Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Prikolistas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1 2006-09-29 09:56

Nusiskundimai treneriais!

sveiki, nezinojau kur rasyti, bet kadangi klausiu dalinai apie maisto papildus tai rasau cia
krc, man vakar grupioke pareiske kad kazkoks tai treneris is telekomo sport.k. kalbedamas su kazkokia daktare pareiske kad nuo kreatino nebenori vyrai bobu dumbom dumbomdumbom
tai vat norejau suzinoti, kas ten per asilas toks galetu buti, kad tokius vejus boboms pasakoja? ir antra ar kam buvo pasitaike tokiu salutiniu nuo kreatino? as ziema 12 klaseje per 2 men buvau apie 1.5 kg jo suedes o bobu kaip norejau taip ir toliau noriu cool tai gal man kreatinas "neveike"?big_smilebig_smilebig_smile

tiesa kreatinas nera labai sveika inkstams bet kad potencijai tai pirma karta tokia nesamone girdziu, tuo labiau buciau pastebejes bebe

Paskutinį kartą taisė Prikolistas (2006-09-29 10:07)

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#2 2006-09-29 19:43

Re: Nusiskundimai treneriais!

Vėjai čia kažkokie. Nu jei suvalgysi jo kokius 20kg, tai aišku ne tik bobų, bet ir gyvent nenorėsi big_smile big_smile big_smile Šiaip čia paistalai mano nuomone

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#3 2006-09-29 22:22

Re: Nusiskundimai treneriais!

Rekomendacija tam treneriui paprasta - daugiau skaityti naudingos literatūros (jei jis aišku ne ant juokų taip pasakė)

Neprisijungęs

 
Prikolistas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#4 2006-09-29 22:43

Re: Nusiskundimai treneriais!

tai va jei tokias nesamones sneka tai kokias jie programas ne tik treniruociu bet ir mitybos gali sudarineti?
man kai grupioke pasake tai nors i snuki duok tam treneriui bo visos mergos zvengt pradejo:/ krc susiparinau ir tiek, seniau zinojau kad beleka i klubus treneriais ima, nu bet kad tokius kvailius, tai net neitariau... tai pagal ji iseina kad valgant raudona mesa ir zuvi nebegali kaulo padaryti big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#5 2006-09-29 23:48

Re: Nusiskundimai treneriais!

Žinoma nei mėsoj nei dar kitur nebus niekaip tokio kiekio, kokį gali gauti su papildu, bet tai tikrai dar nesako apie tai, kad gali nutikti kas nors pan., juk šita medžiaga jau yra ištirta dešimtmečiais, yra begalybė tyrimų, palyginimų, ir išvadų, taip kad čia dydžiausias absurdas apie kurį net negali būt kalbos

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#6 2006-09-30 14:01

Re: Nusiskundimai treneriais!

shtyrius rašė:

Vėjai čia kažkokie. Nu jei suvalgysi jo kokius 20kg, tai aišku ne tik bobų, bet ir gyvent nenorėsi big_smile big_smile big_smile Šiaip čia paistalai mano nuomone

o kas nutiks suvalgius 20 kg kreatino?

Neprisijungęs

 
Gerundijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-03-11
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#7 2006-09-30 14:14

Re: Nusiskundimai treneriais!

MaxPower rašė:

shtyrius rašė:

Vėjai čia kažkokie. Nu jei suvalgysi jo kokius 20kg, tai aišku ne tik bobų, bet ir gyvent nenorėsi big_smile big_smile big_smile Šiaip čia paistalai mano nuomone

o kas nutiks suvalgius 20 kg kreatino?

tapsi toks didelis kaip colemanas........ tonguestangacool

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#8 2006-09-30 16:52

Re: Nusiskundimai treneriais!

Jei visada tiek vartosi (ne vien rekomenduojamu užkrovimo periodu), tada paprasčiausiai be reikalo tik suvartosi produktą, nes tiek nepasisavins ir papildomai apkrausi inkstus

Neprisijungęs

 
shiauryz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-06-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#9 2006-09-30 18:10

Re: Nusiskundimai treneriais!

20 kg o ne 20g

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#10 2006-09-30 18:23

Re: Nusiskundimai treneriais!

lollollollollol
oho, netgi kg lollol
tiesa, tik dabar pastebėjau smile juokinga net smile

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#11 2006-10-01 16:48

Re: Nusiskundimai treneriais!

Max Power - čia bajeris dėl 20kg big_smile big_smile Galėjau paminėt ir 30 ir 40kg juoko dėlei, tai nebūtų esmės pakeitę big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net