Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3076 2014-08-07 21:51

Re: Filmai

12 vergovės metų tikrai geras

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3077 2014-08-07 22:53

Re: Filmai

Justinux rašė:

12 vergovės metų tikrai geras

Pritariu, sita kine su drauge ziurejom, tai tikrai gera ispudi paliko, siulau visiems paziuret, ivertinsit tai ka turite gyvenime smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3078 2014-08-07 23:11

Re: Filmai

o kaip jum lusnynu milijonierius suejo?

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#3079 2014-08-07 23:40

Re: Filmai

Pelesis rašė:

o kaip jum lusnynu milijonierius suejo?

as jo nemates.. pradzia atsimenu ziurejau, vaikas i sudus ikrito, islipo ir toliau bego... o kaip ten kas nzn, reiketu gal paziuret istikruju, daug kas sake, kad geras.. nors daug kam ir haciko suns istorija geras buvo

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3080 2014-08-07 23:45

Re: Filmai

Vysne rašė:

Pelesis rašė:

o kaip jum lusnynu milijonierius suejo?

as jo nemates.. pradzia atsimenu ziurejau, vaikas i sudus ikrito, islipo ir toliau bego... o kaip ten kas nzn, reiketu gal paziuret istikruju, daug kas sake, kad geras.. nors daug kam ir haciko suns istorija geras buvo

tai pazek, geras filmas wink

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3081 2014-08-07 23:46

Re: Filmai

Ir lusynunu ir haciko irgi geri filmai abu smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#3082 2014-08-07 23:47

Re: Filmai

Pelesis rašė:

Vysne rašė:

Pelesis rašė:

o kaip jum lusnynu milijonierius suejo?

as jo nemates.. pradzia atsimenu ziurejau, vaikas i sudus ikrito, islipo ir toliau bego... o kaip ten kas nzn, reiketu gal paziuret istikruju, daug kas sake, kad geras.. nors daug kam ir haciko suns istorija geras buvo

tai pazek, geras filmas wink

nu gal ir paziuresiu... kiekviena vakara sprendziu uzduoti - ka ziuret.

Neprisijungęs

 
Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3083 2014-08-07 23:47

Re: Filmai

eslife rašė:

Justinux rašė:

12 vergovės metų tikrai geras

Pritariu, sita kine su drauge ziurejom, tai tikrai gera ispudi paliko, siulau visiems paziuret, ivertinsit tai ka turite gyvenime smile

būtent, šaunu, kai parodo tikrai gerą filmą, o ne kažkokius zombius, šiaip mėgstu istorinius ir karo tematikos filmus:-)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3084 2014-08-08 09:29

Re: Filmai



Labai patiko. Yra rutracker.org originalo kalba ir su rusiškais subtitrais, kam aktualu.

Ir puiki švedų psichologinė kriminalinė drama, be tų holivudiškų nesamonių.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2014-08-08 09:31)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3085 2014-08-08 09:29

Re: Filmai

Pelesis rašė:

o kaip jum lusnynu milijonierius suejo?

fanastiškai pastatytas filmas

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#3086 2014-08-08 10:46

Re: Filmai

eslife rašė:

Justinux rašė:

12 vergovės metų tikrai geras

Pritariu, sita kine su drauge ziurejom, tai tikrai gera ispudi paliko, siulau visiems paziuret, ivertinsit tai ka turite gyvenime smile

Aš tai nesutiksiu.Baisiai nuobodus buvo.Rekomenduot tikrai nerekomenduočiau.O dar kine tai iš viso.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#3087 2014-08-08 13:17

Re: Filmai

TriEdge rašė:

eslife rašė:

Justinux rašė:

12 vergovės metų tikrai geras

Pritariu, sita kine su drauge ziurejom, tai tikrai gera ispudi paliko, siulau visiems paziuret, ivertinsit tai ka turite gyvenime smile

Aš tai nesutiksiu.Baisiai nuobodus buvo.Rekomenduot tikrai nerekomenduočiau.O dar kine tai iš viso.

man tie apie vergus irvis nepatinka, nervai ima beziurint, kaip tie negrai leidosi taip ziauriai duchinami.. nu aisku is medziu surinkti afrikoj, nesuprato kas vyksta. kazkaip slegia ziuret tuos filmus.
vienintelis geras filmas apie vergus 'Django Unchained' ir jis geras tik del to, kad Tarantino dare ta filma.

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#3088 2014-08-08 14:33

Re: Filmai

Vysne rašė:

TriEdge rašė:

eslife rašė:

Pritariu, sita kine su drauge ziurejom, tai tikrai gera ispudi paliko, siulau visiems paziuret, ivertinsit tai ka turite gyvenime smile

Aš tai nesutiksiu.Baisiai nuobodus buvo.Rekomenduot tikrai nerekomenduočiau.O dar kine tai iš viso.

man tie apie vergus irvis nepatinka, nervai ima beziurint, kaip tie negrai leidosi taip ziauriai duchinami.. nu aisku is medziu surinkti afrikoj, nesuprato kas vyksta. kazkaip slegia ziuret tuos filmus.
vienintelis geras filmas apie vergus 'Django Unchained' ir jis geras tik del to, kad Tarantino dare ta filma.

Vat aš ir norėjau pasakyt,jei jau žiūrėt,kokį apie vergus,tai Django,bet susilaikiau,nes kokie gurmanai ar kino elitistai užsipuls,kad aš eilinis storas amerikietis ir man žiūrėt transformerius,o ne "rimtus" filmus,kaip minėtasis 12 Years a Slave.

Peržiūrėjau Dawn of the Planet of the Apes.Patiko,smagiai susižiūrėjo.Dar kartą tikrai žiūrėsiu ateity.Tačiau filmas visiškai kitoks,nei traileris bandė parodyt,nes pagal jį filmas atrodė bus kupinas veiksmo,o iš tiesų jis labiau ant "dramos" remtas.

Paskutinį kartą taisė TriEdge (2014-08-08 14:35)

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3089 2014-08-08 14:50

Re: Filmai

TriEdge rašė:

eslife rašė:

Justinux rašė:

12 vergovės metų tikrai geras

Pritariu, sita kine su drauge ziurejom, tai tikrai gera ispudi paliko, siulau visiems paziuret, ivertinsit tai ka turite gyvenime smile

Aš tai nesutiksiu.Baisiai nuobodus buvo.Rekomenduot tikrai nerekomenduočiau.O dar kine tai iš viso.

Reiskia dar suaugti reikia, jei toks filmas nuobodus ir neidomus smile...

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#3090 2014-08-08 15:07

Re: Filmai

eslife rašė:

TriEdge rašė:

eslife rašė:

Pritariu, sita kine su drauge ziurejom, tai tikrai gera ispudi paliko, siulau visiems paziuret, ivertinsit tai ka turite gyvenime smile

Aš tai nesutiksiu.Baisiai nuobodus buvo.Rekomenduot tikrai nerekomenduočiau.O dar kine tai iš viso.

Reiskia dar suaugti reikia, jei toks filmas nuobodus ir neidomus smile...

Apie ką aš ir kalbėjau big_smile Dar reikėjo tau mane nusiųsti žiūrėti,kokių holivudinių blockbusterių savo komentare ir būtum tip top į mano žmonių apibūdintus rėmus įtilpęs. Papasakok,kas man "suaugus" jame pasidarys nenuobodaus,įdomaus ir pritraukiančio?Žiūrėti,kaip negrai  pūkus renka visą filmą?Ar aš per jaunas,kad man griebtų už širdies žmogaus nelaimė?Dramų yra krūva tikrai geresnių už šią ir oskaro tikrai nebuvo už ką jam duoti.

Paskutinį kartą taisė TriEdge (2014-08-08 15:09)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3091 2014-08-08 15:10

Re: Filmai

TriEdge rašė:

eslife rašė:

TriEdge rašė:

Aš tai nesutiksiu.Baisiai nuobodus buvo.Rekomenduot tikrai nerekomenduočiau.O dar kine tai iš viso.

Reiskia dar suaugti reikia, jei toks filmas nuobodus ir neidomus smile...

Apie ką aš ir kalbėjau big_smile Dar reikėjo tau mane nusiųsti žiūrėti,kokių holivudinių blockbusterių savo komentare ir būtum tip top į mano žmonių apibūdintus rėmus įtilpęs. Papasakok,kas man "suaugus" jame pasidarys nenuobodaus,įdomaus ir pritraukiančio?Žiūrėti,kaip negrai  pūkus renka visą filmą?Ar aš per jaunas,kad man griebtų už širdies žmogaus nelaimė?Dramų yra krūva tikrai geresnių už šią ir oskaro tikrai nebuvo už ką jam duoti.

Nu rezk kokie geresni ir kodel nevertas oskaro.

Paskutinį kartą taisė samas (2014-08-08 15:11)

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3092 2014-08-08 15:17

Re: Filmai

Turbut ten kur dideli papai ir normaliai "pasid**kina", yra bent i ka paziuret smile))

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3093 2014-08-08 15:27

Re: Filmai

Paziurejau Offender ir kazkodel (matyt del anglu geziuku) prisiminiau Green street hooligans filma. Dabar yra dvi naujos dalys. Verta ziureti jas ar cia is serijos pirma dalis buvo gera visos kitos meslo nevertos?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3094 2014-08-08 15:32

Re: Filmai

samas rašė:

Paziurejau Offender ir kazkodel (matyt del anglu geziuku) prisiminiau Green street hooligans filma. Dabar yra dvi naujos dalys. Verta ziureti jas ar cia is serijos pirma dalis buvo gera visos kitos meslo nevertos?

As jau kuri laika tapati svarstau, ar gaisint laika, ar ne bandant big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#3095 2014-08-08 15:34

Re: Filmai

Jei patiko pirma dalis, tai nežiūrėkit, nesigadinkit nuomones big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#3096 2014-08-08 15:44

Re: Filmai

TriEdge rašė:

eslife rašė:

TriEdge rašė:


Aš tai nesutiksiu.Baisiai nuobodus buvo.Rekomenduot tikrai nerekomenduočiau.O dar kine tai iš viso.

Reiskia dar suaugti reikia, jei toks filmas nuobodus ir neidomus smile...

Apie ką aš ir kalbėjau big_smile Dar reikėjo tau mane nusiųsti žiūrėti,kokių holivudinių blockbusterių savo komentare ir būtum tip top į mano žmonių apibūdintus rėmus įtilpęs. Papasakok,kas man "suaugus" jame pasidarys nenuobodaus,įdomaus ir pritraukiančio?Žiūrėti,kaip negrai  pūkus renka visą filmą?Ar aš per jaunas,kad man griebtų už širdies žmogaus nelaimė?Dramų yra krūva tikrai geresnių už šią ir oskaro tikrai nebuvo už ką jam duoti.

toks jausmas,kad ta 12 vergoves metu perziurejai,bet visiskai nesupratai esmes filmo,nes ten drama perteikta to pagrindinio negro veide lb smarkiai ir seip,remiantis istorija tu vergu irgi ganetinai viskas perteikta. .dramu mazai mates,kurios itrauktu ir butu tiek geros..
kas del tu visu huliganu,tai geriausia pamacius pirma dali antros neziuret tikrai smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3097 2014-08-08 15:52

Re: Filmai

Taip ir galvojau, kad nekokios sekancios dalys, na bet kai nebus ka ziuret bet reiks laika uzmust... smile

Neprisijungęs

 
Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3098 2014-08-08 15:53

Re: Filmai

rimta dokumentika kam įdomu..

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#3099 2014-08-08 16:07

Re: Filmai

eslife rašė:

Turbut ten kur dideli papai ir normaliai "pasid**kina", yra bent i ka paziuret smile))

Apie ką ir kalbu.Tipinis  elitistas: vietoj to,kad atsakytu/paaiškintu,jis meta jau standartiniai tapusius "argumentus"/"siuntimus".

@samas

O už ką buvo? http://www.livemint.com/Opinion/76Rlf4r … m-eve.html Labai puikus review,kuris nusako mano nuomonę.

Sakydamas yra daug geresnių turėjau omeny apskritai geresnių,o ne tais pačiais metais išleistų (just to be clear taip sakant).Asmeniškai,daug įdomiau žiūrėjos ir daug daugiau emocijų sukėlė: Remember the Titans,Flight,The Great Debaters,The Blind Side,The Pursuit of Happyness,7 pounds.Šie atėjo į galvą begalvojant.Stipriau pabandęs prisimint tikrai dar atkasčiau kažką.

wopper rašė:

toks jausmas,kad ta 12 vergoves metu perziurejai,bet visiskai nesupratai esmes filmo,nes ten drama perteikta to pagrindinio negro veide lb smarkiai ir seip,remiantis istorija tu vergu irgi ganetinai viskas perteikta.

O kokią esmę ten suprasti?Filmas techniniai aspektais tobulas/geras,bet realiai apie nieka: vergovė blogai ir žiauru,vau.

Na,bet kaip ten bebūtų,kiekvienam savo.Vieniem filmas būna 10/10,o kiti užmiega iš nuobodulio per jį.Tiesiog išsakiau savo nuomonę ir tiek.Jokiu būdu nebandau jos primesti ar įgrūsti per gerklę.Patiko?Šaunu,vadinasi neiššvaistėt laiko veltui.

Paskutinį kartą taisė TriEdge (2014-08-08 16:14)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3100 2014-08-08 16:15

Re: Filmai

TriEdge rašė:

eslife rašė:

Turbut ten kur dideli papai ir normaliai "pasid**kina", yra bent i ka paziuret smile))

Apie ką ir kalbu.Tipinis  elitistas: vietoj to,kad atsakytu/paaiškintu,jis meta jau standartiniai tapusius "argumentus"/"siuntimus".

@samas

O už ką buvo? http://www.livemint.com/Opinion/76Rlf4r … m-eve.html Labai puikus review,kuris nusako mano nuomonę.

Sakydamas yra daug geresnių turėjau omeny apskritai geresnių,o ne tais pačiais metais išleistų (just to be clear taip sakant).Asmeniškai,daug įdomiau žiūrėjos ir daug daugiau emocijų sukėlė: Remember the Titans,Flight,The Great Debaters,The Blind Side,The Pursuit of Happyness,7 pounds.Šie atėjo į galvą begalvojant.Stipriau pabandęs prisimint tikrai dar atkasčiau kažką.

wopper rašė:

toks jausmas,kad ta 12 vergoves metu perziurejai,bet visiskai nesupratai esmes filmo,nes ten drama perteikta to pagrindinio negro veide lb smarkiai ir seip,remiantis istorija tu vergu irgi ganetinai viskas perteikta.

O kokią esmę ten suprasti?Filmas techniniai aspektais tobulas/geras,bet realiai apie nieka: vergovė blogai ir žiauru,vau.

tai visus filmus galima taip isvertint...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net