Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#11501 2012-06-17 14:34

Re: Kursai

as irgi turejau, operavo visa pety, gerai kad rankos nereikejo pjaut smile  kas liecia padirbinejima, tai popliarius sterus ir padirbineja, kaip ir nike visokius, juk paklausa didesne, pirkimas geresnis, o siais laikais suklastoti originala nera sunku..

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#11502 2012-06-17 14:35

Re: Kursai

drugsmylife rašė:

Mumrikas rašė:

Staffordshire rašė:

ir kursas ir prepai pieva big_smile 10ml x300mg deka big_smile o gal ten 10ml 300mg per buteli. nebent 1 suvi varyti i savaite 10sav gautusi smile

esu vartojes ir 500mg/ml, Angel pharma, ir likau netgi labai patenkintas wink

paiuriu ka rasai, bandes bandes bandes, cia pas tave hobis bandyt viska ir testuot ant saves ar kaip? pastoviai ON sedi? ar cia per daug metu po biski  visko pratestuota?

as pastoviai sedziu, retas atvejis kad daryciau pertrauka. Ir ne 5 metus zaidziu su sitais dalykais, teko visokiu UG ismegint, teko gyno du kartus pjautis, visko buve smile o pharmu daug bandes, viena uzsidaro, tenka ieskotis kitos, taip ir isbandau.

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#11503 2012-06-17 14:37

Re: Kursai

Mumrikas rašė:

drugsmylife rašė:

Mumrikas rašė:


esu vartojes ir 500mg/ml, Angel pharma, ir likau netgi labai patenkintas wink

paiuriu ka rasai, bandes bandes bandes, cia pas tave hobis bandyt viska ir testuot ant saves ar kaip? pastoviai ON sedi? ar cia per daug metu po biski  visko pratestuota?

as pastoviai sedziu, retas atvejis kad daryciau pertrauka. Ir ne 5 metus zaidziu su sitais dalykais, teko visokiu UG ismegint, teko gyno du kartus pjautis, visko buve smile o pharmu daug bandes, viena uzsidaro, tenka ieskotis kitos, taip ir isbandau.

neatbunka receptoriai nuo pastovaus on?  o kaip dozes? po 1500mg sav?

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#11504 2012-06-17 14:37

Re: Kursai

i see where u coming from staff smile ir pilnai suprantu, viskas tik nuo saltinio priklauso 100% , o kad isitikint kas kur kaip lengviausia turbut butu kaip jau esu minejes isstirti farma labe

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#11505 2012-06-17 14:39

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

jeigu kruva zmoniu isbande produkta ir 100% visi uzauge tai viskas gerai, bet manau vistiek paemus du prepus pvz trena, ant vienos bonkutes bus 75mg ant kitos 100mg tai realiau tas 75mg atrodys ir perkant kas bent kiek gaudosi ims ta kur normali doze parasyta. cia pas mus lenkai tiek sudo priveze kad isvis nezinosi kas ten supilta.o dileriai visada uztikrina savo prekes kokybe,o poveiki tai jau ant saves bandai uz savo pinigus

kalbant apie trena tai jau kazkaip seniai ir bemaciau 75mg/ml. Kazkaip dabar dauguma UG konkuruoja siulydamos vis didesny mg kieky per ml. man 100mg pats tas, kazkada isbandes 120mg/ml tai nzn kas ten per brudas buvo, kad dar dabar ant peties guzas likes injekcijos vietoj.

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#11506 2012-06-17 14:40

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

i see where u coming from staff smile ir pilnai suprantu, viskas tik nuo saltinio priklauso 100% , o kad isitikint kas kur kaip lengviausia turbut butu kaip jau esu minejes isstirti farma labe

man ir paciam butu ydomu issitirt tai ka vartoju, viskas veikia, bet vistiek ydomumo delei smile tik va Danijoj gyvenu, nelabai zinau kur cia tokius dalykus atlikt.

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#11507 2012-06-17 14:43

Re: Kursai

drugsmylife rašė:

Mumrikas rašė:

drugsmylife rašė:


paiuriu ka rasai, bandes bandes bandes, cia pas tave hobis bandyt viska ir testuot ant saves ar kaip? pastoviai ON sedi? ar cia per daug metu po biski  visko pratestuota?

as pastoviai sedziu, retas atvejis kad daryciau pertrauka. Ir ne 5 metus zaidziu su sitais dalykais, teko visokiu UG ismegint, teko gyno du kartus pjautis, visko buve smile o pharmu daug bandes, viena uzsidaro, tenka ieskotis kitos, taip ir isbandau.

neatbunka receptoriai nuo pastovaus on?  o kaip dozes? po 1500mg sav?

tai pas mane kas 4 menesiai keiciasi viskas. Bulking, poto Cutting, poto vel Bulking. Stengiuosi tu paciu preparatu nevartot is eiles du kartus. bet receptoriai atbunka, pastebejes jau sita. buve ir didesniu doziu, bet tik pries varzybas smile

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#11508 2012-06-17 15:30

Re: Kursai

Mumrikas rašė:

azuolyno bicas rašė:

i see where u coming from staff smile ir pilnai suprantu, viskas tik nuo saltinio priklauso 100% , o kad isitikint kas kur kaip lengviausia turbut butu kaip jau esu minejes isstirti farma labe

man ir paciam butu ydomu issitirt tai ka vartoju, viskas veikia, bet vistiek ydomumo delei smile tik va Danijoj gyvenu, nelabai zinau kur cia tokius dalykus atlikt.

kurioj daly? kažką buvau radęs forumuos, kad yra lab'sai ir siųst gali mėginius patikrinimui. ir nelabai kažką ir kainuoja, bet nesigilinau

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#11509 2012-06-17 15:44

Re: Kursai

0maro rašė:

Mumrikas rašė:

azuolyno bicas rašė:

i see where u coming from staff smile ir pilnai suprantu, viskas tik nuo saltinio priklauso 100% , o kad isitikint kas kur kaip lengviausia turbut butu kaip jau esu minejes isstirti farma labe

man ir paciam butu ydomu issitirt tai ka vartoju, viskas veikia, bet vistiek ydomumo delei smile tik va Danijoj gyvenu, nelabai zinau kur cia tokius dalykus atlikt.

kurioj daly? kažką buvau radęs forumuos, kad yra lab'sai ir siųst gali mėginius patikrinimui. ir nelabai kažką ir kainuoja, bet nesigilinau

Esbjerg'e. kazkada buvau ir as uztikes, bet tuo metu labai nesidomejau tais tyrimais, tai kazkaip ir pasimirso viskas. o dabar galvoju neblogai butu + yra nauju UG kurias noreciau patikrint.

Neprisijungęs

 
Kaspa
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 728
Atsiliepimai: 2

#11510 2012-06-23 12:09

Re: Kursai

Sveiki, ar kas esat bande Test propionate su Provironu jei taip tai kiek mg laikėt ?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#11511 2012-06-23 12:18

Re: Kursai

Kaspa rašė:

Sveiki, ar kas esat bande Test propionate su Provironu jei taip tai kiek mg laikėt ?

Tu jau ikirejai jauciu cia visiems.Tai tu ta su tu tai su anuo maisyt nori.Ar cia del draugu klausi?

Neprisijungęs

 
Kaspa
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 728
Atsiliepimai: 2

#11512 2012-06-23 12:29

Re: Kursai

rolka78 rašė:

Kaspa rašė:

Sveiki, ar kas esat bande Test propionate su Provironu jei taip tai kiek mg laikėt ?

Tu jau ikirejai jauciu cia visiems.Tai tu ta su tu tai su anuo maisyt nori.Ar cia del draugu klausi?

Dėl kokiu dar draugu big_smile , matot pirmas kursas, tai ir klausimu daug, beto aš daugiau nieko neplanavau apart Propo su provironu, (arba be jo), labiau pasidomėjas nusprendžiau provirona visgi prijungt, tik niekaip neišsiaiškinu kokiomis dozėmis ji vartot (kurso metu - ne Pct) smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#11513 2012-06-23 12:32

Re: Kursai

nieko gero is provirono smile bent jau man. prie propo bet ka gali jungti

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#11514 2012-06-23 12:36

Re: Kursai

Kaspa rašė:

rolka78 rašė:

Kaspa rašė:

Sveiki, ar kas esat bande Test propionate su Provironu jei taip tai kiek mg laikėt ?

Tu jau ikirejai jauciu cia visiems.Tai tu ta su tu tai su anuo maisyt nori.Ar cia del draugu klausi?

Dėl kokiu dar draugu big_smile , matot pirmas kursas, tai ir klausimu daug, beto aš daugiau nieko neplanavau apart Propo su provironu, (arba be jo), labiau pasidomėjas nusprendžiau provirona visgi prijungt, tik niekaip neišsiaiškinu kokiomis dozėmis ji vartot (kurso metu - ne Pct) smile

Taigi jau tau buvo paaiskinta.Nereikia tau provirono kurso metu,nieko jis tau neduos.O tu vel cia tapati per tapati klausi.Provironas =pct.
o dozes rekomenduojamas tai google 5 puslapiai aprasyti.Nesuprantu as kas tau neaisku ir ko tu nori.Propa nori varyt ir myzcioji cia.Imk adata ir pirmyn.

Neprisijungęs

 
Kaspa
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 728
Atsiliepimai: 2

#11515 2012-06-23 12:46

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

nieko gero is provirono smile bent jau man. prie propo bet ka gali jungti

Tai žinau, kad testas su visais preparatais yra jungiamas, bet pirmam kursui manau turėtu ir propas kabint, tik norėtūsi kažka nestipraus synergetiko , (atsižvelgiant į mano lūkesčius, tai manau nestiprus DHT + Testosteronas = tai ko man reikia smile ) Tik ar kas gali pasakyt dozes kiek kalt provirono ed prie 100mg eod T propionate? smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#11516 2012-06-23 13:02

Re: Kursai

Kalk vinca su propu nesukes kiausu ir viskas.

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#11517 2012-06-23 13:28

Re: Kursai

Ciujunelabai rašė:

Kalk vinca su propu nesukes kiausu ir viskas.

pritariu smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#11518 2012-06-23 16:12

Re: Kursai

Mumrikas rašė:

Ciujunelabai rašė:

Kalk vinca su propu nesukes kiausu ir viskas.

pritariu smile

as ir. vienas smagiausiu variantu ir tikrai nestiprus bet gerai sukantis kursas butu

Neprisijungęs

 
Dzignas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-16
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#11519 2012-06-27 15:41

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

Mumrikas rašė:

Ciujunelabai rašė:

Kalk vinca su propu nesukes kiausu ir viskas.

pritariu smile

as ir. vienas smagiausiu variantu ir tikrai nestiprus bet gerai sukantis kursas butu

o jeigu tik viena propa pirmam kursui?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#11520 2012-06-27 15:45

Re: Kursai

Dzignas rašė:

Staffordshire rašė:

Mumrikas rašė:


pritariu smile

as ir. vienas smagiausiu variantu ir tikrai nestiprus bet gerai sukantis kursas butu

o jeigu tik viena propa pirmam kursui?

galima,bent jau uzsienio forumuose tai visi patarineja kad pirmas kursas butu vien is testo.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#11521 2012-06-27 17:23

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

Dzignas rašė:

Staffordshire rašė:


as ir. vienas smagiausiu variantu ir tikrai nestiprus bet gerai sukantis kursas butu

o jeigu tik viena propa pirmam kursui?

galima,bent jau uzsienio forumuose tai visi patarineja kad pirmas kursas butu vien is testo.

Logiska

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#11522 2012-06-28 08:20

Re: Kursai

Dzignas rašė:

Staffordshire rašė:

Mumrikas rašė:


pritariu smile

as ir. vienas smagiausiu variantu ir tikrai nestiprus bet gerai sukantis kursas butu

o jeigu tik viena propa pirmam kursui?

as dabar vien tik testa naudoju,sustanon 250 mg/sav,dar tik 3 savaite prasidejo tai pasileido jau visi 3 esteriai kartu,negaleciau pasakyti kad 3 savaite jauciuos labai kitaip nei antra,2 savaite pasijaute testo dviguba veikla kai pasileido test isocaproate ir test fenylopropionate kartu.salej jegu ryskiai padaugejo,svoris iskart 1.5 kg per savaite soktelejo-biski pabrinkau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
karoce savijauta gera atsistatymas pagerejes ryskiai ,po bokso trevkes ,kita diena beveik nelauzo,kaip anksciau,nu sita pastebejau ir su test prop,kurio 10 ml/50 mg eod pradziai pabandziau.bet susta ,tarp kitko is vaistines man labaiu patinka,propas labai banguodavo,man tu 50 mg biski perdaug budavo matyt.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#11523 2012-06-28 09:25

Re: Kursai

NATURAL1978 rašė:

Dzignas rašė:

Staffordshire rašė:


as ir. vienas smagiausiu variantu ir tikrai nestiprus bet gerai sukantis kursas butu

o jeigu tik viena propa pirmam kursui?

as dabar vien tik testa naudoju,sustanon 250 mg/sav,dar tik 3 savaite prasidejo tai pasileido jau visi 3 esteriai kartu,negaleciau pasakyti kad 3 savaite jauciuos labai kitaip nei antra,2 savaite pasijaute testo dviguba veikla kai pasileido test isocaproate ir test fenylopropionate kartu.salej jegu ryskiai padaugejo,svoris iskart 1.5 kg per savaite soktelejo-biski pabrinkau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
karoce savijauta gera atsistatymas pagerejes ryskiai ,po bokso trevkes ,kita diena beveik nelauzo,kaip anksciau,nu sita pastebejau ir su test prop,kurio 10 ml/50 mg eod pradziai pabandziau.bet susta ,tarp kitko is vaistines man labaiu patinka,propas labai banguodavo,man tu 50 mg biski perdaug budavo matyt.

Pirkai is vaistines susta? Recepto neprase? Kokia kaina?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#11524 2012-06-28 10:04

Re: Kursai

rolka78 rašė:

NATURAL1978 rašė:

Dzignas rašė:


o jeigu tik viena propa pirmam kursui?

as dabar vien tik testa naudoju,sustanon 250 mg/sav,dar tik 3 savaite prasidejo tai pasileido jau visi 3 esteriai kartu,negaleciau pasakyti kad 3 savaite jauciuos labai kitaip nei antra,2 savaite pasijaute testo dviguba veikla kai pasileido test isocaproate ir test fenylopropionate kartu.salej jegu ryskiai padaugejo,svoris iskart 1.5 kg per savaite soktelejo-biski pabrinkau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
karoce savijauta gera atsistatymas pagerejes ryskiai ,po bokso trevkes ,kita diena beveik nelauzo,kaip anksciau,nu sita pastebejau ir su test prop,kurio 10 ml/50 mg eod pradziai pabandziau.bet susta ,tarp kitko is vaistines man labaiu patinka,propas labai banguodavo,man tu 50 mg biski perdaug budavo matyt.

Pirkai is vaistines susta? Recepto neprase? Kokia kaina?

tik is vaistines vienur 32 lt ampuole, kitur 35 lt ampuole.
praso recepto bet pats supranti -LIETUVA visdar:Dbig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#11525 2012-06-28 12:29

Re: Kursai

NATURAL1978 rašė:

rolka78 rašė:

NATURAL1978 rašė:


as dabar vien tik testa naudoju,sustanon 250 mg/sav,dar tik 3 savaite prasidejo tai pasileido jau visi 3 esteriai kartu,negaleciau pasakyti kad 3 savaite jauciuos labai kitaip nei antra,2 savaite pasijaute testo dviguba veikla kai pasileido test isocaproate ir test fenylopropionate kartu.salej jegu ryskiai padaugejo,svoris iskart 1.5 kg per savaite soktelejo-biski pabrinkau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
karoce savijauta gera atsistatymas pagerejes ryskiai ,po bokso trevkes ,kita diena beveik nelauzo,kaip anksciau,nu sita pastebejau ir su test prop,kurio 10 ml/50 mg eod pradziai pabandziau.bet susta ,tarp kitko is vaistines man labaiu patinka,propas labai banguodavo,man tu 50 mg biski perdaug budavo matyt.

Pirkai is vaistines susta? Recepto neprase? Kokia kaina?

tik is vaistines vienur 32 lt ampuole, kitur 35 lt ampuole.
praso recepto bet pats supranti -LIETUVA visdar:Dbig_smilebig_smilebig_smile

Taskai pinigus ,)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net