Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ShadowLXX
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-11-11
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#676 2014-11-17 21:33

Re: Svorio metimas

Aisku,aciu uz patarimus reikia pradet daryt kazka iki vasaros,kad dingtu jie

Neprisijungęs

 
arnoldasz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-01-16
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#677 2014-11-17 21:44

Re: Svorio metimas

Na aš asmeniškai prieš metus spalio mėnesį pradėjau sportuot. Ūgis mano 181, svoris buvo 95kg. Tai taip sportavau, tikslų neturėdamas iki kovo mėnesio, svoris išliko toks pat, bet atsirado raumenų. Nuo kovo pradėjau jau rimtai mest svorį, tai iki liepos nusimetęs buvau iki 79kg (ir taip su daug cheatinimų), visai patenkintas forma buvau. Manau iki pavasario galėtum drąsiai prisižiūrėdamas mitybą raumenų pasistengt užsiaugint.

Neprisijungęs

 
ShadowLXX
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-11-11
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#678 2014-11-25 19:03

Re: Svorio metimas

Aisku

Paskutinį kartą taisė ShadowLXX (2014-12-18 20:18)

Neprisijungęs

 
Cyrex
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-09-25
Žinutės: 222
Atsiliepimai: 0

#679 2015-04-13 18:01

Re: Svorio metimas

Kiek norėjau svorio priaugt - priaugau, dabar laikas ryškint. Tai va turiu keletą klausimų, jei nepatyngėsit - atsakykit.

1. Baltymų skaičius išlieka toks pat kaip ir masėję (t.y ~2g/kg) tik mažėja anglių skaičius, teisingai?
2. Ryškinimo periodu neisiu į salę, tad planuoju namuose su hanteliais dirbt, tad kaip geriau daryti: 3 dienas svarmenys, 3 dienas kardio ar 3 dienas svarmenys ir po svarmenų kardio? O gal yra dar geresnių būdų ryškint ir neprarast raumeninės masės daug?

Tai tiek, iš anksto ačiū už atsakymus

Neprisijungęs

 
Travolta
Kalbus dalyvis
Vietovė: Norwegija Bergen
Registravosi: 2015-03-04
Žinutės: 54
Atsiliepimai: 0

#680 2015-04-14 00:12

Re: Svorio metimas

Cyrex rašė:

Kiek norėjau svorio priaugt - priaugau, dabar laikas ryškint. Tai va turiu keletą klausimų, jei nepatyngėsit - atsakykit.

1. Baltymų skaičius išlieka toks pat kaip ir masėję (t.y ~2g/kg) tik mažėja anglių skaičius, teisingai?
2. Ryškinimo periodu neisiu į salę, tad planuoju namuose su hanteliais dirbt, tad kaip geriau daryti: 3 dienas svarmenys, 3 dienas kardio ar 3 dienas svarmenys ir po svarmenų kardio? O gal yra dar geresnių būdų ryškint ir neprarast raumeninės masės daug?

Tai tiek, iš anksto ačiū už atsakymus

Treniruosiu ir svoriu nekeis jei nori prarast kuo maziau raumens baltyma palik 2+g ,o anglis prisuk.

Neprisijungęs

 
pvmdclaws
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-22
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#681 2015-04-21 21:54

Re: Svorio metimas

Sveiki man 17 metu ugis 190 svoris 102 gyvenu kaime tai nera jokiu sporto klubu ir nera kaip nuvaziuoti gal patarsit kaip namu salygomis numesti svorio?

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#682 2015-04-21 22:02

Re: Svorio metimas

pvmdclaws rašė:

Sveiki man 17 metu ugis 190 svoris 102 gyvenu kaime tai nera jokiu sporto klubu ir nera kaip nuvaziuoti gal patarsit kaip namu salygomis numesti svorio?

Patarsim. Susiderink mityba.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#683 2015-04-21 23:48

Re: Svorio metimas

Vartotojas258 rašė:

pvmdclaws rašė:

Sveiki man 17 metu ugis 190 svoris 102 gyvenu kaime tai nera jokiu sporto klubu ir nera kaip nuvaziuoti gal patarsit kaip namu salygomis numesti svorio?

Patarsim. Susiderink mityba.

Padek begiot kaimo keliukais,arba laukais.

Neprisijungęs

 
Edveee
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-29
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#684 2015-05-10 04:27

Re: Svorio metimas

Sveiki, reikia patarimo del mitybos ar viską gerai darau ir kokius papildus pirkti. Artėja atostogos, mėnesis liko, aišku per vėlai susigriebiau, bet atsikratyti riebalo nuo pilvo ir šonų gal išeis.

---------------------------------
Amžius: 21 metai
Svoris: 82kg
Ūgis: 185cm
--------------------------------
Mokausi ištestines studijas + dirbu 5 dienas per savaitę aktyvų darbą, sporto salė 2k per savaitę.
-------------------------------
Miegas

~03.30 - 11.30
-------------------------------
Darbas

Pirmadieni - Penktadieni 16,00 iki 01:00, pietų pertrauka 19,30 iki 20,30 ir 22,30 iki 23,00.
Savaitgaliais 16,00 iki 23,00, pietų pertrauka 19,00 iki 19,30.
-------------------------------
Mityba

Pirmas valgis 12val.

Kiaušinių baltymai    6
Trinys    1
Riešutai    Valg.šaukšt.
Daržoves

Antras valgis 15.00val.
       
Liesa mėsa (vištiena,jauiena,kalakutiena) 180g.
Angliavandeniai (grikiai,ryžiai)    Stiklinė/80g
Avokadas    ½

Pietų pertrauka darbe 19,30

Liesa mėsa (vištiena,jauiena,kalakutiena) 180g.
Daržovės
Vaisius

Grįžes namo 01.15

Liesa varškė (varškės sūris) arba sk. tūnos
----------------------------------------------------------------------------

Norėčiau riebalų degintojo ir gal kažkokių vitaminų kurie padetu jaustis gerai, nors kolkas gal ir neblogai jaučiuosi, pradėjau vos prieš kelias dienas šia mityba tai kūnas tikriausiai išsivalo nuo šlamšto.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#685 2015-05-13 22:07

Re: Svorio metimas

Pats pergyvenu panasu laikotarpi, liko dar 8kg, 14 jau numesta smile pagrinde ka as darau, tai skaiciuoju kalorijas...esu issimataves savo bazine medziagu apykaita, zinau kiek kcal reikia jai palaikyti, zinau savo kruvi, sumoje gaunasi, kad norint jog man kristu svoris, reikia sedeti ant 1800kcal arba maziau...ta ir darau dienos mityboje, per savaite kazkur po 0,5-0,8kg krenta...sporto sale su gelezim pas mane  tris kartus savaitej, HIIT dabar du kartus, anksciau darydavaui 5 kartus, bet biski gaudavosi daugoka, po geros trenkes nelikdavo normaliai jegu gera HIIT prasukti...Kiti gal cia bus uz ilga ir leta kardio, as pats toki is pradziu dariau, bet ziauriai jis nuobodus, ir po to atradau HIIT, kuris per trumpesni laika duoda bent jau tiek pat naudos negu ilgas kardio (jeigu ne daugiau) ir aisku jei sirdis leidzia toki kruvi, nes per leta kardio sedi ant 130-140 sirdies duziu, o per HIIT davarai ir iki 175 kokiu, ne visi taip gali iskarto...Mityba as asmeniskai suderines taip, kad ismetes praktiskai visas anglis, kurios eidavo is kosiu, bulviu, ryziu, duonos ir pan, zodziu visas tas standartines anglis...tai darau ne tik del svorio, bet ir del kitu priezasciu, anglys pas mane dabar yra kazkur 20-30% raciono max, gaunamos is darzoviu ir vaisiu tiktai, visa kita riebalai ir baltymai, kadangi kcal nedaug, ner taip sunku pasidaryti valgiarasti...energija tokiu atveju imama is riebalo pagrinde, kiti gal sakys kad raumuo irsta, bet profilaktiskai pasidarau pas normalu dietologa kuno sudeties analize, raumuo nenyksta tikrai, nes gauna pakanakami baltymo...pagrinde valgau 3 kartus dienoj, ir vienas arba du snackai, jei iseina, jei neiseina, nesuku galvos...
Papildai: ZMA, BCAA, multivitaminai, Omega 3, proteinas, kartais pagurksnoju biski moliugu seklu aliejaus, naudojau L Karnitina, bet ji reikia bent 3 menesius vartoti, kad butu kazkoks jauciamas poveikis, kitaip nelabai bus naudos...visu tu kitu burneriu nenaudoju, kiek domejausi jais, jie tiesiog padeda prie aukstesnio pulso degti riebalams, o ne raumenims ir tiek, na ir sukelia kuno temp, taip duodami termogenini efekta, na ir aisku su kofeinu ir zaliaja arbata papildomai neregijos (tiksliau nuima nuovargi, nes kofeinas tiesiog blokuoja nuovargio receptorius, ir uztai atrodo kad dar esi pilnas jegu)...aisku cia sneku apie paprastus burnerius, o ne tokius kaip Clena big_smile
Svori mesti nera sudetinga, bet reikia laiko ir kantrybes skaiciuojant kcal, ypac jei turi polinki I nutukima, tiesiog basic'as yra, kad sudegini daugiau kcal negu sunaudoji ir viskas...drastiskai badauti nepatariu, nes rezultatai bus trumpalaikiai, ir viska sgrys, geriau leciau, bet uztikrintai...
Sekmes smile jei kas neaisku, gali rasyti smile
P.S. tavo dieta yra standartine metant svori, bet kartu ir ziauriai nuobodi, ir jei neturi dideles valios, turetu po kokio menesi per uzpakali islysti (perkeltine prasme), ta prasme nebegalesi ziureti I visus tuos vistos papus ir ryzius...siulyciau ieskotis receptu kaip paivairinti maista, nes svorio metimas taps kancia...gali deti jautiena kepta, jei megsti medium rare kepimo, darytis salotas su vista, dziugo suriu, jogurtu ir darzovemis, taip pat salotas su kepta jautiena, troskinti vistos kulseles be odos, issitroskinti koki triusi spiziniam puode, daryti jautienos kukulius su liesu padazu, gali tortilijas pasidaryti su vistiena, gausis kaip naminis kebabas, tik skaniau, naudok stiklinius ryziu makaronus, pasidarysi pad thai, vietoj duonos naudok duonos/ryziu/kukuruzu trapucius, vietoj uztepeles/sviesto - avokada su druska ir citrinos sultimis...zodziu turek ismone, as pvz turiu gal 80+ paprastu ir sudetingu receptu, kurie visi tinkami sovrio metimui, bet mano vienas is hobiu yra maisto gaminimas, tai man patinka eksperimentuoti smile .... nes daug kas spjauna I tokias dietas vien del to kad vista ir ryziai atsibosta greit ir nebegali I juos ziureti...
jei turi polinki I nutukima, tau tai turi Tapti ne dieta, o gyvenimo budu, nes turesi pastoviai skaiciuoti kcal, kaip as pvz...tik uzleidziu savaitei - opa kg I virsu...tiesiog reikia issiugdyti kitokius valgymo iprocius, ir padaryti kad tai taptu malonumu, o ne prievole, tik taip sekmingai susitvarkysi su svoriu...is esmes sportas yra antrinis dalykas metant svori, ta prasme gerai kad stiprini raumenis, padedi sudaryti kcal deficita, bet as esu sekmingai metes svori ir vien tik su mityba, tiesiog dar maziau turi valgyti, sportas padeda biski "pacheatinti", nes turi papildoma rezerva kcal, kuri gali kartais prasukti ant alaus bonkes ar cipsu pakelio, ar sokolado smile pincipas yra toks Mityba>sportas>gyvenimo budas>papildai...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-05-13 22:18)

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#686 2015-05-13 23:01

Re: Svorio metimas

eina na, kas tiek skaitys big_smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#687 2015-05-13 23:06

Re: Svorio metimas

Bigger rašė:

eina na, kas tiek skaitys big_smile

Tie kas tikrai nores numesti svori ir bus bande jau kokius 3 kartus ir niekaip nesigaudavo...paprastai kai zmogui is kelinto karto nepavyksta, jis arba pradeda dometis kodel nepavyksta, arba numeta reikala I sali smile aisku galejau parasyti - tavo dieta bus pamirsta po menesio, suesk maziau kcal negu sudegini, sportuok ir bus utiutiu, bet as megstu paklodemis rasyti, gal kazkam bus idomu smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#688 2015-05-14 13:59

Re: Svorio metimas

Susistemink viska ir tikrai bus daugiau komentaru, nes dabar rasliavu tokiu labai daug, tik ar verta skaityt smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#689 2015-05-14 16:08

Re: Svorio metimas

ATjr rašė:

Susistemink viska ir tikrai bus daugiau komentaru, nes dabar rasliavu tokiu labai daug, tik ar verta skaityt smile

tokio ilgio postus forume zmones skaito su viena salyga - jeigu juos paraso natural'as smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#690 2015-05-14 16:21

Re: Svorio metimas

O kam butu neidomu durnysciu biski paskaityt smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#691 2015-05-14 17:33

Re: Svorio metimas

ATjr rašė:

Susistemink viska ir tikrai bus daugiau komentaru, nes dabar rasliavu tokiu labai daug, tik ar verta skaityt smile

Kam aktualu, tas skaitys dar ne tiek, kam neaktulu arba musa dinderi pastoviai ir tai vadina svorio metimu, tokiems nepades nei susisteminimas, nei dar kas...as nieko naujo nepasakiau, tiesiog parasiau savo patirti ir tiek...as tonas tokiu paklodziu esu perskaites ne viename forume, kai rinkausi info apie svorio metima, tokia jau pradedanciojo dalia...
O sutrumpinti labai lengva:
1) esk normalu maista
2) skaiciuok kcal kad sudegintum daugiau negu suedi
3) sportuok
4) kardio arba HIIT
5) profit

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-05-14 17:35)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#692 2015-05-14 18:32

Re: Svorio metimas

iparado rašė:

ATjr rašė:

Susistemink viska ir tikrai bus daugiau komentaru, nes dabar rasliavu tokiu labai daug, tik ar verta skaityt smile

Kam aktualu, tas skaitys dar ne tiek, kam neaktulu arba musa dinderi pastoviai ir tai vadina svorio metimu, tokiems nepades nei susisteminimas, nei dar kas...as nieko naujo nepasakiau, tiesiog parasiau savo patirti ir tiek...as tonas tokiu paklodziu esu perskaites ne viename forume, kai rinkausi info apie svorio metima, tokia jau pradedanciojo dalia...
O sutrumpinti labai lengva:
1) esk normalu maista
2) skaiciuok kcal kad sudegintum daugiau negu suedi
3) sportuok
4) kardio arba HIIT
5) profit

Kad ir normalus maistas, jei ėsi tai nekažką bus. Tiksliau tas ėsk nesiderina su 2 punktu kad skaičiuok kalorijas. Na arba apie gyvūnus kalbam.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#693 2015-05-14 18:46

Re: Svorio metimas

igndnp rašė:

iparado rašė:

ATjr rašė:

Susistemink viska ir tikrai bus daugiau komentaru, nes dabar rasliavu tokiu labai daug, tik ar verta skaityt smile

Kam aktualu, tas skaitys dar ne tiek, kam neaktulu arba musa dinderi pastoviai ir tai vadina svorio metimu, tokiems nepades nei susisteminimas, nei dar kas...as nieko naujo nepasakiau, tiesiog parasiau savo patirti ir tiek...as tonas tokiu paklodziu esu perskaites ne viename forume, kai rinkausi info apie svorio metima, tokia jau pradedanciojo dalia...
O sutrumpinti labai lengva:
1) esk normalu maista
2) skaiciuok kcal kad sudegintum daugiau negu suedi
3) sportuok
4) kardio arba HIIT
5) profit

Kad ir normalus maistas, jei ėsi tai nekažką bus. Tiksliau tas ėsk nesiderina su 2 punktu kad skaičiuok kalorijas. Na arba apie gyvūnus kalbam.

Cia su ironija buvo parasyta smile aisku, jei tas menkas porcijas sunaikinsi zaibo greitumu, tai galima pavadinti edimu arba rijimu, nes busi alkanas ir turesi vistos papa ir saujele ryziu indelyje big_smile

Zodziu daugiau maziau punktai aiskus, o jei kam idomu placiau, gali pereiti prie mano paklodes big_smile

Neprisijungęs

 
Jurgisxd
Išmestas
Registravosi: 2015-04-20
Žinutės: 6
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#694 2015-06-26 18:52

Re: Svorio metimas

Heey, problema tokia, norėjau numest svorio, tad visai nukirtau angliavandenius. Taip numečiau gal 14kg, tada sugalvojau pasiskaičiuot, kiek kcal aš suvalgau, gavos apie 1200kcal. Man tai pasirodė žiauriai mažai, tad pakėliau kcal iki ~1700, klausimas, ar svoris toliau kris? Nes kelis kilogramus reiktų dar numest. Ūgis 182, svoris 67,5(dabar) 16m

Paskutinį kartą taisė Jurgisxd (2015-06-26 19:32)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#695 2015-06-26 19:06

Re: Svorio metimas

Jurgisxd rašė:

Heey, problema tokia, norėjau numest svorio, tad visai nukirtau angliavandenius. Taip numečiau gal 14kg, tada sugalvojau pasiskaičiuot, kiek kcal aš suvalgau, gavos apie 1200kcal. Man tai pasirodė žiauriai mažai, tad pakėliau kcal iki ~1700, klausimas, ar svoris toliau kris? Nes kelis kilogramus reiktų dar numest.

Traukinys iš Vilniaus į Kauną išvažiavo 16:30. Traukinį sudarė 83 cisternos ir traukiantis vagonas. Klausimas: koks traukinio mašinisto uošvenes amžius?

Paskutinį kartą taisė Volframas (2015-06-26 19:06)

Neprisijungęs

 
Kasparys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-04-01
Žinutės: 172
Atsiliepimai: 0

#696 2015-06-26 21:01

Re: Svorio metimas

sale lankai? per kiek laiko tas 14kg nukrito?

Neprisijungęs

 
Jurgisxd
Išmestas
Registravosi: 2015-04-20
Žinutės: 6
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#697 2015-06-26 23:10

Re: Svorio metimas

Kasparys rašė:

sale lankai? per kiek laiko tas 14kg nukrito?

Lankau, nukrito nuo naujų metų su pertraukom. Turiu omeny kad kartais savaitei ar pan. sustodavo svorio kritimas.

Neprisijungęs

 
Juodaplauke
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-12
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#698 2015-08-12 14:23

Re: Svorio metimas

Sveiki, pries nepilnas  2 savaites pradejau naudoti REDUXCUT ir tuo pat metu sportuoti , nors treneris sake jas geriant nebutinas sportas, Per 2 savaites numeciau 5kg.  Apetita slopina, valgiau tik sveika maista, nes jei nevalgysi nukrisi , pykins, svaigs galva. Negalima gerti kavos ir gerimu energetiniu, nes jose kofeino sociai.  Reikia gerti daug vandens. atsisakiau salduminu,cukraus, miltiniu gaminiu, keptu ir riebiu, nes su REDUXCUT tai padaryti labai paprasta, Vyras jau pastebejo mano pilvuka grazu,  jog jame jau formuojasi "kaladeles" ;D Mano ugis 172, svoris buvo 67kg. o dabar sveriu tik 62kg. o dar ne pabaiga!Taigi verta isbandyti.

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#699 2015-08-12 15:27

Re: Svorio metimas

Juodaplauke rašė:

Sveiki, pries nepilnas  2 savaites pradejau naudoti REDUXCUT ir tuo pat metu sportuoti , nors treneris sake jas geriant nebutinas sportas, Per 2 savaites numeciau 5kg.  Apetita slopina, valgiau tik sveika maista, nes jei nevalgysi nukrisi , pykins, svaigs galva. Negalima gerti kavos ir gerimu energetiniu, nes jose kofeino sociai.  Reikia gerti daug vandens. atsisakiau salduminu,cukraus, miltiniu gaminiu, keptu ir riebiu, nes su REDUXCUT tai padaryti labai paprasta, Vyras jau pastebejo mano pilvuka grazu,  jog jame jau formuojasi "kaladeles" ;D Mano ugis 172, svoris buvo 67kg. o dabar sveriu tik 62kg. o dar ne pabaiga!Taigi verta isbandyti.

Kūno analize reikėjo pasidaryt pradžioj ir gale, nors dar ne vėlu jei ne pabaiga, pažesit kiek raumenų nukris wink

Apie tuos REDUXCUT buvo ironman užsiminęs, sakė jei treneris siūlo tokį daiktą, kukareku jis treneris ir siust ji utiutiu reikia.

Paskutinį kartą taisė Vartotojas258 (2015-08-12 15:32)

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#700 2015-08-12 16:02

Re: Svorio metimas

Vartotojas258 rašė:

Juodaplauke rašė:

Sveiki, pries nepilnas  2 savaites pradejau naudoti REDUXCUT ir tuo pat metu sportuoti , nors treneris sake jas geriant nebutinas sportas, Per 2 savaites numeciau 5kg.  Apetita slopina, valgiau tik sveika maista, nes jei nevalgysi nukrisi , pykins, svaigs galva. Negalima gerti kavos ir gerimu energetiniu, nes jose kofeino sociai.  Reikia gerti daug vandens. atsisakiau salduminu,cukraus, miltiniu gaminiu, keptu ir riebiu, nes su REDUXCUT tai padaryti labai paprasta, Vyras jau pastebejo mano pilvuka grazu,  jog jame jau formuojasi "kaladeles" ;D Mano ugis 172, svoris buvo 67kg. o dabar sveriu tik 62kg. o dar ne pabaiga!Taigi verta isbandyti.

Kūno analize reikėjo pasidaryt pradžioj ir gale, nors dar ne vėlu jei ne pabaiga, pažesit kiek raumenų nukris wink

Apie tuos REDUXCUT buvo ironman užsiminęs, sakė jei treneris siūlo tokį daiktą, kukareku jis treneris ir siust ji utiutiu reikia.

mane tai erzina tos pačios banalybės "atsisakiau keptų ir riebių patiekalų, miltinių produktų, bulkos, bulvių" jei žmogus taip pasako tai net neverta su juo pradėti diskutuoti apie kažką.

Paskutinį kartą taisė Rojus (2015-08-12 16:03)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net