Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2726 2013-03-04 22:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

bezabraz rašė:

Man ir viena problema. kai darau atsilenkimus nugaros apaciai po ju atsistojus uzspaudzia kazkaip galva atrodo kaip kad oro truktu ir toks apspanges jauciuos atrodo kad apalpsiu tuoj bet praeina kokios 5 ar 10 sekundziu ir viskas praeina. kas cia gali buti?

normali ortostatine reakcija. po pratimo leciau atsistok arba pasilenk i prieki nulipes nuo treniruoklio. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2727 2013-03-04 22:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Yolo rašė:

Sveiki kas galit padėt, norėjau paklausti man pirmadieni imė krauja ir iki sekmadienio dar nepraeina ranka negaliu ištiesti, ir skauda ta vieta, nes iš vėnos imė kas tai galėtu būti? sad

normaliai neturetu taip buti....stebek, ar neparaus ta vieta...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2728 2013-03-04 22:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Keinas rašė:

Rotator cuff kaip skauda taip skauda 1-2 men nedariau stangu dariau specialius pratimus stiprinti rotatorius, skiriau didesni demesi galiniai deltai. Siandien kaip paemiau stanga tai ir vel skausmas po spaudimo lygaus, kampu nieko nebesinorejo daryti.

Gal padetu kokie vaistai, kompresai ?

reiktu ziuret... gali buti mentes diskineze... reik ja tvarkyt pirmiausiai...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2729 2013-03-04 22:32

Re: Sporto medikas, klauskite!

smekla rašė:

Sveiki, pabegiojus kelias dienas lauke, ima kankinta skausmas abiejuose kojose, tose pacioce vietose, t.y blauzdikaulio vidineje puseje (nurodziau nuotraukoje mazdaug kur).
Placiau apie simptoma. Prasibegus pirma diena, skausmo nebuna, prabegus antra diena, siek tiek pradeda skaudeti, prabegus trecia diena, skauda jau gan gerokai.. kita diena atsikelus skausmas jauciamas net einant.. padarius ~2saw pertrauka nuo begiojimu, wel gali begti viena-dvi dienas ir skausmas atsinaujina..
Galbut beda begimo bateliuose? Galbut beda pagrinde ant kurio begu ? (bandziau begt zole, ziemos metu sniegu, kad minksciau butu, o pasekmes tos pacios..)
Ka patartumete?

http://s017.radikal.ru/i408/1302/3d/c2d073a8ec38.jpg

atsinaujina vis antkaulio uzdegimas... svarbi begimo technika, bateliai ir pagrindas. profilaktiskai po begimo pasaldyk, pries begima sildyk, nedaryk ilgu pertrauku tarp treniruociu ir nekaitaliok dangos (minksta/kieta). sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2730 2013-03-04 22:33

Re: Sporto medikas, klauskite!

bezabraz rašė:

Sveiki klausimelis irgi kai darau pritupimus (kad ir be stangos) keliai traska, bet skaudet neskauda. gal sanariai saibom pradejo eit ?

amzius? sportine patirtis? siaip reiktu ziuret... sunku pasakyti, kas traska, nemacius...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2731 2013-03-04 22:35

Re: Sporto medikas, klauskite!

jonas23 rašė:

Sveiki, gal kas pažista žmogų kam buvo atlikta nugaros operacija, dėl skoliozės, mano dukrytei nustatyta skoliozė, iškripimas 29 laipsniai,  buvom Santariškėse pas K.Saniuką, sakė 100% reikalinga operacija, labai įdomu būtų pabendrauti su žmogumi kam buvo atlikta tokia operacija, kaip savijauta, kiek laiko nešiojo tuos varžtus ir panašiai. Aplamai domintų bet kokia informacija, Ačiū

Saniukas - geras specas ir nekisa ranku ten, kur nera reikalo. Jei yra toks didelis iskrypimas, tai pirmiausia paklausyk speco, o po to aisku seks raumenu formavimas stuburo stabilizacijai. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2732 2013-03-04 22:36

Re: Sporto medikas, klauskite!

bezabraz rašė:

Sveiki uzpraeitoi treniruotei pecius dariau ir kazkaip gryzus namo pradejo skaudet sita vieta http://img832.imageshack.us/img832/803/ … abfull.jpg  kita diena skausmas praejo. bet dbr kekviena treniruote iskart pradeda skaudet o porai valandu po treniruotes skausmas dingsta. kas cia gali but?

pertempei raumeni ir dabar liko letinis skausmo zidinukas... gerai butu ismasazuoti ir prasildyti...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2733 2013-03-04 22:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

Lina21 rašė:

Sveiki,

Prieš savaitę man darė artroskopinę operaciją, lateralinio kelio menikso plyšusios dalies rezekcija, bei atverta ir denuota cista. Norėčiau paklausti, po kurio laiko bus galima vėl pradėti sportuoti?
Begioti 3 kartus per savaite pvz, minti dvirati ir kitus treniruoklius, bei vaiksčiuoti su aukštakulniais?  Kelias dabar jau nebeskauda, galiu jį pilnai ištiesti ir sulenkti, žaizdos užgijo.

Laukiu atsakymo, ačiū.

primiausia reikes nustatyti, kiek nusilpo koja po operacijos, o po to skirti gera reabilitacija. minimalus terminas iki normalaus begiojimo butu apie menesi - pusantro, o dviratuka minti galetum pradeti anksciau. kreipkis del reabilitacijos. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2734 2013-03-04 22:43

Re: Sporto medikas, klauskite!

Uzsispyres16 rašė:

Sveiki,sestadieni smarkiai patempiau kaires kojos ciurnos raiscius.koja istinus nuo blauzdos vidurio iki pedos apacios.ties ciurna smarkiai istine ,o is sonu atrodo taip-http://www.pasveik.lt/img/uploaded/ciurna.jpg (tik labiau , ypac isorineje puseje) .i mokykla vaikstau (labai svarbios dienos ir pamokos),paeiti galiu tik su elastiniu bintu gan gerai apsiviniojes( neverziant),bet nuemus ,koja pradeda skaudeti ,o paejus su ja skausmas dideja+ vakarais turiu keliu valandu darba  ,tad vaiksciojimas man neisvengiamas.kai padare rentgeno nuotrauka jokiu luziu nerado ir pns.Mano klausimas butu-kaip paspartinti kojos gyjima kuo greiciau ? ar sveika su elastiniu bintu prabuti nuo ryto  iki vakaro?

svarbi imobilizacija. laikyti koja kai tik gali kuo auksciau. Vakare isvis uzkelti kojas i virsu kokiom 20 min. Gali pradeti po truputi mirkyti drungname juros druskos tirpale. Kai nuslugs tinimas, pradek profilaktinius ciurnos stiprinimo pratimus be apkrovos (rekomenduoju Thera band elastines gumas). kai nebebus skausmo vaikstant ir spaudziant isorineje ciurnos sanario puseje, galesi pradet sportuoti, bet laikas minimus 3 savaites. geriausia, jei kreiptumeis geros reabilitacijos. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2735 2013-03-04 22:45

Re: Sporto medikas, klauskite!

Loading rašė:

Pries pora savaiciu nusikelinejant stanga spaudziant kampu, sutraskejo kairys petys labai nemaloniai. Iki dabar jauciasi sioks toks diskomfortas pvz. keliant kazka i virsu ir atsirado labai keistas traskejimas galineje pecio dalyje bandant peti "atmesti" atgal. Pvz darant apsilima suvedant mentes, petys sutraska labai nemaloniai. Su desiniu peciu viskas tvarkoje. Kas galetu buti ir kur reiketu kreiptis?

kreipkis i traumatologa, kad apziuretu, ar niekas neplyse...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2736 2013-03-04 22:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

Audrius22 rašė:

Sportuoju apie 4 menesius, pulsas pakrites truputi, ramybes busenoj apie 48-50, ar normalu? O po treniruociu ieseinu visas isbales.

nenormalu, jei po treniruotes blogai jautiesi. rekomenduoju atlikti pilna sveikatos patikrinima su kardiogramomis, kraujo tyrimais, kruvio meginiais ir pan. sekmes!

Neprisijungęs

 
Podzius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-04
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#2737 2013-03-04 23:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

Labas vakaras. labai skauda pety,tiksliau kaip ir raktikaulio kaula ar gal tan kokia sausgysle salia to kaulo,nezinau. Sende keliant stanga nuo krutines ant lygaus suolo su nedideliu svoriu prasidejo skausmas,po treniruotes nelabai ranka pakeliau,grynai skauda ta kaula. kai keli ranka y virsu kazkas atrodo kad traksteli ar prasprusta to vieto. galbut sausgysle. man anksciau tas petys traskejo,bet nebuvo tokiu skausmu,nors dirbdavau su trigubai didesniu svoriu. patarkit ka man daryt. aciu.

cia foto,geltona rodykle pazymejau ta vieta

http://s20.postimage.org/6jh1x58ll/679_05798707w.jpg

Neprisijungęs

 
Nando
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-26
Žinutės: 192
Atsiliepimai: 0

#2738 2013-03-05 08:32

Re: Sporto medikas, klauskite!

Nuo bėgimo stipriai skauda dešinės kojos pėdos vidurį, kiek labiau į dešinę pusę. Toks jausmas lyg tempimas būtų, maudimas. Pasiskaičiau, kad tai sausgyslių uždegimas. Aš dar žaidžiu krepšinį ir jo metu tas pats būna, bet ten nereikia bėgti nesustojant ir skaudėdavo tik žaidžiant. Dabar per bėgimą visai kitaip ir po bėgimo dar kelias dienas skauda. Avalynė yra skirtinga tad šis variantas tikriausiai atkrenta.

Tad gal yra žmonių, susidūrusių su ta pačia problema? Vartojot kokius vaistus ar reikia pirkti specialus įtvarus?

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#2739 2013-03-05 09:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

Nando rašė:

Nuo bėgimo stipriai skauda dešinės kojos pėdos vidurį, kiek labiau į dešinę pusę. Toks jausmas lyg tempimas būtų, maudimas. Pasiskaičiau, kad tai sausgyslių uždegimas. Aš dar žaidžiu krepšinį ir jo metu tas pats būna, bet ten nereikia bėgti nesustojant ir skaudėdavo tik žaidžiant. Dabar per bėgimą visai kitaip ir po bėgimo dar kelias dienas skauda. Avalynė yra skirtinga tad šis variantas tikriausiai atkrenta.

Tad gal yra žmonių, susidūrusių su ta pačia problema? Vartojot kokius vaistus ar reikia pirkti specialus įtvarus?

Man yra buve pries keleta metu. Skaudejo kazkur pati pedos krasta. Is niekur nieko begiojant ant takelio pasijaute, skausmas dienom stiprejo, kol normaliai be skausmo, kojos neidavo pastatyt ant zemes. Megino ten vienas lyg ultragarsu kazka gydyt, tas nieko nedave, tai nuejus pas kita daktara prirase kazkokiu priesuzdegiminiu tableciu(neprisiminsiu pavadinimo) jas pradejus gert iskart pasijaute kad su kiekviena diena skausmas mazeja. Geriau tas tabletes kazkur savaite.

Neprisijungęs

 
bezabraz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-02-14
Žinutės: 414
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2740 2013-03-05 11:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

bezabraz rašė:

Sveiki klausimelis irgi kai darau pritupimus (kad ir be stangos) keliai traska, bet skaudet neskauda. gal sanariai saibom pradejo eit ?

amzius? sportine patirtis? siaip reiktu ziuret... sunku pasakyti, kas traska, nemacius...

amzius 21, o sportuoju kokius metus. bet jau man ir pries sportuojant traskedavo tik dbr kazkaip po koju pratimu toks kaip ir spaudimas jauciasi kelyje. ir suklydau parases kad abu keliai, traska tik vienas.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2741 2013-03-05 16:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

Podzius rašė:

Labas vakaras. labai skauda pety,tiksliau kaip ir raktikaulio kaula ar gal tan kokia sausgysle salia to kaulo,nezinau. Sende keliant stanga nuo krutines ant lygaus suolo su nedideliu svoriu prasidejo skausmas,po treniruotes nelabai ranka pakeliau,grynai skauda ta kaula. kai keli ranka y virsu kazkas atrodo kad traksteli ar prasprusta to vieto. galbut sausgysle. man anksciau tas petys traskejo,bet nebuvo tokiu skausmu,nors dirbdavau su trigubai didesniu svoriu. patarkit ka man daryt. aciu.

cia foto,geltona rodykle pazymejau ta vieta

http://s20.postimage.org/6jh1x58ll/679_05798707w.jpg

gali buti, kad yra isoriniu rotatoriu uzdegimas... duodi kruvi ir paumeja... tvarkyt reikia peties raumenu balansa, stabiluma ir menti.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2742 2013-03-05 16:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Nando rašė:

Nuo bėgimo stipriai skauda dešinės kojos pėdos vidurį, kiek labiau į dešinę pusę. Toks jausmas lyg tempimas būtų, maudimas. Pasiskaičiau, kad tai sausgyslių uždegimas. Aš dar žaidžiu krepšinį ir jo metu tas pats būna, bet ten nereikia bėgti nesustojant ir skaudėdavo tik žaidžiant. Dabar per bėgimą visai kitaip ir po bėgimo dar kelias dienas skauda. Avalynė yra skirtinga tad šis variantas tikriausiai atkrenta.

Tad gal yra žmonių, susidūrusių su ta pačia problema? Vartojot kokius vaistus ar reikia pirkti specialus įtvarus?

pradek nuo pedos stiprinimo pratimu. gerai butu ideklai i sportbacius, po begimo pasaldyk. greiciausiai ir ploksciapadis esi, tai peda stiprink pirmoj vietoj.jei nesusitvarkysi, nueik pas ortopeda pasikonsultuoti gyvai. sekmes!

Neprisijungęs

 
saris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-27
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#2743 2013-03-05 19:24

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,man nuo prisitraukimu skauda kakla,gal reikia pas gyditojus kreiptis?

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#2744 2013-03-06 20:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki smile
Ilgiau pasėdėjus, pvz paskaitose, ir atsistojus atrodo, kad kraujagyslė iš blauzdos iššoks, kas galėtų būti? gal sausgyslės kokios?  gal kokių vitaminų trūksta?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2745 2013-03-06 22:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

FactoryGYMas rašė:

Sveiki smile
Ilgiau pasėdėjus, pvz paskaitose, ir atsistojus atrodo, kad kraujagyslė iš blauzdos iššoks, kas galėtų būti? gal sausgyslės kokios?  gal kokių vitaminų trūksta?

neisivaizduoju... nesupratau nei simptomatikos, nei lokalizacijos...

Neprisijungęs

 
Auriokas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-07
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#2746 2013-03-07 17:40

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, man 19metu, ar toks NO skatintojas kaip assault galetu neigiamai paveikti mano sveikata? Ar kraujyje lieka kazkokiu neigiamu dalyku po pvz dvieju menesiu vartojimo?  Noriu suzinot nes planuoju ji isigyti ir laukia svarbus kraujo tyrimai bei sveikatos patikra kurios metu turiu but idealios sveikatos bukles. Ar azoto skatintojas neprivers jos slubuoti?

Neprisijungęs

 
AmericanBastard
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevežys-chigaco :-)
Registravosi: 2013-02-20
Žinutės: 155
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2747 2013-03-08 09:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki, susiduriau su tokia problema,  darau pratima peciams, identiska kaip stangos spaudimas i virsu sedint, tik kad cia atliekamas su treniruokliu. Ir butent per si pratima man traska peciai, ir kartu toks nemalonus jausmas, skausmas, atrodo kad peciu sanariai tokie kaip surakinti, uzrudije.. man 15 m.. del kokios priezasties taip gali buti?

Paskutinį kartą taisė AmericanBastard (2013-03-08 12:43)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#2748 2013-03-08 11:16

Re: Sporto medikas, klauskite!

Auriokas rašė:

Sveiki, man 19metu, ar toks NO skatintojas kaip assault galetu neigiamai paveikti mano sveikata? Ar kraujyje lieka kazkokiu neigiamu dalyku po pvz dvieju menesiu vartojimo?  Noriu suzinot nes planuoju ji isigyti ir laukia svarbus kraujo tyrimai bei sveikatos patikra kurios metu turiu but idealios sveikatos bukles. Ar azoto skatintojas neprivers jos slubuoti?

Jei dvejoji tai kam is vis vartot? Tai ne pirmo butinumo papildas. Nejau nebegali sportuot be kazkokio energetiko?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2749 2013-03-08 12:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki  Sporto medike ,
skauda kelius  raudonai apvestose vietose
http://s11.postimage.org/n8f59cpv3/12345678888.jpg
Skausmas gana astrus , ir lokalus.  ir buna tik   tupiant is stovejimo busenos iki 45 laipsniu kampo , o  zemiau  , gali iki grindu pritupt nieko nesijaucia , bet butent toje aplitudeje  , na  kadangi tokiu kampu  ir stojiesi nuo kedes ir lipi laiptais tai skauda siek tiek , be  to  kartais  begant  buna toje vietoje skausmas ....  Jis kartais " pasirodo"  ,  o uz keliu dienu ziurek nieko smile
Tai va , nuo ko jis cia taip pasireiskia ?  ir ar gali buti  kas nors rimta ?

Neprisijungęs

 
Auriokas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-07
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#2750 2013-03-09 00:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

samas rašė:

Auriokas rašė:

Sveiki, man 19metu, ar toks NO skatintojas kaip assault galetu neigiamai paveikti mano sveikata? Ar kraujyje lieka kazkokiu neigiamu dalyku po pvz dvieju menesiu vartojimo?  Noriu suzinot nes planuoju ji isigyti ir laukia svarbus kraujo tyrimai bei sveikatos patikra kurios metu turiu but idealios sveikatos bukles. Ar azoto skatintojas neprivers jos slubuoti?

Jei dvejoji tai kam is vis vartot? Tai ne pirmo butinumo papildas. Nejau nebegali sportuot be kazkokio energetiko?

As neklausiu patarimo ar man vartot as klausiu ar tai kenkia, ar tai gali padaryt tiesiogine itaka kraujui ir sveikatai. As zinau, kad mano to reikia siuo metu, o sportuoju as jau visa amziu be jokiu energetiku. O kodel to man reikia butent dabar tai jau kita tema visiskai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net