Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#101 2011-10-25 15:05

Re: Darius 14 metu

nuo ko skylė?

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#102 2011-10-25 15:11

Re: Darius 14 metu

nuo sukilusios rugsties kogero, bet tie kas neturi skrandzio bedu nemanau kad atsitiks kasnors.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#103 2011-10-25 16:03

Re: Darius 14 metu

RIP rašė:

nuo sukilusios rugsties kogero, bet tie kas neturi skrandzio bedu nemanau kad atsitiks kasnors.

Matai bėdos ir išsivysto dėl to, kad atsainiai žiūrai. Aš neteigiu, kad 100 proc. taip bus, bet galvot reikėtų smile

Neprisijungęs

 
dariuxas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#104 2011-10-25 17:42

Re: Darius 14 metu

Mr. Dzoshas rašė:

Na ka ziuriu pasitaise vaizdas nuo pirmuju foto smile i geraja puse su nugara, kojomis, rankomis. Bet krutine mano akimis ziurint atsilieka, taip kad reiktu jai gal didesni demesi skirt.

Krutine tai tikrai atsilieka bet db isbandziau ivairiu varijantu krutinei tai jau progresuoja

Neprisijungęs

 
dariuxas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#105 2011-10-25 18:03

Re: Darius 14 metu

Jojikas rašė:

senelis rašė:

Tavo gyvenimas tik prasideda mergos ,svaigalai ir tusai.
AS nesuprantu tokiuose metuose tokiu pasiaukojimu .
Ka as norejau pasakyti :kad per anksti yra bandoma siekti kasko, nes kai reikes pradeti siekti tu katik busi metes sita reikala ir bandysi linksmintis ir atsigriebti uz praejusius metus.

Seneli, neik į tokius kraštutinumus: arba mergos, arba sportas. Viską galima suderinti. Dariux rimtai dirba, o ne eina vėjais, tik tegu neprisidaro traumų. Bus dar tų tusų, tik nereikia pamest galvos. O gera merga - tai ir sportui nauda, visada pakilęs testas tongue
Mitybą reikia stiprint, sutinku. Manų košė beveik bevertė, imk geriau avižinę. Makaronai su ryžiais - keistas derinys, geriau pasidaryk į dėžutę ir įsidėk į mokyklą daržovių salotų su kumpio, sūrio gabaliukais. Tuną kaitaliok su menke, lašiša, kad nenusibostų, dabar ruduo - varyk kuo daugiau daržovių, vaisių. Jei išgali, pirk jautienos, kalakutienos, daržoves skanink gerais aliejais: alyvuogių, linų sėmenų, ypač moliūgų tavo amžiui.

Si mityba kaip sakoma buvo mano pirmas blynas, skaiciau, domejausi ir  besidomedamas susidariau  toliau domintis mitybos ypatumais kaskart koregavau t.y isemiau manu kose is mitybos, i mokykla pradejau nestis normalu maista ir taip toliau. O del tusu ir sporto tai tikrai siuos  du dalykus galima suderinti, bet paprasciausiai tai priklauso nuo pacio zmogaus

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#106 2011-10-25 18:32

Re: Darius 14 metu

Alibras rašė:

ishp3ra rašė:

1. 5 Kiausiniai (2 trimiai) + 100g ryziu

Kaip jums tiek pusryciams telpa as nesuprantu.. man geriausiai poudelis kavos ir cigarete sueina ir priespieciai pora valandu veliau; jei valgyt prisiverciu tik atsikelus, tai 3 kiausiniu kiausiniene su rieke duonos arba lekste koses ir jau pilnas jauciuosi, net vimdo...

Nes pries miega prisivalgai ir nespejes suvirskinti nueini miegoti smile

kad ne,zinok. Man lygiai tas pats. Nors ir alkanas nueiciau miegot,bet ryte tai visiskai valgyt nenoriu.Ne tai,kad nenoriu,bet net nelenda,vemt veria,.Toks vaizdas lyg as pats vaikstau jau stacias,bet organizmas dar miega.

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-10-25 18:33)

Neprisijungęs

 
dariuxas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#107 2011-10-25 19:01

Re: Darius 14 metu

<3 fitness rašė:

Alibras rašė:

ishp3ra rašė:

1. 5 Kiausiniai (2 trimiai) + 100g ryziu

Kaip jums tiek pusryciams telpa as nesuprantu.. man geriausiai poudelis kavos ir cigarete sueina ir priespieciai pora valandu veliau; jei valgyt prisiverciu tik atsikelus, tai 3 kiausiniu kiausiniene su rieke duonos arba lekste koses ir jau pilnas jauciuosi, net vimdo...

Nes pries miega prisivalgai ir nespejes suvirskinti nueini miegoti smile

kad ne,zinok. Man lygiai tas pats. Nors ir alkanas nueiciau miegot,bet ryte tai visiskai valgyt nenoriu.Ne tai,kad nenoriu,bet net nelenda,vemt veria,.Toks vaizdas lyg as pats vaikstau jau stacias,bet organizmas dar miega.

cia kiekvienam skirtingai vienas gali gerai pavalges nueiti miegot ir rite alkanas atsibust,o kitas atvirksciai cia nuo organizmo priklauso, bet daug kas priklauso koki maista pries miega suvalgai

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#108 2011-10-25 19:17

Re: Darius 14 metu

<3 fitness rašė:

Alibras rašė:

ishp3ra rašė:

1. 5 Kiausiniai (2 trimiai) + 100g ryziu

Kaip jums tiek pusryciams telpa as nesuprantu.. man geriausiai poudelis kavos ir cigarete sueina ir priespieciai pora valandu veliau; jei valgyt prisiverciu tik atsikelus, tai 3 kiausiniu kiausiniene su rieke duonos arba lekste koses ir jau pilnas jauciuosi, net vimdo...

Nes pries miega prisivalgai ir nespejes suvirskinti nueini miegoti smile

kad ne,zinok. Man lygiai tas pats. Nors ir alkanas nueiciau miegot,bet ryte tai visiskai valgyt nenoriu.Ne tai,kad nenoriu,bet net nelenda,vemt veria,.Toks vaizdas lyg as pats vaikstau jau stacias,bet organizmas dar miega.

man ir taspats,bandziau ir nevalges eit miegot,bet vistiek prireikia 1,5h,kad apetitas atsirastu:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#109 2011-10-25 19:47

Re: Darius 14 metu

sporcmenas-2 rašė:

<3 fitness rašė:

Alibras rašė:


Nes pries miega prisivalgai ir nespejes suvirskinti nueini miegoti smile

kad ne,zinok. Man lygiai tas pats. Nors ir alkanas nueiciau miegot,bet ryte tai visiskai valgyt nenoriu.Ne tai,kad nenoriu,bet net nelenda,vemt veria,.Toks vaizdas lyg as pats vaikstau jau stacias,bet organizmas dar miega.

man ir taspats,bandziau ir nevalges eit miegot,bet vistiek prireikia 1,5h,kad apetitas atsirastu:Dbig_smile

ir kiek laiko bandei smile ,o seip kas gersnio pas tamsta ?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#110 2011-10-25 21:25

Re: Darius 14 metu

kurgitu rašė:

sporcmenas-2 rašė:

<3 fitness rašė:


kad ne,zinok. Man lygiai tas pats. Nors ir alkanas nueiciau miegot,bet ryte tai visiskai valgyt nenoriu.Ne tai,kad nenoriu,bet net nelenda,vemt veria,.Toks vaizdas lyg as pats vaikstau jau stacias,bet organizmas dar miega.

man ir taspats,bandziau ir nevalges eit miegot,bet vistiek prireikia 1,5h,kad apetitas atsirastu:Dbig_smile

ir kiek laiko bandei smile ,o seip kas gersnio pas tamsta ?

visa vasara ant dietos sedejau,bet kiek save atsimenu niekad prabudus apetito nebudavo,ar priedes ar needes nueidavau miegot,ryte rezultatas vienodas budavo,nulis apetito:Dbig_smile
na seip tai bisky per greit y mase ysokau,neseniai atsitokejau,kad pilvas nemenkas kabo,tai nusprendziau nudegint riebala kiek galima ir palaikyt tokia forma,iki rudens,o poto kaip dievas duos:hanteliai:hanteliai

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#111 2011-10-26 15:23

Re: Darius 14 metu

As seniau niekad nevalgydavau pusryciu poto pradejau ir tiesiog ipranti zinai kda atsibudai ir reikia pusrycius ir nesvarbu ar ziauri dieta ar visai neriboji maisto, atsibudai ir eina avizu, bet man gal lengviau ar dieta ar ne as kiaura para alkanas big_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#112 2011-10-26 15:25

Re: Darius 14 metu

aš jau naktį alkanas jei prabundu, o čia pz pusryčių nevalgo hmm

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#113 2011-10-26 16:17

Re: Darius 14 metu

man tai ryte slykstus maistas kazkoks. ikalu proteino ko nors per prievarta prigrudu. o darbe 9h jau zarna zarna ryja. o pavalgyt galiu 11-12 tik hmm gerai kad tik du kartus savaitej sita bada kentet tereikia big_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#114 2011-10-26 17:02

Re: Darius 14 metu

nu tikrai kad neblogai, kai penki savaitgaliai ir tik dvi darbo dienos big_smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#115 2011-10-26 17:34

Re: Darius 14 metu

zaliasss rašė:

man tai ryte slykstus maistas kazkoks. ikalu proteino ko nors per prievarta prigrudu. o darbe 9h jau zarna zarna ryja. o pavalgyt galiu 11-12 tik hmm gerai kad tik du kartus savaitej sita bada kentet tereikia big_smile

Ne tau vienam taip. Budavo ir man, kazkada skaiciau, kad ~30% zmoniu tai kamuoja. Rytais irgi vimdo tas maistas, kad ir koks skanus poto buna. Atsikeldavau, kavos ikaldavau, tada i darba, o ant 9-10h kai noris valgyt, tenka dar 2h atidirbt big_smile

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#116 2011-10-26 18:02

Re: Darius 14 metu

duglas rašė:

zaliasss rašė:

man tai ryte slykstus maistas kazkoks. ikalu proteino ko nors per prievarta prigrudu. o darbe 9h jau zarna zarna ryja. o pavalgyt galiu 11-12 tik hmm gerai kad tik du kartus savaitej sita bada kentet tereikia big_smile

Ne tau vienam taip. Budavo ir man, kazkada skaiciau, kad ~30% zmoniu tai kamuoja. Rytais irgi vimdo tas maistas, kad ir koks skanus poto buna. Atsikeldavau, kavos ikaldavau, tada i darba, o ant 9-10h kai noris valgyt, tenka dar 2h atidirbt big_smile

todel ir sveriat po 60kg big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#117 2011-10-26 18:04

Re: Darius 14 metu

gedemas rašė:

duglas rašė:

zaliasss rašė:

man tai ryte slykstus maistas kazkoks. ikalu proteino ko nors per prievarta prigrudu. o darbe 9h jau zarna zarna ryja. o pavalgyt galiu 11-12 tik hmm gerai kad tik du kartus savaitej sita bada kentet tereikia big_smile

Ne tau vienam taip. Budavo ir man, kazkada skaiciau, kad ~30% zmoniu tai kamuoja. Rytais irgi vimdo tas maistas, kad ir koks skanus poto buna. Atsikeldavau, kavos ikaldavau, tada i darba, o ant 9-10h kai noris valgyt, tenka dar 2h atidirbt big_smile

todel ir sveriat po 60kg big_smile

nevalgau ryte,bet daba 90kg siekia,aisku as is ryto susimaisau 150gr maltuy avizu ir 100gr proteino,gal delto tas svoris auga:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#118 2011-10-26 18:25

Re: Darius 14 metu

sporcmenas-2 rašė:

gedemas rašė:

duglas rašė:


Ne tau vienam taip. Budavo ir man, kazkada skaiciau, kad ~30% zmoniu tai kamuoja. Rytais irgi vimdo tas maistas, kad ir koks skanus poto buna. Atsikeldavau, kavos ikaldavau, tada i darba, o ant 9-10h kai noris valgyt, tenka dar 2h atidirbt big_smile

todel ir sveriat po 60kg big_smile

nevalgau ryte,bet daba 90kg siekia,aisku as is ryto susimaisau 150gr maltuy avizu ir 100gr proteino,gal delto tas svoris auga:Dbig_smile

100gr vien proteino dedi ? big_smile

Neprisijungęs

 
dariuxas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#119 2011-10-26 18:27

Re: Darius 14 metu

Man tai ir zadintuvo nereikia rite skrandis pats pazadina, nors vakare ir gerai pavalgau. Bet seniau irgi buvo atsikeli rite ir i maista nenori ziuret, pradejus po truputi ryte valgyt organizmas automatiskai pripranta kad jam reikia maisto

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#120 2011-10-26 18:38

Re: Darius 14 metu

man tai turbut taip nera, nes visada skirtingu laiku keliuosi

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#121 2011-10-26 19:07

Re: Darius 14 metu

gedemas rašė:

duglas rašė:

zaliasss rašė:

man tai ryte slykstus maistas kazkoks. ikalu proteino ko nors per prievarta prigrudu. o darbe 9h jau zarna zarna ryja. o pavalgyt galiu 11-12 tik hmm gerai kad tik du kartus savaitej sita bada kentet tereikia big_smile

Ne tau vienam taip. Budavo ir man, kazkada skaiciau, kad ~30% zmoniu tai kamuoja. Rytais irgi vimdo tas maistas, kad ir koks skanus poto buna. Atsikeldavau, kavos ikaldavau, tada i darba, o ant 9-10h kai noris valgyt, tenka dar 2h atidirbt big_smile

todel ir sveriat po 60kg big_smile

As ryte arba visai nepavalgau arba ko nors nedaug per prievarta imetu. Ko nors lengvo, kokios varskes ar kazko panasaus. O paskui darbe buna dar negaliu pavalgyt iki kokios 15h, bet svoris kaip simtas taip simtas nors ir priziuriu ka metu i burna big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#122 2011-10-26 19:09

Re: Darius 14 metu

zaliasss rašė:

man tai turbut taip nera, nes visada skirtingu laiku keliuosi

As jeigu atsikeliu kokia 12-13h tai tada no problem galiu nors ir kotletus iskart kapot su bulvem,nes valgyt jau noriu,bet jei anksti ryte tenka keltis tai no way big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#123 2011-10-26 19:26

Re: Darius 14 metu

<3 fitness rašė:

zaliasss rašė:

man tai turbut taip nera, nes visada skirtingu laiku keliuosi

As jeigu atsikeliu kokia 12-13h tai tada no problem galiu nors ir kotletus iskart kapot su bulvem,nes valgyt jau noriu,bet jei anksti ryte tenka keltis tai no way big_smile

pas mane kazkas panasaus

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#124 2011-10-26 19:45

Re: Darius 14 metu

NATURAL1978 rašė:

159159 rašė:

powerliftingas rašė:

dar auga kaulai auga stuburas ir gali iskrypti stuburas. be to visi sanariai dar silpni

tai kas, kad auga, kai sportuosi nesustos tikrai, iškrypt stuburas gali ir kai 16 ir kai 30 ar 40. o dėl sanarių, tai priklausys TIKRAI ne nuo sporto, o gal dėl genetikos, gal dėl kokios nors ligos ar vitaminų/mineralų trūkumo ar kitų faktorių, žinoma juos reikia saugot ir nedaryt nesamonių, pritūpimams su dideliu svoriu skirti yra puikūs bintai. negasdinkit jūs jo, tegul varo, nieko nenutiks tikrai smile
sėkmės.

maladiec ,kad sportuoji,bet papasakosi kad svoriai nelauzo kai 30 bus gerai.
o dabar savo smelio dezes teorijas delioji,atseit jei nieko dar nesuplesei tai nieko ir nesuplesysi.JUOKINGA:Dbig_smilebig_smilebig_smile.
treneriai is tokiu durneliu tik nauda gauna,sako -varyk petrai cempionas busi,ir ka petras varo varo,laimi ,litu nera ir nebus ,lieka tik traumos,o treneriai trina rankom ,nes uz kiekviena petro rezultata tarptautini gauna litu is federacijos.o petrui ragas.bet pats petras ta supras negreitai.nes dabar jam atrodo kad jis varo del saves ir jam pinigai nereikalingi,bet praejus 15 m dasils,kad smarkiai klydo.
mano giliu isitikinimu ,trikove kaip tokia galima pradeti sportuoti tik 17 -18 ir zmogu reikia ruosti tam ,stiprinti nugaros raum.ir tt.o apie 14 meciu daromus max.taicia genocidas jaunimo.ir tas kas uz to stovi tikrai neverti pedagogu vardo.
kaip alternatyva ir sportininko ruosimas tiktu tokio tipo varzybos pvz pritupimai ar spaudimas max kartu su savo svoriu apvalinant ji.jei sakykim 14 metis sveria 50 kg tai tupti max. pakartojimu su 50 kg.o esant lygiam rezui kaip ir tikrose varzybose ziureti i svori,kas lengvesnis.va tokio pobudzio renginiai gal ir nestu nauda jaunimo fiziniam ugdymui ,o ne zala.

naturale, surenk tada tas varžybas kur savo kūno svorį max kartų kelt smile
mano treneriui daugiau litų nebūna net jei aš LT čempuose dalyvauju, ar Europos ar Pasaulio dalyvaučiau, jam litai tik nuo lankančių skaičiaus.
turiu gerą pavyzdį, Marijampolės Sūduvos treneris, gal 46m būdamas spaudimas 272.5kg smile tupė traukė tada irgi ~330kg.
o tu čia Natūralę kalbi apie 30mečius... juk neliepiu varyt chemiją greičiau, drožt organizmą visą, nes aš už sveiką sportą. su tokiu ,,užsispyrimu" taip ir auga naujasis jaunimas smile

P.S. jeigu dabar sakysi ,,kalbu iš patirties, o tu tik svajoji, dar mažas" tai pridurk, kiek ir kokie toje patirtyje buvo kursai, viską iki galo dadėk, manau net nereikės išsiųsti žinutės, pats suprasi dėl ko tau su sveikata kažkas negerai dar gali būti, nes prieš akis turėsi visą ataskaitą smile

hatefull rašė:

Lieka tik pritarti NATURAL1978, nes tam naiviam jaunimui gali sekti pasakas apie gyvenimą ir jis manys, kad taip ir turi būti.
Įdomu būtų sužinoti kaip atsiliepia bendram kūno augimui visokie pritūpimai su max kai vaikai pradeda sportuoti nuo 13 ar 14 metų. Ar nesubręsta neužaugom  170 cm ūgio big_smile

tavo nuoskaudai, aš baigiu praaugti savo tėvus, mamą jau seniai praaugęs, sesę net nelyginti, tėvas jei dar neapraaugęs tai greitai turėtų taip būti smile


P.S. manau metas būtų neverkti tau, kad tie ,,vaikai" už tave daugiau ten pritūpia ir eiti tūpti salėj, kad taip nebūtų!!!!!!!!!!!!
Liežuvius moka laidyti visi!!!

Paskutinį kartą taisė 159159 (2011-10-26 19:49)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#125 2011-10-26 20:35

Re: Darius 14 metu

zaliasss rašė:

sporcmenas-2 rašė:

gedemas rašė:


todel ir sveriat po 60kg big_smile

nevalgau ryte,bet daba 90kg siekia,aisku as is ryto susimaisau 150gr maltuy avizu ir 100gr proteino,gal delto tas svoris auga:Dbig_smile

100gr vien proteino dedi ? big_smile

nu tai gaunas kazkur 80gr gryno,bet reiks nafik 50gr mest nes paskui diena tenka temt su mazu kiekiu proteino:Dbig_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net