Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gabrius74
Naujas dalyvis
Vietovė: Prienai
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1 2009-12-31 22:49

bca+hmb+creatine

sveiki , ar geras derinys būtų bca hmb ir creatine? papilduose nelabai gaudausi gal jie pjaunasi tarpusavyj ar vienas kitą papildo tai galimą kurį išmest ar gal ką pridėt , patarkit , ir kokių firmų butų geriausi papildai šie , kaina nesvarbi.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#2 2010-01-01 16:51

Re: bca+hmb+creatine

gabrius74 rašė:

sveiki , ar geras derinys būtų bca hmb ir creatine? papilduose nelabai gaudausi gal jie pjaunasi tarpusavyj ar vienas kitą papildo tai galimą kurį išmest ar gal ką pridėt , patarkit , ir kokių firmų butų geriausi papildai šie , kaina nesvarbi.

Suderinama viskas cia, HMB ir kretinas veikia sinergetiskai didins jega, mase... BCAA atsistatymui. Firma nesvarbu, ziurek i kieki ir kaina, BCAA milteliais imk bus pigiau, HMB bjaurus skonis tai geriau kapsulem..

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#3 2010-01-01 17:10

Re: bca+hmb+creatine

gabrius74 rašė:

sveiki , ar geras derinys būtų bca hmb ir creatine? papilduose nelabai gaudausi gal jie pjaunasi tarpusavyj ar vienas kitą papildo tai galimą kurį išmest ar gal ką pridėt , patarkit , ir kokių firmų butų geriausi papildai šie , kaina nesvarbi.

Kaip jau FAKE minejo HMB butent kartu su Creatinu ir reiketu vartoti, nes jie veikia Synergishkai.
Galiu dar tik prideti kad apart padidejusios jegos HMB dar duos ir kiek geresni atsistatyma.Visgi BCAA nereiketu pamirshti o HMB vartoti tik kaip prieda tiek jegai, tiek atsistatymui.
Apie 4gr/day reiketu vartoti ir kapsulese butu optimalesnis variantas, nes HMB labai prasto skonio.
Firma maziausiai cia tures itakos nes tai gryna medziga ir ji bus identishka.
Vertetu vartoti apie 3menesius kad pilnai pajausti visus privalumus.

Neprisijungęs

 
gabrius74
Naujas dalyvis
Vietovė: Prienai
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#4 2010-01-01 19:04

Re: bca+hmb+creatine

gal galima dabar pasikonsultuot biškį nes nelabai yra su kuo , esu 16metų(kovą 17) svoris 110kg (aišku nemažai lašinio ties pilvu ir an leškų turiu) ūgis ~186 , ranka 45,5 prieš gerą mėnesį buvo , krūtinė ~125cm , yra viršsvorio , bet noriu kol gerai sekasi priaugt raumenio poto gal vasarą pradėt degyt lašinį , gal galit patart ką geriau vartot? skoniai kainos manes gasdina.

Paskutinį kartą taisė gabrius74 (2010-01-01 19:04)

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#5 2010-01-01 19:47

Re: bca+hmb+creatine

gabrius74 rašė:

gal galima dabar pasikonsultuot biškį nes nelabai yra su kuo , esu 16metų(kovą 17) svoris 110kg (aišku nemažai lašinio ties pilvu ir an leškų turiu) ūgis ~186 , ranka 45,5 prieš gerą mėnesį buvo , krūtinė ~125cm , yra viršsvorio , bet noriu kol gerai sekasi priaugt raumenio poto gal vasarą pradėt degyt lašinį , gal galit patart ką geriau vartot? skoniai kainos manes gasdina.

As tavim tikiu, bet visgi ispudinga... smile

Neprisijungęs

 
gabrius74
Naujas dalyvis
Vietovė: Prienai
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#6 2010-01-01 19:51

Re: bca+hmb+creatine

lawlis rašė:

gabrius74 rašė:

gal galima dabar pasikonsultuot biškį nes nelabai yra su kuo , esu 16metų(kovą 17) svoris 110kg (aišku nemažai lašinio ties pilvu ir an leškų turiu) ūgis ~186 , ranka 45,5 prieš gerą mėnesį buvo , krūtinė ~125cm , yra viršsvorio , bet noriu kol gerai sekasi priaugt raumenio poto gal vasarą pradėt degyt lašinį , gal galit patart ką geriau vartot? skoniai kainos manes gasdina.

As tavim tikiu, bet visgi ispudinga... smile

man atrodo netiki... niekas netiki... kas pažysta nuo mažens ir nematę kokius 2-3 metus nelabai atpažysta... buvau pas misevičių jis sakė kad kažką vartojau ( aš taip supratau kad metankę turėjo uomenyj) kiek pas daktarus buvęs ir tie sako kad kažką nelegalaus varau... nors taip nėra , rezultatai geri , ir vis gerėja , dėl to ketino su tuo ateitį siet , todėl noriu investuot .

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#7 2010-01-01 20:06

Re: bca+hmb+creatine

gabrius74 rašė:

lawlis rašė:

gabrius74 rašė:

gal galima dabar pasikonsultuot biškį nes nelabai yra su kuo , esu 16metų(kovą 17) svoris 110kg (aišku nemažai lašinio ties pilvu ir an leškų turiu) ūgis ~186 , ranka 45,5 prieš gerą mėnesį buvo , krūtinė ~125cm , yra viršsvorio , bet noriu kol gerai sekasi priaugt raumenio poto gal vasarą pradėt degyt lašinį , gal galit patart ką geriau vartot? skoniai kainos manes gasdina.

As tavim tikiu, bet visgi ispudinga... smile

man atrodo netiki... niekas netiki... kas pažysta nuo mažens ir nematę kokius 2-3 metus nelabai atpažysta... buvau pas misevičių jis sakė kad kažką vartojau ( aš taip supratau kad metankę turėjo uomenyj) kiek pas daktarus buvęs ir tie sako kad kažką nelegalaus varau... nors taip nėra , rezultatai geri , ir vis gerėja , dėl to ketino su tuo ateitį siet , todėl noriu investuot .

Nu gal dave genetika gera smile Pasiseke tau...nors...atidziau paziureciau i vistiena kuria valgai...kazka itariu big_smile

Neprisijungęs

 
gabrius74
Naujas dalyvis
Vietovė: Prienai
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#8 2010-01-01 20:13

Re: bca+hmb+creatine

lawlis rašė:

gabrius74 rašė:

lawlis rašė:


As tavim tikiu, bet visgi ispudinga... smile

man atrodo netiki... niekas netiki... kas pažysta nuo mažens ir nematę kokius 2-3 metus nelabai atpažysta... buvau pas misevičių jis sakė kad kažką vartojau ( aš taip supratau kad metankę turėjo uomenyj) kiek pas daktarus buvęs ir tie sako kad kažką nelegalaus varau... nors taip nėra , rezultatai geri , ir vis gerėja , dėl to ketino su tuo ateitį siet , todėl noriu investuot .

Nu gal dave genetika gera smile Pasiseke tau...nors...atidziau paziureciau i vistiena kuria valgai...kazka itariu big_smile

big_smile

valgau namų salygom , tik po trenyruotės stengiuosi suvalgyt kokios varškės ar košių. nenukrypkit nuo pirmo posto smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#9 2010-01-01 20:26

Re: bca+hmb+creatine

Jei tu cia daugmaz tiesa parasei, tai geriau nesistenk raumenio, kaip sakai priaugti, o domekis svorio metimu, riebalu deginimu, nes manau, kad ne tik su tuom pas tave problema, bet gali ir rimtesniu sveikatos sutrikimu tureti, - visrsvoris labai didelis, ir tai jau vercia susirupinti...

Neprisijungęs

 
gabrius74
Naujas dalyvis
Vietovė: Prienai
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#10 2010-01-01 20:31

Re: bca+hmb+creatine

Robšė rašė:

Jei tu cia daugmaz tiesa parasei, tai geriau nesistenk raumenio, kaip sakai priaugti, o domekis svorio metimu, riebalu deginimu, nes manau, kad ne tik su tuom pas tave problema, bet gali ir rimtesniu sveikatos sutrikimu tureti, - visrsvoris labai didelis, ir tai jau vercia susirupinti...

yra , nugara , kažkoke liga ar kas kad trūksta raumenų nugaroj ir slanksteliai kreivai susijungia , po biškį taisau gerėja , svorio metimas man viskas aišku , mitybą jau žinau ir reike begiot , bet man kojas trauke , galvojau gal vitaminų trūksta , geriu animal pak jau apie mėnesį bet taspats

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#11 2010-01-01 20:48

Re: bca+hmb+creatine

gerai mityba zinai  jei po trenkes varske valgai

Neprisijungęs

 
gabrius74
Naujas dalyvis
Vietovė: Prienai
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#12 2010-01-01 21:20

Re: bca+hmb+creatine

zookyto rašė:

gerai mityba zinai  jei po trenkes varske valgai

iškart big_smile man dar geras keles namo pareit ir nusimaudyt , po trefkės tik proteinas ir aminkė

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#13 2010-01-02 12:09

Re: bca+hmb+creatine

gabrius74 rašė:

zookyto rašė:

gerai mityba zinai  jei po trenkes varske valgai

iškart big_smile man dar geras keles namo pareit ir nusimaudyt , po trefkės tik proteinas ir aminkė

Kalti varshke ishkart po treniruotes yra Utopinis variantas, o ant virshas veliau kalti aminkes ir proteina.
Siaip visa seka turetu buti tokia :
Aminkes kali treniruotes gale, dar priesh dusha, jos sukels tai baltymo sinteze, tada kali proteino kokteili ir tik namie kali varshke, idealiausia jei varshke butu paskutinis patiekalas, buten priesh nakti.
Viskas butu idealu dar jei angliu cia butu gliukogenui atstatyti.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net