Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Welnias
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-01-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#76 2009-03-10 22:48

Re: Insulinas

Metanolon rašė:

TNT rašė:

holllywood rašė:


gal foto butu galima pamatyk kai tu pike buvai su 70IU ?

Kam tu foto komoje lollollol

krc nejauti kaip svaiksti, buciau komoj db nerasyciau, taip kad susilaikyk nuo bereiksmiu komentaru tongue

Bet tu kita karta geriau pagalvok apie tokias dozes, nes cia visiskai nesveikos dozes smile Tu cia rimtai savo kuneli zaloji roll

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#77 2009-03-11 21:17

Re: Insulinas

TNT rašė:

Metanolon rašė:

TNT rašė:

Kam tu foto komoje lollollol

krc nejauti kaip svaiksti, buciau komoj db nerasyciau, taip kad susilaikyk nuo bereiksmiu komentaru tongue

Bicas as tau nenoriu nieko sakyti, bet pasiziurek kaip kvailai skamba inulinas su metanu. Ispudis, kad vaikas paragavo metano ir kazkas papasakojo, kad isulinas sustriau. Gi uokingai skamba. Ar bent zinai kaip jis varosi, kokiais kiekiais, kaip skaiciuojamas periodinis gliukozes gerimas, kada didziausias pasisavinimas. Manau ne... Tad nepyk ir ant manes, kad pasilazdavoti sugalvojau. Manau turiu uz ka....

niekas man nepasakojo apie ta insulina, tiesiog treneris padave ir sake vartot,o metanas del to, jog tiesiog likuciai buvo like taj nutariau sujungt. o beto, viska zinau kaip ka daryt, kada vartot, po kiek, kada geriausia ir pan, tiesiog megstu rizikuot ir nutariau didint dozes ir kaip matai visgi dar ne komoj ir ne diabetikas. Tajgi visi galit pasilaikyt savo teorines zinias, as remiuosi savo praktika galiu pasakyt kad 80iu y koma nenuvaro. na aisku neliepiu taip daryt kitiems big_smile

Paskutinį kartą taisė Metanolon (2009-03-11 21:22)

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#78 2009-03-11 21:18

Re: Insulinas

Welnias rašė:

Metanolon rašė:

TNT rašė:


Kam tu foto komoje lollollol

krc nejauti kaip svaiksti, buciau komoj db nerasyciau, taip kad susilaikyk nuo bereiksmiu komentaru tongue

Bet tu kita karta geriau pagalvok apie tokias dozes, nes cia visiskai nesveikos dozes smile Tu cia rimtai savo kuneli zaloji roll

zinai, kaip sakoma jaunyste durnyste big_smile nera ten taip blogai kaip visi pasakoja :d

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#79 2009-03-11 22:05

Re: Insulinas

Metanolon rašė:

Welnias rašė:

Metanolon rašė:


krc nejauti kaip svaiksti, buciau komoj db nerasyciau, taip kad susilaikyk nuo bereiksmiu komentaru tongue

Bet tu kita karta geriau pagalvok apie tokias dozes, nes cia visiskai nesveikos dozes smile Tu cia rimtai savo kuneli zaloji roll

zinai, kaip sakoma jaunyste durnyste big_smile nera ten taip blogai kaip visi pasakoja :d

cia kaip alkoholikui uzsikodavus, o gal man nebus blogai.. o kas jei bus ? big_smile rusiska rulete..

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#80 2009-03-11 22:24

Re: Insulinas

Metanolon rašė:

TNT rašė:

Metanolon rašė:


krc nejauti kaip svaiksti, buciau komoj db nerasyciau, taip kad susilaikyk nuo bereiksmiu komentaru tongue

Bicas as tau nenoriu nieko sakyti, bet pasiziurek kaip kvailai skamba inulinas su metanu. Ispudis, kad vaikas paragavo metano ir kazkas papasakojo, kad isulinas sustriau. Gi uokingai skamba. Ar bent zinai kaip jis varosi, kokiais kiekiais, kaip skaiciuojamas periodinis gliukozes gerimas, kada didziausias pasisavinimas. Manau ne... Tad nepyk ir ant manes, kad pasilazdavoti sugalvojau. Manau turiu uz ka....

niekas man nepasakojo apie ta insulina, tiesiog treneris padave ir sake vartot,o metanas del to, jog tiesiog likuciai buvo like taj nutariau sujungt. o beto, viska zinau kaip ka daryt, kada vartot, po kiek, kada geriausia ir pan, tiesiog megstu rizikuot ir nutariau didint dozes ir kaip matai visgi dar ne komoj ir ne diabetikas. Tajgi visi galit pasilaikyt savo teorines zinias, as remiuosi savo praktika galiu pasakyt kad 80iu y koma nenuvaro. na aisku neliepiu taip daryt kitiems big_smile

Aisku. Ta prasme zinai kaip insulina varyti, bet surizikavai varyti paprastai be gliukozes? As galiu pasakyt, kad tai tikrai dalykas. As per viena karta surijau pusrycius, priespiecius ir pietus. Patikek koks apetitas. Bet nekenciu temperaturos pokyciu. Tai salta tai silta, tai baume ima tai rankos tirpsta. Man su juo buvo pirmas kursas kurio laukiau kada galu gale pasibaigs. Bet dabar vel pagalvoju. Tik sulauksiu savo kritines mases ribos ir tada sausiu, bet tikrai ne daugiau kaip 22IU.

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#81 2009-03-12 13:45

Re: Insulinas

TNT rašė:

Metanolon rašė:

TNT rašė:

Bicas as tau nenoriu nieko sakyti, bet pasiziurek kaip kvailai skamba inulinas su metanu. Ispudis, kad vaikas paragavo metano ir kazkas papasakojo, kad isulinas sustriau. Gi uokingai skamba. Ar bent zinai kaip jis varosi, kokiais kiekiais, kaip skaiciuojamas periodinis gliukozes gerimas, kada didziausias pasisavinimas. Manau ne... Tad nepyk ir ant manes, kad pasilazdavoti sugalvojau. Manau turiu uz ka....

niekas man nepasakojo apie ta insulina, tiesiog treneris padave ir sake vartot,o metanas del to, jog tiesiog likuciai buvo like taj nutariau sujungt. o beto, viska zinau kaip ka daryt, kada vartot, po kiek, kada geriausia ir pan, tiesiog megstu rizikuot ir nutariau didint dozes ir kaip matai visgi dar ne komoj ir ne diabetikas. Tajgi visi galit pasilaikyt savo teorines zinias, as remiuosi savo praktika galiu pasakyt kad 80iu y koma nenuvaro. na aisku neliepiu taip daryt kitiems big_smile

Aisku. Ta prasme zinai kaip insulina varyti, bet surizikavai varyti paprastai be gliukozes? As galiu pasakyt, kad tai tikrai dalykas. As per viena karta surijau pusrycius, priespiecius ir pietus. Patikek koks apetitas. Bet nekenciu temperaturos pokyciu. Tai salta tai silta, tai baume ima tai rankos tirpsta. Man su juo buvo pirmas kursas kurio laukiau kada galu gale pasibaigs. Bet dabar vel pagalvoju. Tik sulauksiu savo kritines mases ribos ir tada sausiu, bet tikrai ne daugiau kaip 22IU.

na taip, surizikavau ir nieko, visada turejau pasiruoses ka nors saldaus tam atvejui jeigu butu blogai, taciau niekada nieko nebuvo. gal truputely padrebedavo rankos taciau labai nezymiai, o del temperaturos tebuvo vienas kartas kai susileidau ir pamirsau pavalgyt, tuomet kai jau prisedau prie maisto ejo viskas big_smile o seip jeigu susileisdavau ir po kokios 10min pavalgydavau apetitas nebuvo toks jau labai didelis, ir pilvukas neuzaugo  kaip kad kalba dauguma.taciau mano draugam visada budavo prastai, vaizdas liedavosi akyse, rankos drebedavo, budavo silpna, ir kankino temperaturos pokyciai, matyt viskas nuo organizmo priklauso. o as kaip tik niedada nenoreciau nutraukt kurso su insulinu, injekcijos neskaudzios ir veikia gerai. na bet cia kaip kam.

Paskutinį kartą taisė Metanolon (2009-03-12 13:48)

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#82 2009-03-12 22:03

Re: Insulinas

Na tai tu laimes kudikis hmm

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#83 2009-03-13 02:58

Re: Insulinas

TNT rašė:

Na tai tu laimes kudikis hmm

dekui, buciau laimes kudikis jeigu jis man butu veikes nrml big_smile kazkaip nlb jis man suveike big_smile

Neprisijungęs

 
Welnias
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-01-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#84 2009-03-13 06:07

Re: Insulinas

Metanolon rašė:

TNT rašė:

Na tai tu laimes kudikis hmm

dekui, buciau laimes kudikis jeigu jis man butu veikes nrml big_smile kazkaip nlb jis man suveike big_smile

Ir kokius rezultatus pasekei ji naudodamas? smile Beja kiek laiko ji naudojai? roll

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#85 2009-03-13 08:35

Re: Insulinas

man sita tema tai grynas freakshow smile nezinau dar ne vieno kuris vare daugiau nei 20iu be pasekmiu smile

Neprisijungęs

 
steras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Marijampolė
Registravosi: 2008-08-25
Žinutės: 131
Atsiliepimai: 0

#86 2009-03-13 10:45

Re: Insulinas

speju, kad jis cia vare koki suda.

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#87 2009-03-13 10:46

Re: Insulinas

Taboo rašė:

man sita tema tai grynas freakshow smile nezinau dar ne vieno kuris vare daugiau nei 20iu be pasekmiu smile

gal yra fenomenu roll

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#88 2009-03-13 11:21

Re: Insulinas

Captain Anabolic rašė:

Taboo rašė:

man sita tema tai grynas freakshow smile nezinau dar ne vieno kuris vare daugiau nei 20iu be pasekmiu smile

gal yra fenomenu roll

gal leidos i bato kulna lol
gal nezino kas tas iu big_smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#89 2009-03-13 12:14

Re: Insulinas

Taboo rašė:

man sita tema tai grynas freakshow smile nezinau dar ne vieno kuris vare daugiau nei 20iu be pasekmiu smile

na sakaitau zinojima ta kai pats matai kiek suleidezia tada 100proc garantija, o sakyt bet ka gali... man paciam sake kad  iki 36iu i diena dakelia, nemaciau pats tai sunku patiket...

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#90 2009-03-13 12:22

Re: Insulinas

drugsmylife rašė:

Taboo rašė:

man sita tema tai grynas freakshow smile nezinau dar ne vieno kuris vare daugiau nei 20iu be pasekmiu smile

na sakaitau zinojima ta kai pats matai kiek suleidezia tada 100proc garantija, o sakyt bet ka gali... man paciam sake kad  iki 36iu i diena dakelia, nemaciau pats tai sunku patiket...

smile utiutiu augimas athodus turi nuo 12 iu big_smile o cia insulin netures..

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#91 2009-03-13 21:48

Re: Insulinas

Welnias rašė:

Metanolon rašė:

TNT rašė:

Na tai tu laimes kudikis hmm

dekui, buciau laimes kudikis jeigu jis man butu veikes nrml big_smile kazkaip nlb jis man suveike big_smile

Ir kokius rezultatus pasekei ji naudodamas? smile Beja kiek laiko ji naudojai? roll

10kg ant svorio ir 20 ant jegos, naudojau net nepamenu kiek bet zinau kad sunaudojau apie 1000iu, beja kazkas sake kad suda naudojau, treneriai sudu neduoda jei ka, beja naudojau toky http://www.beauty-line.ru/index.php?productID=996 Taboo - jeigu cia tau freakshow taj kam dar cia lankaisi ? big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#92 2009-03-13 21:53

Re: Insulinas

Metanolon rašė:

Welnias rašė:

Metanolon rašė:


dekui, buciau laimes kudikis jeigu jis man butu veikes nrml big_smile kazkaip nlb jis man suveike big_smile

Ir kokius rezultatus pasekei ji naudodamas? smile Beja kiek laiko ji naudojai? roll

10kg ant svorio ir 20 ant jegos, naudojau net nepamenu kiek bet zinau kad sunaudojau apie 1000iu, beja kazkas sake kad suda naudojau, treneriai sudu neduoda jei ka, beja naudojau toky http://www.beauty-line.ru/index.php?productID=996 Taboo - jeigu cia tau freakshow taj kam dar cia lankaisi ? big_smile

na matai, as nenoriu kad kiti darytu tokias nesamones kokias tu darai smile

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#93 2009-03-13 21:58

Re: Insulinas

Taboo rašė:

Metanolon rašė:

Welnias rašė:


Ir kokius rezultatus pasekei ji naudodamas? smile Beja kiek laiko ji naudojai? roll

10kg ant svorio ir 20 ant jegos, naudojau net nepamenu kiek bet zinau kad sunaudojau apie 1000iu, beja kazkas sake kad suda naudojau, treneriai sudu neduoda jei ka, beja naudojau toky http://www.beauty-line.ru/index.php?productID=996 Taboo - jeigu cia tau freakshow taj kam dar cia lankaisi ? big_smile

na matai, as nenoriu kad kiti darytu tokias nesamones kokias tu darai smile

aaa, nu tada ok big_smile as ir nenoriu kad vaikam per mane koma butu  big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#94 2009-03-13 22:00

Re: Insulinas

Metanolon rašė:

Taboo rašė:

Metanolon rašė:


10kg ant svorio ir 20 ant jegos, naudojau net nepamenu kiek bet zinau kad sunaudojau apie 1000iu, beja kazkas sake kad suda naudojau, treneriai sudu neduoda jei ka, beja naudojau toky http://www.beauty-line.ru/index.php?productID=996 Taboo - jeigu cia tau freakshow taj kam dar cia lankaisi ? big_smile

na matai, as nenoriu kad kiti darytu tokias nesamones kokias tu darai smile

aaa, nu tada ok big_smile as ir nenoriu kad vaikam per mane koma butu  big_smile

idomu tik kaip apriebejo tavo vidaus organai nuo tiek iu smile bet tau turbut tai net neidomu ? smile

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#95 2009-03-13 22:24

Re: Insulinas

Taboo rašė:

Metanolon rašė:

Taboo rašė:


na matai, as nenoriu kad kiti darytu tokias nesamones kokias tu darai smile

aaa, nu tada ok big_smile as ir nenoriu kad vaikam per mane koma butu  big_smile

idomu tik kaip apriebejo tavo vidaus organai nuo tiek iu smile bet tau turbut tai net neidomu ? smile

na tiesa sakant tikrai nlb ydomu big_smile svarbiausia kad pokolkas jauciuosi sveikas, o kas bus ateity matysim big_smile dar cia nera freak istorija, mano draugas ziauresnis smile

Neprisijungęs

 
omna
Atkaklus dalyvis
Vietovė: KAUNAS
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#96 2009-03-13 22:30

Re: Insulinas

man patynka toks poziuris

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#97 2009-03-13 22:31

Re: Insulinas

omna rašė:

man patynka toks poziuris

smile visi anksciau ar veliau mirsim big_smile

Neprisijungęs

 
omna
Atkaklus dalyvis
Vietovė: KAUNAS
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#98 2009-03-13 22:35

Re: Insulinas

Taboo rašė:

omna rašė:

man patynka toks poziuris

smile visi anksciau ar veliau mirsim big_smile

ir tokie posakia patynka.smile
kam daryti is kuso paliava?jai galima protynga susidelioti kursa,su maziau visu salutiniu smile

Paskutinį kartą taisė omna (2009-03-13 22:36)

Neprisijungęs

 
Metanolon
Išmestas
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#99 2009-03-13 22:35

Re: Insulinas

omna rašė:

Taboo rašė:

omna rašė:

man patynka toks poziuris

smile visi anksciau ar veliau mirsim big_smile

ir tokie posakia patynka.
kam daryti is kuso paliava?jai galima protynga susidelioti kursa,su maziau visu salutiniu smile

na zinai, kartais norisi paeksperimentuot big_smile

Neprisijungęs

 
omna
Atkaklus dalyvis
Vietovė: KAUNAS
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#100 2009-03-13 22:37

Re: Insulinas

Metanolon rašė:

omna rašė:

Taboo rašė:


smile visi anksciau ar veliau mirsim big_smile

ir tokie posakia patynka.
kam daryti is kuso paliava?jai galima protynga susidelioti kursa,su maziau visu salutiniu smile

na zinai, kartais norisi paeksperimentuot big_smile

durnas mokosi is savo klaidu,protyngas is kito smile
peace

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net