Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

KLaudas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-17
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#1 2010-01-17 19:14

Jega ir mase

Sveiki,

Mano ugis 183, svoris 75kg.
Vel pradejau sportuot po metu pertraukos, anksciau sportavau apie pusantru metu.
Sportuoju pusmeti.
Ne uz kalnu 21m.

Nusipirkau pumpo, pabandyt kas tai yra, koks jo poveikis tik del smalsumo.
Kazkokiu tai ypatingu pasikeitimu nepajutau.

Noreciau ka nors vartoti, kas man suteiktu jegos bei mases (kalbu apie labai stiprius papildus, bet ne steroidus ten kokius, chemijos nenoriu), nors siaip labiau esu susikoncentraves i jega, kad kiltu svoriai treniruociu metu.

Galvoju apie toki derini:

Animal pak + animal m stak

nors nezinau ar tai yra pakankamai geras derinys. Girdejau Horse power neblogas produktas ir yra stiprus papildas. Bet zodziu, kaip ir kiekvienam, reik atrast geriausia derini, nes kiekvieno organizmas reaguoja skirtingai, vienam gali padet daugiau, kitam maziau.

Taigi noreciau pasikonsultuot ir paklaust tu, kas tikrai nusimano. Kokius derinius geriausia butu vartoti is itin stiprios sudeties papildu jegai ir masei ?
p.s. mityba suderinta, valgau 4-6 kart per diena maista, kuriame yra baltymu bei angliavandeniu. Picos, cipsai, alus pamirstas dalykas.

aciu uz informacija is anksto.

Neprisijungęs

 
DeGrigo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#2 2010-01-17 19:35

Re: Jega ir mase

Nu vitaminai tai manau tikrai jau jegos tikrai nepriduos... Visi ta paka kisa kaip kazkoki isganima neva ANIMAL, o jegai kretinas ir visos jo formos jegai dydinti...

Neprisijungęs

 
KLaudas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-17
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#3 2010-01-17 19:51

Re: Jega ir mase

tai, kad jega didina kreatinas ir taip aisku.
matau nesupratai mano klausimo esmes, as klausiu apie stiprios sudeties papildu derinius (i kuriuos ieina ir kreatino formule).

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#4 2010-01-17 19:52

Re: Jega ir mase

Apakas+Mstakas rimtas dalykas. 3 savaitė kaip vartoju, tai nykstys jėga didėja beveik visuose pratimuose... ir ne vienas apie šį derinį atsiliepia gerai. wink

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#5 2010-01-18 10:39

Re: Jega ir mase

Fake'as rašė:

Apakas+Mstakas rimtas dalykas. 3 savaitė kaip vartoju, tai nykstys jėga didėja beveik visuose pratimuose... ir ne vienas apie šį derinį atsiliepia gerai. wink

nu is a pako gali tiketis panasiai tiek pat kiek is marsiecius,vitaminu tu tikrai nepajusi poveikio,nors jie tikrai mano akimis vieni rimciausiu vitaminu sportuojantiems...bet kazi ar gera mintis pradeti butent nuo tokiu vitaminu,uztektu ir paprastesniu kaip kad lt pamenu buvo gan populiarus ir nebrangus daily formula, mstakas irgi pradziai niekam nereikalingas,o ir nera pigus,uz tuos pinigus kiek sutaupysi nusipirkes paprastesniu vitaminu ir nepirkes stako gali pasiimti proteino,bcaa atsistatymui,kreatino,nu ir jei nori pasitaskyti per trefke tai imk ta hp ar xplouda,uzteks ilgesniam laikui nei analoginio pumpo ten kokio o ir veikia geriau,as asmeniskai xploudo perku jau nebezinau kelinta banke ir jis man veikia ir viskas normaliai su juo,ypac kai tinginys apseda jis pravercia lol taip,kad siulyciau biski tvarkingiau susidiolioti prioritetus savo biudzete papildams ir sutaupysi ir turesi daugiau naudos wink

Neprisijungęs

 
jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#6 2010-01-25 18:07

Re: Jega ir mase

Nekursiu kitos temos, tikiuosi autorius nesupyks labai.. Taigi man ir panasi situacija tik, kad as ne po pertraukos, tiesiog baigesi papildai ir galvoju kazka naujo pabandyt.. Pries tai vartojau Opti-men (lieka) Omega-3 (lieka) Nitrobolon 2 (baigesi) WPC 80 (baigesi) Noreciau dar ant mases pora menesiu pasedet, o pavasari ryskintis.. Pries tai buvusiu deryniu nenusiviliau, per nepilnus 2 menesius +11kg, o six packas matosi, jega taipat augo kaip turi but;]] Taigi, ka gero pasiulysit man?;] Mano variantas butu toks, Imti 2 banke nitrobolon 2 (Jis tikrai man gerai veike, siandien isitikinau, nes nevartojau ir ryskiai matosi, kad nebetoks pumpas gaunasi) , bbca (sunkiai atsigaunu) ir proteino kokio geresnio, gal Goldas jei viskas gerai iseitu man su litukais.. Laukiu jusu nuomones

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#7 2010-01-25 18:14

Re: Jega ir mase

jetsu rašė:

Nekursiu kitos temos, tikiuosi autorius nesupyks labai.. Taigi man ir panasi situacija tik, kad as ne po pertraukos, tiesiog baigesi papildai ir galvoju kazka naujo pabandyt.. Pries tai vartojau Opti-men (lieka) Omega-3 (lieka) Nitrobolon 2 (baigesi) WPC 80 (baigesi) Noreciau dar ant mases pora menesiu pasedet, o pavasari ryskintis.. Pries tai buvusiu deryniu nenusiviliau, per nepilnus 2 menesius +11kg, o six packas matosi, jega taipat augo kaip turi but;]] Taigi, ka gero pasiulysit man?;] Mano variantas butu toks, Imti 2 banke nitrobolon 2 (Jis tikrai man gerai veike, siandien isitikinau, nes nevartojau ir ryskiai matosi, kad nebetoks pumpas gaunasi) , bbca (sunkiai atsigaunu) ir proteino kokio geresnio, gal Goldas jei viskas gerai iseitu man su litukais.. Laukiu jusu nuomones

Jei puikiai veike Nitrobolonas tai dar karteli pasiimk ji, BCAA kas beko butina. Proetinas butinas, kaip jau minejei jei uzhteksi pinigu tai Goldo nereiketu ishbraukti. Dar gali kokio creatino pasiimti ir viskas. Kol rezultatai kyla tol vaziuoji, kai pradeda jie stoti, tada dasimeti kazhka.

Neprisijungęs

 
jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#8 2010-01-25 18:22

Re: Jega ir mase

lexusrx rašė:

jetsu rašė:

Nekursiu kitos temos, tikiuosi autorius nesupyks labai.. Taigi man ir panasi situacija tik, kad as ne po pertraukos, tiesiog baigesi papildai ir galvoju kazka naujo pabandyt.. Pries tai vartojau Opti-men (lieka) Omega-3 (lieka) Nitrobolon 2 (baigesi) WPC 80 (baigesi) Noreciau dar ant mases pora menesiu pasedet, o pavasari ryskintis.. Pries tai buvusiu deryniu nenusiviliau, per nepilnus 2 menesius +11kg, o six packas matosi, jega taipat augo kaip turi but;]] Taigi, ka gero pasiulysit man?;] Mano variantas butu toks, Imti 2 banke nitrobolon 2 (Jis tikrai man gerai veike, siandien isitikinau, nes nevartojau ir ryskiai matosi, kad nebetoks pumpas gaunasi) , bbca (sunkiai atsigaunu) ir proteino kokio geresnio, gal Goldas jei viskas gerai iseitu man su litukais.. Laukiu jusu nuomones

Jei puikiai veike Nitrobolonas tai dar karteli pasiimk ji, BCAA kas beko butina. Proetinas butinas, kaip jau minejei jei uzhteksi pinigu tai Goldo nereiketu ishbraukti. Dar gali kokio creatino pasiimti ir viskas. Kol rezultatai kyla tol vaziuoji, kai pradeda jie stoti, tada dasimeti kazhka.

Kreatino tai pasimciau, bet nedaug, nes vartociau ji minimaliom dozem, kadangi Nitrobolan jo formule taip pat yra.. Tai va, skaiciuoju mazdaug kaip ir kas cia gaunas;] Lexus nedink niekur:D

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net