Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#7476 2015-05-16 20:28

Re: Amino rūgštys

Tiomis rašė:

igndnp rašė:

Gerai, nesiparinam. Nerekomenduosiu. Bet t9 su dnp ir nelyginau, pasakiau jam kaip pvz vieno burnerio.

Bet faktas ir tas, kad visi nerekomenduoja bet nieks ir nėra bandę, o ar tai nėra absurdiška? Kai sako, kad negalima, bet kodėl negalima ir negali pasakyt, nes nieks nebandęs. Su tokiu požiūriu labai gūdūs laikai būtų smile Degintume žmones už "raganystes" ir akmenis į vilkus mėtytume.

Taikos.

tiesiog chemijos rekomenduoti   nereikia jokios ir tuo labiau ne profesionaliems zmoniems arba is to neuzdirbantiems pinigus. Pasiskaitys storas piemenukas tavo posta paims uz gryna nusipirks is ko,  uzlips be galvos ant didesnes dozes ir renimacijoje kam to reikia?

BUTENT

Neprisijungęs

 
grifas00000
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-10
Žinutės: 4617
Atsiliepimai: 1

#7477 2015-05-19 09:35

Re: Amino rūgštys

Kokia nauda geriant glutamina po trnk be bcaa?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#7478 2015-05-19 11:22

Re: Amino rūgštys

grifas00000 rašė:

Kokia nauda geriant glutamina po trnk be bcaa?

mazesne, nei geriant kartu su bcaa big_smile

Neprisijungęs

 
klapsius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-15
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#7479 2015-06-09 20:10

Re: Amino rūgštys

Nusipirkau ActivLab bcaa greipfrutu skonio. Tai puse bankės išgėriau dar normaliai bet kuo toliau baisiau. Skonis kaip savaitę palaikyto kojinių nuoviro....
Su kuo maišot tą bruda? maisiau ir su vandeniu ir su sultimis bet dabar nebegaliu gert nei su vienu....
Ar yra tokios pačios tablečiu? nes kiek žiūrėjau tai activ lab tabletes be glutamino

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#7480 2015-06-09 20:31

Re: Amino rūgštys

Kaip ten sako - skupas moka dvigubai. Nereikia tiketis perkant ekonomini produkta gero skonio ir pan. smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#7481 2015-06-09 20:34

Re: Amino rūgštys

eslife rašė:

Kaip ten sako - skupas moka dvigubai. Nereikia tiketis perkant ekonomini produkta gero skonio ir pan. smile

Bet gi geri tie ActivLab aminkes...Is viso gal 3 pakus sugeres esu, skoniu nusiskundimu tikrai neturiu.
Ko jus isvis del tu skoniu taip verki...sugeri - padaro ka reikia ir sedi laimingas. Nepatinka skonis - zalupum neragaudamas gerk maziau verkslendamas ir viskas...

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#7482 2015-06-09 20:36

Re: Amino rūgštys

BloodyZero rašė:

eslife rašė:

Kaip ten sako - skupas moka dvigubai. Nereikia tiketis perkant ekonomini produkta gero skonio ir pan. smile

Bet gi geri tie ActivLab aminkes...Is viso gal 3 pakus sugeres esu, skoniu nusiskundimu tikrai neturiu.
Ko jus isvis del tu skoniu taip verki...sugeri - padaro ka reikia ir sedi laimingas. Nepatinka skonis - zalupum neragaudamas gerk maziau verkslendamas ir viskas...

Gal ir geri jei negeres normalesniu smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#7483 2015-06-09 21:23

Re: Amino rūgštys

eslife rašė:

BloodyZero rašė:

eslife rašė:

Kaip ten sako - skupas moka dvigubai. Nereikia tiketis perkant ekonomini produkta gero skonio ir pan. smile

Bet gi geri tie ActivLab aminkes...Is viso gal 3 pakus sugeres esu, skoniu nusiskundimu tikrai neturiu.
Ko jus isvis del tu skoniu taip verki...sugeri - padaro ka reikia ir sedi laimingas. Nepatinka skonis - zalupum neragaudamas gerk maziau verkslendamas ir viskas...

Gal ir geri jei negeres normalesniu smile

Kazkokius arbuzinius ragaves, nepamenu dabar firmos...ten tai pasaka buvo...

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#7484 2015-06-09 21:28

Re: Amino rūgštys

BloodyZero rašė:

eslife rašė:

BloodyZero rašė:


Bet gi geri tie ActivLab aminkes...Is viso gal 3 pakus sugeres esu, skoniu nusiskundimu tikrai neturiu.
Ko jus isvis del tu skoniu taip verki...sugeri - padaro ka reikia ir sedi laimingas. Nepatinka skonis - zalupum neragaudamas gerk maziau verkslendamas ir viskas...

Gal ir geri jei negeres normalesniu smile

Kazkokius arbuzinius ragaves, nepamenu dabar firmos...ten tai pasaka buvo...

Tai va, yra ivairiausiu ir realiai normaliai paieskojus ten kainos skirtumas keli eurai lyginant su tuo, kur purtydamasis turi gerti. Aisku cia jau nuo zmogaus priklauso. Siaip yra teke skanaut RX GOLD citrininio, tai teko damusti taip kai paprastas aminkes - saukstas i burna ir uzgeri. Tik apejus skoni, iskilo dar viena beda, taip geriant, bent man taip rugstingumas uzkildavo poto kad ...

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#7485 2015-06-09 21:28

Re: Amino rūgštys

BloodyZero rašė:

eslife rašė:

BloodyZero rašė:

Bet gi geri tie ActivLab aminkes...Is viso gal 3 pakus sugeres esu, skoniu nusiskundimu tikrai neturiu.
Ko jus isvis del tu skoniu taip verki...sugeri - padaro ka reikia ir sedi laimingas. Nepatinka skonis - zalupum neragaudamas gerk maziau verkslendamas ir viskas...

Gal ir geri jei negeres normalesniu smile

Kazkokius arbuzinius ragaves, nepamenu dabar firmos...ten tai pasaka buvo...

http://lt.bodybuilding.com/store/sv/xte … estid=8206 sitie watermelon yra nerealaus skonio bent jau man, neesu as ju daug lygines kiek teko gerti, bet pagal review - vieni skaniausiu rinkoje, man is skonio gertu irgi labiausiai patiko,t aciau kaina huh ...bet mano galva toks visos skonines aminkes yra tiesiog pinigu metymas, nes skirtumas ne visada buna tik keli eurai... imi iBCAA, susipili i gerima trenkes metu ir geri, as dar citrinos ispausdavau, o po to pradejau pilti truputi izotoninio sirupo, ten 5mg ant bonkes, tai isvis pasaka buvo skonis...prie to kartumo galima iprasti tikrai, man keliu kartu reikejo, po to viskas normaliai, ir nereikia nieko kito smile ir gaunasi berods pigiausias variantas tie iBCAA milteliai...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-09 21:32)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#7486 2015-06-09 21:31

Re: Amino rūgštys

iparado rašė:

BloodyZero rašė:

eslife rašė:


Gal ir geri jei negeres normalesniu smile

Kazkokius arbuzinius ragaves, nepamenu dabar firmos...ten tai pasaka buvo...

http://lt.bodybuilding.com/store/sv/xte … estid=8206 sitie watermelon yra nerealaus skonio bent jau man, neesu as ju daug lygines kiek teko gerti, bet pagal review - vieni skaniausiu rinkoje, man is skonio gertu irgi labiausiai patiko,t aciau kaina huh ...bet mano galva toks visos skonines aminkes yra tiesiog pinigu metymas, nes skirtumas ne visada buna tik keli eurai... imi iBCAA, susipili i gerima trenkes metu ir geri...prie to kartumo galima iprasti tikrai, man keliu kartu reikejo, po to viskas normaliai, ir nereikia nieko kito smile ir gaunasi berods pigiausias variantas tie iBCAA milteliai...

Va va sitos big_smile

As sakau. Visada perku kas pigiausiai iseina - ant skonio kazkaip giliai utiutiu

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#7487 2015-06-09 22:03

Re: Amino rūgštys

O ka galima pasakyti apie tarkime http://lt.bodybuilding.com/store/clabs/ … stid=14725 na arba apie panasaus tipo gaminius? kaina kaip ir didoka, bet paskaiciavus kad uz apie 55 eurus gauni 80 porciju kazkur su mazdaug 8g aminkiu + b. alaninas + c. malatas ir arginino, na tik glutamina iseme jie, manau kaina gaunasi visai normali ir mixas vienoje vietoje, nes jei atskirai susipirkti ingridientus, jauciu brangiau netgi gautusi ir reiketu svertis ir maisyti...na ir aisku turi ta skoni, kuris daug kam yra svarbus...tik nzn ar ten proporcijos tokios, kokias raso, ir neaisku kiek to pacio malato ar alanino deta...esu kiek kitoki mixa bandes, tai diegliukai jautesi nuo alanino, atsigavimas irgi neblogas, tai gal ir patogus dalykas tokie mixai...yra dar keliu rusiu maciau pirkti panasiu...nes as kai kofeino netoleruoju, tai man cia toks variantas ir kaip PWO gaunasi alanino ir arginino pagrindu...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-09 22:05)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#7488 2015-06-09 22:36

Re: Amino rūgštys

nesenai ragavau eurosup mega ram BCAA... skoniai nustebino, saldumas netgi geriau suderinti negu xtend ar purple. kaina/sudetis irgi labai gerai atrodo

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#7489 2015-06-09 23:04

Re: Amino rūgštys

emexas rašė:

nesenai ragavau eurosup mega ram BCAA... skoniai nustebino, saldumas netgi geriau suderinti negu xtend ar purple. kaina/sudetis irgi labai gerai atrodo

ZInant koki proteinu skoniai nekoki eurosup'o buvo, tai bcaa tikrai pazenge rimtai i prieki tuo atzvilgiu wink

Neprisijungęs

 
klapsius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-15
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#7490 2015-06-09 23:10

Re: Amino rūgštys

O tai tarkim jei activlab is 10g turi 5g bcaa ir 3.5 glutaminas tai kokiu pavadinimu ieskot kad butu 10 is 10 bcaa kazko panasaus?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#7491 2015-06-09 23:21

Re: Amino rūgštys

klapsius rašė:

O tai tarkim jei activlab is 10g turi 5g bcaa ir 3.5 glutaminas tai kokiu pavadinimu ieskot kad butu 10 is 10 bcaa kazko panasaus?

raw powders gryni, be saldikliu dazykliu ir panasiai smile
yra 100% ibcaa, bcaa, glutaminas, 50/50 ibcaa + glutamine

p.s. snd kaip tik zmogus nusipirko 3x bcaa xtra greifruktu, pagal spec uzsakyma gulejo jam jos atydetos. jau sugeres koki 20maisiuku situ
asmeniskai man, jos irgi nera slykscios. aisku su xtend, purple. nera ka ten lyginti smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#7492 2015-06-09 23:25

Re: Amino rūgštys

klapsius rašė:

O tai tarkim jei activlab is 10g turi 5g bcaa ir 3.5 glutaminas tai kokiu pavadinimu ieskot kad butu 10 is 10 bcaa kazko panasaus?

Nu tai imi iBCAA miltukus (maziau kartus negu bcaa ir geriau tirpsta) ir gausi tuos 10g bcaa, su 10g miltuku smile nu arba imi tabletes kur vien tik aminkes sukistos, sukramtai tiek, kad gautusi 10g ir vsio smile jei visgi nori geralo skanaus, auksciau jau minejau varianta - maisai ibcaa su kokiu izotoniniu sirupu, ten keliais g, gausis neblogas gerimukas:)
P.S. ant 90kg mases su trim kartais I savaite sportu, 10g bcaa uztenka, ar temti I 15? priedo dar eina 32g proteino...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-09 23:28)

Neprisijungęs

 
klapsius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-15
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#7493 2015-06-10 09:43

Re: Amino rūgštys

Mano svoris 103 bet vistiek žaidžiu su 10g activlab pries treniruote 10 po treniruotes ir tik 10g netreniruociu dienomis.

Gal galetu kas produktu vardu pateikt ką konkrečiai rekomenduotu

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#7494 2015-06-10 10:49

Re: Amino rūgštys

klapsius rašė:

Mano svoris 103 bet vistiek žaidžiu su 10g activlab pries treniruote 10 po treniruotes ir tik 10g netreniruociu dienomis.

Gal galetu kas produktu vardu pateikt ką konkrečiai rekomenduotu

Straipsniuose esu skaites, kad rekomenduojama pradeti kazkur nuo 8g bcaa ir ziureti atsistatyma, jei neuztenka, didinti iki 15...seip vidurkis apie 15g turetu buti 100kg, man realiai iki siol 10g uztekdavo, bet as sportuoju tris kartus per savaite, ir nepasakyciau kad labai jau intensyviai...supaprastinta schema yra tokia - 5g ant 30kg kuno mases...as tiesiog uzklausiau tokio klausimo, nes gal ka nors neteisinga mastau, ir bloga info turiu susirinkes, nes dabar vadovaujuosi tuo, ka parasiau smile
Del produktu vardu, tai jei neesi jautrus skoniui, imi iBCAA miltukus ir geri per trenke, pigu ir efektyvu...jei nori kazko sustresnio gali pasidairyti I kompleksines bcaa, kur dar bus deta arginine, malato, alanine, pvz Purple Wrath, Scivation Xtend, Protein Works I-Surge ir pan...ju kaina didesne del daugiau priedu, visi eina su normaliais skoniais...o ar verta juos gerti, cia jau paciam spresti, pasiskaiciuok kiek kainuotu atskirai surinkti rinkinuka, pazek ar tau reikia tu priedu ir mastyk...cia dileriai tau daugiau papasakos apie kainas ir ar verta/neverta smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-10 10:53)

Neprisijungęs

 
exelentx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-01-10
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#7495 2015-06-16 22:49

Re: Amino rūgštys

Kaip MEX BCAA 20K skonis?

Neprisijungęs

 
Chizooka
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 5

#7496 2015-06-17 00:01

Re: Amino rūgštys

exelentx rašė:

Kaip MEX BCAA 20K skonis?

Sudėtį pirmiau skaityt mokinkis, o ne skonius rinkis big_smile Anksčiau jau rašiau apie šito produkto kabliukus, pakopinsiu dar kartą, gal pravers smile

Visada geriau žiūrėk kuo grynesni produktą, jei reikia BCAA, tai ir ieškok BCAA. O čia slidokas reikalas su šituo MEX ir paaiškinsiu kodėl smile Oficialioje jų svetainėje nurodoma tokia sudėtis. viskas atrodo gražu, BET BCAA yra paslėptos po "proprietary blend", o tai reiškia, kad nebūtinai porcijoj yra 10g BCAA, gali būti, kad tik 1g BCAA ir  9g glycino, iš kurio 0 naudos :)Ir jeigu jau taip slepia, tai garantuotai kažką gamintojas negero daro. Logiškai pagalvok, jei jau už tokią kainą sugebėtų pasiūlyt tokį kiekį BCAA ar nesistengtų gamintojas nurodyt tikslių skaičių, o ne slėptis po "proprietary blend"? Tada toliau eina galvojimo seka - jei taip su vienu produktu daro, tai didelė tikimybė, kad ir su kitais savo produktais stengsis apgaut sportininkus, išvada - nepirkčiau MEX produktų smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#7497 2015-06-17 11:12

Re: Amino rūgštys

exelentx rašė:

Kaip MEX BCAA 20K skonis?

Kas jums su tais skoniais, kaip mergos kokios big_smile imi gryna iBCAA, ir sauna nesukes galvos, pirmus kartus biski uzpakali surauks, po to utiutiu bus...

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7498 2015-06-17 13:46

Re: Amino rūgštys

iparado rašė:

exelentx rašė:

Kaip MEX BCAA 20K skonis?

Kas jums su tais skoniais, kaip mergos kokios big_smile imi gryna iBCAA, ir sauna nesukes galvos, pirmus kartus biski uzpakali surauks, po to utiutiu bus...

Tai cia daugumai nei varske nei avizos nei grikiai nei vistiena neskanu.. ka kalbet apie bca

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#7499 2015-06-17 14:02

Re: Amino rūgštys

MrBurbulas rašė:

iparado rašė:

exelentx rašė:

Kaip MEX BCAA 20K skonis?

Kas jums su tais skoniais, kaip mergos kokios big_smile imi gryna iBCAA, ir sauna nesukes galvos, pirmus kartus biski uzpakali surauks, po to utiutiu bus...

Tai cia daugumai nei varske nei avizos nei grikiai nei vistiena neskanu.. ka kalbet apie bca

na anie gali pabosti jei diena is dienos valgai plikus, aiksu yra kaip juos paivairinti...bet bcaa, gi cia isauni sauksta ir viskas...as ibcaa I vandeni dedu ir nesuosi I trenke, sueina kaip desertinis vanduo smile

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#7500 2015-06-17 14:11

Re: Amino rūgštys

Esu gėręs ir paprastas BCAA, tai susigėrė be problemų. Tai jei kada nuspresčiau vartot bcaa tai gerai sutaupyčiau, nes kiek žinau paprastos BCAA pigiausios. big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net