Prisijungti arba Registruotis
- Pradžia
- » Mityba ir dietos
- » Rytinis valgymas
- simaxas
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Klaipeda
- Registravosi: 2011-07-25
- Žinutės: 1919
- Atsiliepimai: 19
#101 2012-02-17 10:26
Re: Rytinis valgymas
Jonukas89 rašė:
Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~
shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt
Neprisijungęs
- ATP
- Dažnas senbūvis

- Registravosi: 2009-03-12
- Žinutės: 1232
- Atsiliepimai: 6
#102 2012-02-17 11:03
Re: Rytinis valgymas
simaxas rašė:
Jonukas89 rašė:
Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~
shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt
beda ta, kad cia visi korifejai "vartoja" proteina, o baltymus valgo
bet speju mazai kas supras sita filosofine minti
belieka tinkama doze proteino suvartot kad neperdozuot.
Paskutinį kartą taisė ATP (2012-02-17 11:05)
Neprisijungęs
- kenis
- Dažnas senbūvis

- Registravosi: 2009-03-29
- Žinutės: 2585
- Atsiliepimai: 6
#103 2012-02-17 11:53
Re: Rytinis valgymas
simaxas rašė:
kenis rašė:
simaxas rašė:
kartu
Argumentuok. Man įdomu labai pasidarė kodėl.
kokia prasme valgyt atskirai? kad daugiau tilptu? pusvalandi laukti tai tik svaistyti beprasmiskai laika.. sukimsai viska ir ramu, zinai kad gavai angliu ir baltymo.. per pusvalandi kiausiniai nesuvirskinami vistiek. pietus kai valgai juk nevagai kepsnio o po pusvalandzio garnyro.. vartykit kaip norit bet prasmes valgyt atskirai nera.. aisku nieks neatsitiks jei suvalgysi kiausinius o po to virsi kose.. bet juk verdi kartu, sutaupai laiko
Tai laiko prasme matau argumentus ir tiek..
Šiaip nemanau, kad svarbu ar kartu ar atskirai, bet kažkokiam(nepamenu db tikslaus pav.) dietologų ir mitybos forume skaičiau straipsnį, kad tipo kiaušiniai su garnyru nelabai derinasi.. Nors kiek tiesos, tai xui.znajet 
Šiaip tik buvo įdomu paklaust kodėl toks kategoriškas "kartu". No offence.
Neprisijungęs
- kenis
- Dažnas senbūvis

- Registravosi: 2009-03-29
- Žinutės: 2585
- Atsiliepimai: 6
#104 2012-02-17 11:53
Re: Rytinis valgymas
ATP rašė:
simaxas rašė:
Jonukas89 rašė:
Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~
shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt
beda ta, kad cia visi korifejai "vartoja" proteina, o baltymus valgo
bet speju mazai kas supras sita filosofine minti
belieka tinkama doze proteino suvartot kad neperdozuot.

Neprisijungęs
- Jonukas89
- Naujas dalyvis
- Registravosi: 2012-02-16
- Žinutės: 12
- Atsiliepimai: 0
#105 2012-02-17 12:00
Re: Rytinis valgymas
simaxas rašė:
Jonukas89 rašė:
Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~
shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt
... tame ir esme , kad po avizu 130 gr ir 3-4 kiausiniai vos lenda , tai as po pusryciu shake dar isgeriu kad uztikrinciau baltymu kieki.. o valgyt as nespeju kiekviena karta , todel ir vartoju 3 kart dienoj .
Neprisijungęs
- Jonukas89
- Naujas dalyvis
- Registravosi: 2012-02-16
- Žinutės: 12
- Atsiliepimai: 0
#106 2012-02-17 12:05
Re: Rytinis valgymas
ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum .. o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..
Neprisijungęs
- wopper
- Dažnas senbūvis
- Vietovė: Klaipeda
- Registravosi: 2011-04-04
- Žinutės: 5962
- Atsiliepimai: 7
#107 2012-02-17 12:07
Re: Rytinis valgymas
Jonukas89 rašė:
ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum .. o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..
kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?
Neprisijungęs
- Jonukas89
- Naujas dalyvis
- Registravosi: 2012-02-16
- Žinutės: 12
- Atsiliepimai: 0
#108 2012-02-17 12:15
Re: Rytinis valgymas
wopper rašė:
Jonukas89 rašė:
ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum .. o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..
kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?
84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..
Neprisijungęs
- wopper
- Dažnas senbūvis
- Vietovė: Klaipeda
- Registravosi: 2011-04-04
- Žinutės: 5962
- Atsiliepimai: 7
#109 2012-02-17 12:21
Re: Rytinis valgymas
Jonukas89 rašė:
wopper rašė:
Jonukas89 rašė:
ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum .. o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..
kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?
84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..
abejok toliau
as savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau
ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau 
Neprisijungęs
- Jonukas89
- Naujas dalyvis
- Registravosi: 2012-02-16
- Žinutės: 12
- Atsiliepimai: 0
#110 2012-02-17 12:23
Re: Rytinis valgymas
wopper rašė:
Jonukas89 rašė:
wopper rašė:
kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..
abejok toliau
as savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau
ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau
tai tada mldc , nu as pasakiau tuos pagrindinius 4 .. o kitus tai kitaip renku ..nes man be sansu 
Neprisijungęs
- simaxas
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Klaipeda
- Registravosi: 2011-07-25
- Žinutės: 1919
- Atsiliepimai: 19
#111 2012-02-17 13:45
Re: Rytinis valgymas
Jonukas89 rašė:
wopper rašė:
Jonukas89 rašė:
84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..abejok toliau
as savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau
ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau
tai tada mldc , nu as pasakiau tuos pagrindinius 4 .. o kitus tai kitaip renku ..nes man be sansu
kiekvienas isikandes savo tiesos ir jos laikosi, bet galiu pasakyti tik viena dalyka-geineris ar proteinas niekada neatstos valgymo! 5kiausinio baltymai ir 100g avizu bus visada pranasesni uz betkoki tavo super truper turbo maxi pro boost sheika.. o ir varskes pakelis pries miega bus nenugincijamai geriau uz sheika. o ir pietums 200g mesos su 150g ryziu visada bus nepakeiciami. va tau jau ir 3valgymai. dar atsidarai banke tuno per kokia pertraukele su batonu pavalgai. o po treniruociu ikalus ta stebuklinga sheika jau ziurek betruksta tik pakramsnot riesutu ir turi visos dienos mityba.. nei prie puodu daug stovet nei ka.. nebent tu sveri koki 100kg su 10proc bodyfat ir ruosies varzyboms, tada gal jau kitaip sneketume..
P.S. jei ner laiko pasidaryt valgyt, tai siulyciau pamastyt ar isvis verta sportuot..
Neprisijungęs
- olegaskimanas
- 1 gramas gyvuliniu baltymu...
- Registravosi: 2008-06-06
- Žinutės: 6087
- Atsiliepimai: 26
#112 2012-02-17 14:01
Re: Rytinis valgymas
Neblo rašė:
Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?
as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais

Neprisijungęs
- olegaskimanas
- 1 gramas gyvuliniu baltymu...
- Registravosi: 2008-06-06
- Žinutės: 6087
- Atsiliepimai: 26
#113 2012-02-17 14:04
Re: Rytinis valgymas
ATP rašė:
simaxas rašė:
Jonukas89 rašė:
Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~
shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt
beda ta, kad cia visi korifejai "vartoja" proteina, o baltymus valgo
bet speju mazai kas supras sita filosofine minti
belieka tinkama doze proteino suvartot kad neperdozuot.
Nors jau kazkur esu rases, bet pratesiu minti: kazkada begeriant cefyra pasiuliau vienam veikejui, tas sako: neuzsiimineju tokiais dalykais. 
Neprisijungęs
- simaxas
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Klaipeda
- Registravosi: 2011-07-25
- Žinutės: 1919
- Atsiliepimai: 19
#114 2012-02-17 14:05
Re: Rytinis valgymas
olegaskimanas rašė:
Neblo rašė:
Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?
as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais
![]()
tikri kulturistai 
Neprisijungęs
- Neblo
- Atkaklus dalyvis
- Registravosi: 2011-07-16
- Žinutės: 148
- Atsiliepimai: 0
#115 2012-02-17 14:10
Re: Rytinis valgymas
olegaskimanas rašė:
Neblo rašė:
Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?
as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais
![]()
Normaliai paklausiau, bet va kažkuriam tai moliūgui vis tiek užkliuvo.
Neprisijungęs
- olegaskimanas
- 1 gramas gyvuliniu baltymu...
- Registravosi: 2008-06-06
- Žinutės: 6087
- Atsiliepimai: 26
#116 2012-02-17 14:21
Re: Rytinis valgymas
Neblo rašė:
olegaskimanas rašė:
Neblo rašė:
Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?
as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais
![]()
Normaliai paklausiau, bet va kažkuriam tai moliūgui vis tiek užkliuvo.
kai rasei pirma savo posta irgi manei kad normaliai, idomu kaip dabar, manai vis dar taip pat?
Neblo rašė:
Sveiki, gal galit patart ar man reikia gainerio ? Ūgis-170cm, svoris-65kg. Plius neaugu kažko.

Nebuk toks piktas, viskas is nezinojimo cia taip tau gaunasi. 
Neprisijungęs
- Neblo
- Atkaklus dalyvis
- Registravosi: 2011-07-16
- Žinutės: 148
- Atsiliepimai: 0
#117 2012-02-17 14:45
Re: Rytinis valgymas
olegaskimanas rašė:
Neblo rašė:
olegaskimanas rašė:
as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais![]()
Normaliai paklausiau, bet va kažkuriam tai moliūgui vis tiek užkliuvo.
kai rasei pirma savo posta irgi manei kad normaliai, idomu kaip dabar, manai vis dar taip pat?
Neblo rašė:
Sveiki, gal galit patart ar man reikia gainerio ? Ūgis-170cm, svoris-65kg. Plius neaugu kažko.
Nebuk toks piktas, viskas is nezinojimo cia taip tau gaunasi.
Pirmam poste neturėjau didelio supratimo nei apie papildus nei apie mityba, o ir su ūgiu čia kažkas netaip
taigi gali nesivarginti ir neieškoti senesnių žinučių, nes tavo palyginimai visai netinkami 
Neprisijungęs
- olegaskimanas
- 1 gramas gyvuliniu baltymu...
- Registravosi: 2008-06-06
- Žinutės: 6087
- Atsiliepimai: 26
#118 2012-02-17 15:14
Re: Rytinis valgymas
Viskas cia tinkama.
pats matai, pazanga ant kazko jau padares, dabar tokie klausimai gal jau nebekyla. Veliau neklausi ir to ka klausei ka tik cia. 
Neprisijungęs
- Jonukas89
- Naujas dalyvis
- Registravosi: 2012-02-16
- Žinutės: 12
- Atsiliepimai: 0
#119 2012-02-17 20:25
Re: Rytinis valgymas
simaxas rašė:
Jonukas89 rašė:
wopper rašė:
abejok toliauas savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau
ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau
tai tada mldc , nu as pasakiau tuos pagrindinius 4 .. o kitus tai kitaip renku ..nes man be sansu
kiekvienas isikandes savo tiesos ir jos laikosi, bet galiu pasakyti tik viena dalyka-geineris ar proteinas niekada neatstos valgymo! 5kiausinio baltymai ir 100g avizu bus visada pranasesni uz betkoki tavo super truper turbo maxi pro boost sheika.. o ir varskes pakelis pries miega bus nenugincijamai geriau uz sheika. o ir pietums 200g mesos su 150g ryziu visada bus nepakeiciami. va tau jau ir 3valgymai. dar atsidarai banke tuno per kokia pertraukele su batonu pavalgai. o po treniruociu ikalus ta stebuklinga sheika jau ziurek betruksta tik pakramsnot riesutu ir turi visos dienos mityba.. nei prie puodu daug stovet nei ka.. nebent tu sveri koki 100kg su 10proc bodyfat ir ruosies varzyboms, tada gal jau kitaip sneketume..
P.S. jei ner laiko pasidaryt valgyt, tai siulyciau pamastyt ar isvis verta sportuot..
As jokiu budu maisto nekeiciu i papildus
pasidarau 4 pagrindinius normalius valgius o i tarpus proteinas su gaineriu, o vakare varske , tik pasakiau zmogeliui tam kur 6 kartus per diena valgo vien is maisto tai sorry man nera normalu
nebent tas valgis pora gramu koses su pora kotletu..
Neprisijungęs
- Importinis
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Denmark
- Registravosi: 2012-03-20
- Žinutės: 1131
- Atsiliepimai: 0
#120 2012-04-22 01:42
Re: Rytinis valgymas
o kokie atsiliepimai apie "musli" su pienu is ryto?
Ir ka galvojat apie sumustinius (duona su daug drudu, truputis majonezo ir desra)?
Neprisijungęs
- Alpha
- Dažnas dalyvis
- Registravosi: 2012-04-12
- Žinutės: 447
- Atsiliepimai: 2
#121 2012-04-22 03:59
Re: Rytinis valgymas
Pusryciai turi but gausus, su pakankama doze angliavandeniu ir baltymu. Sumustiniai tam netinka, ypac su majonezu ir desra.
Neprisijungęs
- Kate16
- Atkaklus dalyvis
- Vietovė: Siauliai
- Registravosi: 2012-04-07
- Žinutės: 156
- Atsiliepimai: 0
#122 2012-04-22 08:32
Re: Rytinis valgymas
Geriausi pusryciai avizine kose +Kiausiniai 
Neprisijungęs
- Pelesis
- Šaltibarštinis

- Registravosi: 2011-12-15
- Žinutės: 12894
- Atsiliepimai: 37
#123 2012-04-22 11:07
Re: Rytinis valgymas
kai pabodo kose kasdienine pakeiciau ja i "musli" dribsnius + 200ml pieno + goldway proteino, visai padorus skonis gavos, mityba pas mane svorio metimui, tai visai jokio skirtumo nepasijuto tiek valgant kose tiek muslius (rytais), rezultatai stabiliai tvarkingai juda geryn.
Neprisijungęs
- Propka
- Dažnas dalyvis
- Registravosi: 2010-04-09
- Žinutės: 259
- Atsiliepimai: 0
#124 2012-04-22 11:30
Re: Rytinis valgymas
Importinis rašė:
o kokie atsiliepimai apie "musli" su pienu is ryto?
Ir ka galvojat apie sumustinius (duona su daug drudu, truputis majonezo ir desra)?
Jeigu musli nera su saldikliais tai tinkamas variantas.
Sumustiniai sumustiniams nelygus. Jeigu tai pilno grudo duona su kalakuto, vistos, jautienos kumpiu tai nera blogai. As dar prie tokio sumustinio keleta pilnu kiausiniu dasimesciau ir butu viskas subalansuota 
Neprisijungęs
- Importinis
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Denmark
- Registravosi: 2012-03-20
- Žinutės: 1131
- Atsiliepimai: 0
#125 2012-04-22 13:26
Re: Rytinis valgymas
Propka rašė:
Importinis rašė:
o kokie atsiliepimai apie "musli" su pienu is ryto?
Ir ka galvojat apie sumustinius (duona su daug drudu, truputis majonezo ir desra)?Jeigu musli nera su saldikliais tai tinkamas variantas.
Sumustiniai sumustiniams nelygus. Jeigu tai pilno grudo duona su kalakuto, vistos, jautienos kumpiu tai nera blogai. As dar prie tokio sumustinio keleta pilnu kiausiniu dasimesciau ir butu viskas subalansuota
Taip duona pilno grudo (as ne Lietuvoj gyvenu), tokios duonos tevyneje nesu mates. Tai va parasysiu energentine verte tos duonos kuria turiu dabar:
100g duonos
Energetine verte 240kcal
Proteino 7,5g
Anglevandeniu 35g
Riebalu 6,5g
Fiber (nezinau kaip teisingai isverst i lietuviu kalba) 8g
O del desros, kolkas gera valgau, nes dar turiu atsivezes is lietuvos po atostogu. Taciau seip realiai valgydavau pigu salemi, nes cia kitos desros kainuoje nesamoninga suma. Bet galvoju keist desra i tuna koki ir ismest majoneza is savo mitybos.
Neprisijungęs
Prisijungti arba Registruotis
- Pradžia
- » Mityba ir dietos
- » Rytinis valgymas
El. parduotuvė