Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#226 2013-11-24 22:47

Re: Sveiki ;)

Pelesis rašė:

Vokiete rašė:

setonas rašė:

Ziuriu  eiline zmogui tema sugadinta ir kaip visada prasideda nuo vokietes  ja gal  isbraukt reiktu kaip tersiancia aplinka

Gal aš čia tokia energija paskeidžiu temose kad blevyzgot kiti pradeda... :DDD

bloga tavo aura sad

Ka aš žinau... Šiaip faktai ka kitka sako,bet tiekto,nesiginčysim. koks skirtumas...

Neprisijungęs

 
red_devil
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-20
Žinutės: 1028
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#227 2013-11-24 22:48

Re: Sveiki ;)

vokiete zinai kaip sakoma nuo neapikantos iki meiles tik vienas zinksnis wink

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#228 2013-11-24 22:50

Re: Sveiki ;)

red_devil rašė:

vokiete zinai kaip sakoma nuo neapikantos iki meiles tik vienas zinksnis wink

dzin man

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net