Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#101 2010-02-09 01:29

Re: Filmai

CLuB rašė:

Blindness rašė:

Aš esu didelis MINDFUCK filmų fanas tai siūlyčiau pažiūrėti filmus:

MEMENTO

A BEAUTIFUL MIND

THE NUMBER 23

Sitie geri smile kai pirma karta pamaciau the number 23, buvo keista matyti jim carey toki rimta, be savo juokeliu, grimasu, ne tik komedijose gali vaidinti smile))

Jo buvo labai keista, bet va sugebėjo tikrai rimtą vaidybą išspaust, nerealus filmas smile

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#102 2010-02-09 13:06

Re: Filmai

"Knocking on Heaven's door" - toks neblogas vokieciu filmas.
"Klass" - privercia susimastyti tikrai. Rekomenduoju skriaudejams ir skriaudziamiems.
"Harold" - toks tipinis, tupas amerikieciu juokas, bet atsipalaidavimui ir pazvengimui neblogai smile
Buteliui + 1 uz Cindirella Man smile

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#103 2010-02-20 16:31

Re: Filmai

http://www.alfa.lt/straipsnis/10316597/ … .Filmai.in

Paskutinį kartą taisė liniux (2010-02-20 16:32)

Neprisijungęs

 
ox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-31
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#104 2010-02-20 21:34

Re: Filmai

Butelis rašė:

Kur kas geresnis filas apie tikrą boksininko istoriją - Cinderella Man http://www.imdb.com/title/tt0352248/

Man patiko Tyson (1995) ir (2008 adrodo)


Jei kas filme neiško spec.efektų tai galėčiau rekomenduoti senus japoniškus apie samurajus, asmeniškai man labiausiai įspūdį paliko nors ir naujas bet sitas Mibu gishi den http://www.imdb.com/title/tt0359692/

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#105 2010-02-21 02:42

Re: Filmai

Butelis rašė:

Aš tai nusivyliau Ali. Nesupratau ko jūs jį taip liaupsinot. Jokios ten gyvenimo istorijos, gal tik kokie 5 metai gyvenimo ir tie patys gan nuobodžiai ir neaiškiai pateikiami.. Filmas prasideda kai jis jau čempionas. Man tikrai būtų buvę įdomu pažiūrėt kaip tai prasidėjo ir kaip tas kelias buvo nueitas... Vyksta kažkoks politinis, religinis sujudimas - bet taip ir neaišku kas kaip ir kodėl. Reikia Amerikos istorijos būti krimtus, kad aiškiai suvokt kas vyksta. Na vienu žodžiu - galima buvo ir geriau pateikti istoriją.

Patį Ali irgi kitokį įsivaizdavau - labai jau arogantiškas ir lengvabūdis su moterimis smile Bet tikrai tvirto charakterio.

Kur kas geresnis filas apie tikrą boksininko istoriją - Cinderella Man http://www.imdb.com/title/tt0352248/

jo, sitas geras Cinderella Man, o ypac krizes metu smile

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#106 2010-02-22 16:47

Re: Filmai



kam patinka Fighting tai siulau sita nykstys nera pats geriausias bet patiko nykstys

Neprisijungęs

 
agidas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-14
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#107 2010-02-27 22:38

Re: Filmai

kas nori siurpuliuku. ir kas tiki,bei kas ir netiki, jog mes nesame vieni, paziurekit. The Fourth Kind
torrent.lt yra angliskai ir rusiskai igarsinti. smile

Paskutinį kartą taisė agidas (2010-02-27 23:12)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#108 2010-02-27 23:18

Re: Filmai

ox rašė:

Butelis rašė:

Kur kas geresnis filas apie tikrą boksininko istoriją - Cinderella Man http://www.imdb.com/title/tt0352248/

Man patiko Tyson (1995) ir (2008 adrodo)


Jei kas filme neiško spec.efektų tai galėčiau rekomenduoti senus japoniškus apie samurajus, asmeniškai man labiausiai įspūdį paliko nors ir naujas bet sitas Mibu gishi den http://www.imdb.com/title/tt0359692/

Tyson 2008 siandien ziurejau smile patiko, nes parode ji is kitos puses..
..jis tik truputi issibarstes kiemo vaikis, bet naturalus, nuosirdus, o ji supo vien SIURBELES, kaip jis sake..
siaip grazus filmas

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#109 2010-02-27 23:37

Re: Filmai

Gal kas jau uzmatet kur nors zero-2  ? But neblogai jau parsisiust .

Neprisijungęs

 
ox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-31
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#110 2010-02-28 10:11

Re: Filmai

BUBU rašė:

Gal kas jau uzmatet kur nors zero-2  ? But neblogai jau parsisiust .

but blogai parsisiust. utiutiu. bent kazka galima palaikyti kurejus uz padaryta nebloga filma ir paziureti is principo kine, o ne visokius terminatorius ir avatarus yikes
bandyk zmulej cam rip, gal pasiseks ir bus tikras, nes ten kiti sake ne tie filmai pervadinti. parasyk zero ar ne zero ten

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#111 2010-02-28 11:30

Re: Filmai

"The Road " siūlau pažiūrėt. Postapokaliptinis, tema atrodo ne naujiena, bet pateikimas vienas iš geriausių kokius teko matyt. Jokių bereikalingų detalių ar scenarijų kas kaip kodėl. Tiesiog dabartis ir akistata su žmogaus prigimtimi. nykstys

Neprisijungęs

 
agidas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-14
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#112 2010-02-28 11:34

Re: Filmai

Butelis rašė:

"The Road " siūlau pažiūrėt. Postapokaliptinis, tema atrodo ne naujiena, bet pateikimas vienas iš geriausių kokius teko matyt. Jokių bereikalingų detalių ar scenarijų kas kaip kodėl. Tiesiog dabartis ir akistata su žmogaus prigimtimi. nykstys

pritariu. bet tie, kurie nores pamatyti will'a smith'a gelbejanti pasauli, ar koki kita juodi dauzanti visus iseiles, del benzo bako, nesisiuskite, to siame filme nebus. smile

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#113 2010-02-28 13:19

Re: Filmai

Nezinau ar kas ziurejot si filma   Rojaus Ezeras - Eden Lake Filmas apie ziauru paaugliu elgesi ,kaip ziauriai kankina ir nuzudo sutuoktiniu pora  atvykusiu pailset prie to rojaus ezero. Baisu  brrrrrrr   ,bet geras filmas

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#114 2010-02-28 13:49

Re: Filmai

BUBU rašė:

Nezinau ar kas ziurejot si filma   Rojaus Ezeras - Eden Lake Filmas apie ziauru paaugliu elgesi ,kaip ziauriai kankina ir nuzudo sutuoktiniu pora  atvykusiu pailset prie to rojaus ezero. Baisu  brrrrrrr   ,bet geras filmas

Esu matęs, žiaurus bet geras tikrai. Pnašus labai dar The last house on the left.
Nesenai matyta nebloga komedija apie studentus - Road Trip Beer Pong wink

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#115 2010-02-28 14:57

Re: Filmai

Fake'as rašė:

BUBU rašė:

Nezinau ar kas ziurejot si filma   Rojaus Ezeras - Eden Lake Filmas apie ziauru paaugliu elgesi ,kaip ziauriai kankina ir nuzudo sutuoktiniu pora  atvykusiu pailset prie to rojaus ezero. Baisu  brrrrrrr   ,bet geras filmas

Esu matęs, žiaurus bet geras tikrai. Pnašus labai dar The last house on the left.
Nesenai matyta nebloga komedija apie studentus - Road Trip Beer Pong wink

Eden lake tai tikrai geras, siekt tiek sokiruojantis filmas, o apie road tripa, na nuobodziam vakarui, nes man tai jis tikrai neypatingas big_smile

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#116 2010-02-28 15:35

Re: Filmai

Paulius1339 rašė:

Fake'as rašė:

BUBU rašė:

Nezinau ar kas ziurejot si filma   Rojaus Ezeras - Eden Lake Filmas apie ziauru paaugliu elgesi ,kaip ziauriai kankina ir nuzudo sutuoktiniu pora  atvykusiu pailset prie to rojaus ezero. Baisu  brrrrrrr   ,bet geras filmas

Esu matęs, žiaurus bet geras tikrai. Pnašus labai dar The last house on the left.
Nesenai matyta nebloga komedija apie studentus - Road Trip Beer Pong wink

Eden lake tai tikrai geras, siekt tiek sokiruojantis filmas, o apie road tripa, na nuobodziam vakarui, nes man tai jis tikrai neypatingas big_smile

Jei patiko Eden lake tai patiks ir The last house on the left.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#117 2010-02-28 15:42

Re: Filmai

Butelis rašė:

"The Road " siūlau pažiūrėt. Postapokaliptinis, tema atrodo ne naujiena, bet pateikimas vienas iš geriausių kokius teko matyt. Jokių bereikalingų detalių ar scenarijų kas kaip kodėl. Tiesiog dabartis ir akistata su žmogaus prigimtimi. nykstys

ahahaha, siu metu filmas-nevykelis big_smilebig_smile
THE MOST CONFUSING MOVIES of 2009:
1. The road
2. My lovely bones

aisku, Buteli, del skonio nesigincyjama, bet kai filmas sukuriamas visiskai be tikslo, be siuzeto ir kulminacijos, tai da nu na big_smile
ok, as veiksmo gerbejas, sorry..

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#118 2010-02-28 15:43

Re: Filmai

Na siunciuos ta  The last house on the left.   paziuresim .Seip is koki 10 parsiustu koki viena paziuriu kitus istrinu  permetes  ant greituju:D  .jai neusikabinu nepatinka gilintis .Va dar tokiu neblogu pamenu is rusisku   Tai -bratany ,,slepoi,, tanki grezi nibajatsa ( ten gerai kai kareivukai su tanku i sokius  kazkokius nuvare ),,,otred  .Nesu rusisku megejas bet tie tai man tikrai patiko .

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#119 2010-02-28 15:45

Re: Filmai

BUBU rašė:

Na siunciuos ta  The last house on the left.   paziuresim .Seip is koki 10 parsiustu koki viena paziuriu kitus istrinu  permetes  ant greituju:D  .jai neusikabinu nepatinka gilintis .Va dar tokiu neblogu pamenu is rusisku   Tai -bratany ,,slepoi,, tanki grezi nibajatsa ( ten gerai kai kareivukai su tanku i sokius  kazkokius nuvare ),,,otred  .Nesu rusisku megejas bet tie tai man tikrai patiko .

The last house on the left labai, labai geras filmas, paziurek Arvydai rock

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#120 2010-02-28 15:46

Re: Filmai

nenormalus rašė:

Butelis rašė:

"The Road " siūlau pažiūrėt. Postapokaliptinis, tema atrodo ne naujiena, bet pateikimas vienas iš geriausių kokius teko matyt. Jokių bereikalingų detalių ar scenarijų kas kaip kodėl. Tiesiog dabartis ir akistata su žmogaus prigimtimi. :nykstys:

ahahaha, siu metu filmas-nevykelis :D:D
THE MOST CONFUSING MOVIES of 2009:
1. The road
2. My lovely bones

aisku, Buteli, del skonio nesigincyjama, bet kai filmas sukuriamas visiskai be tikslo, be siuzeto ir kulminacijos, tai da nu na :D
ok, as veiksmo gerbejas, sorry..

Pamenu kaip reklamavo lusnynu milionieriu arba 10000 pries kristu ..Parsisiunciau o ten tokie sudai kad blogesniu net neisivaizduot neimanoma .Ir ko ten visi laiupsino ir gyre ,kad  labai idomus  taip ir po sei dienai nesuprantu.

Neprisijungęs

 
pitbull
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#121 2010-02-28 16:04

Re: Filmai

BUBU rašė:

nenormalus rašė:

Butelis rašė:

"The Road " siūlau pažiūrėt. Postapokaliptinis, tema atrodo ne naujiena, bet pateikimas vienas iš geriausių kokius teko matyt. Jokių bereikalingų detalių ar scenarijų kas kaip kodėl. Tiesiog dabartis ir akistata su žmogaus prigimtimi. nykstys

ahahaha, siu metu filmas-nevykelis big_smilebig_smile
THE MOST CONFUSING MOVIES of 2009:
1. The road
2. My lovely bones

aisku, Buteli, del skonio nesigincyjama, bet kai filmas sukuriamas visiskai be tikslo, be siuzeto ir kulminacijos, tai da nu na big_smile
ok, as veiksmo gerbejas, sorry..

Pamenu kaip reklamavo lusnynu milionieriu arba 10000 pries kristu ..Parsisiunciau o ten tokie sudai kad blogesniu net neisivaizduot neimanoma .Ir ko ten visi laiupsino ir gyre ,kad  labai idomus  taip ir po sei dienai nesuprantu.

Nu siaip man lusnynu milijonierius iuhcop buvo, o veiksmo istroskusiems conspiraciaXIII toks is rimtesniu...

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#122 2010-03-01 21:55

Re: Filmai

utiutiu zero 2  kelis kart siunciaus su zmule parein tai multikas tai koks dokumentinis filmas,daugiau nesisiusiu.O is kur jus siuncetes filmus ? Seip neblogu yra  http://www.stepashka.com/   tik jai registruosites nikas turi is rusisku raidziu nes kitaip neduoda regitis.  ten ir online yra filmu.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#123 2010-03-02 00:39

Re: Filmai

BUBU rašė:

utiutiu zero 2  kelis kart siunciaus su zmule parein tai multikas tai koks dokumentinis filmas,daugiau nesisiusiu.O is kur jus siuncetes filmus ? Seip neblogu yra  http://www.stepashka.com/   tik jai registruosites nikas turi is rusisku raidziu nes kitaip neduoda regitis.  ten ir online yra filmu.

aiktu zero geras big_smile antro dar nemates, reiks pazet. Atsiliepimai girdejau geri big_smile

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#124 2010-03-02 08:24

Re: Filmai

BUBU rašė:

utiutiu zero 2  kelis kart siunciaus su zmule parein tai multikas tai koks dokumentinis filmas,daugiau nesisiusiu.O is kur jus siuncetes filmus ? Seip neblogu yra  http://www.stepashka.com/   tik jai registruosites nikas turi is rusisku raidziu nes kitaip neduoda regitis.  ten ir online yra filmu.

Tai bandyk registruotis: www.linkomanija.net, www.torrent.lt ir www.hdmanija.lt

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#125 2010-03-16 16:50

Re: Filmai

Na va parsisiunciau zero-2   is avatara.com .

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net