Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#101 2012-02-17 10:26

Re: Rytinis valgymas

Jonukas89 rašė:

Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~ big_smile

shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#102 2012-02-17 11:03

Re: Rytinis valgymas

simaxas rašė:

Jonukas89 rašė:

Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~ big_smile

shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt

beda ta, kad cia visi korifejai "vartoja" proteina, o baltymus valgo smile bet speju mazai kas supras sita filosofine minti big_smile belieka tinkama doze proteino suvartot kad neperdozuot.

Paskutinį kartą taisė ATP (2012-02-17 11:05)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#103 2012-02-17 11:53

Re: Rytinis valgymas

simaxas rašė:

kenis rašė:

simaxas rašė:


kartu

lol Argumentuok. Man įdomu labai pasidarė kodėl.

kokia prasme valgyt atskirai? kad daugiau tilptu? pusvalandi laukti tai tik svaistyti beprasmiskai laika.. sukimsai viska ir ramu, zinai kad gavai angliu ir baltymo.. per pusvalandi kiausiniai nesuvirskinami vistiek. pietus kai valgai juk nevagai kepsnio o po pusvalandzio garnyro.. vartykit kaip norit bet prasmes valgyt atskirai nera.. aisku nieks neatsitiks jei suvalgysi kiausinius o po to virsi kose.. bet juk verdi kartu, sutaupai laiko

Tai laiko prasme matau argumentus ir tiek..
Šiaip nemanau, kad svarbu ar kartu ar atskirai, bet kažkokiam(nepamenu db tikslaus pav.) dietologų ir mitybos forume skaičiau straipsnį, kad tipo kiaušiniai su garnyru nelabai derinasi.. Nors kiek tiesos, tai xui.znajet big_smile
Šiaip tik buvo įdomu paklaust kodėl toks kategoriškas "kartu". No offence.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#104 2012-02-17 11:53

Re: Rytinis valgymas

ATP rašė:

simaxas rašė:

Jonukas89 rašė:

Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~ big_smile

shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt

beda ta, kad cia visi korifejai "vartoja" proteina, o baltymus valgo smile bet speju mazai kas supras sita filosofine minti big_smile belieka tinkama doze proteino suvartot kad neperdozuot.

nykstys

Neprisijungęs

 
Jonukas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#105 2012-02-17 12:00

Re: Rytinis valgymas

simaxas rašė:

Jonukas89 rašė:

Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~ big_smile

shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt

... tame ir esme , kad po avizu 130 gr ir 3-4 kiausiniai vos lenda , tai as po pusryciu shake dar isgeriu kad uztikrinciau baltymu kieki.. o valgyt as nespeju kiekviena karta , todel ir vartoju 3 kart dienoj .

Neprisijungęs

 
Jonukas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#106 2012-02-17 12:05

Re: Rytinis valgymas

ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum ..  o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#107 2012-02-17 12:07

Re: Rytinis valgymas

Jonukas89 rašė:

ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum ..  o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..

kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?

Neprisijungęs

 
Jonukas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#108 2012-02-17 12:15

Re: Rytinis valgymas

wopper rašė:

Jonukas89 rašė:

ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum ..  o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..

kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?

84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#109 2012-02-17 12:21

Re: Rytinis valgymas

Jonukas89 rašė:

wopper rašė:

Jonukas89 rašė:

ryte pavalgai , po to pries treniruote , po treniruotes , ir pries einant gult , tai cia isprotejimas.. todel turiu gaineri plius , nes kaip gryzti kad iskart saut galetum ..  o kad proteinas yra butinas tai tikrai, abejoju kad is maisto imanoma surinkt , aisku imanoma , bet prie puodu24/7 suktis reikia..

kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?

84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..

abejok toliau big_smile as savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau wink ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau wink

Neprisijungęs

 
Jonukas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#110 2012-02-17 12:23

Re: Rytinis valgymas

wopper rašė:

Jonukas89 rašė:

wopper rašė:


kiek tu sveri?? dirbdami zmones, sverdami 90kg suranda laiko 5-6 kartus pavalgyt, o tu nei 4 kartam nerandi?

84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..

abejok toliau big_smile as savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau wink ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau wink

big_smile tai tada mldc , nu as pasakiau tuos pagrindinius 4 .. o kitus tai kitaip renku ..nes man be sansu  smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#111 2012-02-17 13:45

Re: Rytinis valgymas

Jonukas89 rašė:

wopper rašė:

Jonukas89 rašė:


84 , tu nejuokink zmogau , 5-6 kartus ??? mano porcija tarkim 150g ryziu ir 200 gr mesos , tai abejoju ar tu tiek kartu pavalgytum , o prie sito visko prijungiu gaineri ir proteino shake..

abejok toliau big_smile as savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau wink ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau wink

big_smile tai tada mldc , nu as pasakiau tuos pagrindinius 4 .. o kitus tai kitaip renku ..nes man be sansu  smile

kiekvienas isikandes savo tiesos ir jos laikosi, bet galiu pasakyti tik viena dalyka-geineris ar proteinas niekada neatstos valgymo! 5kiausinio baltymai ir 100g avizu bus visada pranasesni uz betkoki tavo super truper turbo maxi pro boost sheika.. o ir varskes pakelis pries miega bus nenugincijamai geriau uz sheika. o ir pietums 200g mesos su 150g ryziu visada bus nepakeiciami. va tau jau ir 3valgymai. dar atsidarai banke tuno per kokia pertraukele su batonu pavalgai. o po treniruociu ikalus ta stebuklinga sheika jau ziurek betruksta tik pakramsnot riesutu ir turi visos dienos mityba.. nei prie puodu daug stovet nei ka.. nebent tu sveri koki 100kg su 10proc bodyfat ir ruosies varzyboms, tada gal jau kitaip sneketume..

P.S. jei ner laiko pasidaryt valgyt, tai siulyciau pamastyt ar isvis verta sportuot..

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#112 2012-02-17 14:01

Re: Rytinis valgymas

Neblo rašė:

Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?

as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais lol alah

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#113 2012-02-17 14:04

Re: Rytinis valgymas

ATP rašė:

simaxas rašė:

Jonukas89 rašė:

Tai duokit patarimu , kada gert rytini proteino shake ? ar tik pabudus , ar po valgio praejus 1h 30min ~ big_smile

shake geri juk tam kad gautum baltymo.. tai jei ryte valgai kiausinius, valgyk ne tris o penkis, gali pora tryniu ismest kad nebutu taip sunku sukimst. ir tau pilnai uztenka to baltymo ryte.. visada geriau baltyma surinkt is maisto o ne papildu. ir sheika gali gert drasiai po 2-2.5val po sociu pusryciu. aplamai, neisikibk i tuos papildus, jei turi galimybes pavalgyt-valgyk. pataupyk ta proteina. as tai sheika geriu tik po treniruotes arba tada kai neturiu galimybes laiku pavalgyt

beda ta, kad cia visi korifejai "vartoja" proteina, o baltymus valgo smile bet speju mazai kas supras sita filosofine minti big_smile belieka tinkama doze proteino suvartot kad neperdozuot.

Nors jau kazkur esu rases, bet pratesiu minti: kazkada begeriant cefyra pasiuliau vienam veikejui, tas sako: neuzsiimineju tokiais dalykais. alah

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#114 2012-02-17 14:05

Re: Rytinis valgymas

olegaskimanas rašė:

Neblo rašė:

Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?

as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais lol alah

tikri kulturistai roll

Neprisijungęs

 
Neblo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-16
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#115 2012-02-17 14:10

Re: Rytinis valgymas

olegaskimanas rašė:

Neblo rašė:

Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?

as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais lol alah

Normaliai paklausiau, bet va kažkuriam tai moliūgui vis tiek užkliuvo.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#116 2012-02-17 14:21

Re: Rytinis valgymas

Neblo rašė:

olegaskimanas rašė:

Neblo rašė:

Sveiki, ar ryte atsikėlus kiaušinius ir avižine koše būtu geriau valgyti kartu ar tarkim koše už kokio pusvalandžio nuo kiaušiniu?

as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais lol alah

Normaliai paklausiau, bet va kažkuriam tai moliūgui vis tiek užkliuvo.

kai rasei pirma savo posta irgi manei kad normaliai, idomu kaip dabar, manai vis dar taip pat?


Neblo rašė:

Sveiki, gal galit patart ar man reikia gainerio ? Ūgis-170cm, svoris-65kg. Plius neaugu kažko.

alah

Nebuk toks piktas, viskas is nezinojimo cia taip tau gaunasi. wink

Neprisijungęs

 
Neblo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-16
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#117 2012-02-17 14:45

Re: Rytinis valgymas

olegaskimanas rašė:

Neblo rašė:

olegaskimanas rašė:


as taip ir darau, tik paskui po koses dar uz pusvalandzio isgeriu arbata, praejus dar pusvalandziui, jau ir pietus ne uz kalnu. Taip ir tampama tais tikraisiais kulturistais lol alah

Normaliai paklausiau, bet va kažkuriam tai moliūgui vis tiek užkliuvo.

kai rasei pirma savo posta irgi manei kad normaliai, idomu kaip dabar, manai vis dar taip pat?


Neblo rašė:

Sveiki, gal galit patart ar man reikia gainerio ? Ūgis-170cm, svoris-65kg. Plius neaugu kažko.

alah

Nebuk toks piktas, viskas is nezinojimo cia taip tau gaunasi. wink

Pirmam poste neturėjau didelio supratimo nei apie papildus nei apie mityba, o ir su ūgiu čia kažkas netaip big_smile taigi gali nesivarginti ir neieškoti senesnių žinučių, nes tavo palyginimai visai netinkami wink

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#118 2012-02-17 15:14

Re: Rytinis valgymas

Viskas cia tinkama. stolt pats matai, pazanga ant kazko jau padares, dabar tokie klausimai gal jau nebekyla. Veliau neklausi ir to ka klausei ka tik cia. wink

Neprisijungęs

 
Jonukas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#119 2012-02-17 20:25

Re: Rytinis valgymas

simaxas rašė:

Jonukas89 rašė:

wopper rašė:


abejok toliau big_smile as savo apetita kaip tik mazinu, kad neistukciau, o siaip laisvai tokius kiekius valgau wink ir siaip nematau prasmes koses su mesa valgyt vakare ar ryte, tose valgymuose kitka valgau wink

big_smile tai tada mldc , nu as pasakiau tuos pagrindinius 4 .. o kitus tai kitaip renku ..nes man be sansu  smile

kiekvienas isikandes savo tiesos ir jos laikosi, bet galiu pasakyti tik viena dalyka-geineris ar proteinas niekada neatstos valgymo! 5kiausinio baltymai ir 100g avizu bus visada pranasesni uz betkoki tavo super truper turbo maxi pro boost sheika.. o ir varskes pakelis pries miega bus nenugincijamai geriau uz sheika. o ir pietums 200g mesos su 150g ryziu visada bus nepakeiciami. va tau jau ir 3valgymai. dar atsidarai banke tuno per kokia pertraukele su batonu pavalgai. o po treniruociu ikalus ta stebuklinga sheika jau ziurek betruksta tik pakramsnot riesutu ir turi visos dienos mityba.. nei prie puodu daug stovet nei ka.. nebent tu sveri koki 100kg su 10proc bodyfat ir ruosies varzyboms, tada gal jau kitaip sneketume..

P.S. jei ner laiko pasidaryt valgyt, tai siulyciau pamastyt ar isvis verta sportuot..

As jokiu budu maisto nekeiciu i papildus smile pasidarau 4 pagrindinius normalius valgius o i tarpus proteinas su gaineriu, o vakare varske , tik pasakiau zmogeliui tam kur 6 kartus per diena valgo vien is maisto tai sorry man nera normalu smile nebent tas valgis pora gramu koses su pora kotletu..

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#120 2012-04-22 01:42

Re: Rytinis valgymas

o kokie atsiliepimai apie "musli" su pienu is ryto?
Ir ka galvojat apie sumustinius (duona su daug drudu, truputis majonezo ir desra)?

Neprisijungęs

 
Alpha
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-12
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 2

#121 2012-04-22 03:59

Re: Rytinis valgymas

Pusryciai turi but gausus, su pakankama doze angliavandeniu ir baltymu. Sumustiniai tam netinka, ypac su majonezu ir desra.

Neprisijungęs

 
Kate16
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2012-04-07
Žinutės: 156
Atsiliepimai: 0

#122 2012-04-22 08:32

Re: Rytinis valgymas

Geriausi pusryciai avizine kose +Kiausiniai smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12894
Atsiliepimai: 37

#123 2012-04-22 11:07

Re: Rytinis valgymas

kai pabodo kose kasdienine pakeiciau ja i "musli" dribsnius + 200ml pieno + goldway proteino, visai padorus skonis gavos, mityba pas mane svorio metimui, tai visai jokio skirtumo nepasijuto tiek valgant kose tiek muslius (rytais), rezultatai stabiliai tvarkingai juda geryn.

Neprisijungęs

 
Propka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-09
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 0

#124 2012-04-22 11:30

Re: Rytinis valgymas

Importinis rašė:

o kokie atsiliepimai apie "musli" su pienu is ryto?
Ir ka galvojat apie sumustinius (duona su daug drudu, truputis majonezo ir desra)?

Jeigu musli nera su saldikliais  tai tinkamas variantas.

Sumustiniai sumustiniams nelygus. Jeigu tai pilno grudo duona su kalakuto, vistos, jautienos kumpiu tai nera blogai. As dar prie tokio sumustinio keleta pilnu kiausiniu dasimesciau ir butu viskas subalansuota smile

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#125 2012-04-22 13:26

Re: Rytinis valgymas

Propka rašė:

Importinis rašė:

o kokie atsiliepimai apie "musli" su pienu is ryto?
Ir ka galvojat apie sumustinius (duona su daug drudu, truputis majonezo ir desra)?

Jeigu musli nera su saldikliais  tai tinkamas variantas.

Sumustiniai sumustiniams nelygus. Jeigu tai pilno grudo duona su kalakuto, vistos, jautienos kumpiu tai nera blogai. As dar prie tokio sumustinio keleta pilnu kiausiniu dasimesciau ir butu viskas subalansuota smile

Taip duona pilno grudo (as ne Lietuvoj gyvenu), tokios duonos tevyneje nesu mates. Tai va parasysiu energentine verte tos duonos kuria turiu dabar:
100g duonos

Energetine verte 240kcal
Proteino 7,5g
Anglevandeniu 35g
Riebalu 6,5g
Fiber (nezinau kaip teisingai isverst i lietuviu kalba) 8g

O del desros, kolkas gera valgau, nes dar turiu atsivezes is lietuvos po atostogu. Taciau seip realiai valgydavau pigu salemi, nes cia kitos desros kainuoje nesamoninga suma. Bet galvoju keist desra i tuna koki ir ismest majoneza is savo mitybos.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2026 Kulturizmas.net