Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#3451 2011-03-07 13:50

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

OZ rašė:

TNT rašė:


Itariu nesupratai klausimo... Klausiu nauda kokia is puses amplitudes spaudimo. Ar cia visi taip darot ar tik mane taip mokina ?

Tuoj pradinej fazej papai labiausiai jungiasi, veliau tricas ir peciai, cia tau gal konkreciai i papus akcentuot norejo... krc grubiai tariant kulturistinei fintai...

Aisku, va ta ir norejau suzinoti. Tai realiai taip ir geriausia daryti? Nebent ta diena trica darai tada neprosali ir pilnus padaryti.

Nu cia neaisku geriau ar blogiau, jei tau konkreciai papu truksta, tai papam gal ir geriau bus... viskas priklauso nuo to ko tu nori... mano asmenine nuomone, tau dar nereikia tokiu dalyku, nes cia pagal mane jau aukstas lygis tokius fintus daryt ir tokias programas sustatinet... mindaugelis jau tau parase ka reikia daryt... grubiai tupk, trauk, spausk taip, kad pjuvenos byretu ar pns rase... pasimk bazine FB ar koki virsus/apacia splita ir varyk, kol nutirps lasinys (jei nutirps)... pagal mane tikrai ne kazkokios konkrecios dalys yra tavo beda, bent jau dabar...

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#3452 2011-03-07 13:52

Re: TNT kursu log'as

OZ rašė:

TNT rašė:

OZ rašė:


Tuoj pradinej fazej papai labiausiai jungiasi, veliau tricas ir peciai, cia tau gal konkreciai i papus akcentuot norejo... krc grubiai tariant kulturistinei fintai...

Aisku, va ta ir norejau suzinoti. Tai realiai taip ir geriausia daryti? Nebent ta diena trica darai tada neprosali ir pilnus padaryti.

Nu cia neaisku geriau ar blogiau, jei tau konkreciai papu truksta, tai papam gal ir geriau bus... viskas priklauso nuo to ko tu nori... mano asmenine nuomone, tau dar nereikia tokiu dalyku, nes cia pagal mane jau aukstas lygis tokius fintus daryt ir tokias programas sustatinet... mindaugelis jau tau parase ka reikia daryt... grubiai tupk, trauk, spausk taip, kad pjuvenos byretu ar pns rase... pasimk bazine FB ar koki virsus/apacia splita ir varyk, kol nutirps lasinys (jei nutirps)... pagal mane tikrai ne kazkokios konkrecios dalys yra tavo beda, bent jau dabar...

#3452
Jam tas tavo FB bus geras žingsnis atgal.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#3453 2011-03-07 13:58

Re: TNT kursu log'as

gazuotas rašė:

#3452
Jam tas tavo FB bus geras žingsnis atgal.

Jei jis tikrai sutinka, kad jis totalus naujokas ir tikrai slubuoja technika pagrindiniu pratimu, nieko geriau ir nerasi... zingsniu atgal cia jau nebera... ir siaip kuo dazniau darysi pratima tuo geriau/greiciau ji ismoksi...

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#3454 2011-03-07 14:03

Re: TNT kursu log'as

OZ rašė:

gazuotas rašė:

#3452
Jam tas tavo FB bus geras žingsnis atgal.

Jei jis tikrai sutinka, kad jis totalus naujokas ir tikrai slubuoja technika pagrindiniu pratimu, nieko geriau ir nerasi... zingsniu atgal cia jau nebera... ir siaip kuo dazniau darysi pratima tuo geriau/greiciau ji ismoksi...

Jau 15 metų darė ir puikiai viską išmoko.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3455 2011-03-07 14:05

Re: TNT kursu log'as

Manau rakinu as sita tema ir sugrisiu kai kas bus naujo pasiekta. Dabar cia bereikalingos snekos.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net