Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#76 2010-02-24 08:59

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitaminas-R rašė:

nu ne taip paprastai kad ikali kreatino..reik lb sunkiai treniruotis..ir valgyt...bet kreatinas man tikrai padeda...o del pasiaukojimo tai joa tenka beveik viska paaukot..kai koledze buvau tai is pamoku begdavau, su pana irgi teko issiskirt..nes pagal ja as jau pakankamai uzsikecelinau ie reikejo man nustot sportot ir vietoj sporto klubu eiti i naktinius....nu krc..pasiaukojimas, atsidavimas sportui ir disciplina..

.

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2011-07-29 09:43)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#77 2010-02-24 10:06

Re: sveiki visi bodybuilderiai

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 21:28)

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#78 2010-02-24 11:18

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitaminas-R rašė:

nu ne taip paprastai kad ikali kreatino..reik lb sunkiai treniruotis..ir valgyt...bet kreatinas man tikrai padeda...o del pasiaukojimo tai joa tenka beveik viska paaukot..kai koledze buvau tai is pamoku begdavau, su pana irgi teko issiskirt..nes pagal ja as jau pakankamai uzsikecelinau ie reikejo man nustot sportot ir vietoj sporto klubu eiti i naktinius....nu krc..pasiaukojimas, atsidavimas sportui ir disciplina..

nykstys va čia tai atsidavimas.

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#79 2010-02-24 12:24

Re: sveiki visi bodybuilderiai

lolardas rašė:

Vitaminas-R rašė:

nu ne taip paprastai kad ikali kreatino..reik lb sunkiai treniruotis..ir valgyt...bet kreatinas man tikrai padeda...o del pasiaukojimo tai joa tenka beveik viska paaukot..kai koledze buvau tai is pamoku begdavau, su pana irgi teko issiskirt..nes pagal ja as jau pakankamai uzsikecelinau ie reikejo man nustot sportot ir vietoj sporto klubu eiti i naktinius....nu krc..pasiaukojimas, atsidavimas sportui ir disciplina..

O per kiek laiko 155->185 ?

gerai neprisimenu...kazkur per 9 menesius

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#80 2010-02-25 17:13

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitaminas-R rašė:

bandziau ryskintis kazkada bet lb susimoviau..7 kg per 1 savaite numeciau..bet siaip nuo rudenio iki pavasario mase auginu po to pavasari biski apsikudinu ir vasara tik forma palaikau..bet siai vasarai lb noriu issiryskint..kad butu kaip reikiant..

Tai per 2,5 metu dukart, o gal net tris kartus "apsikudinai" kaip pats sakai, o vasara tik forma palaikai??? tai realiai auginai mase ir jega tik 1,5 metu???
Ties situo atsakymu ir prasides mano abejones roll

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#81 2010-02-25 18:48

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitamin-R, šaunuolis smile Spaudžiu dešine ir visa širdim palaikau už tokį atsidavimą sportui smile Pavyzdys kitiems nykstys

Neprisijungęs

 
Mr.Ed
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-18
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#82 2010-02-25 22:21

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitaminas-R rašė:

sveiki visi man 20 metu. kulturizmu uzsiimineju 2.5 metu. svoris 125kg, bicas 50cm.
mano rezultatai:
stangos spaudimas 185kg-2
trauka 250kg-2
pritupimai 230kg-3

papildai: kreatinas, proteinas, weight gaineris, multivitaminai ir energetinis pries treniruote (no.xplode, superpump250 arba black powder)

Sveikas Vitamine! rock Na duomenis tavu super! Tu tiesiog sutvertas kulturizmui. Toks atkaklumas mane dziugina + esi motivacija jauniems vaikinams.hanteliai: Jei tai tesi toliau,garantuoju tau aukstus pasiekimus ir ne viena prizine vieta! Tik nepaliaisk! As jau senas sportininkas,tad labai dziaugiuos kad auga rimta pamaina! Nu saunulis ir tiek!!! nykstys Nuosirdziai linkiu tau sekmes! rock Ir lai traumos tave aplenkia!

Neprisijungęs

 
Mr.Ed
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-18
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#83 2010-02-25 22:28

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitaminas-R rašė:

bandziau ryskintis kazkada bet lb susimoviau..7 kg per 1 savaite numeciau..bet siaip nuo rudenio iki pavasario mase auginu po to pavasari biski apsikudinu ir vasara tik forma palaikau..bet siai vasarai lb noriu issiryskint..kad butu kaip reikiant..

Jauciu Tamoksifeno pageriai... As buvau pabandes,tad man irgi - 6kg buvo. nabet pamoka gavau. sad

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#84 2010-02-25 23:14

Re: sveiki visi bodybuilderiai

vilain rašė:

Vitaminas-R rašė:

bandziau ryskintis kazkada bet lb susimoviau..7 kg per 1 savaite numeciau..bet siaip nuo rudenio iki pavasario mase auginu po to pavasari biski apsikudinu ir vasara tik forma palaikau..bet siai vasarai lb noriu issiryskint..kad butu kaip reikiant..

Tai per 2,5 metu dukart, o gal net tris kartus "apsikudinai" kaip pats sakai, o vasara tik forma palaikai??? tai realiai auginai mase ir jega tik 1,5 metu???
Ties situo atsakymu ir prasides mano abejones roll

nu kazkur taip ir iseina..gal biski daugiau nei 1,5 metu

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#85 2010-02-25 23:17

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Mr.Ed rašė:

Vitaminas-R rašė:

bandziau ryskintis kazkada bet lb susimoviau..7 kg per 1 savaite numeciau..bet siaip nuo rudenio iki pavasario mase auginu po to pavasari biski apsikudinu ir vasara tik forma palaikau..bet siai vasarai lb noriu issiryskint..kad butu kaip reikiant..

Jauciu Tamoksifeno pageriai... As buvau pabandes,tad man irgi - 6kg buvo. nabet pamoka gavau. sad

nea...tiesiog perdaug angliavandenius sumazinau..viena diena mase auginau kita isvis beveik ant tuno ir darzoviu perejau....tai taip ir atsitiko....dekui uz pagyrimus..tikrai ikvepia mane dar stipriau sportuot ir griezciau dietos laikytis:hanteliai:mad

Neprisijungęs

 
Mr.Ed
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-18
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#86 2010-02-26 09:34

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitaminas-R rašė:

Mr.Ed rašė:

Vitaminas-R rašė:

bandziau ryskintis kazkada bet lb susimoviau..7 kg per 1 savaite numeciau..bet siaip nuo rudenio iki pavasario mase auginu po to pavasari biski apsikudinu ir vasara tik forma palaikau..bet siai vasarai lb noriu issiryskint..kad butu kaip reikiant..

Jauciu Tamoksifeno pageriai... As buvau pabandes,tad man irgi - 6kg buvo. nabet pamoka gavau. sad

nea...tiesiog perdaug angliavandenius sumazinau..viena diena mase auginau kita isvis beveik ant tuno ir darzoviu perejau....tai taip ir atsitiko....dekui uz pagyrimus..tikrai ikvepia mane dar stipriau sportuot ir griezciau dietos laikytis:hanteliai:mad

Nera uz ka! alaus O maista turi sekti ir skaiciuoti. hmm Jug tai 80% rezultato. wink

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#87 2010-02-26 10:44

Re: sveiki visi bodybuilderiai

lolardas rašė:

Taip paprastai, kreatino įkali ir 155 -> 185 wink

SVEIKI VISI.kreatinas kartais tikrai suveikia . 1998 pirma kart paemiau kreatin monohidrato MULTIPOVER , tai mano darbinis spaudime pakilo nuo 120 - 1*5 iki 140 - 1*5. pats sveriau  90 kg ,ugis 185.  per keturias ar penkias savaites. karoce kas savaite darydamas spaudima didindavau darbini 5 kg ir daresi sakyciau net lengvai.praejus metams bandziau kitos rusies kreatina ULTIMATE NUTRITION,paskui TWINLAB,taciau nieko panasaus nepasikartojo.

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#88 2010-02-26 12:42

Re: sveiki visi bodybuilderiai

dzidas1978 rašė:

lolardas rašė:

Taip paprastai, kreatino įkali ir 155 -> 185 wink

SVEIKI VISI.kreatinas kartais tikrai suveikia . 1998 pirma kart paemiau kreatin monohidrato MULTIPOVER , tai mano darbinis spaudime pakilo nuo 120 - 1*5 iki 140 - 1*5. pats sveriau  90 kg ,ugis 185.  per keturias ar penkias savaites. karoce kas savaite darydamas spaudima didindavau darbini 5 kg ir daresi sakyciau net lengvai.praejus metams bandziau kitos rusies kreatina ULTIMATE NUTRITION,paskui TWINLAB,taciau nieko panasaus nepasikartojo.

su tais pasakymais 1998 pirma kart paemiau kreatino ir t.t tai juokingai atrodai.big_smile lyg cia istorinis nutikimas koks...AMEN

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#89 2010-02-26 14:57

Re: sveiki visi bodybuilderiai

dzidas1978 rašė:

lolardas rašė:

Taip paprastai, kreatino įkali ir 155 -> 185 wink

SVEIKI VISI.kreatinas kartais tikrai suveikia . 1998 pirma kart paemiau kreatin monohidrato MULTIPOVER , tai mano darbinis spaudime pakilo nuo 120 - 1*5 iki 140 - 1*5. pats sveriau  90 kg ,ugis 185.  per keturias ar penkias savaites. karoce kas savaite darydamas spaudima didindavau darbini 5 kg ir daresi sakyciau net lengvai.praejus metams bandziau kitos rusies kreatina ULTIMATE NUTRITION,paskui TWINLAB,taciau nieko panasaus nepasikartojo.

Koks dabar svoris ir koks darbinis spaudimo ? smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#90 2010-02-26 16:50

Re: sveiki visi bodybuilderiai

martelis rašė:

dzidas1978 rašė:

lolardas rašė:

Taip paprastai, kreatino įkali ir 155 -> 185 wink

SVEIKI VISI.kreatinas kartais tikrai suveikia . 1998 pirma kart paemiau kreatin monohidrato MULTIPOVER , tai mano darbinis spaudime pakilo nuo 120 - 1*5 iki 140 - 1*5. pats sveriau  90 kg ,ugis 185.  per keturias ar penkias savaites. karoce kas savaite darydamas spaudima didindavau darbini 5 kg ir daresi sakyciau net lengvai.praejus metams bandziau kitos rusies kreatina ULTIMATE NUTRITION,paskui TWINLAB,taciau nieko panasaus nepasikartojo.

su tais pasakymais 1998 pirma kart paemiau kreatino ir t.t tai juokingai atrodai.big_smile lyg cia istorinis nutikimas koks...AMEN

lol

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#91 2010-02-27 10:58

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Fake'as rašė:

dzidas1978 rašė:

lolardas rašė:

Taip paprastai, kreatino įkali ir 155 -> 185 wink

SVEIKI VISI.kreatinas kartais tikrai suveikia . 1998 pirma kart paemiau kreatin monohidrato MULTIPOVER , tai mano darbinis spaudime pakilo nuo 120 - 1*5 iki 140 - 1*5. pats sveriau  90 kg ,ugis 185.  per keturias ar penkias savaites. karoce kas savaite darydamas spaudima didindavau darbini 5 kg ir daresi sakyciau net lengvai.praejus metams bandziau kitos rusies kreatina ULTIMATE NUTRITION,paskui TWINLAB,taciau nieko panasaus nepasikartojo.

Koks dabar svoris ir koks darbinis spaudimo ? smile

nieko negaliu kelt stipriai,visom sausgyslem amen.PRISIZAIDZIAU.jau gal 5 metai kai kilnoju mazus svorius po 20 pakartojimu.sveriu-85,o spaudimas beliko 90-1*5

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#92 2010-02-27 11:04

Re: sveiki visi bodybuilderiai

martelis rašė:

dzidas1978 rašė:

lolardas rašė:

Taip paprastai, kreatino įkali ir 155 -> 185 wink

SVEIKI VISI.kreatinas kartais tikrai suveikia . 1998 pirma kart paemiau kreatin monohidrato MULTIPOVER , tai mano darbinis spaudime pakilo nuo 120 - 1*5 iki 140 - 1*5. pats sveriau  90 kg ,ugis 185.  per keturias ar penkias savaites. karoce kas savaite darydamas spaudima didindavau darbini 5 kg ir daresi sakyciau net lengvai.praejus metams bandziau kitos rusies kreatina ULTIMATE NUTRITION,paskui TWINLAB,taciau nieko panasaus nepasikartojo.

su tais pasakymais 1998 pirma kart paemiau kreatino ir t.t tai juokingai atrodai.big_smile lyg cia istorinis nutikimas koks...AMEN

istorinis ne istorinis,bet laikai buvo kiti ir produktai sporto kiti ejo.ka juokingo randi kai pasakoju ne apie vakar o apie tai kas buvo hui znajet kada tai nesuprantu. pats tada turbut i pirma klase tada ejai.pakilnok pirma 10 meteliu diena is dienos tada kitaip atrodys ,nes atsiras ka papasakot is praeities

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#93 2010-02-27 12:04

Re: sveiki visi bodybuilderiai

dzidas1978 rašė:

Fake'as rašė:

dzidas1978 rašė:


SVEIKI VISI.kreatinas kartais tikrai suveikia . 1998 pirma kart paemiau kreatin monohidrato MULTIPOVER , tai mano darbinis spaudime pakilo nuo 120 - 1*5 iki 140 - 1*5. pats sveriau  90 kg ,ugis 185.  per keturias ar penkias savaites. karoce kas savaite darydamas spaudima didindavau darbini 5 kg ir daresi sakyciau net lengvai.praejus metams bandziau kitos rusies kreatina ULTIMATE NUTRITION,paskui TWINLAB,taciau nieko panasaus nepasikartojo.

Koks dabar svoris ir koks darbinis spaudimo ? smile

nieko negaliu kelt stipriai,visom sausgyslem amen.PRISIZAIDZIAU.jau gal 5 metai kai kilnoju mazus svorius po 20 pakartojimu.sveriu-85,o spaudimas beliko 90-1*5

Aisku, autoriui sory uz offtopic big_smile

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#94 2010-03-02 15:12

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Dzidai papasakok placiau apie tai kaip susivarei sausgysles. jeigu sportavai naturaliai ir taisyklingai atlikinejai pratimus tada sausgysles silpnos sad

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#95 2010-03-04 00:45

Re: sveiki visi bodybuilderiai

joa...cia idomiai su tom sausgyslem...

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#96 2010-03-05 10:10

Re: sveiki visi bodybuilderiai

Vitaminas-R rašė:

joa...cia idomiai su tom sausgyslem...

SVEIKI. cia tai liudna man tema. sportas buvo ir liko mano megstamiausiu uzsiemimu.tik gaila kad negaliu to daryti 100 %. matot kiekvienas turi arba neturi genetini tinkamuma siam gelezies plesymui. tie kurie neturi ,tame tarpe ir as plysta patys.as esu lieso sudejimo su plonais kaulais ir ilgom galunem. visi sausgysliu prie kaulu tvirtinimai yra is prigimties silpni,todel ,kaip nebutu gaila,tokio sudejimo zmones neturi sancu uzvaryti ziauriai naturaliu budu. o ir su hemija stebuklo nepasiekia.kaip zinia norint augti reikia imti rimtus svorius ,bet begant metams tai atnesa traumas ,kurios viena po kitos kaupiasi pavirsdamos hroniskais uzdegimais. kad ir ka bedarytum ilgiausius apsilimus ,pries trevke tept tepalus ,bintuot ,visa tai tik laikinai atitolina PABAIGA. MAN TRAUMOS PRASIDEJO ATSPORTAVUS 3 M. jau tada padarius prancuziska su tiesia stanga  40 kg -4*6 alkunes tiesiog pjaudavo. darant spaudima 100 kg -4*6 tai labai trukde.tai buvo pradzia.darbiniai svoriai pamazu kilo i metus apie 10 kg.aisku uzmesdavau ziema metano po 200-300.didejantys darbiniai svoriai dar labiau kenke.galiausiai 2002 paskutini kart naudojau steroidus ,kurie smarkiausiai atsiliepe imunitetui ,kepenims ir visai virskinimo sistemai. tada mano mase buvo 101kg, ugis 185, ranka 45 cm(salta)spaudimas 140-1*8 piramides pabaigoi.o tupimas 140 -1*6 (kojos atsilikeles) m trauka 220 1*1 MAX. nuo tada nusprendziau sausai varyti.svoriai pamazu mazejo ,mano kuno svoris krito ,o traumos ir toliau persekiojo.zpdziu buvau priverstas sumazinti darbinius iki tokiu ,su kuriais darydavau apsilima budamas geros formos. ISVADA-BUKITE ATSARGUS ,KAD JUM TAIP NENUTIKTU.

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#97 2010-03-05 10:26

Re: sveiki visi bodybuilderiai

joa dzidai uzjauciu kad taip gavos tau...prastai su tom traumom...man pakolkas pavyko isvengti rimtu traumu...buvo keletas patempimu...bet taip jau buna su tais geleziais..bet visgi daug pagarbos tau turiu..kad vistiek sportuoji..kiti seniai butu mete..kai pagalvoji kiek tokiu pacanu yra kurie viena diena pasportave kita diena verkslena kad raumenis jiem skauda..ir po to ju usvis salej nebematai:)

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#98 2010-03-05 20:58

Re: sveiki visi bodybuilderiai

dzidas1978 rašė:

Vitaminas-R rašė:

joa...cia idomiai su tom sausgyslem...

SVEIKI. cia tai liudna man tema. sportas buvo ir liko mano megstamiausiu uzsiemimu.tik gaila kad negaliu to daryti 100 %. matot kiekvienas turi arba neturi genetini tinkamuma siam gelezies plesymui. tie kurie neturi ,tame tarpe ir as plysta patys.as esu lieso sudejimo su plonais kaulais ir ilgom galunem. visi sausgysliu prie kaulu tvirtinimai yra is prigimties silpni,todel ,kaip nebutu gaila,tokio sudejimo zmones neturi sancu uzvaryti ziauriai naturaliu budu. o ir su hemija stebuklo nepasiekia.kaip zinia norint augti reikia imti rimtus svorius ,bet begant metams tai atnesa traumas ,kurios viena po kitos kaupiasi pavirsdamos hroniskais uzdegimais. kad ir ka bedarytum ilgiausius apsilimus ,pries trevke tept tepalus ,bintuot ,visa tai tik laikinai atitolina PABAIGA. MAN TRAUMOS PRASIDEJO ATSPORTAVUS 3 M. jau tada padarius prancuziska su tiesia stanga  40 kg -4*6 alkunes tiesiog pjaudavo. darant spaudima 100 kg -4*6 tai labai trukde.tai buvo pradzia.darbiniai svoriai pamazu kilo i metus apie 10 kg.aisku uzmesdavau ziema metano po 200-300.didejantys darbiniai svoriai dar labiau kenke.galiausiai 2002 paskutini kart naudojau steroidus ,kurie smarkiausiai atsiliepe imunitetui ,kepenims ir visai virskinimo sistemai. tada mano mase buvo 101kg, ugis 185, ranka 45 cm(salta)spaudimas 140-1*8 piramides pabaigoi.o tupimas 140 -1*6 (kojos atsilikeles) m trauka 220 1*1 MAX. nuo tada nusprendziau sausai varyti.svoriai pamazu mazejo ,mano kuno svoris krito ,o traumos ir toliau persekiojo.zpdziu buvau priverstas sumazinti darbinius iki tokiu ,su kuriais darydavau apsilima budamas geros formos. ISVADA-BUKITE ATSARGUS ,KAD JUM TAIP NENUTIKTU.

Liudna ir pamokanti  istorija .Man ir kai pabandziau 5x5 programa tai iskart pajutau ypac ant alkuniu.Vadinas nepritaikytas kunas tokiam jegos augimui tai geriau pasirinkau 3x8 ir bedu neliko.Nes matytis jega sukilo pakankamai greit o sanariukai silpnoki.Tai nutariau nejuokaut.Geriau letai progresuot nei greit ir po to subiret.

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#99 2010-03-07 14:33

Re: sveiki visi bodybuilderiai

aisku, aciu, zinosiu yikes

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#100 2010-03-07 18:04

Re: sveiki visi bodybuilderiai

perskaiciau , seip patirtis kalba pati uz save smile , dziaugiuos dabar kad nesu liesas ir ilgom galunem gal taip nenutiks ;/ , o seip turiu klausima jum visiem buna kai kokius atsispaudimus darot ir jauciasi toks sausgysles pasislinkimas neskauda nieko tik seip nervina tas toks garsas mane

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net