Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#926 2012-03-03 18:07

Re: Papildai pradedančiajam

mmwiss rašė:

Gintaras21 rašė:

Matas1994 rašė:

Sveiki, reikia papildu: amzius-17m, ugis apie 185cm, svoris apie 70kg, kaina nesvarbi.

Kokiu papildu? Jeigu nori svorio priaugt ,kaip dazniausiai forume naujoku klausimai pasitaiko, tai geriau maisto nuspirk ir valgyt pradek o ne papildus ziurek.

Manau pavasaris daro savo itaka... smile))

pagal postus jau smarkiai jaucias kad pavasareja smile

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#927 2012-03-03 18:50

Re: Papildai pradedančiajam

simaxas rašė:

mmwiss rašė:

Gintaras21 rašė:


Kokiu papildu? Jeigu nori svorio priaugt ,kaip dazniausiai forume naujoku klausimai pasitaiko, tai geriau maisto nuspirk ir valgyt pradek o ne papildus ziurek.

Manau pavasaris daro savo itaka... smile))

pagal postus jau smarkiai jaucias kad pavasareja smile

Taip taip , o kas dar bus kokia geguze smile))))

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#928 2012-03-04 16:23

Re: Papildai pradedančiajam

mmwiss rašė:

simaxas rašė:

mmwiss rašė:


Manau pavasaris daro savo itaka... smile))

pagal postus jau smarkiai jaucias kad pavasareja smile

Taip taip , o kas dar bus kokia geguze smile))))

Kas kas? Six packo visi norės per vieną mėnesį big_smile Arba nusiryškint, bet dažniausiai nebuna ką big_smile

Neprisijungęs

 
andriuska26
Naujas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#929 2012-03-12 15:37

Re: Papildai pradedančiajam

mince rašė:

Tik ziek,nevartok kreatino priesh miega-nes gali tajp ir neuzmigkt:)  Cia rimtai:)

Cia tikrai:D ispradziu nepagavau kampo, poto apsisvieciau, ir tik ryte ir pries sale.

Neprisijungęs

 
Kvalifikuotas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#930 2012-03-12 17:48

Re: Papildai pradedančiajam

Sveiki. Kokius parekomenduotumet papildus? Neesu niekad nieko vartojes, sportavau pries metus laiko ~ puse metu. Treniruociu programose jau orientuojuosi, bet vat papilduose ne kazka smile Esu gana stambaus sudejimo, papildomu kilogramu turiu (~10). Noreciau orientuotis i papildus mesti svoriui, rysknimui ir jegos didiniminui. Ir, kad kainos kosmines nebutu. Is anksto dekui uz atsakymus smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#931 2012-03-12 17:50

Re: Papildai pradedančiajam

Kvalifikuotas rašė:

Sveiki. Kokius parekomenduotumet papildus? Neesu niekad nieko vartojes, sportavau pries metus laiko ~ puse metu. Treniruociu programose jau orientuojuosi, bet vat papilduose ne kazka smile Esu gana stambaus sudejimo, papildomu kilogramu turiu (~10). Noreciau orientuotis i papildus mesti svoriui, rysknimui ir jegos didiniminui. Ir, kad kainos kosmines nebutu. Is anksto dekui uz atsakymus smile

cardio 3x i savaite.

Neprisijungęs

 
admiral
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-07-31
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#932 2012-03-12 18:38

Re: Papildai pradedančiajam

Kvalifikuotas rašė:

Sveiki. Kokius parekomenduotumet papildus? Neesu niekad nieko vartojes, sportavau pries metus laiko ~ puse metu. Treniruociu programose jau orientuojuosi, bet vat papilduose ne kazka smile Esu gana stambaus sudejimo, papildomu kilogramu turiu (~10). Noreciau orientuotis i papildus mesti svoriui, rysknimui ir jegos didiniminui. Ir, kad kainos kosmines nebutu. Is anksto dekui uz atsakymus smile

http://shop.kulturizmas.net/olimp-therm … e-120-kaps

Neprisijungęs

 
Kvalifikuotas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#933 2012-03-12 22:15

Re: Papildai pradedančiajam

Dar 1 klausimas: o jei tik begiojant ir darant prisitraukimus, apsimoka pirkti papildus? T.y. ar nebus pinigai vejais paleisti? smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#934 2012-03-12 23:58

Re: Papildai pradedančiajam

Kvalifikuotas rašė:

Dar 1 klausimas: o jei tik begiojant ir darant prisitraukimus, apsimoka pirkti papildus? T.y. ar nebus pinigai vejais paleisti? smile

apsimoka ir gerti po trniruotes

Neprisijungęs

 
Pingvinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 1

#935 2012-03-13 22:20

Re: Papildai pradedančiajam

Kokius pratimus reikėtų daryti kad sumažinti užpakalį (esu vyras) ? Girdėjau padeda pritūpimai, bet kokius juos daryti - gilius ar ne ?
P.S. utiutiu tik dabar pastebėjau kad ne į tą skyrių pataikiau

Paskutinį kartą taisė Pingvinas (2012-03-13 22:26)

Neprisijungęs

 
fortuzas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#936 2012-03-27 18:44

Re: Papildai pradedančiajam

Sveiki, man yra beveik 17m, ugis 188cm, svoris 88kg. Kokiu papildu patartumete vartoti, kad nukristu siektiek svoris ir didesne jega butu? Esu pirmam pabandymui nusiziurejas http://www.proteinas.lt/lt/preke/best-b … drat-500-g . Ar jis geras? Ir ar padetu man

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#937 2012-03-27 18:47

Re: Papildai pradedančiajam

Brangu ir nft cia jis svorio metimui, kai jis kaip tik tau 1-2kg uzmest vandens gali ? Mityba pasireguliuok ir per pora menesiu dar spesi pries mergas pliaze pasimaivyt.

Neprisijungęs

 
fortuzas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#938 2012-03-27 18:50

Re: Papildai pradedančiajam

duglas rašė:

Brangu ir nft cia jis svorio metimui, kai jis kaip tik tau 1-2kg uzmest vandens gali ? Mityba pasireguliuok ir per pora menesiu dar spesi pries mergas pliaze pasimaivyt.

O ka dar be mitybos? Kad ir jega didesne butu? Kokiu papildu reiktu

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#939 2012-03-27 18:57

Re: Papildai pradedančiajam

fortuzas rašė:

duglas rašė:

Brangu ir nft cia jis svorio metimui, kai jis kaip tik tau 1-2kg uzmest vandens gali ? Mityba pasireguliuok ir per pora menesiu dar spesi pries mergas pliaze pasimaivyt.

O ka dar be mitybos? Kad ir jega didesne butu? Kokiu papildu reiktu

Sportuok,daryk cardio treniruotės augs jėgą, kris lašinys, augs raumenų masė. Papildai paskui.. Visi iš pat pradžių nori tų papildų ir tikisi matyti rezultatus.. Kas iš to jei nesportuoji ir nevalgai.. Sėkmės smile

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#940 2012-04-04 04:42

Re: Papildai pradedančiajam

Sveiki, kad nereiktu kurti temos rasau cia:) man 17 galvoju vartoti maisto papildus del mases didinimo nusipirkti gaineri pvz gavau pasiulyma Universal Gain Fast 3100, dar galvoju pasiimti aminorugsciu, tik va ka labiausiai noriu suzinot ar mano metu galima vartoti aminorugstis nebus kokio poveikio ar kazko, nes pagal metus organizmas dar auga...

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#941 2012-04-04 08:00

Re: Papildai pradedančiajam

Jankys rašė:

fortuzas rašė:

duglas rašė:

Brangu ir nft cia jis svorio metimui, kai jis kaip tik tau 1-2kg uzmest vandens gali ? Mityba pasireguliuok ir per pora menesiu dar spesi pries mergas pliaze pasimaivyt.

O ka dar be mitybos? Kad ir jega didesne butu? Kokiu papildu reiktu

Sportuok,daryk cardio treniruotės augs jėgą, kris lašinys, augs raumenų masė. Papildai paskui.. Visi iš pat pradžių nori tų papildų ir tikisi matyti rezultatus.. Kas iš to jei nesportuoji ir nevalgai.. Sėkmės smile

Nu ir pizdanul Tu čia. Kaip augs raumenų masė, jei mesi riebalą ir bus kalorijų deficitas?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#942 2012-04-04 08:47

Re: Papildai pradedančiajam

bmr7 rašė:

Sveiki, kad nereiktu kurti temos rasau cia:) man 17 galvoju vartoti maisto papildus del mases didinimo nusipirkti gaineri pvz gavau pasiulyma Universal Gain Fast 3100, dar galvoju pasiimti aminorugsciu, tik va ka labiausiai noriu suzinot ar mano metu galima vartoti aminorugstis nebus kokio poveikio ar kazko, nes pagal metus organizmas dar auga...

gaineri koki kita issirink, sitas vienas prasciausiu, forume n kartu rasyta
aminkes gali pirkti, tik kazin ar tau reikia ju. rinkis bcaa

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#943 2012-04-04 14:51

Re: Papildai pradedančiajam

zaliasss rašė:

bmr7 rašė:

Sveiki, kad nereiktu kurti temos rasau cia:) man 17 galvoju vartoti maisto papildus del mases didinimo nusipirkti gaineri pvz gavau pasiulyma Universal Gain Fast 3100, dar galvoju pasiimti aminorugsciu, tik va ka labiausiai noriu suzinot ar mano metu galima vartoti aminorugstis nebus kokio poveikio ar kazko, nes pagal metus organizmas dar auga...

gaineri koki kita issirink, sitas vienas prasciausiu, forume n kartu rasyta
aminkes gali pirkti, tik kazin ar tau reikia ju. rinkis bcaa

Gerai reiks ieskotis temos. Dar turiu klausima jaigu as dbr nesportuosiu apie 2menesius (nes nelabai galiu laiko pakolkas atrast) man verta naudot gaineri del mases ar pasidet i sali per ta laika?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#944 2012-04-04 15:00

Re: Papildai pradedančiajam

bmr7 rašė:

zaliasss rašė:

bmr7 rašė:

Sveiki, kad nereiktu kurti temos rasau cia:) man 17 galvoju vartoti maisto papildus del mases didinimo nusipirkti gaineri pvz gavau pasiulyma Universal Gain Fast 3100, dar galvoju pasiimti aminorugsciu, tik va ka labiausiai noriu suzinot ar mano metu galima vartoti aminorugstis nebus kokio poveikio ar kazko, nes pagal metus organizmas dar auga...

gaineri koki kita issirink, sitas vienas prasciausiu, forume n kartu rasyta
aminkes gali pirkti, tik kazin ar tau reikia ju. rinkis bcaa

Gerai reiks ieskotis temos. Dar turiu klausima jaigu as dbr nesportuosiu apie 2menesius (nes nelabai galiu laiko pakolkas atrast) man verta naudot gaineri del mases ar pasidet i sali per ta laika?

tai kad nesi nusipirkes jo dar net. valgyt pradek geriau

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#945 2012-04-04 15:05

Re: Papildai pradedančiajam

zaliasss rašė:

bmr7 rašė:

zaliasss rašė:


gaineri koki kita issirink, sitas vienas prasciausiu, forume n kartu rasyta
aminkes gali pirkti, tik kazin ar tau reikia ju. rinkis bcaa

Gerai reiks ieskotis temos. Dar turiu klausima jaigu as dbr nesportuosiu apie 2menesius (nes nelabai galiu laiko pakolkas atrast) man verta naudot gaineri del mases ar pasidet i sali per ta laika?

tai kad nesi nusipirkes jo dar net. valgyt pradek geriau

Nusipirkt, tai as galiu greitai, tik ar nebus pinigu ismetimas vartot kol nepradejai bent minimaliai sportuot:)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#946 2012-04-04 15:11

Re: Papildai pradedančiajam

bus ismetimas. nieko nepirk, kai pradesi sportuot ir atsportuosi bent 1-2men, pradesi valgyt koses ir mesa, tada pradek dometis kas yra kas ir ar tau reik

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#947 2012-04-04 15:20

Re: Papildai pradedančiajam

Robšė rašė:

bus ismetimas. nieko nepirk, kai pradesi sportuot ir atsportuosi bent 1-2men, pradesi valgyt koses ir mesa, tada pradek dometis kas yra kas ir ar tau reik

Valgau kosia ir valgau krutineles kasdiena, zinau ko man reikia, tik yra vienas klausimas ar verta naudot ar ne, jai pradzia padarysiu nesportuojant... smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#948 2012-04-04 15:26

Re: Papildai pradedančiajam

Kokia pradzia darysi sededamas pries telika? Daug matei gerai atrodanciu nesportuojanciu?

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#949 2012-04-05 01:18

Re: Papildai pradedančiajam

Robšė rašė:

Kokia pradzia darysi sededamas pries telika? Daug matei gerai atrodanciu nesportuojanciu?

Turbut as kazkur rasydamas suklydau ar ka, bet nesakau, kad didindamas mase ir nesportuojant turiu praporcingai atrodyt savaime aisku, kad tik sportas darys tave grazu, as tik norejau uzduot paprasta klausima ar nesportuojant ir naudojant gaineri augs mase...

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#950 2012-04-05 08:54

Re: Papildai pradedančiajam

bmr7 rašė:

Robšė rašė:

Kokia pradzia darysi sededamas pries telika? Daug matei gerai atrodanciu nesportuojanciu?

Turbut as kazkur rasydamas suklydau ar ka, bet nesakau, kad didindamas mase ir nesportuojant turiu praporcingai atrodyt savaime aisku, kad tik sportas darys tave grazu, as tik norejau uzduot paprasta klausima ar nesportuojant ir naudojant gaineri augs mase...

aisku augs, tik nezinau kam tokia mase reikalinga...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net