Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#101 2011-07-16 11:18

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

dovile rašė:

hispano rašė:

Paskutiniu metu forume moterisku kvapu nekvepia:).Ar laimejai konkursa....

apie kuri cia konkursa?

Ne tu ten dalyvavai konkurse del impuls abonimento.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#102 2011-07-16 14:35

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

hispano rašė:

dovile rašė:

hispano rašė:

Paskutiniu metu forume moterisku kvapu nekvepia:).Ar laimejai konkursa....

apie kuri cia konkursa?

Ne tu ten dalyvavai konkurse del impuls abonimento.

Ji ten nykstys

Neprisijungęs

 
dovile
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 1

#103 2011-07-17 10:53

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

AndrewM rašė:

hispano rašė:

dovile rašė:


apie kuri cia konkursa?

Ne tu ten dalyvavai konkurse del impuls abonimento.

Ji ten nykstys

tai taip,laimejau as ji nykstys

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#104 2011-07-17 12:28

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

sveikinimas wink

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#105 2011-09-22 18:54

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

taigi forumiečiai, pradedančiąjai merginai programos reikia. kurią pasiūlytumėte iš šių (šiektiek čia radau) tikslas svorio metimas (aš jai pasakysiu, kad reikia mitybos būtinai big_smile )

programa 1

1diena
Presas,kojos,bicas,minimas dviraciu
2diena
krutine,nugara,tricas,minimas dviraciu
3-poilsis
4diena
presas,kojos,bicas,minimas dviraciu
5diena
krutine,nugara,tricas,minimas dvuraciu



programa 2


1 diena:
Pilvo presas+nugara+fat burner
1. 10-15min dviratis/elipse/takelis;
2. pramanksta (cia jau savo nuoziura tiesiog pasitampyk ir pasildyk bei paruosk raumenukus darbui);
3. nugaros lenkimas staklese 4x10;
4. atsilenkimai keliant viena koja 4xmax;
5. traukti svarelius rankos is virsaus traukiant mentis 4x10;
6. kojas kelti i virsu (presui) 4xmax;
7. koja kelti i virsu (uzpakaliukui) 4x10;
8. kelti dubeni i virsu 4xmax;
9. pilvo presas dvriratukas 4xmax.
10. pilvo presas su lazda atsisedus 4xmax.

2 diena:
Kojos+fat burner
1. 10-15min dviratis/elipse/takelis;
2. pramanksta (cia jau savo nuoziura tiesiog pasitampyk ir pasildyk bei paruosk raumenukus darbui);
3. itupstas su svareliais i prieki nuo stepo 4x10;
4. itupstas su svareliais i sona nuo stepo 4xmax;
5. stumti stanga krutinei antsigulus 4x10;
6. prisitraukimai nugarai ant platformos 4xmax;
7. slaunu isorine dalis staklese (pakaitomis su vidine) 4x10;
8. slaunu vidine dalis staklese (pakaitomis su isorine) 4xmax;
9. pilvo presas staklese 4xmax.
10. pilvo presas su lazda atsisedus 4xmax.

3 diena:
Virsutine+fat burner
1. 10-15min dviratis/elipse/takelis;
2. pramanksta (cia jau savo nuoziura tiesiog pasitampyk ir pasildyk bei paruosk raumenukus darbui);
3. tricepsas pasilenkus viena ranka 4x10;
4. bicepsas rankas lenkti 4xmax;
5. suvesti mentis staklese 4x10;
6. puloveris 4xmax;
7. kojas kelti i virsu ant suolelio 4x10;
8. tripesui atsikeliant nuo suoliuko kojos ant zems 4xmax;
9. pilvo presas staklese 4xmax.
10. pilvo presas koja kelti i virsu 4xmax.





programa 3


1dienis(presas,krūtinė,bicepsas)
virš.presas - 3 prat. 3x15, 1*max,
šoninis presas- 1 prat. 3*max
krūtinė- 3 prat. 3x8-15,
bicepsas- 2 prat. su hanteliais 3x15

2dienis
aerobika, kaip kardio man

3dienis(presas, nugara, pečiai, tricepsas)
apat.presas- 2 prat. 3x15-20, 1*max,
nugara- 4 prat. 3x12,
pečiai- 1 prat. 3x10,
tricepsas-2 prat. 3x10-12

4dienis (presas, kojos, sėdmenys)
presas- 2 prat. 3x15*max
kojos- 3 prat. 3x10-12
sėdmenys - 1 prat. 3x15

5dienis
aerobika

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#106 2011-11-16 12:29

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Neprisijungęs

 
Prabas
Išmestas
Registravosi: 2012-04-06
Žinutės: 967
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#107 2012-04-09 20:38

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mama suzinojo apie sita portala tai prase parasyti..big_smile Pats nelabai ka suprantu tai noreciau jusu patarimu Amzius 40  svoris 70~ ugis 172
Kartais pabegioja o ceip nesportuoja.smile Gal kas sudarytu ar imestu kokia kuri nori gyventi sveikai:D mitybos programa vidutiniu liesu zmogui kaip varske/pienas/kiausiniai kiek litru vandens isgerti ar pns.big_smile

Paskutinį kartą taisė Prabas (2012-04-10 07:40)

Neprisijungęs

 
Mūza
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#108 2014-03-07 16:32

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

sveiki ir sveikos sportuojantys
kadangi mano klausimai susiję irgi su mitybos programa svorio metimui,tai naujos temos nekuriu,o jungiuosi prie šitos jau esamos.
Na,pradžiai apie save-pernai vasarą stipriai ,,užsimotyvavau" mesti svorį,numetus pirmuosius 10 kg,užsirašiau į sporto klubą,pirmąjį mėn .sportavau pagal pradinę programą 3 kartus per mėn.paskui jau spec.užsisakinėjau pas trenerį 4 kartus per savaitę,po 4 mėn.vėl nauja programa didesni krūviai tik 3 kartai per savaitę bet dar pora kartų einu į aerobines grupines treniruotes.Jau numečiau 23 kg,bet čia tik pradžia dar norėčiau 20-25 kg numesti.Esmė ta,kad iki šiol valgiau pagal visiškai ne ,,klasikinę" mitybą,kuri prieštarauja taip vadinamai ,,klasikai",kadangi jos esmė sumažinti iki minimumo angliavandenius,energiją gauti iš sočiųjų riebalų ir šiek tiek baltymų.Na,ne apie ją darab noriu paklausti,o apie tą tradicinę klasikinę fitnesininkų mitybą,kadangi noriu pabandyti dabar jos pagalba mesti riebalus.Nusipirkau Š.Navickio knygą,,Kaip gyveni,taip ir atrodai" ji ir skirta moteriškai auditorijai.Bet mane truputį glumina baltymų kiekiai pagal jo rekomendacijas.Pabandžiau pasimaitinti taip,jau po 3 dienų ant veido prasidėjo alergija...ar gali būti ,kad tai nuo baltymų pertekliaus?galiu surašyti,tą meniu,tikiuosi autorius nesupyktų
I valgymas 2 virti kiaušiniai,1 grūdėtoji bandelė,2 rauginti agurkai
II valgymas 100 g liesos varškės,1 šaukštelis medaus,1 šaukštas citr.sulčių
III valgymas 100g vištienos file,100 gr salotų,acto ir aliejaus padažo,50 gr.nevalytų ryžių
IV valgymas 30 g išrūgų proteino,300 g lieso pieno
V valgymas 200 g žuvies 150 g troškintų daržovių
viso Baltymų 144,4 riebalų 44,9 gr angliavandenių 104,2 kcal. 1396
na,leidžiama šiek tiek ,,varijuoti" kiaušinius pakeisti į žuvį,ar žuvį į varškę bet tik baltymas į baltymą pan,proporcijomis.Moterys,merginos ar jūs metančios svorį taip ir valgote??? man kiti ,,žinovai" pradėjo aiškinti,kad nuo tokio raciono išsipūs raumenys ir nieko aš čia nesublogsiu.Galų gale,man tai kitoks kyla klausimas-tokia monotoniška mityba,kiek ilgai su ja galima bus atlaikyti,kad stogas,,nenučiuožtų" aš neturiu mintyje,nei sausainių ar bandelių,bet yra gi ir kito sveiko maisto-troškinukai,orkaitėje kepta mėsa,kodėl būtinai vištos ar kalakuto krūtinėlė,o kodėl ne triušiena,aviena,jautiena,liesas faršas?Ir ką jūs valgote per balius,gimtadienius,draugų suėjimus?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#109 2014-03-07 16:43

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mūza rašė:

sveiki ir sveikos sportuojantys
kadangi mano klausimai susiję irgi su mitybos programa svorio metimui,tai naujos temos nekuriu,o jungiuosi prie šitos jau esamos.
Na,pradžiai apie save-pernai vasarą stipriai ,,užsimotyvavau" mesti svorį,numetus pirmuosius 10 kg,užsirašiau į sporto klubą,pirmąjį mėn .sportavau pagal pradinę programą 3 kartus per mėn.paskui jau spec.užsisakinėjau pas trenerį 4 kartus per savaitę,po 4 mėn.vėl nauja programa didesni krūviai tik 3 kartai per savaitę bet dar pora kartų einu į aerobines grupines treniruotes.Jau numečiau 23 kg,bet čia tik pradžia dar norėčiau 20-25 kg numesti.Esmė ta,kad iki šiol valgiau pagal visiškai ne ,,klasikinę" mitybą,kuri prieštarauja taip vadinamai ,,klasikai",kadangi jos esmė sumažinti iki minimumo angliavandenius,energiją gauti iš sočiųjų riebalų ir šiek tiek baltymų.Na,ne apie ją darab noriu paklausti,o apie tą tradicinę klasikinę fitnesininkų mitybą,kadangi noriu pabandyti dabar jos pagalba mesti riebalus.Nusipirkau Š.Navickio knygą,,Kaip gyveni,taip ir atrodai" ji ir skirta moteriškai auditorijai.Bet mane truputį glumina baltymų kiekiai pagal jo rekomendacijas.Pabandžiau pasimaitinti taip,jau po 3 dienų ant veido prasidėjo alergija...ar gali būti ,kad tai nuo baltymų pertekliaus?galiu surašyti,tą meniu,tikiuosi autorius nesupyktų
I valgymas 2 virti kiaušiniai,1 grūdėtoji bandelė,2 rauginti agurkai
II valgymas 100 g liesos varškės,1 šaukštelis medaus,1 šaukštas citr.sulčių
III valgymas 100g vištienos file,100 gr salotų,acto ir aliejaus padažo,50 gr.nevalytų ryžių
IV valgymas 30 g išrūgų proteino,300 g lieso pieno
V valgymas 200 g žuvies 150 g troškintų daržovių
viso Baltymų 144,4 riebalų 44,9 gr angliavandenių 104,2 kcal. 1396
na,leidžiama šiek tiek ,,varijuoti" kiaušinius pakeisti į žuvį,ar žuvį į varškę bet tik baltymas į baltymą pan,proporcijomis.Moterys,merginos ar jūs metančios svorį taip ir valgote??? man kiti ,,žinovai" pradėjo aiškinti,kad nuo tokio raciono išsipūs raumenys ir nieko aš čia nesublogsiu.Galų gale,man tai kitoks kyla klausimas-tokia monotoniška mityba,kiek ilgai su ja galima bus atlaikyti,kad stogas,,nenučiuožtų" aš neturiu mintyje,nei sausainių ar bandelių,bet yra gi ir kito sveiko maisto-troškinukai,orkaitėje kepta mėsa,kodėl būtinai vištos ar kalakuto krūtinėlė,o kodėl ne triušiena,aviena,jautiena,liesas faršas?Ir ką jūs valgote per balius,gimtadienius,draugų suėjimus?

1. Galit buti ir nuo per didelio kiekio baltymo kurio tu nepanaudoji, nes treniruotese zaidi su telefonu, arba gali buti, kad kazkokiam maisto produktui esi alergiska.
2. Ne raumenys neisipus, kad ir labai noretum.
3. Del monotonisko mitybos. Domekis mitybos principais, o ne aklai vadovaukis jau sudarytais mitybos planais. Tada pati galesi keisti ir varijuoti maisto produktus.
4. Gali valgyt ir jautiena ir triusiena ir kiauliena tik pasidomek baltymu/riebalu/kaloriju santykiu ir adaptuok tai savo mitybos planui.
5. Ta pati ka ir visi. Aklas fanatizmas nera gerai.

P.S. nelabai suprantu tik kodel senaja mityba nori keisti?

Paskutinį kartą taisė Volframas (2014-03-07 16:51)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#110 2014-03-07 16:51

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

kiek g. riebalo ant kg siulot laikyt merginai metant?

Neprisijungęs

 
Mūza
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#111 2014-03-07 17:02

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Volframai ,dėkui už nuomonę smile na,pabandysiu dar kartą ,tada matysiu ar sualergizuos ar ne,nes dabar padariau pertrauką nuo didesnio kiekio baltymų.Treniruotėse nesimuliuoju...na,o tai jei savaitgalis ramus,t.y be sporto salės,tai vėl netinka tokia mityba,tada jau pamažinti baltymo kiekį?
Klausi kodėl pakeičiau aną mitybą? na,tiesą pasakius -pasidarė sunku,kadangi pagal jos rekomendacijas reikia valgyti ne dažniau kaip 2 kartus dienoje,kad nesukelti insulino pliūpsnių,gal,kad prisidėjo daugiau aerobinių treniruočių,gal apskritai daugiau pavargstu paskutiniu metu-atsirado alkio jausmas,ir per tuos 2 prisėdimus tiek prisikertu,kad jau visršinu kcal kiekį,o tai padaryti gana nesudėtinga,kadangi toji mityba pagrinde ,,važiuoja" ant riebalų.Sustojęs svorio kritimas ir, kaip minėjau ,atsiradęs alkio jausmas,jei nereiktų dar mesti svorio,tai gal pridėčiau trečiąjį mitybos kartą ir būtų gerai..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#112 2014-03-07 17:07

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mūza rašė:

Volframai ,dėkui už nuomonę smile na,pabandysiu dar kartą ,tada matysiu ar sualergizuos ar ne,nes dabar padariau pertrauką nuo didesnio kiekio baltymų.Treniruotėse nesimuliuoju...na,o tai jei savaitgalis ramus,t.y be sporto salės,tai vėl netinka tokia mityba,tada jau pamažinti baltymo kiekį?
Klausi kodėl pakeičiau aną mitybą? na,tiesą pasakius -pasidarė sunku,kadangi pagal jos rekomendacijas reikia valgyti ne dažniau kaip 2 kartus dienoje,kad nesukelti insulino pliūpsnių,gal,kad prisidėjo daugiau aerobinių treniruočių,gal apskritai daugiau pavargstu paskutiniu metu-atsirado alkio jausmas,ir per tuos 2 prisėdimus tiek prisikertu,kad jau visršinu kcal kiekį,o tai padaryti gana nesudėtinga,kadangi toji mityba pagrinde ,,važiuoja" ant riebalų.Sustojęs svorio kritimas ir, kaip minėjau ,atsiradęs alkio jausmas,jei nereiktų dar mesti svorio,tai gal pridėčiau trečiąjį mitybos kartą ir būtų gerai..

Jaigu angliskai moki, tai va pasiskaityk

http://www.t-nation.com/diet-fat-loss/a … orie/print

Neprisijungęs

 
Mūza
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#113 2014-03-07 17:43

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

na,ne perfect ta anglų  pas mane,bet bandysiu pasistudijuoti,dėkui

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#114 2014-03-08 23:54

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mūza: as tavo vietoj drastiskai mitybos nekeisciau, juk numetei nemazai kg su ja, vadinasi ji tau tiko. paprasciausiai ivesk trecia valgyma ir pasikelk angiavandenius tom dienom, kai eini i cardio treniruotes. tas surasytas meniu, tai toks "neapetitnas" atrodo, skurdus ir sprangus, nes viskas sausai, liesai. juk ne nuo riebalu tunkama, o nuo kcal pertekliaus, o ypac kai tas perteklius ateina is riebalu ir angliavandeniu misinio (saldainiai, bandeles, torciukai, kose su sviestu ir t.t.)... manau, pati zinai apie insulino suolius ir riebalu kaupimo mechanizma organizme. sekmes.

Neprisijungęs

 
Pikcius
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-07-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#115 2014-03-24 22:17

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Sveikos merginos, galvoju gal man kas nors padės, mano ūgis 168cm,sveriu 55kg,mano kūnas neturi raumenuku, o norėtųsi ir nemažai, gal yra čia sportininkiu kurios pasidalintų kaip užauginti tuos raumenukus?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#116 2014-03-24 22:36

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Pikcius rašė:

Sveikos merginos, galvoju gal man kas nors padės, mano ūgis 168cm,sveriu 55kg,mano kūnas neturi raumenuku, o norėtųsi ir nemažai, gal yra čia sportininkiu kurios pasidalintų kaip užauginti tuos raumenukus?

Ką jum reikia suprast, kad jūs turit taip pat sportuot kaip ir vyrai, o net ir sunkiau. Nėra kažkokio stebuklo, plėšytis reikia salėje. Susitvarkyk mitybą (kcal+) ir paimk 3d programą. Upper Lower Full body. Jei nesi tinginė, pasiskaitysi, pasidomėsi pati. Nes reikia žinot ką darai. smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#117 2014-03-25 22:51

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mūza rašė:

Volframai ,dėkui už nuomonę
smile na,pabandysiu dar kartą ,tada matysiu ar sualergizuos ar ne,nes dabar
padariau pertrauką nuo didesnio kiekio baltymų.Treniruotėse
nesimuliuoju...na,o tai jei savaitgalis ramus,t.y be sporto salės,tai
vėl netinka tokia mityba,tada jau pamažinti baltymo kiekį?
Klausi kodėl pakeičiau aną mitybą? na,tiesą pasakius -pasidarė
sunku,kadangi pagal jos rekomendacijas reikia valgyti ne dažniau kaip 2
kartus dienoje,kad nesukelti insulino pliūpsnių,gal,kad prisidėjo
daugiau aerobinių treniruočių,gal apskritai daugiau pavargstu paskutiniu
metu-atsirado alkio jausmas,ir per tuos 2 prisėdimus tiek
prisikertu,kad jau visršinu kcal kiekį,o tai padaryti gana
nesudėtinga,kadangi toji mityba pagrinde ,,važiuoja" ant
riebalų.Sustojęs svorio kritimas ir, kaip minėjau ,atsiradęs alkio
jausmas,jei nereiktų dar mesti svorio,tai gal pridėčiau trečiąjį mitybos
kartą ir būtų gerai..

as tai esu isitikines kad 1g baltymo ant 1 kg svorio per akis jei mergina nera extreme treniruociu fane.o kita kaloriju dali is grikiu rudu ryziu darzoviu.pats taip darau viskas super

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#118 2014-03-25 23:16

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Pikcius rašė:

Sveikos merginos, galvoju
gal man kas nors padės, mano ūgis 168cm,sveriu 55kg,mano kūnas neturi
raumenuku, o norėtųsi ir nemažai, gal yra čia sportininkiu kurios
pasidalintų kaip užauginti tuos raumenukus?

kad tau kazkas parasys pratimu ir maisto plana raumenys neuzaugs.kol yra nuotaika eik i pirma pasitaikiusia sale.prasyk kad mokintu bazinius pratimus.ten ir apie maista labai nenusisnekes.va ir bus pradzia.

Neprisijungęs

 
Mūza
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#119 2014-04-04 23:12

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

NATURAL1978 rašė:

as tai esu isitikines kad 1g baltymo ant 1 kg svorio per akis jei mergina nera extreme treniruociu fane.o kita kaloriju dali is grikiu rudu ryziu darzoviu.pats taip darau viskas super

čia turi omenyje aktyviosios kūno masės?tokiu atveju pas mane jos 50 kg- visa kita riebalai sad taigi,kol kas pasirinkau tą planą pagal knygą t.y. 35 proc. baltymų,35 proc.riebalų,30 proc.anglių ,baltymo gaunasi apie 2-2,25 gr 1 kg( 50* 2.25 =112.5 gr)per dieną maždaug 1500 kcal aklai nekopijuoju,paimprovizuoju,valgau skaniai smile rezultatas-alergija dingo, - 5 kg nuo kovo 17 d.  po poros mėn.prašysiu,kad rieblų procentą paskaičiuotų,labai įdomu kaip tie rodikliai pasikeis

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#120 2014-04-05 01:06

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mūza rašė:

NATURAL1978 rašė:

as tai
esu isitikines kad 1g baltymo ant 1 kg svorio per akis jei mergina nera
extreme treniruociu fane.o kita kaloriju dali is grikiu rudu ryziu
darzoviu.pats taip darau viskas super

čia turi omenyje aktyviosios kūno masės?tokiu atveju pas mane jos 50 kg-
visa kita riebalai sad taigi,kol kas pasirinkau tą planą pagal knygą
t.y. 35 proc. baltymų,35 proc.riebalų,30 proc.anglių ,baltymo gaunasi
apie 2-2,25 gr 1 kg( 50* 2.25 =112.5 gr)per dieną maždaug 1500 kcal
aklai nekopijuoju,paimprovizuoju,valgau skaniai smile rezultatas-alergija
dingo, - 5 kg nuo kovo 17 d.  po poros mėn.prašysiu,kad rieblų procentą
paskaičiuotų,labai įdomu kaip tie rodikliai pasikeis

na tau gal daugoka to baltymo ,manau kad nepasisavina tu 110 g.bet cia zinok reikia skaiciuot gyvulini tik ten grikiu ryziu baltyma pamirsk.as sveriu 86.ir suvartoju nedaugiau kaip 60 g balt is mesos raudonos 400 ar 500g i diena.ir nemirstu.aisku tik sportuoju 2 d iseiles paskui 4 laisvos nes naktim dirbu .na ziurek gal ir gerai tau.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#121 2014-04-05 11:03

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

60gr baltymo is 400gr mesos? is 400 tikrai apie 100gr baltymo bus....

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#122 2014-04-05 12:29

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

NATURAL1978 rašė:

Mūza rašė:

NATURAL1978 rašė:

as tai
esu isitikines kad 1g baltymo ant 1 kg svorio per akis jei mergina nera
extreme treniruociu fane.o kita kaloriju dali is grikiu rudu ryziu
darzoviu.pats taip darau viskas super

čia turi omenyje aktyviosios kūno masės?tokiu atveju pas mane jos 50 kg-
visa kita riebalai sad taigi,kol kas pasirinkau tą planą pagal knygą
t.y. 35 proc. baltymų,35 proc.riebalų,30 proc.anglių ,baltymo gaunasi
apie 2-2,25 gr 1 kg( 50* 2.25 =112.5 gr)per dieną maždaug 1500 kcal
aklai nekopijuoju,paimprovizuoju,valgau skaniai smile rezultatas-alergija
dingo, - 5 kg nuo kovo 17 d.  po poros mėn.prašysiu,kad rieblų procentą
paskaičiuotų,labai įdomu kaip tie rodikliai pasikeis

na tau gal daugoka to baltymo ,manau kad nepasisavina tu 110 g.bet cia zinok reikia skaiciuot gyvulini tik ten grikiu ryziu baltyma pamirsk.as sveriu 86.ir [b
suvartoju nedaugiau kaip 60 g balt is mesos raudonos 400 ar 500g i diena[/b].ir nemirstu.aisku tik sportuoju 2 d iseiles paskui 4 laisvos nes naktim dirbu .na ziurek gal ir gerai tau.

ne nu bll... as suprantu, kad stresas del teismo ir pan., bet tai gal geriau nerasyk nieko tada tam forume - naaxer cia reikia klaidint zmones?....

Neprisijungęs

 
Mūza
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#123 2014-04-05 16:07

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

aha,ir aš norėjau pasakyti,kad pvz. 500 gr žalios jautienos turi 103 gr.baltymo wink o aš skaičiuoju viską į baltymų kiekį,juk ne vien mėsą valgome-ir varškės suvalgau ir kiaušinio,ir žuvies,kad ir tie 50 gr ryžių turi 4 gr baltymo smile ir sportuoju aš 4-5 kartus per savaitę

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#124 2014-04-06 03:26

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mūza rašė:

aha,ir aš norėjau
pasakyti,kad pvz. 500 gr žalios jautienos turi 103 gr.baltymo wink o aš
skaičiuoju viską į baltymų kiekį,juk ne vien mėsą valgome-ir varškės
suvalgau ir kiaušinio,ir žuvies,kad ir tie 50 gr ryžių turi 4 gr baltymo
smile ir sportuoju aš 4-5 kartus per savaitę

varskes ir kiausinio taip aisku skaiciuoji.augalinio ne.nes nevisos amino r. ten

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#125 2014-04-06 03:29

Re: Treniruočių ir mitybos programa svorio metimui

Mūza rašė:

aha,ir aš norėjau
pasakyti,kad pvz. 500 gr žalios jautienos turi 103 gr.baltymo wink o aš
skaičiuoju viską į baltymų kiekį,juk ne vien mėsą valgome-ir varškės
suvalgau ir kiaušinio,ir žuvies,kad ir tie 50 gr ryžių turi 4 gr baltymo
smile ir sportuoju aš 4-5 kartus per savaitę

kas del jautienos tai kiek pamenu 100g 25 g baltymo.as jos nevalgau tai nesidomiu.bet va kiaulienos nugarine be riebalo tai as skaiciuoju kad 100g turi 15g balt 30g riebalo ir apie 350ccal.taip raso rimi pc pakuotes

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net