Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Awrimas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#1 2009-04-26 10:52

Omnadren 250

Omnadren 250 (testosteronas)

[4-androsten-3-one-17beta-ol]
    17beta-hydroxy-androst-4-en-3-one
    Molekulės svoris (bazės): 288.429
    Molekulės svoris (esterių)
    Propionate: 362.5082
    Phenylpropionate: 438.6058
    Isocaproate: 404.5886
    Caproate:116.16
    Formulė (bazės): C19 H28 O2
    Formulė (esterių)
    Propionate: C3 H6 O2
    Phenylpropionate: C9 H10 O2
    Isocaproate: C6 H12 O2
    Caproate: C16 H12 O2
    Lydimosi temperatūra: 154-155C
    Gamintojas: Jelfa
    Aktyvumas: 10-18 dienų.
    Aptikimas: 3 mėnesiai
    Vaistų rūšis: Anabolinis/Androgeninis Steroidas (injekcinis)
    Vidutinė dozė: 250-1000 mg/per savaitę (tik vyrams)
    Anabolinis/Androgeninis santykis: 100:100
    Spuoguotumas: Taip
    Vandens užlaikymas: Taip
    Aukštas kraujo spaudimas: Taip
    Toksiškas kepenims: Nedaug
    Aromatizacija: Taip
    DHT kitimas: Taip, didelis
    HPTA funkcijos sumažėjimas: Taip, smarkus

1 mililitras Omnadren 250 susideda iš:
    30mg testosterone propionate
    60mg testosterone phenylpropionate
    60mg testosterone isocaproate
    100mg testosterone caproate

Omnadren 250 yra aliejaus pagrindo injekcinis preparatas, susidedantis iš keturių skirtingų testosterono esterių mišinio: Testosterone propionate, phenylpropionate, isocaproate ir caproate. Kadangi susideda iš keturių testosterono esterių, Omnadren dažniausiai yra lyginamas su Sustanon. Nors ir kombinuojamas iš tokio pat kiekio Testosterone propionate, testosterone phenylpropionate ir isocaproate kaip Sustanon, tačiau paskutinis esteris yra kitas. Prašau atkreipti dėmesį į tai, kad senesnėje Omnadren versijoje isohexanoate ir hexanoate yra įrašyti kaip dvi paskutinės preparato sudedamosios dalys. Hexanoate paprasčiausiai yra caproate atitikmuo, taigi paskutinis esteris (decanoate) yra vienintelis Sustanon ingredientas, kurio trūksta Omnadren.

Atrodo, kad vienintelis pastebimas skirtumas tarp Sustanon ir Omnadren yra greitis, per kurį įvyksta estrogeno padidėjimas. Palyginime, atrodo, procesas yra truputį ryškesnis su Omnadren. Tai yra, žinoma, tik laiko parinkimo klausimas, kadangi lėčiausiai paleidžiamas Omnadren esteris (caproate) veikia šiek tiek greičiau negu enanthate. Neturėdami to paties laipsniško paleidimo laiko, būdingo testosterone decanoate, testosterono lygmenys kraujyje pasieks aukščiausią tašką daug greičiau su šiuo junginiu. Vartotojai taip pat praneša apie vandens užlaikymą daug ankstesnėje ciklo dalyje. Nors vandens užlaikymas gali privesti prie greitesnio masės ir jėgos padidėjimo, tačiau tai taip pat gali tapti gana ryškiu akcentu, kuris priverstų labai lygią ir vandeningą išvaizdą vystytis (besislepiančio raumens definicija). Be to, papildomas estrogeno kiekis, tikėtina, sukels ginekomastijos išsivystymą. Šis padarinys yra ypač sietinas su Omnadren (paprastai atsiranda greitai po to, kai ciklas buvo pradėtas). Estrogenas taip pat gali būti atsakingas už kūno riebalų kiekio padidėjimą kurso metu ir atitinkamai praradimą po jo. Asmenys, kurie yra jautrūs estrogeno padariniams, bet vis dėlto siekia testosterono galios, turėtų pridėti tokį antiestrogeną, kaip Nolvadex ir/ar Proviron. Arimidex, Femara, Aromasin - 3 galingi antiaromatizantai - yra kitas pasirinkimas pasiekiamas mums. Šitie trys vaistai dirba daug efektyviau negu bet koks kitas antiestrogenas. Jie turėtų didelę naudą kartu su tokiu stipriu dalyku kaip Omnadren, kadangi standartinės priemonės nebus pakankamai efektyvios.

Omnadren esant testosteronui, jūs taip pat galite laukti tipiško šalutinio androgeninio poveikio. Riebi oda, spuoguotumas, plaukuotumo ant kūno/veido padidėjimas ir sukilusi agresija – visa tai yra labai susiję su šiuo produktu. Tai taip pat gali turėti įtakos plikimui. Tačiau yra variantas pridėti Proscar (finasteride). Tai vaistas, kuris gali efektyviai neleisti testosteronui pavirsti į DHT (dihydrotestosterone) tam tikruose audiniuose, į kuriuos taikosi androgenas. Kadangi DHT yra pirminis kaltininkas testosterono androgeniniams šalutiniams poveikiams, pridėdami Proscar, ciklą turėtume padaryti kur kas malonesnį. Taip pat tikėtina, jog Omnadren malšins endogeninę testosterono gamybą ganėtinai greitai. Todėl baigiant kursą yra būtinybė pridėti testosteroną stimuliuojantį preparatą kaip HCG ir/ar Clomid/Nolvadex.

Kadangi Omnadren yra stiprus, ilgo veikimo testosterono mišinys, jo efektas, be abejo, dažnai yra lyginamas su Sustanon. Tai yra panašiai galingas androgenas, suteikiantis jėgos ir didelį masės kiekį. Dėl didelio vandens užlaikymo, siejamo su testosteronu, Omnadren naudojamas tik masės prieaugio tikslams. Nors yra labai efektyvu naudoti vieną, tačiau taip pat galima kombinuoti su kitais steroidais, priklausomai nuo pageidaujamo rezultato. Daug sportininkų mėgsta kombinuoti Omnadren su stipriais anaboliniais steroidais kaip Deca-Durabolin ar pavyzdžiui Equipoise, siekiant sumažinti bendrą testosterono dozę ir ciklo metu auginti kokybiškesnę masę. Kita vertus, jėgos sportininkai ir tie, kurie siekia didelių pasikeitimų masėje ir jėgoje (nepriklausomai nuo kokybės) gali naudoti Omnadren su stipriais oraliniais preparatais, tokiais kaip Anadrol ar Dianabol. Čia, žinoma, jėgos ir svorio padidėjimas turėtų būti dar didesnis, nors androgeniniai/estrogeniniai šalutiniai poveikiai, labiausiai tikėtina, bus atitinkami.

Nors Omnadren lieka aktyvus kūne apie dvi savaites, jis dažniausiai švirkščiamas kartą savaitėje ar dvejose. 250-750mg per savaitę dozė yra daugiau negu pakankama, siekiant puikių rezultatų. Kai kurie žmonės naudojasi labai žema Omnadren kaina Europoje ir ima per didelius kiekius. Naudojant daugiau nei 750 mg ar 1000 mg per savaitę šalutiniai poveikiai, be abejo, bus žymiai didesni už augimą, todėl paprastai tokio pertekliaus reikalingumas yra menkas. Naudojant ši preparatą nereiktų painioti vandens užlaikymo ir raumens vystymosi. Nors daug drąsių moterų bando testosterono produktus, Omnadren greičiausiai nėra geras pasirinkimas. Ilgas šio junginio veikimas, kartu su labai androgeniško testosterono tipu, sudaro prastą kombinaciją. Vyriškėjimo simptomai su stipriu androgenu gali vystytis ganėtinai lengvai, darydami ilgo veikimo produktą kaip Omnadren, ypač pavojingu, kol galų gale problemos taps akivaizdžios. Testosterone propionate yra žymiai geresnis pasirinkimas, kadangi jis suteiks vartotojai daug didesnę testosterono lygmens kontrolę kraujyje.

Dėl nepaprastai žemos šio preparato kainos Lenkijoje, Omnadren yra nesunkiai pasiekiamas juodojoje rinkoje. Tarp kultūristų Omnadren yra vertinamas prasčiau nei Sustanon tačiau kaina yra faktorius, kuris gali turėti įtakos priešingai nuomonei, kadangi jis paprastai yra daug pigesnis negu Sustanon. Produkto klastojimas, galima sakyti, nėra ko nors vertas, todėl preparatas yra ganėtinai patikimas. Neišsigąskite, jei jums atrodo, kad jūsų Omnadren atrodo kitaip nei jūs atsimenate iš ankstesnės patirties. Atrodo, šio produkto įpakavimas keičiasi ganėtinai dažnai. Oficialiai kompanijos pavadinimas pasikeitė 1991, iš "Polfa" į "Jelfa", nors dar daug metų po to senesnės versijos dėžutės galėjo būti randamos rinkoje. Dėžučių spalvos taip pat kinta, jų yra rausvų ir baltų, žalių ir baltų, pilkų,  pilkų ir mėlynų. Kas pastovu tai, kad kiekvienoje dėžutėje yra penkios ampulės, apsaugotos baltame popieriuje ar plastmasiniame dėkle. Senos ampulės yra skaidraus stiklo, ir yra antspauduotos raudonu ar juodu rašalu, kuris lengvai nusitrins. Naujesnė versija yra identifikuojama popierinės ampulės etiketės, kuri šiuo metu turi juodą atspaudą.

http://www.kulturizmas.net/omnadren-250/1032/

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Vietovė: IRL
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 13678
Atsiliepimai: 90

#2 2009-04-26 11:23

Re: Omnadren 250

vakar lenkas pasakojo man apie ta daikta, perskaites sita straipsni supratau kad man jo nereiktu..

Neprisijungęs

 
Welnias
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-01-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#3 2009-04-27 20:53

Re: Omnadren 250

hmm... neblogas straipsnis roll

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1142
Atsiliepimai: 3

#4 2009-08-19 01:47

Re: Omnadren 250

nykstys

Neprisijungęs

 
senelis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 155
Atsiliepimai: 1

#5 2010-10-29 16:25

Re: Omnadren 250

kaimyminesia salyse galima nusipirkti vaistinesia, 100% kad bus geras ir nepadirbtas.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3925
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#6 2010-10-29 16:27

Re: Omnadren 250

senelis rašė:

kaimyminesia salyse galima nusipirkti vaistinesia, 100% kad bus geras ir nepadirbtas.

Ir ka dabar siulai daryt? Lietuvoj farmos vaistinej irgi yra.

Neprisijungęs

 
senelis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 155
Atsiliepimai: 1

#7 2010-11-08 08:43

Re: Omnadren 250

metanis rašė:

senelis rašė:

kaimyminesia salyse galima nusipirkti vaistinesia, 100% kad bus geras ir nepadirbtas.

Ir ka dabar siulai daryt? Lietuvoj farmos vaistinej irgi yra.

Nera lietuvoi omnedren jo yra lenkuose latvijoi belarusijoi ir rusijoi visur aplink tik ne lietuvoi, cia yra sustanon,bet nesinores kursuoti tokia kaina viena anpole sustos 32,90lt

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 795
Atsiliepimai: 11

#8 2010-11-28 22:02

Re: Omnadren 250

Omnidren man labiau patiko nei sutanonas,nuo sustos sikna skauda 3 dienas ,no omni jokio skausmo.

Neprisijungęs

 
sportsmenas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-05-01
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#9 2010-11-28 23:16

Re: Omnadren 250

provironas rašė:

Omnidren man labiau patiko nei sutanonas,nuo sustos sikna skauda 3 dienas ,no omni jokio skausmo.

ir tik del to fainesnis? big_smile

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 795
Atsiliepimai: 11

#10 2010-11-29 01:17

Re: Omnadren 250

sportsmenas rašė:

provironas rašė:

Omnidren man labiau patiko nei sutanonas,nuo sustos sikna skauda 3 dienas ,no omni jokio skausmo.

ir tik del to fainesnis? big_smile

nuo sustos  sikna minimu 3-4 dienas skauna ,jai daznos inj.ziurek ner kur leisti nes sikna istino,omne i viena zanda gali saut .

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#11 2010-11-29 10:09

Re: Omnadren 250

provironas rašė:

sportsmenas rašė:

provironas rašė:

Omnidren man labiau patiko nei sutanonas,nuo sustos sikna skauda 3 dienas ,no omni jokio skausmo.

ir tik del to fainesnis? big_smile

nuo sustos  sikna minimu 3-4 dienas skauna ,jai daznos inj.ziurek ner kur leisti nes sikna istino,omne i viena zanda gali saut .

Arba nemoki leist, arba labai jau jautrus esi jei sikna 3-4 dienas skauda

Neprisijungęs

 
Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#12 2010-11-29 10:48

Re: Omnadren 250

ir ziurint kokia ta susta,tikrai neesu girdejas kad tiek skaudetu,ir koks tas skausmas didelis turejo but kad kentedavai po 4 dienas,manau perdedi.
jei jau labai butu skaudeja kazin ar antra suvi butum dares.

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 795
Atsiliepimai: 11

#13 2010-11-30 10:39

Re: Omnadren 250

naudojas kokia 4 rusiu ,visos man vienodai veikia , nors sildau pries susileizdamas ir po suleidimo zanda sildau,3-4 dienas kaip nieko skauda(patinsta leidimo vieta), skauda ipac  kai i masina atsisedi .

Neprisijungęs

 
Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#14 2010-11-30 12:24

Re: Omnadren 250

parasyk man duosiu as tau sustos nuo kurios neskaudes big_smile

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 795
Atsiliepimai: 11

#15 2010-11-30 12:35

Re: Omnadren 250

dar savo turiu

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#16 2010-11-30 15:11

Re: Omnadren 250

provironas rašė:

naudojas kokia 4 rusiu ,visos man vienodai veikia , nors sildau pries susileizdamas ir po suleidimo zanda sildau,3-4 dienas kaip nieko skauda(patinsta leidimo vieta), skauda ipac  kai i masina atsisedi .

esu bandes as tuos sildymus- nieko jie neduoda, nepajutau jokio realaus skirtumo...esme yra leisti giliai, tam reik ilgos adatos 40mm, na ir zinoma letai + po to jokiu masazu, geriausia siaip nesedeti, eit pasivaiksciot ar bentjau likti ant koju kuri laika, o siaip man susta kakutis, propas yra superinis dalykelis nykstys

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5690
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#17 2010-11-30 15:29

Re: Omnadren 250

provironas rašė:

naudojas kokia 4 rusiu ,visos man vienodai veikia , nors sildau pries susileizdamas ir po suleidimo zanda sildau,3-4 dienas kaip nieko skauda(patinsta leidimo vieta), skauda ipac  kai i masina atsisedi .

pabandyk isgarint bendzo aukoholy,rusu saite skaiciau,kad veiksminga:)

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 795
Atsiliepimai: 11

#18 2010-11-30 15:31

Re: Omnadren 250

tai noreciau placiau isgirsti tavo minti: kodel susta kakutis, propas yra superinis dalykelis nykstys  ?

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5522
Atsiliepimai: 8

#19 2010-11-30 15:46

Re: Omnadren 250

provironas rašė:

tai noreciau placiau isgirsti tavo minti: kodel susta kakutis, propas yra superinis dalykelis nykstys  ?

nemanau, kad susta kakutis, taciau 4 skirtingi esteriai pucia gerai big_smile aisku, kai su amzium ateina protas ir kitoks suvokimas vaistu, tai vandens nebesinori..

nors..as db po 250mg sustos susisaunu + 100-200mg test prop ir man visai patinka smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5690
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#20 2010-11-30 16:38

Re: Omnadren 250

o as dabar metaus,ar kalti 500 ar 750 sustos,nes tik viena testa varyt ir tenoriu,bet tie 750 bisky baugu:o

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3925
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#21 2010-11-30 17:14

Re: Omnadren 250

sporcmenas-2 rašė:

o as dabar metaus,ar kalti 500 ar 750 sustos,nes tik viena testa varyt ir tenoriu,bet tie 750 bisky baugu:o

Tai tu baigei ana kursa, ir vel nauja pradedi? big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5690
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#22 2010-11-30 17:27

Re: Omnadren 250

metanis rašė:

sporcmenas-2 rašė:

o as dabar metaus,ar kalti 500 ar 750 sustos,nes tik viena testa varyt ir tenoriu,bet tie 750 bisky baugu:o

Tai tu baigei ana kursa, ir vel nauja pradedi? big_smile

nieko as nebaigiau bisky pazaidziau su test etnh ir nutraukiau,o pimpis jau seniai rodo,kad testas y norma sugryzes,nes tas kakutis buvo neveikiantis,o be atsistatymo,nes po 2sav nemanau,kad butinas koky 3sav sunku buvo:D

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3925
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#23 2010-11-30 17:31

Re: Omnadren 250

sporcmenas-2 rašė:

metanis rašė:

sporcmenas-2 rašė:

o as dabar metaus,ar kalti 500 ar 750 sustos,nes tik viena testa varyt ir tenoriu,bet tie 750 bisky baugu:o

Tai tu baigei ana kursa, ir vel nauja pradedi? big_smile

nieko as nebaigiau bisky pazaidziau su test etnh ir nutraukiau,o pimpis jau seniai rodo,kad testas y norma sugryzes,nes tas kakutis buvo neveikiantis,o be atsistatymo,nes po 2sav nemanau,kad butinas koky 3sav sunku buvo:D

bet sakei sustos sovei 2000mg ar 2500mg, tai va tau ir tos trys savaites sunkios buwo nuo jos big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5690
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#24 2010-11-30 17:34

Re: Omnadren 250

metanis rašė:

sporcmenas-2 rašė:

metanis rašė:


Tai tu baigei ana kursa, ir vel nauja pradedi? big_smile

nieko as nebaigiau bisky pazaidziau su test etnh ir nutraukiau,o pimpis jau seniai rodo,kad testas y norma sugryzes,nes tas kakutis buvo neveikiantis,o be atsistatymo,nes po 2sav nemanau,kad butinas koky 3sav sunku buvo:D

bet sakei sustos sovei 2000mg ar 2500mg, tai va tau ir tos trys savaites sunkios buwo nuo jos big_smile

ir test etnh,bet tas neveiksmingas buvo,tai argi cia kursas,dabar uzpirkau organon sustos kuri veike ir prie kelis metus tai ziuresiu,bet manau,kad kilstelsiu iki 750:rolleyes:roll

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 795
Atsiliepimai: 11

#25 2010-11-30 18:12

Re: Omnadren 250

sporcmenas-2 rašė:

metanis rašė:

sporcmenas-2 rašė:


nieko as nebaigiau bisky pazaidziau su test etnh ir nutraukiau,o pimpis jau seniai rodo,kad testas y norma sugryzes,nes tas kakutis buvo neveikiantis,o be atsistatymo,nes po 2sav nemanau,kad butinas koky 3sav sunku buvo:D

bet sakei sustos sovei 2000mg ar 2500mg, tai va tau ir tos trys savaites sunkios buwo nuo jos big_smile

ir test etnh,bet tas neveiksmingas buvo,tai argi cia kursas,dabar uzpirkau organon sustos kuri veike ir prie kelis metus tai ziuresiu,bet manau,kad kilstelsiu iki 750:rolleyes:roll

as labiause nusivyliau organon firmos susta ,nebent man vissikas FAKE pakliuvo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net