Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#2676 2013-02-13 11:16

Re: Sporto medikas, klauskite!

amber20 rašė:

sveiki, pries pora dienu spaudziant stanga, svoris buvo gan nemazas, kazkaip galva buvau pakeles, nuo to laiko labai stipiriai kakla skauda gal numanot kas gali but?

Nepadarei kaklo apsilimo ir pasitempei.

Neprisijungęs

 
Gytis
buvęs DeaGlezZz
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 399
Atsiliepimai: 0

#2677 2013-02-13 14:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

kenis rašė:

DeaGlezZz rašė:

Ar kam nors yra buve, kad nepavalgius labai intensyviai pasportuoji, tai po sporto akyse atsiranda toks aklas plotas ir po to poros valandu begyje pradeda skaudet ziauriai galva ir kraujospudis pakyla? po to praeina..kartais net pykint pradeda.
bet cia tik tada jei nebuni pavalges daug pries pat pat sporta.
idomu butu suzinot kame beda. Buvau pas kardiologa, tai nieko sirdy blogo nerado ir sake, kad galiu sportuot. Noreciau suzinot ko nors ir pasikonsultuot:)

Tinklainė tuoj atšokinės ir bus smagu.
O kas draudžia pavalgyt tau?

tai dabar visad pavalgau..
cia seniau taip buvo, kol neissiaiskinau.
gal vertetu pasimatuot akyspudi?

Neprisijungęs

 
Gytis
buvęs DeaGlezZz
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 399
Atsiliepimai: 0

#2678 2013-02-13 15:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

DP.
Ir siaip jaunas dar esu..
neturetu gi tokiu problemu su tinklaine but?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#2679 2013-02-14 14:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

DeaGlezZz rašė:

DP.
Ir siaip jaunas dar esu..
neturetu gi tokiu problemu su tinklaine but?

Nėra skirtumo ar jaunas ar senas.
Jei jauti kokius žaibus ar pan tamsoj. Jei silpnas regėjimas - pasitirt būtų neprošal.

Neprisijungęs

 
Gytis
buvęs DeaGlezZz
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 399
Atsiliepimai: 0

#2680 2013-02-14 18:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

tai vat, kad regejimas labai geras ir siaip kazkokiu nesamoniu nematau.. tik va tokie priepoliai budavo kai nepavalges sportuodavau. Paskutini karta taip buvo vasara:)

Neprisijungęs

 
ryttas1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-30
Žinutės: 19
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2681 2013-02-15 12:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, man problema su pečiais. Kažkaip seniau staigiai pradėjo skaudėt kairį petį po spaudimo pečiams, po to perėjo į dešinį. Na ka poto susirgau gripu, sakau pailsės pečiai, grįžau, bet vėl atsianujino. Skauda kai spaudžiu kažką, kelt bandau nepatogiai, o miegot ir sukiot ranką galiu laisvai beveik nejaučiu nieko ir skauda jei įtempiu petį nors ir prispaustas, nepakeltas. Skausmas aštrokas toks, diklofenakas nepadėjo, kiti tepalai irgi... Kas galėjo nutikt?
Be to skausmas pečių priekyje labiau ir toks tikrai NEBUKAS ir tik stiprėjo, seniau buvo bukas toks... ;/

Paskutinį kartą taisė ryttas1 (2013-02-15 12:28)

Neprisijungęs

 
zh1golo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 1

#2682 2013-02-15 18:43

Re: Sporto medikas, klauskite!

Skauda darant bicepsa , nugara sitas vietas:
http://s9.postimage.org/xfrkt1niz/1282730229_ZF7tjf.jpg
Ir darant koju lenkimas :

http://s8.postimage.org/v83mn749t/male_back.jpg

gal kas nors buvot susidure ir zinot kur suo pakastas? big_smile

Neprisijungęs

 
bezabraz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-02-14
Žinutės: 414
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2683 2013-02-15 21:41

Re: Sporto medikas, klauskite!

Man ir viena problema. kai darau atsilenkimus nugaros apaciai po ju atsistojus uzspaudzia kazkaip galva atrodo kaip kad oro truktu ir toks apspanges jauciuos atrodo kad apalpsiu tuoj bet praeina kokios 5 ar 10 sekundziu ir viskas praeina. kas cia gali buti?

Neprisijungęs

 
Yolo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-17
Žinutės: 10
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2684 2013-02-17 09:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki kas galit padėt, norėjau paklausti man pirmadieni imė krauja ir iki sekmadienio dar nepraeina ranka negaliu ištiesti, ir skauda ta vieta, nes iš vėnos imė kas tai galėtu būti? sad

Neprisijungęs

 
Yolo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-17
Žinutės: 10
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2685 2013-02-17 11:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

Yolo rašė:

Sveiki kas galit padėt, norėjau paklausti man pirmadieni imė krauja ir iki sekmadienio dar nepraeina ranka negaliu ištiesti, ir skauda ta vieta, nes iš vėnos imė kas tai galėtu būti? sad

Ar kam buvo, prašau patarkit ka darėt, kad praėjo

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#2686 2013-02-18 16:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Rotator cuff kaip skauda taip skauda 1-2 men nedariau stangu dariau specialius pratimus stiprinti rotatorius, skiriau didesni demesi galiniai deltai. Siandien kaip paemiau stanga tai ir vel skausmas po spaudimo lygaus, kampu nieko nebesinorejo daryti.

Gal padetu kokie vaistai, kompresai ?

Paskutinį kartą taisė Keinas (2013-02-18 16:29)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#2687 2013-02-18 17:41

Re: Sporto medikas, klauskite!

Keinas rašė:

Rotator cuff kaip skauda taip skauda 1-2 men nedariau stangu dariau specialius pratimus stiprinti rotatorius, skiriau didesni demesi galiniai deltai. Siandien kaip paemiau stanga tai ir vel skausmas po spaudimo lygaus, kampu nieko nebesinorejo daryti.

Gal padetu kokie vaistai, kompresai ?

Man padeda tik pratimai ir štangos keitimas į hantelius. Kartais, jei jaučiu maudimą, tai pasitepu kokiu tepalu, bet šiaip, tai utiutiu..

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#2688 2013-02-19 00:06

Re: Sporto medikas, klauskite!

kenis rašė:

Keinas rašė:

Rotator cuff kaip skauda taip skauda 1-2 men nedariau stangu dariau specialius pratimus stiprinti rotatorius, skiriau didesni demesi galiniai deltai. Siandien kaip paemiau stanga tai ir vel skausmas po spaudimo lygaus, kampu nieko nebesinorejo daryti.

Gal padetu kokie vaistai, kompresai ?

Man padeda tik pratimai ir štangos keitimas į hantelius. Kartais, jei jaučiu maudimą, tai pasitepu kokiu tepalu, bet šiaip, tai utiutiu..

O tai neina jo pilnai issigydyti ? Man tai kaip tik pradejo nuo hanteliu skaudeti.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#2689 2013-02-19 17:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Keinas rašė:

kenis rašė:

Keinas rašė:

Rotator cuff kaip skauda taip skauda 1-2 men nedariau stangu dariau specialius pratimus stiprinti rotatorius, skiriau didesni demesi galiniai deltai. Siandien kaip paemiau stanga tai ir vel skausmas po spaudimo lygaus, kampu nieko nebesinorejo daryti.

Gal padetu kokie vaistai, kompresai ?

Man padeda tik pratimai ir štangos keitimas į hantelius. Kartais, jei jaučiu maudimą, tai pasitepu kokiu tepalu, bet šiaip, tai utiutiu..

O tai neina jo pilnai issigydyti ? Man tai kaip tik pradejo nuo hanteliu skaudeti.

Nežinau kaip tau nuo hantelių gali būt blogai.. Labai gal su technika ne kas.
Paklaus, whatever, jis turi tą pačią problemą - paklausk ar išsigydė.

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#2690 2013-02-19 18:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

kenis rašė:

Keinas rašė:

kenis rašė:


Man padeda tik pratimai ir štangos keitimas į hantelius. Kartais, jei jaučiu maudimą, tai pasitepu kokiu tepalu, bet šiaip, tai utiutiu..

O tai neina jo pilnai issigydyti ? Man tai kaip tik pradejo nuo hanteliu skaudeti.

Nežinau kaip tau nuo hantelių gali būt blogai.. Labai gal su technika ne kas.
Paklaus, whatever, jis turi tą pačią problemą - paklausk ar išsigydė.

Nu as tai zinau kur blogai dariau per giliai nuleisdavau.

Neprisijungęs

 
justas990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-31
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#2691 2013-02-19 23:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu tokia problema. Alkunese kai darau pratimus vaiksto per kaula kremzle ar sausgysle kazkokia. Ir kai darau tarkim atsispaudimus lygiagretese (labiausiai jaucias) kai leidziuos zemyn ta kremzle ar kas ten persoka per kaula net su garsu, tiesiantis vel  persoka atgal. Ir taip buna darant dauguma pratimu. Gal kas zino kaip panaikint ta sokinejima?

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#2692 2013-02-20 11:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, pabegiojus kelias dienas lauke, ima kankinta skausmas abiejuose kojose, tose pacioce vietose, t.y blauzdikaulio vidineje puseje (nurodziau nuotraukoje mazdaug kur).
Placiau apie simptoma. Prasibegus pirma diena, skausmo nebuna, prabegus antra diena, siek tiek pradeda skaudeti, prabegus trecia diena, skauda jau gan gerokai.. kita diena atsikelus skausmas jauciamas net einant.. padarius ~2saw pertrauka nuo begiojimu, wel gali begti viena-dvi dienas ir skausmas atsinaujina..
Galbut beda begimo bateliuose? Galbut beda pagrinde ant kurio begu ? (bandziau begt zole, ziemos metu sniegu, kad minksciau butu, o pasekmes tos pacios..)
Ka patartumete?

http://s017.radikal.ru/i408/1302/3d/c2d073a8ec38.jpg

Neprisijungęs

 
bezabraz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-02-14
Žinutės: 414
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2693 2013-02-20 13:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki klausimelis irgi kai darau pritupimus (kad ir be stangos) keliai traska, bet skaudet neskauda. gal sanariai saibom pradejo eit ?

Paskutinį kartą taisė bezabraz (2013-02-20 13:13)

Neprisijungęs

 
Martiz
buvęs Martiz@home
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2012-10-13
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#2694 2013-02-20 13:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

bezabraz rašė:

Sveiki klausimelis irgi kai darau pritupimus (kad ir be stangos) keliai traska, bet skaudet neskauda. gal sanariai saibom pradejo eit ?

GOOGLE luzta nuo straipsniu apie sanariu traskejima!
ar bandei?

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#2695 2013-02-20 15:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

smekla rašė:

Sveiki, pabegiojus kelias dienas lauke, ima kankinta skausmas abiejuose kojose, tose pacioce vietose, t.y blauzdikaulio vidineje puseje (nurodziau nuotraukoje mazdaug kur).
Placiau apie simptoma. Prasibegus pirma diena, skausmo nebuna, prabegus antra diena, siek tiek pradeda skaudeti, prabegus trecia diena, skauda jau gan gerokai.. kita diena atsikelus skausmas jauciamas net einant.. padarius ~2saw pertrauka nuo begiojimu, wel gali begti viena-dvi dienas ir skausmas atsinaujina..
Galbut beda begimo bateliuose? Galbut beda pagrinde ant kurio begu ? (bandziau begt zole, ziemos metu sniegu, kad minksciau butu, o pasekmes tos pacios..)
Ka patartumete?

http://s017.radikal.ru/i408/1302/3d/c2d073a8ec38.jpg

Man ir taspats, pilnapadis gal esi?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#2696 2013-02-20 17:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

AŠEN rašė:

smekla rašė:

Sveiki, pabegiojus kelias dienas lauke, ima kankinta skausmas abiejuose kojose, tose pacioce vietose, t.y blauzdikaulio vidineje puseje (nurodziau nuotraukoje mazdaug kur).
Placiau apie simptoma. Prasibegus pirma diena, skausmo nebuna, prabegus antra diena, siek tiek pradeda skaudeti, prabegus trecia diena, skauda jau gan gerokai.. kita diena atsikelus skausmas jauciamas net einant.. padarius ~2saw pertrauka nuo begiojimu, wel gali begti viena-dvi dienas ir skausmas atsinaujina..
Galbut beda begimo bateliuose? Galbut beda pagrinde ant kurio begu ? (bandziau begt zole, ziemos metu sniegu, kad minksciau butu, o pasekmes tos pacios..)
Ka patartumete?

http://s017.radikal.ru/i408/1302/3d/c2d073a8ec38.jpg

Man ir taspats, pilnapadis gal esi?

Draugeliui tas pats skausmas aplankydavo, pakeite savo kaliosus i kokybiska avalyne problema dingo jam, kazkur buvau skaites kad ir nuo begimu priklauso, kaip lapnoji, pabandyk pabegt vienaip kitaip matysi kas gaunas.

Neprisijungęs

 
jonas23
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-12-25
Žinutės: 186
Atsiliepimai: 0

#2697 2013-02-22 08:32

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, gal kas pažista žmogų kam buvo atlikta nugaros operacija, dėl skoliozės, mano dukrytei nustatyta skoliozė, iškripimas 29 laipsniai,  buvom Santariškėse pas K.Saniuką, sakė 100% reikalinga operacija, labai įdomu būtų pabendrauti su žmogumi kam buvo atlikta tokia operacija, kaip savijauta, kiek laiko nešiojo tuos varžtus ir panašiai. Aplamai domintų bet kokia informacija, Ačiū

Neprisijungęs

 
bezabraz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-02-14
Žinutės: 414
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2698 2013-02-25 22:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki uzpraeitoi treniruotei pecius dariau ir kazkaip gryzus namo pradejo skaudet sita vieta http://img832.imageshack.us/img832/803/ljdskaanatomijatabfull.jpg  kita diena skausmas praejo. bet dbr kekviena treniruote iskart pradeda skaudet o porai valandu po treniruotes skausmas dingsta. kas cia gali but?

Neprisijungęs

 
Lina21
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#2699 2013-02-26 10:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,

Prieš savaitę man darė artroskopinę operaciją, lateralinio kelio menikso plyšusios dalies rezekcija, bei atverta ir denuota cista. Norėčiau paklausti, po kurio laiko bus galima vėl pradėti sportuoti?
Begioti 3 kartus per savaite pvz, minti dvirati ir kitus treniruoklius, bei vaiksčiuoti su aukštakulniais?  Kelias dabar jau nebeskauda, galiu jį pilnai ištiesti ir sulenkti, žaizdos užgijo.

Laukiu atsakymo, ačiū.

Paskutinį kartą taisė Lina21 (2013-02-26 10:53)

Neprisijungęs

 
Goša
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 154
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2700 2013-02-26 16:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

smekla rašė:

Sveiki, pabegiojus kelias dienas lauke, ima kankinta skausmas abiejuose kojose, tose pacioce vietose, t.y blauzdikaulio vidineje puseje (nurodziau nuotraukoje mazdaug kur).
Placiau apie simptoma. Prasibegus pirma diena, skausmo nebuna, prabegus antra diena, siek tiek pradeda skaudeti, prabegus trecia diena, skauda jau gan gerokai.. kita diena atsikelus skausmas jauciamas net einant.. padarius ~2saw pertrauka nuo begiojimu, wel gali begti viena-dvi dienas ir skausmas atsinaujina..
Galbut beda begimo bateliuose? Galbut beda pagrinde ant kurio begu ? (bandziau begt zole, ziemos metu sniegu, kad minksciau butu, o pasekmes tos pacios..)
Ka patartumete?

http://s017.radikal.ru/i408/1302/3d/c2d073a8ec38.jpg

Nuvariau pas seimos gydytoja nieko naujo nepasake, zodziu tepi kokiu nors kaip Fastum gel, ir geri Magnio bent jau vitaminus aisku dar cinkas ir kalcis neblogai butu . O del avalynes kaip sako, tai daug kam padeda tas dalykas wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net