Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#2676 2016-04-20 10:52

Re: Forumo "Perliukai"

igndnp rašė:

Ai man gerai kaip yra big_smile Nesu nei žyrnas dar labai nei kūdas smile O jei diržą užsidėjęs vaikšiočiau tai ir būčiau tas jėgistas.. Tik silpnas.. bet utiutiu, vis tiek jėgistas, ne visi savickais turi būt big_smile

zyrnas tu, paziurek vyriskai tiesai i akis smile o jegistas tu litrazo kelime big_smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#2677 2016-04-20 12:00

Re: Forumo "Perliukai"

visi zyrni galvoja kad jie nera nezyrni o tik stambus big_smile

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#2678 2016-04-20 12:31

Re: Forumo "Perliukai"

Nu Ignas kukuliukas geras, mano močiutei patiktu

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#2679 2016-04-20 15:27

Re: Forumo "Perliukai"

Shabba rašė:

Nu Ignas kukuliukas geras, mano močiutei patiktu

Tai ne tik tavo močiutei, daugumai močiučių patinku, nu jos ir mąstymo nesugadinto. Žino, kad vyras turi būt pavalgęs normaliai ir matytis tas turi (čia ne aš sugalvojau, jos taip sako) big_smile

O šiaip žyrnu save laikyčiau tada, kai laiptais lipdamas uždusčiau (tai man iki to dar kokia 20+ kg užsimest reiktų). Arba kai bent kontūrų preso nesimatys, o dabar tai pirim param man smile Neblogai būtų 15kg numest (čia 2mėn klausimas pasistengus), bet nu reik rinktis, arba subscriberiai ir daug maisto visokio, arba nei mėsytės nei dešrytės tik spalvotos vėliavytės smile
Ir šiaip ką jūs suprantat big_smile Parašyta net straipsnį, kad masę auginant reik valgyt VISKĄ ir DAUG. Nežiūrėt kaip atrodai. Taip kad relax.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#2680 2016-04-20 15:43

Re: Forumo "Perliukai"

igndnp rašė:

Shabba rašė:

Nu Ignas kukuliukas geras, mano močiutei patiktu

Tai ne tik tavo močiutei, daugumai močiučių patinku, nu jos ir mąstymo nesugadinto. Žino, kad vyras turi būt pavalgęs normaliai ir matytis tas turi (čia ne aš sugalvojau, jos taip sako) big_smile

O šiaip žyrnu save laikyčiau tada, kai laiptais lipdamas uždusčiau (tai man iki to dar kokia 20+ kg užsimest reiktų). Arba kai bent kontūrų preso nesimatys, o dabar tai pirim param man smile Neblogai būtų 15kg numest (čia 2mėn klausimas pasistengus), bet nu reik rinktis, arba subscriberiai ir daug maisto visokio, arba nei mėsytės nei dešrytės tik spalvotos vėliavytės smile
Ir šiaip ką jūs suprantat big_smile Parašyta net straipsnį, kad masę auginant reik valgyt VISKĄ ir DAUG. Nežiūrėt kaip atrodai. Taip kad relax.

jeigu tikrai noretum tai galetu ir svori mesti ir hamburgeriu apzvalgas daryti, ten pora hamburgeriu  i savaite bunant deficite nera baisu + jei telpi toi dienoi i savo macrosus tai viskas ciki. bet tavo prioritetas - atmazai. tavo tekste ju radau bent 3 tikrai. visi jus stori esat silpni zmones ir visada randat sau pasiteisinimus, turiu ir artimoi aplinkoi toki zmogu. visad rasit priezasty kodel negalite daryti to ar kitko. tavo atmazai.
- as storas ir as patinku mociutem
- negalesiu daryti hamburgeriu chalengu ( nors tu dar net ir nepradejai, ir nezinia ar isvis kazkoks is to tolkas bus )
- prie ko tos spalvotos veliavytes ? kai zmogui nebera ka pasakyti tai pradeda tapatinti kitus su kazkuo kitu . typo ta fraze norejai pasakyti,kad tie kas ziuri ka valgo o ne kemsa bet kokio sudo ir kuo daugiau kaip tu yra gejai ? big_smile
- ir paskutinis atmazas kazkoks isgalvotas straipsnis kur parasyta neziuret kaip atrodyt
nu atmazu karaliu,ka cia daugiau bepridursi
ir kur radai straipsni kur parasyta mase auginant valgyti daug ir visko, nes as tau galiu numesti visiskai atvirkscia straipsni. nebent tu kalbi apie riebaline mase, tada jooo smile
P.S. Ignai realiai as nestumiu ir man utiutiu kaip tu atrodai, tavo gyvenimas- tavo pasirinkimas, bet nereikejo liesti manes kai taves to niekas neprase smile tiesiog kartais gali po savo zodziu rukyti pavesyje smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2681 2016-04-20 16:00

Re: Forumo "Perliukai"

zvalgas rašė:

visi zyrni galvoja kad jie nera nezyrni o tik stambus big_smile

Eee. Pas mane kaulai stambus ir oda stora.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#2682 2016-04-20 16:58

Re: Forumo "Perliukai"

MrBurbulas rašė:

zvalgas rašė:

visi zyrni galvoja kad jie nera nezyrni o tik stambus big_smile

Eee. Pas mane kaulai stambus ir oda stora.

as tai nuo bado patines big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#2683 2016-04-20 17:45

Re: Forumo "Perliukai"

Kaikas sarkazmo nesupranta ir šiaip su humoru nekažką jei tu ten rimtai man atsakinėjai:)
Kas čia kalba apie nieko tokio, atmazus ir pan:)... ir kodėl manai, kad jei storas tai atmazai? O aš manau ad laikymasis visus metus švarios mitybos yra atmazs nes prisiskaito kaip tas ar anas nesveika ir bijo valgyt xot ir kiekvieną dieną, skaičiuoja savo visus makrosus nes kitko gyvenime užsiėmimo neturi ir nėra storas nes neturi valios prisiryt tiek, kad riebalais apaugtųsmile kiekvienam storas yra kitaip, kaip ir kūdas. Kas vienam mažai kitam daug ir jokie čia ne atmazai o tiesiog skirtingas požiūris į gyvenimą.  Peace:)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#2684 2016-04-20 18:01

Re: Forumo "Perliukai"

igndnp rašė:

Kaikas sarkazmo nesupranta ir šiaip su humoru nekažką jei tu ten rimtai man atsakinėjai:)
Kas čia kalba apie nieko tokio, atmazus ir pan:)... ir kodėl manai, kad jei storas tai atmazai? O aš manau ad laikymasis visus metus švarios mitybos yra atmazs nes prisiskaito kaip tas ar anas nesveika ir bijo valgyt xot ir kiekvieną dieną, skaičiuoja savo visus makrosus nes kitko gyvenime užsiėmimo neturi ir nėra storas nes neturi valios prisiryt tiek, kad riebalais apaugtųsmile kiekvienam storas yra kitaip, kaip ir kūdas. Kas vienam mažai kitam daug ir jokie čia ne atmazai o tiesiog skirtingas požiūris į gyvenimą.  Peace:)

o kam apaugt riebalais ? big_smile big_smile tam,kad su megztuku atrodytum didesnis ar kam cia ? big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#2685 2016-04-20 18:33

Re: Forumo "Perliukai"

Ernestas rašė:

igndnp rašė:

Kaikas sarkazmo nesupranta ir šiaip su humoru nekažką jei tu ten rimtai man atsakinėjai:)
Kas čia kalba apie nieko tokio, atmazus ir pan:)... ir kodėl manai, kad jei storas tai atmazai? O aš manau ad laikymasis visus metus švarios mitybos yra atmazs nes prisiskaito kaip tas ar anas nesveika ir bijo valgyt xot ir kiekvieną dieną, skaičiuoja savo visus makrosus nes kitko gyvenime užsiėmimo neturi ir nėra storas nes neturi valios prisiryt tiek, kad riebalais apaugtųsmile kiekvienam storas yra kitaip, kaip ir kūdas. Kas vienam mažai kitam daug ir jokie čia ne atmazai o tiesiog skirtingas požiūris į gyvenimą.  Peace:)

o kam apaugt riebalais ? big_smile big_smile tam,kad su megztuku atrodytum didesnis ar kam cia ? big_smile

Nenoriu čia į diskusijas veltis kokias nors:) vieniem geriau būt storu, kitam kūdu, ir jei jis storas nereiškia kad nori kūdu būt, kiekvienam savo. Dar storam būt geriau, nes daugiau alko pakelt gali (dažniausiai), ir tuo pačiu nuo tokio pat kiekio mažiau pripūst. Pvz aš 3alaus susitikimo metu išgėręs galiu sėst už vairo ir pūst nulius, o tavo atveju įdomu kiek būtų. Gali sakyt kam gert ir pan, bet čia ir prasideda prioritetai ir visa kita. Faktas mano gyvenime yra tas, kad per tokius išgėrimus ir suaitikimus labai daug vertingų kontaktų esu surinkęs, kas būtų jei negerčiau ir tokiuose suaitikimuose nedalyvaučiau neaišku kas būtų buvęsmile  Žodžiu čia perliukai, tai vieną tokį kaip ir įmesiu:
Kas muša Einikį, kai jis muša savo žmoną? Ats.: prakaitas

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#2686 2016-04-20 18:37

Re: Forumo "Perliukai"

igndnp rašė:

Ernestas rašė:

igndnp rašė:

Kaikas sarkazmo nesupranta ir šiaip su humoru nekažką jei tu ten rimtai man atsakinėjai:)
Kas čia kalba apie nieko tokio, atmazus ir pan:)... ir kodėl manai, kad jei storas tai atmazai? O aš manau ad laikymasis visus metus švarios mitybos yra atmazs nes prisiskaito kaip tas ar anas nesveika ir bijo valgyt xot ir kiekvieną dieną, skaičiuoja savo visus makrosus nes kitko gyvenime užsiėmimo neturi ir nėra storas nes neturi valios prisiryt tiek, kad riebalais apaugtųsmile kiekvienam storas yra kitaip, kaip ir kūdas. Kas vienam mažai kitam daug ir jokie čia ne atmazai o tiesiog skirtingas požiūris į gyvenimą.  Peace:)

o kam apaugt riebalais ? big_smile big_smile tam,kad su megztuku atrodytum didesnis ar kam cia ? big_smile

Nenoriu čia į diskusijas veltis kokias nors:) vieniem geriau būt storu, kitam kūdu, ir jei jis storas nereiškia kad nori kūdu būt, kiekvienam savo. Dar storam būt geriau, nes daugiau alko pakelt gali (dažniausiai), ir tuo pačiu nuo tokio pat kiekio mažiau pripūst. Pvz aš 3alaus susitikimo metu išgėręs galiu sėst už vairo ir pūst nulius, o tavo atveju įdomu kiek būtų. Gali sakyt kam gert ir pan, bet čia ir prasideda prioritetai ir visa kita. Faktas mano gyvenime yra tas, kad per tokius išgėrimus ir suaitikimus labai daug vertingų kontaktų esu surinkęs, kas būtų jei negerčiau ir tokiuose suaitikimuose nedalyvaučiau neaišku kas būtų buvęsmile  Žodžiu čia perliukai, tai vieną tokį kaip ir įmesiu:
Kas muša Einikį, kai jis muša savo žmoną? Ats.: prakaitas

na pazinciu daugiua kai geri su tuo sutiksiu. tik ar budami blaivios galvos jie tau tikrai pades tai cia klausimas smile o paskutinis juodas bet geras big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#2687 2016-04-20 19:05

Re: Forumo "Perliukai"

igndnp rašė:

Kaikas sarkazmo nesupranta ir šiaip su humoru nekažką jei tu ten rimtai man atsakinėjai:)
Kas čia kalba apie nieko tokio, atmazus ir pan:)... ir kodėl manai, kad jei storas tai atmazai? O aš manau ad laikymasis visus metus švarios mitybos yra atmazs nes prisiskaito kaip tas ar anas nesveika ir bijo valgyt xot ir kiekvieną dieną, skaičiuoja savo visus makrosus nes kitko gyvenime užsiėmimo neturi ir nėra storas nes neturi valios prisiryt tiek, kad riebalais apaugtųsmile kiekvienam storas yra kitaip, kaip ir kūdas. Kas vienam mažai kitam daug ir jokie čia ne atmazai o tiesiog skirtingas požiūris į gyvenimą.  Peace:)

utiutiu ploju atsistojes,kad pagaliau blaivas i foruma uzsukai smile bent karta teisingai parasei nykstys

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2688 2016-10-14 10:25

Re: Forumo "Perliukai"

Įkyrusis mažylis rašė:

nu kaip neaugsi, o jei ant kurso?

Įkyrusis mažylis rašė:

o tai kartais ant kurso kai sedi neauga net kcal deficite?

Kavioras rašė:

Galim priaugt nesportuojant raumenų sėdint ant farmos. Kiek atsimenu pagal Zuikio teorija 50% rezultato nuo farmos gautum nieko nedarant, bet dėl procentų galim ginčytis, aš linkęs prie tų 50 damest dar bšk

Farmakologijos daktarai lol lol

P.s. dar jis b..l..e..t damest biski linkes lol lol

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-10-14 10:26)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2689 2016-10-14 11:30

Re: Forumo "Perliukai"

Tas kavioras daug geru paskaldo. Kazkur kazka ne taip nuskaites. Tai jis meta svori kcal pkiuse, tai augina kcal minuse.  Nera ko juoktis, neatrodo, kad jis trolintu, gal biski kitoks smile)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2690 2016-10-14 11:45

Re: Forumo "Perliukai"

Ne ta nuskaites, gerai sakai big_smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#2691 2016-10-14 12:08

Re: Forumo "Perliukai"

straipsnio neradau cia siaip zmones diskutavo ta tema.
http://forums.steroid.com/anabolic-ster … uscle.html

o tu karoce pisi steroidus ir verki kiek reikia stengtis, nes jie vos padeda, ne3.14sk proto, 5 kart greiciau augi jei ne daugiau ant steroidu, ir vistiek teslius esi

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#2692 2016-10-14 13:01

Re: Forumo "Perliukai"

fitness, zinai kaip buna tos bobutes kur sedi ir viska pletkina? As Tave kiekvienoj temoj matau, Tu kazka dar veiki be sito forumo?

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#2693 2016-10-14 13:08

Re: Forumo "Perliukai"

dovjan rašė:

fitness, zinai kaip buna tos bobutes kur sedi ir viska pletkina? As Tave kiekvienoj temoj matau, Tu kazka dar veiki be sito forumo?

Norėjau užduoti tą patį klausimą big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2694 2016-10-14 13:29

Re: Forumo "Perliukai"

dovjan rašė:

fitness, zinai kaip buna tos bobutes kur sedi ir viska pletkina? As Tave kiekvienoj temoj matau, Tu kazka dar veiki be sito forumo?

Jus patys tokie bobutes. Jus pi.sa ka jis daro? Jo gyvenimas nors ir kas 30s refreshina ta foruma

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#2695 2016-10-14 13:37

Re: Forumo "Perliukai"

MrBurbulas rašė:

dovjan rašė:

fitness, zinai kaip buna tos bobutes kur sedi ir viska pletkina? As Tave kiekvienoj temoj matau, Tu kazka dar veiki be sito forumo?

Jus patys tokie bobutes. Jus pi.sa ka jis daro? Jo gyvenimas nors ir kas 30s refreshina ta foruma

As tik klausiu, neuzsigauk Tu, o Tave pi.sa, kas man darbo jog klausiu?

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#2696 2016-10-14 14:54

Re: Forumo "Perliukai"

dovjan rašė:

MrBurbulas rašė:

dovjan rašė:

fitness, zinai kaip buna tos bobutes kur sedi ir viska pletkina? As Tave kiekvienoj temoj matau, Tu kazka dar veiki be sito forumo?

Jus patys tokie bobutes. Jus pi.sa ka jis daro? Jo gyvenimas nors ir kas 30s refreshina ta foruma

As tik klausiu, neuzsigauk Tu, o Tave pi.sa, kas man darbo jog klausiu?

o tave 3.14sa kas jam darbo kas tau darbo kad klausi?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#2697 2016-10-14 15:00

Re: Forumo "Perliukai"

Įkyrusis mažylis rašė:

dovjan rašė:

MrBurbulas rašė:

Jus patys tokie bobutes. Jus pi.sa ka jis daro? Jo gyvenimas nors ir kas 30s refreshina ta foruma

As tik klausiu, neuzsigauk Tu, o Tave pi.sa, kas man darbo jog klausiu?

o tave 3.14sa kas jam darbo kas tau darbo kad klausi?

Aš matau kad jus visus tris kažkas išpiso big_smile

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-10-14 15:00)

Neprisijungęs

 
Alfa Katinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-07-03
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#2698 2016-10-14 15:16

Re: Forumo "Perliukai"

betos...

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2699 2016-10-14 16:16

Re: Forumo "Perliukai"

Rabatalini ir rabatink,o as dura stumdau darbs i ragdli ilindes ir uz tai saibas gaunu. Ner kas veikt ir narsau,o tu buk uzsiemes big_smile pamyli cia ziuriu kai ka big_smile
Jei palengves galiu vps cia nebesilankyt as tam forume zemai kabo big_smile vienintelis forumas pasaulyje big_smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-10-14 16:19)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#2700 2016-10-14 16:18

Re: Forumo "Perliukai"

tai bet atitinkamai ir gauni 7.20 i valanda

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net