugara kiek talija siaurint, nemanai? wink pecius jau akcentuoju- rasiau smile
noreciau pamatyti kaip tu atrodai wink
as nesipuciu, kad cia kazka atrodau as tik dziaugiuos, kad svorio numeciau, o atrodymui ir tobulinimui turiu dar daug daug laiko wink

cia tik 2,5 men rezultatas, ir dar laabai tureciau padekoti Ingridutei del gero ir geriausio pakoncultavimo kas liecia mityba- aciu tau graziausia kauno ir sio forumo mergyte wink

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#47 2008-06-05 15:25

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Jau, kad Ingridute reik ant ranku nesiot, tai cia faktas... wink Taboo tik sunkiau pakelt butu.. big_smile

Paskutinį kartą taisė Alibras (2008-06-05 15:25)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#48 2008-06-05 15:26

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

nenormalus rašė:

Savas4u rašė:

nu jus cia ir pavaret mani temoj apie man maziausiai aktualu dalyka- treningus, paloskes ir t.t big_smile

Geriau parasykit kokiu pastebejimu daugiau, apart, kad bicas pertrumpas, nes tai jau omenyje;)
Niekas net neuzsimena, kad peciu kokio galo truksta ar dar ko big_smile

Juk tam ir dejau nuotraukas visas issamiai, o ne tam, kad apie treningiukus sneket smile susikurkit tema: treningai ir viskas:)

O apie meiles ar ka ten dar kazkas minejo tai dar galim pasneket big_smile

SenasSportas, tai tas pats as, buvau seniai, seniai kaip tu sakai ''rusu laikais'' pirmajame forume Palangiskis wink

Tarp Vitamino_C nuotrauku albumo skaiciau, yra jis ten mane prisimines is senu laiku big_smile

Gaila, kad nebera cia jo, bet smagu, kad liko Taboo ir, kad atsirado Ingridute, Alibras, Studentas (daznai labai su juo nuomone sutinku ir siaip matos, kad maladec zmogus), Emexas irgi gut wink

komentuot? smile mazas man tu atrodai smile raumens yra, bet reikia pecius platint, nugara...

gal ne tiek nugara kiek talija siaurint, nemanai? wink pecius jau akcentuoju- rasiau smile
noreciau pamatyti kaip tu atrodai wink
as nesipuciu, kad cia kazka atrodau as tik dziaugiuos, kad svorio numeciau, o atrodymui ir tobulinimui turiu dar daug daug laiko wink

cia tik 2,5 men rezultatas, ir dar laabai tureciau padekoti Ingridutei del gero ir geriausio pakoncultavimo kas liecia mityba- aciu tau graziausia kauno ir sio forumo mergyte wink

tai as del to ir nededu foto, kad visi nesipizdavotu big_smile
..as irgi nesipuciu..ka matau, ta ir sakau..talija?..nu jo, talija daug reiskia..bet nzn, man dar dydzio noretusi roll
savas, neapsisisiok su tais "graziausia mergyte" big_smile  cia yra ir daugiau simpatulku smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#49 2008-06-05 15:29

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

nenormalus rašė:

Savas4u rašė:

nenormalus rašė:


komentuot? smile mazas man tu atrodai smile raumens yra, bet reikia pecius platint, nugara...

gal ne tiek nugara kiek talija siaurint, nemanai? wink pecius jau akcentuoju- rasiau smile
noreciau pamatyti kaip tu atrodai wink
as nesipuciu, kad cia kazka atrodau as tik dziaugiuos, kad svorio numeciau, o atrodymui ir tobulinimui turiu dar daug daug laiko wink

cia tik 2,5 men rezultatas, ir dar laabai tureciau padekoti Ingridutei del gero ir geriausio pakoncultavimo kas liecia mityba- aciu tau graziausia kauno ir sio forumo mergyte wink

tai as del to ir nededu foto, kad visi nesipizdavotu big_smile
..as irgi nesipuciu..ka matau, ta ir sakau..talija?..nu jo, talija daug reiskia..bet nzn, man dar dydzio noretusi roll
savas, neapsisisiok su tais "graziausia mergyte" big_smile  cia yra ir daugiau simpatulku smile

...sakai...? roll

...kur? wink

idek- niekas juk nesipyzdavoja cia, o kas pyzdavojas, tai galima ant triju raidziu tokius malaletkas, asmeniskai man kritika tai yra pats geriausias pastumejimas tobulejimui, as moku ir is saves pasijuokt kai reikia, o ne taip kaip dauguma isizeidzia- atsipalaidaves as paprastas berniukas kaip 3 kapeikos ir be didesniu kompleksu ir nepasitikejimu savim smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#50 2008-06-05 15:34

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

nenormalus rašė:

Savas4u rašė:


gal ne tiek nugara kiek talija siaurint, nemanai? wink pecius jau akcentuoju- rasiau smile
noreciau pamatyti kaip tu atrodai wink
as nesipuciu, kad cia kazka atrodau as tik dziaugiuos, kad svorio numeciau, o atrodymui ir tobulinimui turiu dar daug daug laiko wink

cia tik 2,5 men rezultatas, ir dar laabai tureciau padekoti Ingridutei del gero ir geriausio pakoncultavimo kas liecia mityba- aciu tau graziausia kauno ir sio forumo mergyte wink

tai as del to ir nededu foto, kad visi nesipizdavotu big_smile
..as irgi nesipuciu..ka matau, ta ir sakau..talija?..nu jo, talija daug reiskia..bet nzn, man dar dydzio noretusi roll
savas, neapsisisiok su tais "graziausia mergyte" big_smile  cia yra ir daugiau simpatulku smile

...sakai...? roll

...kur? wink

idek- niekas juk nesipyzdavoja cia, o kas pyzdavojas, tai galima ant triju raidziu tokius malaletkas, asmeniskai man kritika tai yra pats geriausias pastumejimas tobulejimui, as moku ir is saves pasijuokt kai reikia, o ne taip kaip dauguma isizeidzia- atsipalaidaves as paprastas berniukas kaip 3 kapeikos ir be didesniu kompleksu ir nepasitikejimu savim smile

gali paskutinius sakinius isirasyt i pazintys.lt big_smile pora zodziu apie save smile
nu matai, cia nuo skonio priklauso..vienam geriau bicas rysku ryskus 35, kitam - ne toks ryskus, bet 38 ar 40 smile
o foto idesiu kada..db tikrai nedesiu, nes esu savo karjeros dugne..puse metu stumiau ir tik sia savaite atsigavineju, t.y. normaliai valgau ir sportuoju

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net